De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - 2020 - Home

Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Paraguay
  • Cerro Porteño
  • Club 12 de Octubre
  • Club General Díaz
  • Club Guaraní
  • Club Libertad
  • Club Nacional
  • Club River Plate
  • Club Sol de América
  • Club Sportivo Luqueño
  • Club Sportivo San Lorenzo
  • Guaireña FC
  • Olimpia Asunción

Home

Paraguay Division 1 Primera División 2020 - Home

ParaguayParaguay

WinnaarCerro Porteņo : Cerro Porteño

Apertura (Paraguay - 17/01/2020 - 05/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Cerro Porteño502215523714+23
2Olimpia Asunción452213635420+34
3Club Libertad442213544323+20
4Club Guaraní412211833016+14
5Club River Plate29228592330-7
6Guaireña FC27226973029+1
7Club Nacional252267922220
8Club Sportivo Luqueño25226792232-10
9Club 12 de Octubre212256112339-16
10Club Sol de América192247112340-17
11Club Sportivo San Lorenzo1622210101836-18
12Club General Díaz142235142246-24

Copa Libertadores

2 Oktober 2020
23h00Club NacionalClub Nacional2 - 2Club Sol de AméricaClub Sol de América
3 Oktober 2020
01h30Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo1 - 1Cerro PorteñoCerro Porteño
23h00Club River PlateClub River Plate0 - 0Club Sportivo LuqueñoClub Sportivo Luqueño
4 Oktober 2020
01h30Club 12 de OctubreClub 12 de Octubre3 - 3Club General DíazClub General Díaz
22h30Olimpia AsunciónOlimpia Asunción1 - 1Guaireña FCGuaireña FC
5 Oktober 2020
00h45Club GuaraníClub Guaraní1 - 1Club LibertadClub Libertad

Detail van de uitslagen


Clausura (Paraguay - 16/10/2020 - 03/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Cerro Porteño157430104+6
2Olimpia Asunción147421159+6
3Club Libertad1384131511+4
4Club 12 de Octubre1384131011-1
5Club Nacional11725084+4
6Club Sol de América117322129+3
7Club Guaraní11832376+1
8Guaireña FC118251910-1
9Club Sportivo Luqueño1083141113-2
10Club Sportivo San Lorenzo982331012-2
11Club River Plate68206916-7
12Club General Díaz18017819-11

Copa Libertadores

28 November 2020
00h30Guaireña FCGuaireña FC2 - 2Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
23h00Olimpia AsunciónOlimpia Asunción3 - 1Club River PlateClub River Plate
29 November 2020
01h15Club LibertadClub Libertad3 - 0Club 12 de OctubreClub 12 de Octubre
22h30Cerro PorteñoCerro Porteño3 - 1Club General DíazClub General Díaz
30 November 2020
00h45Club GuaraníClub Guaraní2 - 1Club Sportivo LuqueñoClub Sportivo Luqueño
23h30Club Sol de AméricaClub Sol de América - Club NacionalClub Nacional

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden