Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2022/2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2022/2023
Short Track - Home
Kalender 2022/2023
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2022/2023
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2022/2023
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Colorado Classic 2019 - Gedetailleerde uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2019
World Tour - 2019
Europe Tour - 2019
Africa Tour - 2019
America Tour - 2019
Asia Tour - 2019
Oceania Tour - 2019
Vrouwen Elite - 2019
WorldTour Dames
09/03 - Strade Bianche
17/03 - Women's WorldTour Ronde van Drenthe
24/03 - Trofeo Alfredo Binda - Comune di C...
28/03 - Driedaagse Brugge-De Panne
31/03 - Gent-Wevelgem In Flanders Fields
07/04 - Ronde van Vlaanderen / Tour des Fl...
21/04 - Amstel Gold Race Ladies Edition
24/04 - La Flèche Wallonne Féminine
28/04 - Liège-Bastogne-Liège Femmes
09/05 - Tour of Chongming Island UCI Women...
16/05 - Amgen Tour of California Women's R...
22/05 - WWT Emakumeen XXXII.Bira
10/06 - OVO Energy Women's Tour
05/07 - Giro d'Italia Internazionale Femmi...
19/07 - La Course by Le Tour de France
03/08 - Prudential RideLondon Classique
17/08 - Postnord UCI WWT Vårgårda WestSw...
18/08 - Women World Cup Vårgårda
22/08 - Ladies Tour of Norway
31/08 - GP de Plouay - Lorient Agglomérat...
03/09 - Boels Rental Ladies Tour
14/09 - Madrid Challenge by la Vuelta
22/10 - Tour of Guangxi Women's Worldtour
10/01 - Santos Women's Tour Down Under
19/01 - Gravel and Tar La Femme
26/01 - Cadel Evans Great Ocean Road Race
30/01 - Womens Herald Sun Tour
09/02 - Grand Prix Gazipasa WE
10/02 - Grand Prix Alanya WE
10/02 - Vuelta a la Comunitat Valenciana F...
21/02 - Setmana Ciclista Valenciana
28/02 - Massada - Arava - Dead Sea - Arad
01/03 - Scorpions' Pass TT
02/03 - Omloop Het Nieuwsblad
02/03 - Tour of Arava
03/03 - Omloop van het Hageland
05/03 - Le Samyn des Dames
09/03 - Grand Prix Velo Alanya
10/03 - Grand Prix Justiniano Hotels
10/03 - Omloop van de Westhoek - Memorial ...
15/03 - Drentse Acht van Westerveld
20/03 - Danilith Nokere Koerse voor Dames
29/03 - Aphrodite Cycling Race Individual ...
30/03 - Aphrodite's Sanctuary Cycling Race
03/04 - Dwars door Vlaanderen / A travers ...
04/04 - Joe Martin Stage Race
08/04 - Ronde van Thailand Dames
08/04 - Grand Prix de Dottignies
10/04 - Healthy Ageing Tour
17/04 - Brabantse Pijl
25/04 - GP della Liberazione PINK
27/04 - EPZ Omloop van Borsele
01/05 - Tour of the Gila
02/05 - Gracia - Orlová
03/05 - ASDA Tour de Yorkshire Women's Race
08/05 - Tour of Uppsala
10/05 - Festival Elsy Jacobs
12/05 - Trofee Maarten Wynants
12/05 - V4 Ladies Series - Pannonhalma
16/05 - Gonen - Wasset
16/05 - Vuelta a Burgos Feminas
17/05 - Tour Femenino de Venezuela 1
18/05 - Tour Femenino de Venezuela 2
20/05 - Emakumeen Saria
21/05 - Tour de Zhoushan Island I
22/05 - Tour of Zhoushan Island II
23/05 - Chabany Race
24/05 - Kiev Olimpic Ring Women Race
24/05 - The 60th Anniversary 'thai Cycling...
25/05 - Kievskaya Sotka Women Challenge
26/05 - Tour of Taiyuan International Wome...
26/05 - The Golden Era Celebration
26/05 - GP Cham-Hagendorn
27/05 - Winston Salem Cycling Classic
28/05 - Thüringen Rundfahrt der Frauen
31/05 - La Classique Morbihan
01/06 - GP Plumelec-Morbihan Dames
02/06 - Gooik-Geraardsbergen-Gooik
05/06 - Tour de Bretagne Féminin
05/06 - Vuelta Femenina a Guatemala
06/06 - GP cycliste de Gatineau
07/06 - Chrono de Gatineau
07/06 - Ljubljana-Domzale-Ljubljana TT
08/06 - Omloop van de IJsseldelta
09/06 - Dwars door de Westhoek
16/06 - SPAR Flanders Diamond Tour
06/07 - V4 Ladies Series - Restart Zalaege...
07/07 - Delta Road Race
11/07 - Tour de Feminin
12/07 - Chrono Kristin Armstrong
18/07 - BeNe Ladies Tour
25/07 - Tour Pyrénées-Méditerranée
30/07 - Emakumeen Nafarroako Klasikoa
01/08 - Tour de Belle Isle en Terre - Krei...
01/08 - Clasica Femenina Navarra
03/08 - Erondegemse Pijl (Erpe-Mere)
03/08 - Donostia San Sebastian Klasikoa
05/08 - Clásica CRC 506
06/08 - Clásica Esencial Costa Rica
09/08 - Women's Tour of Scotland
09/08 - Vuelta Tica Internacional Femenina...
11/08 - MerXem Classic
17/08 - Flanders Ladies Classic
18/08 - La Périgord Ladies
21/08 - Veenendaal-Veenendaal Classic
22/08 - Colorado Classic
30/08 - La Picto-Charentaise
06/09 - Giro della Toscana Femminile
07/09 - China No.1 Scenic Avenue Internati...
08/09 - Chrono Champenois
08/09 - China No.1 Scenic Avenue Internati...
08/09 - GP de Fourmies / La Voix du Nord
10/09 - Lotto Belgium Tour
13/09 - Tour de l'Ardèche Féminin
19/09 - Giro delle Marche in Rosa
22/09 - Grand Prix International d'Isbergu...
05/10 - Giro dell'Emilia
06/10 - GP Bruno Beghelli Internazionale
17/10 - Tour of Nanxijiang Women's Road Race
20/10 - Chrono des Nations
16/11 - Le Tour de Femina
03/12 - Vuelta a Colombia Femenina
Heren H23 - 2019
Heren Junior - 2019
Dames Junior - 2019
Andere evenementen - 2019
Franse bekerclubs - 2019
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Colorado Classic - 2019 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2021
2020
2019
Uitslagen 2019
Uitslagen voor etappe
Startlijst
Informatie
Erelijst
Archief
Stat.
Uitslagen 2019
Wacht ...
Uitslagen voor etappe
Etappe 3
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 3
Etappe 4
Etappe 4 - Denver - Denver - 85 km - 25 Augustus 2019
Etappe
Algemeen
Punten
Berg
Jongeren
Ploegen
Etappe
1
Chloé Dygert-Owen (USA)
Sho-Air - Twenty20
2:01:07
2
Janelle Cole (USA)
0:11
3
Emma White (USA)
Rally - Uhc
0:50
4
Tanja Erath (GER)
Canyon - Sram Racing
0:50
5
Lauren Stephens (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
0:50
6
Holly Breck (USA)
0:50
7
Jennifer Valente (USA)
Sho-Air - Twenty20
0:50
8
Heather Fischer (USA)
0:50
9
Rachel Langdon (GBR)
0:50
10
Lily Williams (USA)
Hagens Berman - Supermint
0:50
11
Katia Ragusa (ITA)
Be Pink
0:50
12
Madeline Bemis (USA)
0:50
13
Flávia Oliveira (BRA)
0:50
14
Tatiana Guderzo (ITA)
Be Pink
0:50
15
Maddy Ward (USA)
0:50
16
Edwige Pitel (FRA)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
0:50
17
Brodie Chapman (AUS)
Tibco - Silicon Valley Bank
0:50
18
Natalia Franco Villegas (COL)
Colavita - Bialetti
0:50
19
Omer Shapira (ISR)
Canyon - Sram Racing
0:50
20
Ella Harris (NZL)
Canyon - Sram Racing
0:50
21
Kristabel Doebel-Hickok (USA)
Rally - Uhc
0:50
22
Cara O'Neill (USA)
0:50
23
Emily Newsom (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
0:50
24
Katie Hall (USA)
Boels - Dolmans
0:50
25
Justine Barrow (AUS)
Gusto Stepfwd - Suzuki
0:50
26
Olga Zabelinskaya (UZB)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
0:50
27
Jessica Cerra (USA)
Hagens Berman - Supermint
0:50
28
Mariana Urrea Gladin (MEX)
0:50
29
Emma Edwards (USA)
0:50
30
Lindsay Goldman-Bayer (USA)
Hagens Berman - Supermint
0:50
31
Philippa Sutton (NZL)
0:50
32
Whitney Allison-Schultz (USA)
Hagens Berman - Supermint
0:50
33
Andrea Buttine (USA)
0:57
34
Anet Barrera Esparza (MEX)
Swapit Agolico
0:57
35
Tiffany Cromwell (AUS)
Canyon - Sram Racing
0:59
36
Amber Neben (USA)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
0:59
37
Jennifer Luebke (USA)
Sho-Air - Twenty20
0:59
38
Clara Honsinger (USA)
0:59
39
Emma Grant (GBR)
1:04
40
Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX)
Swapit Agolico
1:04
41
Amy Charity (USA)
Dna Pro Cycling Team
1:04
42
Hannah Ludwig (GER)
Canyon - Sram Racing
1:04
43
Silvia Valsecchi (ITA)
Be Pink
1:04
44
Leigh Ann Ganzar (USA)
Hagens Berman - Supermint
1:16
45
Chiara Perini (ITA)
Be Pink
3:13
46
Allie Legg-Dragoo (USA)
Sho-Air - Twenty20
4:55
47
Erica Clevenger (USA)
Sho-Air - Twenty20
4:55
48
Maria José Vargas Barrientos (CRC)
Swapit Agolico
4:55
49
Sara Poidevin (CAN)
Rally - Uhc
4:55
50
Ana María Hernández Delgado (MEX)
Conade - Specialized - Visit Mexico
5:39
51
Ayesha McGowan (USA)
6:03
52
Charlotte Culver (AUS)
6:18
53
Karina Kasenova (RUS)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
6:18
54
Catherine Colyn (RSA)
6:53
55
Lex Albrecht (CAN)
Tibco - Silicon Valley Bank
6:53
56
Anna Dorovskikh (USA)
6:53
57
Liza Rachetto (USA)
Hagens Berman - Supermint
6:53
58
Gabrielle Lehnert (USA)
6:53
59
Abigail Mickey (USA)
Rally - Uhc
6:53
60
Emma Langley (USA)
6:53
61
Andrea Ramírez Fregoso (MEX)
Swapit Agolico
6:53
62
Kristina Vrouwenvelder (USA)
22:42
63
Rachel Plessing (USA)
22:42
64
Miryan Maritza Nuñez Padilla (ECU)
22:42
65
Caroline Mani (FRA)
37:11
66
Rebecca Wiasak (AUS)
37:11
67
Charlotte Backus (USA)
54:19
DNF
Olivia Baril (CAN)
-
DNF
Brenna Wrye-Simpson (USA)
Dna Pro Cycling Team
-
DNS
Jessica Marcela Parra Rojas (COL)
-
DNS
Claudia Verónica Leal Balderas (MEX)
Conade - Specialized - Visit Mexico
-
Algemeen
1
Chloé Dygert-Owen (USA)
Sho-Air - Twenty20
8:55:06
2
Brodie Chapman (AUS)
Tibco - Silicon Valley Bank
2:37
3
Omer Shapira (ISR)
Canyon - Sram Racing
2:57
4
Ella Harris (NZL)
Canyon - Sram Racing
3:28
5
Kristabel Doebel-Hickok (USA)
Rally - Uhc
3:29
6
Flávia Oliveira (BRA)
3:52
7
Lauren Stephens (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
3:55
8
Katie Hall (USA)
Boels - Dolmans
3:56
9
Edwige Pitel (FRA)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
4:15
10
Whitney Allison-Schultz (USA)
Hagens Berman - Supermint
4:43
11
Clara Honsinger (USA)
4:56
12
Olga Zabelinskaya (UZB)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
6:15
13
Hannah Ludwig (GER)
Canyon - Sram Racing
7:18
14
Justine Barrow (AUS)
Gusto Stepfwd - Suzuki
7:32
15
Jessica Cerra (USA)
Hagens Berman - Supermint
7:38
16
Emma Grant (GBR)
8:01
17
Tatiana Guderzo (ITA)
Be Pink
8:22
18
Maddy Ward (USA)
8:52
19
Anet Barrera Esparza (MEX)
Swapit Agolico
9:04
20
Katia Ragusa (ITA)
Be Pink
9:11
21
Natalia Franco Villegas (COL)
Colavita - Bialetti
9:12
22
Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX)
Swapit Agolico
9:56
23
Janelle Cole (USA)
10:59
24
Madeline Bemis (USA)
11:49
25
Sara Poidevin (CAN)
Rally - Uhc
12:12
26
Jennifer Valente (USA)
Sho-Air - Twenty20
12:37
27
Amy Charity (USA)
Dna Pro Cycling Team
13:35
28
Emma White (USA)
Rally - Uhc
14:20
29
Cara O'Neill (USA)
15:34
30
Lindsay Goldman-Bayer (USA)
Hagens Berman - Supermint
15:39
31
Tanja Erath (GER)
Canyon - Sram Racing
16:27
32
Jennifer Luebke (USA)
Sho-Air - Twenty20
17:03
33
Chiara Perini (ITA)
Be Pink
17:06
34
Leigh Ann Ganzar (USA)
Hagens Berman - Supermint
17:16
35
Emily Newsom (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
17:42
36
Erica Clevenger (USA)
Sho-Air - Twenty20
17:48
37
Emma Langley (USA)
18:26
38
Holly Breck (USA)
18:43
39
Abigail Mickey (USA)
Rally - Uhc
18:45
40
Andrea Buttine (USA)
19:07
41
Emma Edwards (USA)
19:37
42
Catherine Colyn (RSA)
19:55
43
Tiffany Cromwell (AUS)
Canyon - Sram Racing
20:01
44
Amber Neben (USA)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
20:21
45
Liza Rachetto (USA)
Hagens Berman - Supermint
20:34
46
Rachel Langdon (GBR)
20:35
47
Philippa Sutton (NZL)
22:01
48
Anna Dorovskikh (USA)
22:18
49
Lily Williams (USA)
Hagens Berman - Supermint
22:46
50
Silvia Valsecchi (ITA)
Be Pink
23:10
51
Karina Kasenova (RUS)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
23:25
52
Lex Albrecht (CAN)
Tibco - Silicon Valley Bank
23:59
53
Allie Legg-Dragoo (USA)
Sho-Air - Twenty20
24:51
54
Heather Fischer (USA)
25:48
55
Mariana Urrea Gladin (MEX)
26:13
56
Andrea Ramírez Fregoso (MEX)
Swapit Agolico
26:33
57
Maria José Vargas Barrientos (CRC)
Swapit Agolico
27:55
58
Ayesha McGowan (USA)
28:42
59
Charlotte Culver (AUS)
30:02
60
Gabrielle Lehnert (USA)
32:47
61
Ana María Hernández Delgado (MEX)
Conade - Specialized - Visit Mexico
33:34
62
Miryan Maritza Nuñez Padilla (ECU)
43:05
63
Kristina Vrouwenvelder (USA)
47:28
64
Rachel Plessing (USA)
53:09
65
Caroline Mani (FRA)
54:17
66
Rebecca Wiasak (AUS)
57:29
67
Charlotte Backus (USA)
1:13:34
Punten
1
Chloé Dygert-Owen (USA)
Sho-Air - Twenty20
66
2
Brodie Chapman (AUS)
Tibco - Silicon Valley Bank
33
3
Jennifer Valente (USA)
Sho-Air - Twenty20
32
4
Tanja Erath (GER)
Canyon - Sram Racing
27
5
Lauren Stephens (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
16
6
Rebecca Wiasak (AUS)
15
7
Janelle Cole (USA)
14
8
Rachel Langdon (GBR)
13
9
Emma White (USA)
Rally - Uhc
13
10
Whitney Allison-Schultz (USA)
Hagens Berman - Supermint
12
11
Kristabel Doebel-Hickok (USA)
Rally - Uhc
11
12
Flávia Oliveira (BRA)
11
13
Holly Breck (USA)
10
14
Omer Shapira (ISR)
Canyon - Sram Racing
10
15
Lily Williams (USA)
Hagens Berman - Supermint
9
16
Emily Newsom (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
8
17
Ella Harris (NZL)
Canyon - Sram Racing
8
18
Heather Fischer (USA)
7
19
Edwige Pitel (FRA)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
5
20
Katie Hall (USA)
Boels - Dolmans
3
21
Justine Barrow (AUS)
Gusto Stepfwd - Suzuki
3
22
Tatiana Guderzo (ITA)
Be Pink
3
23
Silvia Valsecchi (ITA)
Be Pink
3
24
Clara Honsinger (USA)
2
25
Anet Barrera Esparza (MEX)
Swapit Agolico
1
26
Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX)
Swapit Agolico
1
27
Tiffany Cromwell (AUS)
Canyon - Sram Racing
1
Berg
1
Chloé Dygert-Owen (USA)
Sho-Air - Twenty20
23
2
Brodie Chapman (AUS)
Tibco - Silicon Valley Bank
15
3
Edwige Pitel (FRA)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
14
4
Omer Shapira (ISR)
Canyon - Sram Racing
11
5
Emily Newsom (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
8
6
Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX)
Swapit Agolico
8
7
Flávia Oliveira (BRA)
6
8
Rachel Langdon (GBR)
6
9
Ella Harris (NZL)
Canyon - Sram Racing
5
10
Katie Hall (USA)
Boels - Dolmans
5
11
Justine Barrow (AUS)
Gusto Stepfwd - Suzuki
5
12
Kristabel Doebel-Hickok (USA)
Rally - Uhc
3
13
Rebecca Wiasak (AUS)
3
14
Lauren Stephens (USA)
Tibco - Silicon Valley Bank
1
Jongeren
1
Chloé Dygert-Owen (USA)
Sho-Air - Twenty20
8:55:06
2
Omer Shapira (ISR)
Canyon - Sram Racing
2:57
3
Ella Harris (NZL)
Canyon - Sram Racing
3:28
4
Clara Honsinger (USA)
4:56
5
Hannah Ludwig (GER)
Canyon - Sram Racing
7:18
6
Maddy Ward (USA)
8:52
7
Anet Barrera Esparza (MEX)
Swapit Agolico
9:04
8
Katia Ragusa (ITA)
Be Pink
9:11
9
Natalia Franco Villegas (COL)
Colavita - Bialetti
9:12
10
Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX)
Swapit Agolico
9:56
11
Janelle Cole (USA)
10:59
12
Madeline Bemis (USA)
11:49
13
Sara Poidevin (CAN)
Rally - Uhc
12:12
14
Jennifer Valente (USA)
Sho-Air - Twenty20
12:37
15
Emma White (USA)
Rally - Uhc
14:20
16
Cara O'Neill (USA)
15:34
17
Chiara Perini (ITA)
Be Pink
17:06
18
Erica Clevenger (USA)
Sho-Air - Twenty20
17:48
19
Emma Langley (USA)
18:26
20
Catherine Colyn (RSA)
19:55
21
Lily Williams (USA)
Hagens Berman - Supermint
22:46
22
Karina Kasenova (RUS)
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
23:25
23
Mariana Urrea Gladin (MEX)
26:13
24
Andrea Ramírez Fregoso (MEX)
Swapit Agolico
26:33
25
Maria José Vargas Barrientos (CRC)
Swapit Agolico
27:55
26
Charlotte Culver (AUS)
30:02
27
Gabrielle Lehnert (USA)
32:47
28
Miryan Maritza Nuñez Padilla (ECU)
43:05
29
Charlotte Backus (USA)
1:13:34
Ploegen
1
Canyon - SRAM Racing
26:58:41
2
Sho-Air - Twenty20
5:20
3
Cogeas - Mettler Pro Cycling Team
8:29
4
Lux-Flexential
10:10
5
Tibco - Silicon Valley Bank
11:07
6
Hagens Berman - Supermint
12:19
7
Rally Uhc Cycling Women
13:44
8
Nationaal team van Verenigde Staten
16:50
9
Swapit Agolico
17:59
10
Be Pink
19:01
11
Fearless Femme
28:55
12
Point S Auto-Nokian Tyre
31:00
13
Amy D Foundation
37:42
14
Alp Cycles Racing
1:19:44
Startlijst
Wacht ...
Statistieken
Wacht ...
Archief
Colorado Classic - Archief
2019 - Colorado Classic
2020 - Colorado Classic
2021 - Colorado Classic
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Colorado Classic - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Verenigde Staten
Eerste editie :
2019
Edities :
1 (inbegrepen 2019)
Officiële naam :
Colorado Classic
Wikipedia link :
https://nl.wikipedia.org/wiki/Colorado_Classic
Officiële website :
https://www.coloradoclassic.com/
Eerste winnaar :
Chloé Dygert-Owen
Grootst aantal overwinningen :
Chloé Dygert-Owen
(1)
Laatste winnaar :
Chloé Dygert-Owen
© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden