De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Critérium du Dauphiné - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Critérium du Dauphiné - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 8 - Albertville - Plateau de Solaison - 115 km - 11 Juni 2017Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1DENJakob Fuglsang (DEN)Astana3:26:20
2IRLDaniel Martin (IRL)Quick Step Floors0:12
3RSALouis Meintjes (RSA)Uae Team Emirates0:27
4GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:44
5ITAFabio Aru (ITA)Astana1:01
6FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:02
7AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team1:15
8GBRChris Froome (GBR)Team Ineos1:36
9ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal1:41
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar3:30
11ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Trek - Segafredo4:10
12AUSSimon Clarke (AUS)Cannondale - Drapac4:28
13GBRSimon Yates (GBR)Orica - Scott4:43
14BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal4:48
15NEDSam Oomen (NED)Sunweb5:09
16FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale8:05
17FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale8:21
18NEDStef Clement (NED)Lotto NL - Jumbo8:22
19ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis8:22
20PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Trek - Segafredo8:22
21ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Trek - Segafredo8:22
22FRAWarren Barguil (FRA)Sunweb9:21
23BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:04
24FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert10:04
25NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates11:40
26CZERoman Kreuziger (CZE)Orica - Scott12:00
27BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale13:17
28AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data13:57
29SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida13:57
30NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data13:57
31NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo14:47
32GERJasha Sütterlin (GER)Movistar15:13
33BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal15:35
34GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineos15:45
35SLOJanez Brajkovic (SLO)Bahrain - Merida16:00
36FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie16:51
37ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates16:57
38KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana16:57
39FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal17:47
40SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team17:47
41ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar17:54
42NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin18:00
43RSADaryl Impey (RSA)Orica - Scott18:05
44FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM18:37
45BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data19:04
46ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM19:26
47AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo20:29
48CZEPetr Vakoc (CZE)Quick Step Floors20:29
49FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie20:45
50BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors21:03
51BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team21:23
52USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Drapac21:37
53COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Scott21:49
54BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott21:49
55AUSDamien Howson (AUS)Orica - Scott21:49
56AUSJack Haig (AUS)Orica - Scott21:49
57GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirates21:49
58SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team21:49
59NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac21:49
60NEDKoen Bouwman (NED)Lotto NL - Jumbo22:07
61NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb22:37
62DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana22:37
63NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert23:32
64GERChristian Knees (GER)Team Ineos24:56
65USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team25:23
66RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data26:22
67ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data26:22
68BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert26:22
69USAAlexey Vermeulen (USA)Lotto NL - Jumbo26:22
70ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates26:22
71BELJulien Vermote (BEL)Quick Step Floors26:22
72BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis26:22
73ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates26:22
74ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Drapac26:22
75ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek - Segafredo26:22
76AUSBrendan Canty (AUS)Cannondale - Drapac26:22
77NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert26:22
78FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale26:22
79ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar26:22
80BELBert De Backer (BEL)Sunweb26:22
81USANathan Brown (USA)Cannondale - Drapac26:22
82NORSven Erik Bystrøm (NOR)Katusha - Alpecin26:22
83ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar26:22
84FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM26:22
85FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM26:22
86FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie26:22
87FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM26:22
88GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin26:22
89BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert26:22
90GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb26:22
91GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Hansgrohe26:22
92GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb26:22
93ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo26:22
94FRAJulien Simon (FRA)Cofidis26:22
95KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana26:22
96FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis26:22
97LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM26:22
98FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert26:22
99IRLNicolas Roche (IRL)BMC Racing Team26:22
100GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin26:22
101RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana26:22
102AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb26:22
103JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida26:22
104ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Movistar26:22
105ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team26:22
106FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team26:22
107POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos26:22
108USAIan Boswell (USA)Team Ineos26:22
109ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar26:50
110FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie26:50
111GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe27:10
112FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux27:10
113FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux27:10
114FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux27:10
115LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux27:10
116GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin27:10
117DENMichael Mørkøv (DEN)Katusha - Alpecin27:10
118FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis27:13
119BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert27:25
120ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo27:25
121ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data27:25
122FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux27:40
123ITAFederico Zurlo (ITA)Uae Team Emirates28:28
124NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo30:06
125KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana30:49
DNFGBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal-
DNFAUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott-
DNFESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar-
DNFJAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo-
DNFESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors-
DNFFRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale-
DNFGBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos-
DNFESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos-
DNFBELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal-
DNFLTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida-
DNFITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM-
DNFGERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe-
DNFGERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe-
DNFCROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates-
DNFFRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie-
DNFFRABryan Coquard (FRA)Direct Energie-
DNFNEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac-
DNFITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida-
DNSBELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal-
DNSFRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis-
145BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
145ITADavide Cimolai (ITA)La Française des Jeuxzt
145FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondialezt
145RWAAdrien Niyonshuti (RWA)Dimension Datazt
145ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
145FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden