De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Course de la Paix U23 - Závod Míru U23 - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2013

Course de la Paix U23 - Závod Míru U23 2013

TsjechiëTsjechië - 25 Mei 2013 - 26 Mei 2013


Algemeen klassement - 25 Mei 2013


1LATToms Skujins (LAT)Rietumu - Delfin6:43:22
2CZEJan Hirt (CZE)Leopard - Trek+16
3SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska+22
4AUTDaniel Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplon+44
5SLOJan Polanc (SLO)Radenska+1:13
6DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy+1:17
7AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihned+1:20
8FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+1:22
9DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek+1:24
10AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+1:28
11CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice+1:33
12BELSerge Dewortelaer (BEL)Color Code - Biowanze+1:48
13CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Author+1:57
14NEDSjors Roosen (NED)Cycling Team Jo Piels+2:11
15USANathaniel Wilson (USA)Bontrager+2:11
16USAStephen Leece (USA)+2:37
17NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Piels+2:42
18CZEKarel Hník (CZE)Etixx - Ihned+2:44
19CZEJan Stöhr (CZE)Skc Tufo - Prostejov+2:56
20SLOJaka Bostner (SLO)Radenska+3:00
21AUTPatric Schultus (AUT)Tirol+3:08
22DENMichael Valgren Andersen (DEN)Cult Energy+3:29
23POLEmanuel Piaskowy (POL)+3:51
24USAJeffrey Perrin (USA)+3:52
25GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg+3:54
26BELLoic Pestiaux (BEL)Color Code - Biowanze+3:58
27NEDRobbert de Greef (NED)Cycling Team Jo Piels+4:00
28CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Author+4:00
29SVKMario Dasko (SVK)Dukla Trencin - Trek+4:01
30POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Ihned+4:01
31DENFrederik Lind Plesner (DEN)Trefor+4:02
32AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihned+4:10
33CZEPavel Stöhr (CZE)Skc Tufo - Prostejov+4:22
34POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg+4:23
35AUTMartin Weiss (AUT)Tirol+4:35
36BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanze+4:44
37NEDKoen Bouwman (NED)Cycling Team Jo Piels+4:46
38SLOTadej Hiti (SLO)Radenska+4:54
39BLRAndrei Piashkun (BLR)+5:10
40AUTMichael Taferner (AUT)WSA+6:08
41BELSean De Bie (BEL)Leopard - Trek+6:28
42DENMarc Christian Garby (DEN)Nationaal Team Van Denemarken+8:31
43NEDDaan Meijers (NED)Cycling Team Jo Piels+9:12
44LATKrisjanis Beitans (LAT)Rietumu - Delfin+11:09
45POLPatryk Stosz (POL)+11:17
46BLRAliaksandr Maskaliuk (BLR)+12:06
47AUTPaul Lang (AUT)WSA+13:24
48CZEMichael Boros (CZE)+13:33
49AUTStephan Rabitsch (AUT)Gourmetfein - Simplon+15:14
50BELDieter Bouvry (BEL)Etixx - Ihned+15:46
51DENAlexander Kamp Egested (DEN)Cult Energy+16:55
52AUTDennis Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplon+17:01
53AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol+17:03
54AUTSebastian Schönberger (AUT)Gourmetfein - Simplon+17:05
55AUTDaniel Lehner (AUT)Gourmetfein - Simplon+17:11
56POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)+17:23
57GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburg+17:29
58BELArnaud Géromboux (BEL)Color Code - Biowanze+17:37
59LATIvars Prokofjevs (LAT)Rietumu - Delfin+17:39
60CZERadek Polnický (CZE)+17:50
61USATorey Philipp (USA)+17:55
62DENMarkus Kilsgaard (DEN)Nationaal Team Van Denemarken+18:03
63CZEJosef Manousek (CZE)Bauknecht - Author+18:11
64DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor+18:13
65SVKJán Chalupcík (SVK)+18:14
66POLDominik Oborski (POL)Nationaal Team Van Polen+18:14
67CZEMatej Lasak (CZE)+18:15
68CZERoman Fürst (CZE)ASC Dukla Praha+18:16
69USAEamon Lucas Franck (USA)+18:18
70SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trek+18:18
71SVKJohann Schwabik (SVK)+18:21
72CZEMatej Zahálka (CZE)Experiment 23+18:22
73CZEMichael Vakoc (CZE)Experiment 23+18:25
74CZEThomas Zechmeister (CZE)Bauknecht - Author+18:26
75BLRAliaksandr Antonau (BLR)+18:29
76AUTBernhard Kroger (AUT)WSA+18:29
77SVKJuraj Lajcha (SVK)+18:31
78SLOUros Repse (SLO)Radenska+18:33
79USAAlexandre Darville (USA)+18:35
80SLOJure Miskulin (SLO)Radenska+18:43
81GERJonathan Herrmann (GER)LKT Team Brandenburg+18:44
82AUTMarc Obkircher (AUT)Tirol+18:48
83CZEJakub Skala (CZE)+18:49
84CZEDenis Rugovac (CZE)ASC Dukla Praha+18:51
85CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha+18:51
86CZETomas Kalojiros (CZE)Bauknecht - Author+18:54
87BLRVladislau Dubovski (BLR)+18:58
88SVKJuraj Kovacik (SVK)+19:01
89CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Praha+19:06
90CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Praha+19:12
91POLBartosz Warchol (POL)Nationaal Team Van Polen+19:16
92NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels+19:33
93CZEPetr Hampl (CZE)+19:36
94DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling+19:39
95BLRRuslan Kitaev (BLR)+19:44
96USAMaxwell Stuart Durtschi (USA)Leopard - Trek+19:49
97SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Trencin - Trek+20:17
98LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfin+20:25
99CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha+20:27
100AUTTobias Derler (AUT)Tirol+20:42
101LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek+20:48
102BLRKanstantsin Budkevich (BLR)+21:20
103LATPauls Zvirbulis (LAT)+21:24
104SVKMatús Macák (SVK)+22:00
105SVKMatej Krajicek (SVK)+22:04
106CZEJakub Frkal (CZE)Experiment 23+23:31
107DENAndreas Rosenberg (DEN)Trefor+23:47
108GERFelix Donath (GER)LKT Team Brandenburg+24:29

Etappe 1 - Jeseník - Jeseník - 2,1 km - 25 Mei 2013Individuele Tijdrit


1DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy5:21
2DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek+8
3AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihned+11
4DENMichael Valgren Andersen (DEN)Cult Energy+12
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+13
6CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice+15
7NEDSjors Roosen (NED)Cycling Team Jo Piels+15
8LATToms Skujins (LAT)Rietumu - Delfin+16
9AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+16
10SLOJan Polanc (SLO)Radenska+16
11DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling+17
12CZEJan Hirt (CZE)Leopard - Trek+18
13CZEKarel Hník (CZE)Etixx - Ihned+20
14AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihned+21
15DENMarc Christian Garby (DEN)Nationaal Team Van Denemarken+22
16CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Author+23
17NEDDaan Meijers (NED)Cycling Team Jo Piels+24
18AUTStephan Rabitsch (AUT)Gourmetfein - Simplon+24
19AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirol+25
20BELSerge Dewortelaer (BEL)Color Code - Biowanze+26
21CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Author+27
22BELSean De Bie (BEL)Leopard - Trek+27
23USANathaniel Wilson (USA)Bontrager+28
24NEDKoen Bouwman (NED)Cycling Team Jo Piels+29
25POLBartosz Warchol (POL)Nationaal Team Van Polen+31
26SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska+31
27NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Piels+31
28CZEPetr Hampl (CZE)+31
29DENAlexander Kamp Egested (DEN)Cult Energy+32
30LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfin+33
31SVKMario Dasko (SVK)Dukla Trencin - Trek+33
32AUTMarc Obkircher (AUT)Tirol+33
33DENMarkus Kilsgaard (DEN)Nationaal Team Van Denemarken+35
34GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg+36
35AUTDaniel Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplon+36
36BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanze+36
37LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek+37
38CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha+37
39USAStephen Leece (USA)+38
40AUTMichael Taferner (AUT)WSA+39

Etappe 2 - Jeseník - Bruntál - 112,5 km - 25 Mei 2013Sprint


1DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor2:40:55
2NEDDaan Meijers (NED)Cycling Team Jo Piels+0
3DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling+0
4CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice+0
5POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg+0
6CZEOndrej Rybin (CZE)ASC Dukla Praha+0
7SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska+0
8SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trek+0
9AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihned+0
10AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol+0
11CZEJan Stöhr (CZE)Skc Tufo - Prostejov+0
12AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihned+0
13BELDieter Bouvry (BEL)Etixx - Ihned+0
14AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+0
15CZEJosef Manousek (CZE)Bauknecht - Author+0
16BELThomas Wertz (BEL)Color Code - Biowanze+0
17SVKJuraj Lajcha (SVK)+0
18GERMaximilian Bormann (GER)LKT Team Brandenburg+0
19AUTDaniel Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplon+0
20DENFrederik Lind Plesner (DEN)Trefor+0
21CZETomas Kalojiros (CZE)Bauknecht - Author+0
22CZEDenis Rugovac (CZE)ASC Dukla Praha+0
23USAStephen Leece (USA)+0
24GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburg+0
25NEDRobbert de Greef (NED)Cycling Team Jo Piels+0
26FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+0
27SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trek+0
28NEDKoen Bouwman (NED)Cycling Team Jo Piels+0
29CZEMatej Lasak (CZE)+0
30POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)+0

Etappe 3 - Jeseník - Jeseník - 15 km - 26 Mei 2013Medium berg


1LATToms Skujins (LAT)Rietumu - Delfin3:57:00
2SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska+3
3CZEJan Hirt (CZE)Leopard - Trek+8
4AUTDaniel Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplon+14
5SLOJan Polanc (SLO)Radenska+1:03
6FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+1:15
7AUTPatrick Konrad (AUT)Etixx - Ihned+1:15
8AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+1:18
9DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy+1:23
10CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice+1:24
11DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek+1:25
12BELSerge Dewortelaer (BEL)Color Code - Biowanze+1:28
13CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Author+1:36
14USANathaniel Wilson (USA)Bontrager+1:49
15CZEJan Stöhr (CZE)Skc Tufo - Prostejov+1:50
16NEDSjors Roosen (NED)Cycling Team Jo Piels+2:02
17USAStephen Leece (USA)+2:05
18NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Piels+2:17
19SLOJaka Bostner (SLO)Radenska+2:24
20CZEKarel Hník (CZE)Etixx - Ihned+2:30
21AUTPatric Schultus (AUT)Tirol+2:32
22USAJeffrey Perrin (USA)+3:10
23BELLoic Pestiaux (BEL)Color Code - Biowanze+3:12
24CZEPavel Stöhr (CZE)Skc Tufo - Prostejov+3:12
25POLEmanuel Piaskowy (POL)+3:16
26GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg+3:24
27NEDRobbert de Greef (NED)Cycling Team Jo Piels+3:26
28POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Ihned+3:26
29DENFrederik Lind Plesner (DEN)Trefor+3:26
30DENMichael Valgren Andersen (DEN)Cult Energy+3:26
31SVKMario Dasko (SVK)Dukla Trencin - Trek+3:34
32CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Author+3:43
33AUTMartin Weiss (AUT)Tirol+3:46
34POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg+3:46
35AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx - Ihned+3:57
36SLOTadej Hiti (SLO)Radenska+4:08
37BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanze+4:14
38NEDKoen Bouwman (NED)Cycling Team Jo Piels+4:23
39BLRAndrei Piashkun (BLR)+4:27
40AUTMichael Taferner (AUT)WSA+5:35

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden