De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Berlin - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Berlin - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Birkenwerder - Birkenwerder - 151,2 km - 16 Mei 2016Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose3:31:41
2GERKonrad Geßner (GER)0:00
3GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto0:00
4RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:00
5GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:00
6GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:00
7BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
8NZLHamish Schreurs (NZL)Klein Constantia0:00
9GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:00
10BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:00
11NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:00
12GERMalte Jürß (GER)0:00
13GERDorian Lübbers (GER)Heizomat0:00
14FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
15GERFlorian Obersteiner (GER)0:00
16DENKasper Asgreen (DEN)Trefor0:00
17NEDRick Mensink (NED)0:00
18NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:00
19DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Soigneur - Copenhagen0:00
20GERSven Thurau (GER)0:00
21GERPascal Treubel (GER)Heizomat0:00
22GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:00
23SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
24BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academy0:00
25BELJulien Kaise (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
26GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:00
27GERSebastian Schmiedel (GER)0:00
28GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
29GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:07
30ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:07
31GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:07
32GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:07
33NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:09
34GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:09
35CANAlexander Cowan (CAN)0:09
36GERImmanuel Stark (GER)0:09
37BELAntoine Loy (BEL)Color Code - ARDen Beef0:09
38AUSDylan Sunderland (AUS)State of Matter - Maap0:14
39DENRasmus Esmann Ginnerup (DEN)Soigneur - Copenhagen0:16
40GERDominik Bauer (GER)0:16
41BELLaurent Pieters (BEL)0:16
42GERLuca Niederlag (GER)0:16
43CANAdam Jamieson (CAN)0:16
44GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg0:16
45CANEdward Walsh (CAN)0:16
46AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:16
47BELKillian Michiels (BEL)0:16
48DENMads Rahbek (DEN)Trefor0:16
49CHNZhi Hui Jiang (CHN)Seg Racing Academy0:16
50NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy0:16
51GERTim Reske (GER)0:16
52AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:16
53NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:16
54BELMartin Palm (BEL)Color Code - ARDen Beef0:16
55GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:16
56GERJeremy Lendowski (GER)0:16
57GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group0:16
58GERVictor Brück (GER)0:16
59NEDChiel Breukelman (NED)0:22
60GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto0:22
61GERYannik Stehlin (GER)0:35
62GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:36
63BELStef Van Impe (BEL)0:42
64SUICyrill Kunz (SUI)0:47
65NEDStan Wijkel (NED)0:47
66GERJan Tschernoster (GER)Radnet - Rose0:47
67GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:47
68NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy0:49
69GERNico Brenner (GER)0:52
70GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:16
71GERSimon Redmers (GER)Heizomat1:17
72POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia1:17
73GERRobert Jägeler (GER)1:17
74SUIManuel Rudaz (SUI)1:17
75DENSøren Malling Siggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen1:27
76BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
77SUIMatthias Reutimann (SUI)0:16
78GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:16
79GERErik Schubert (GER)2:01
80DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor0:00
81GERMarcel Peschges (GER)0:16
82GERRaven Lübbers (GER)0:00
83GERFrederik Hähnel (GER)3:59
84SUIJulien Bossens (SUI)3:59
85GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose4:35
86TURTunahan Aytekin (TUR)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:00
87SUIGino Mäder (SUI)5:55
88GERToni Franz (GER)5:55
89DENNiklas Larsen (DEN)Trefor6:42
90DENAnders Hardahl (DEN)Trefor6:42
91GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg6:42
92GERMoritz Malcharek (GER)7:30
93GERArne Egner (GER)7:30
DNFNEDNiels Potze (NED)-
DNFBELCharlie Arimont (BEL)Color Code - ARDen Beef-
DNFGERLuke Derksen (GER)-
DNFDENElias Helleskov Busk (DEN)Soigneur - Copenhagen-
DNFGERJonathan Dinkler (GER)-
DNFCANWillem Boersma (CAN)-
DNFGERLaurin Winter (GER)Heizomat-
DNFGERAaron Krauss (GER)Heizomat-
DNFSUINiels Knipp (SUI)-
DNFBELSteven Moons (BEL)-
DNFGERJoshua Schotten (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners-
DNFGERMarvin Kötting (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners-
DNFAUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife-
DNFGERLucas Carstensen (GER)-
DNFGERTobias Magdeburg (GER)-

Algemeen

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden