De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van Thüringen - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2013

Ronde van Thüringen 2013

DuitslandDuitsland - 8 Juni 2013 - 15 Juni 2013


Algemeen klassement - 15 Juni 2013


1NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Development25:36:36
2DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling+3
3AUSDamien Howson (AUS)Orica - Greenedge+22
4AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling+47
5NZLMichael Vink (NZL)+49
6USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Continental+53
7DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy+1:21
8GERSilvio Herklotz (GER)Stoelting+1:30
9DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energy+1:34
10GBRSimon Yates (GBR)+1:48
11FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+2:05
12GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg+2:18
13GERChristopher Hatz (GER)Bergstrasse - Jenatec+2:19
14GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Development+2:31
15NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus+2:32
16AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihned+2:35
17NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Development+2:39
18DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy+2:48
19AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirol+2:49
20AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg+2:59
21AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+3:00
22POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Ihned+3:09
23AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol+3:25
24BELDieter Bouvry (BEL)Etixx - Ihned+3:25
25SWEFredrik Ludvigsson (SWE)People4you - Unaas+3:34
26AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihned+4:02
27GBRAlistair Slater (GBR)+4:19
28FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihned+4:33
29SWEKim Magnusson (SWE)+4:43
30GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team+4:45
31AUTDaniel Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplon+4:55
32GERNikodemus Holler (GER)Thüringer Energie Team+4:58
33RUSAlexander Foliforov (RUS)Helicopters+5:16
34GERChristian Mager (GER)Stoelting+6:03
35GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburg+6:51
36GERKim Simon Nottebohm (GER)Quantec - Indeland+7:19
37GERJan Dieteren (GER)Stoelting+7:59
38RUSArtur Shaymuratov (RUS)+9:23
39AUSBradley Linfield (AUS)+9:35
40NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development+9:55
41RUSMikhail Akimov (RUS)Helicopters+10:06
42BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerplus+12:49
43RUSGennadiy Tatarinov (RUS)Rusvelo+13:55
44USAJeffrey Perrin (USA)+14:15
45GERAlexander Meier (GER)+19:42
46AUSCampbell Flakemore (AUS)Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers+22:01
47DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek+22:48
48GBROwain Doull (GBR)+23:27
49NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Development+23:39
50GBRJonathan Dibben (GBR)+23:56
51GERRick Zabel (GER)Rabobank Development+24:59
52BELJonas Rickaert (BEL)+25:48
53USAPaul Lynch (USA)BMC Continental+25:54
54GERSebastian Wotschke (GER)+25:55
55FRAQuentin Jauregui (FRA)Bkcp - Powerplus+27:01
56RUSMamyr Stash (RUS)Helicopters+27:49
57RUSRuslan Giliazov (RUS)+27:56
58GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburg+28:15
59BELRuben Geerinckx (BEL)+29:24
60GERPhilipp Zwingenberger (GER)+29:48
61USATyler Williams (USA)BMC Continental+29:59
62AUSCaleb Ewan (AUS)+31:11
63GERFlorian Kretschy (GER)+31:30
64SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)+31:33
65GBRGeorge Atkins (GBR)+32:07
66GERJan Brockhoff (GER)Thüringer Energie Team+32:53
67SWEErik Nyqvist (SWE)Ringeriks - Kraft Look+33:48
68NZLAlex Frame (NZL)Thüringer Energie Team+37:10
69GERYannick Mayer (GER)+37:15
70GERJannick Geisler (GER)+39:13
71DENMarc Christian Garby (DEN)Nationaal Team Van Denemarken+39:14
72BELOtto Vergaerde (BEL)+39:54
73BELDaan Hoeyberghs (BEL)+41:57
74RUSVyacheslav Akhmametyev (RUS)+42:49
75NZLPieter Bulling (NZL)+43:04
76GERYannick Gruner (GER)+43:45
77GERFabio Nappa (GER)Bergstrasse - Jenatec+45:36
78GERTim Schlichenmaier (GER)+46:05
79GERMichael (jr) Schweizer (GER)+46:26
80GERPatrick Nagler (GER)+49:37
81RUSAydar Gareyshin (RUS)+54:16
82GERLinus Seif (GER)+55:31
83GERArne Egner (GER)Stoelting+55:42
84AUSJack Cummings (AUS)Thüringer Energie Team+56:13
85NZLHamish Schreurs (NZL)+56:38
86GERJonathan Herrmann (GER)LKT Team Brandenburg+57:20
87RUSAlexandr Stepanov (RUS)+1:02:08

Proloog - Sülzenbrücken - Holzhausen - 4,1 km - 8 Juni 2013Individuele Tijdrit


1AUSDamien Howson (AUS)Orica - Greenedge4:52
2DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling+1
3NZLMichael Vink (NZL)+4
4DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy+4
5AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling+5
6USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Continental+8
7GERSilvio Herklotz (GER)Stoelting+8
8NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Development+8
9GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team+8
10RUSIvan Savitsky (RUS)Rusvelo+8
11GBRJonathan Dibben (GBR)+11
12NZLAlex Frame (NZL)Thüringer Energie Team+12
13BELJens Adams (BEL)Bkcp - Powerplus+12
14DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energy+12
15GERRick Zabel (GER)Rabobank Development+13
16GBRSimon Yates (GBR)+13
17GBRJoseph Kelly (GBR)+14
18AUSCaleb Ewan (AUS)+14
19GERMaximilian Werda (GER)Stoelting+14
20BELJonas Rickaert (BEL)+15
21NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Development+15
22DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek+15
23RUSMikhail Akimov (RUS)Helicopters+16
24FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+16
25RUSGennadiy Tatarinov (RUS)Rusvelo+16
26AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihned+16
27AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+16
28NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Development+17
29GBRGeorge Atkins (GBR)+17
30AUSCampbell Flakemore (AUS)Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers+17
31AUSAlex Clements (AUS)Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers+19
32RUSAlexander Grigoriev (RUS)Helicopters+19
33GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburg+19
34GERYannick Gruner (GER)+20
35AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirol+20
36GERChristopher Hatz (GER)Bergstrasse - Jenatec+20
37GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg+20
38GERYannick Mayer (GER)+20
39NZLPieter Bulling (NZL)+20
40GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg+20

Etappe 1 - Erfurt - Erfurt - 170 km - 9 Juni 2013Ontsnapping


1POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Ihned4:36:58
2GERSilvio Herklotz (GER)Stoelting+0
3DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek+6
4DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling+6
5DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy+6
6GERRick Zabel (GER)Rabobank Development+6
7GBRSimon Yates (GBR)+6
8GERChristopher Hatz (GER)Bergstrasse - Jenatec+6
9AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling+6
10GERMaximilian Werda (GER)Stoelting+6
11FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+6
12AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+6
13NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus+6
14RUSMikhail Akimov (RUS)Helicopters+6
15RUSIvan Savitsky (RUS)Rusvelo+6
16AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihned+6
17NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Development+6
18AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg+6
19GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg+6
20AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirol+6
21GBROwain Doull (GBR)+6
22GERMarcel Fröse (GER)Bergstrasse - Jenatec+6
23GERMaximilian Schachmann (GER)Thüringer Energie Team+6
24AUSDamien Howson (AUS)Orica - Greenedge+6
25SWEKim Magnusson (SWE)+6
26AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol+6
27BELDieter Bouvry (BEL)Etixx - Ihned+6
28BELAngelo De Clercq (BEL)+6
29AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihned+6
30GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team+6
31NZLJosh Atkins (NZL)+6
32GERAlexander Meier (GER)+6
33NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Development+6
34NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Development+6
35DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energy+6
36FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihned+6
37GBRAlistair Slater (GBR)+6
38GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Development+6
39NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development+6
40RUSAlexander Foliforov (RUS)Helicopters+6

Etappe 2 - Behringen - Behringen - 177,2 km - 10 Juni 2013Sprint


1GERJan Dieteren (GER)Stoelting04:37:02
2NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Developmentzt
3GERRick Zabel (GER)Rabobank Developmentzt
4NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihnedzt
6BELRuben Geerinckx (BEL)zt
7RUSIvan Savitsky (RUS)Rusvelozt
8FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihnedzt
9GBROwain Doull (GBR)zt
10AUSCaleb Ewan (AUS)zt
11GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
12AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlbergzt
13AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
14GERChristian Mager (GER)Stoeltingzt
15SWEKim Magnusson (SWE)zt
16GERRon Pfeifer (GER)zt
17GERAlexander Meier (GER)zt
18SWEFredrik Ludvigsson (SWE)People4you - Unaaszt
19RUSMikhail Akimov (RUS)Helicopterszt
20AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihnedzt
21AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihnedzt
22GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Teamzt
23AUSBradley Linfield (AUS)zt
24GERSilvio Herklotz (GER)Stoeltingzt
25GERFelix Drumm (GER)zt
26GERChristopher Hatz (GER)Bergstrasse - Jenateczt
27AUTStephan Rabitsch (AUT)Gourmetfein - Simplonzt
28NZLHamish Schreurs (NZL)zt
29USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Continentalzt
30GERPhilipp Zwingenberger (GER)zt

Etappe 3 - Neuhaus am Rennweg - Neuhaus am Rennweg - 152,9 km - 11 Juni 2013Ontsnapping


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned03:44:51
2GBRSimon Yates (GBR)00:04
3GERSilvio Herklotz (GER)Stoelting00:06
4NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus00:14
5DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cyclingzt
6AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihnedzt
7NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Developmentzt
8GERChristian Mager (GER)Stoeltingzt
9GERMaximilian Werda (GER)Stoeltingzt
10AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplonzt
11SWEKim Magnusson (SWE)00:17
12AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirolzt
13NZLMichael Vink (NZL)zt
14AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihnedzt
15SWEFredrik Ludvigsson (SWE)People4you - Unaaszt
16GERChristopher Hatz (GER)Bergstrasse - Jenateczt
17USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Continentalzt
18AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol00:19
19GBRAlistair Slater (GBR)zt
20NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Developmentzt
21BELDieter Bouvry (BEL)Etixx - Ihnedzt
22AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
23AUTDaniel Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplonzt
24GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Developmentzt
25DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energyzt
26DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energyzt
27DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy00:28
28GERMaximilian Schachmann (GER)Thüringer Energie Team00:37
29AUTStephan Rabitsch (AUT)Gourmetfein - Simplon00:44
30POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Ihnedzt
31AUSDamien Howson (AUS)Orica - Greenedgezt
32GERKim Simon Nottebohm (GER)Quantec - Indeland00:55
33GERMarius Jessenberger (GER)Bergstrasse - Jenateczt
34GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
35AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg01:00
36FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihned01:08
37USAJeffrey Perrin (USA)01:32
38GERNikodemus Holler (GER)Thüringer Energie Teamzt
39GERJan Dieteren (GER)Stoelting01:44
40AUSBradley Linfield (AUS)01:49

Etappe 4 - Langewiesen - Langewiesen - 163,6 km - 12 Juni 2013Sprint


Etappe 5 - Streufdorf - Streufdorf - 27,4 km - 13 Juni 2013Individuele Tijdrit


1AUSCampbell Flakemore (AUS)Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers00:33:46
2AUSDamien Howson (AUS)Orica - Greenedge00:16
3NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Development00:18
4DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling00:32
5GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team00:44
6AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling01:08
7USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Continental01:13
8NZLMichael Vink (NZL)zt
9DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy01:17
10GERMaximilian Schachmann (GER)Thüringer Energie Team01:22
11DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek01:31
12DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energy01:35
13GERNils Politt (GER)Stoelting01:36
14GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg01:48
15GERJan Brockhoff (GER)Thüringer Energie Team01:52
16GERMaximilian Werda (GER)Stoelting02:06
17GERSilvio Herklotz (GER)Stoelting02:07
18RUSAlexander Foliforov (RUS)Helicopters02:09
19SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)02:11
20GBRJonathan Dibben (GBR)02:13
21GBROwain Doull (GBR)02:15
22GBRSimon Yates (GBR)zt
23AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg02:18
24GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Development02:19
25GERChristopher Hatz (GER)Bergstrasse - Jenatec02:26
26GERArne Egner (GER)Stoelting02:27
27RUSGennadiy Tatarinov (RUS)Rusvelo02:31
28AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihnedzt
29GERYannick Mayer (GER)02:32
30POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Ihned02:34
31FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihnedzt
32NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Development02:38
33NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus02:42
34SWEFredrik Ludvigsson (SWE)People4you - Unaas02:44
35AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplonzt
36GERMarius Jessenberger (GER)Bergstrasse - Jenateczt
37BELJonas Rickaert (BEL)02:46
38NZLPieter Bulling (NZL)02:47
39DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy02:48
40AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirol02:51

Etappe 6 - Ichtershausen - Ichtershausen - 171,3 km - 14 Juni 2013Ontsnapping


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy04:10:10
2DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energyzt
3GBRSimon Yates (GBR)00:03
4FRAQuentin Jauregui (FRA)Bkcp - Powerpluszt
5NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Developmentzt
6GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
7SWEFredrik Ludvigsson (SWE)People4you - Unaaszt
8AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihnedzt
9AUSCaleb Ewan (AUS)zt
10BELRuben Geerinckx (BEL)zt
11GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Teamzt
12BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
13GBROwain Doull (GBR)zt
14USATyler Williams (USA)BMC Continentalzt
15GERJan Dieteren (GER)Stoeltingzt
16AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
17AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlbergzt
18RUSMamyr Stash (RUS)Helicopterszt
19AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihnedzt
20FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihnedzt
21GERYannick Gruner (GER)zt
22GERChristian Mager (GER)Stoeltingzt
23AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirolzt
24GERChristopher Hatz (GER)Bergstrasse - Jenateczt
25RUSRuslan Giliazov (RUS)zt
26GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
27GERFlorian Kretschy (GER)zt
28GERJan Brockhoff (GER)Thüringer Energie Teamzt
29BELDieter Bouvry (BEL)Etixx - Ihnedzt
30AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirolzt

Etappe 7 - Ichtershausen - Ichtershausen - 157,5 km - 15 Juni 2013Sprint


1AUSCaleb Ewan (AUS)03:48:05
2DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energyzt
3GBROwain Doull (GBR)zt
4NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Developmentzt
5BELRuben Geerinckx (BEL)zt
6GERJan Dieteren (GER)Stoeltingzt
7GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Teamzt
8NZLAlex Frame (NZL)Thüringer Energie Teamzt
9NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
10NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Developmentzt
11FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihnedzt
12FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihnedzt
13RUSGennadiy Tatarinov (RUS)Rusvelozt
14RUSMamyr Stash (RUS)Helicopterszt
15BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
16GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
17RUSArtur Shaymuratov (RUS)zt
18NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Developmentzt
19GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
20BELDieter Bouvry (BEL)Etixx - Ihnedzt
21GBRJonathan Dibben (GBR)zt
22GERAlexander Meier (GER)zt
23DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cyclingzt
24AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
25GERPhilipp Zwingenberger (GER)zt

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden