De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Oostenrijkse Bundesliga - 2019/2020 - Home

Voetbal - Oostenrijkse Bundesliga - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk
  • Austria Wien
  • FC Admira Wacker Mödling
  • FC Red Bull Salzburg
  • LASK Linz
  • SC Rheindorf Altach
  • SK Rapid Wien
  • SK Sturm Graz
  • SKN St. Pölten
  • SV Mattersburg
  • TSV Hartberg
  • Wolfsberger AC / St. Andrä
  • WSG Tirol

Home

Oostenrijkse Bundesliga 2019/2020 - Home

OostenrijkOostenrijk

WinnaarFC Red Bull Salzburg : FC Red Bull Salzburg

Regulier Seizoen (Oostenrijk - 26/07/2019 - 08/03/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1LASK Linz542217325020+30
2FC Red Bull Salzburg482214627426+48
3SK Rapid Wien402211744726+21
4Wolfsberger AC / St. Andrä382211565027+23
5SK Sturm Graz32229583728+9
6TSV Hartberg29228593650-14
7Austria Wien252251073336-3
8SC Rheindorf Altach242273123444-10
9FC Admira Wacker Mödling192247112243-21
10WSG Tirol192254132650-24
11SV Mattersburg182253142652-26
12SKN St. Pölten172238112154-33

Championship RondeDegradatie Ronde

7 Maart 2020
17h00Austria WienAustria Wien0 - 0SKN St. PöltenSKN St. Pölten
17h00TSV HartbergTSV Hartberg0 - 3WSG TirolWSG Tirol
17h00FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling2 - 0SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
17h00Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä2 - 2SK Rapid WienSK Rapid Wien
8 Maart 2020
14h30SV MattersburgSV Mattersburg0 - 1LASK LinzLASK Linz
14h30FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg2 - 0SK Sturm GrazSK Sturm Graz

Detail van de uitslagen


Degradatie Groep (Oostenrijk - 14/03/2020 - 16/05/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Austria Wien34107121611+5
2SC Rheindorf Altach2610352119+2
3SKN St. Pölten25105231811+7
4SV Mattersburg21103341312+1
5FC Admira Wacker Mödling1810235714-7
6WSG Tirol1610145816-8

UEFA Europa League Play-offDegradatie

2 Juni 2020
18h30WSG TirolWSG Tirol0 - 5SKN St. PöltenSKN St. Pölten
18h30SV MattersburgSV Mattersburg1 - 1SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
20h30Austria WienAustria Wien1 - 0FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling
6 Juni 2020
17h00FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling0 - 2SV MattersburgSV Mattersburg
17h00SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach1 - 1WSG TirolWSG Tirol
17h00SKN St. PöltenSKN St. Pölten1 - 1Austria WienAustria Wien
9 Juni 2020
18h30SKN St. PöltenSKN St. Pölten0 - 3FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling
18h30WSG TirolWSG Tirol1 - 1SV MattersburgSV Mattersburg
20h30Austria WienAustria Wien0 - 2SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
13 Juni 2020
17h00FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling0 - 3WSG TirolWSG Tirol
17h00SV MattersburgSV Mattersburg1 - 4Austria WienAustria Wien
17h00SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach2 - 0SKN St. PöltenSKN St. Pölten
16 Juni 2020
18h30FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling1 - 1SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
18h30SKN St. PöltenSKN St. Pölten1 - 0SV MattersburgSV Mattersburg
20h30Austria WienAustria Wien1 - 0WSG TirolWSG Tirol
20 Juni 2020
17h00WSG TirolWSG Tirol1 - 2Austria WienAustria Wien
17h00SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach1 - 1FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling
17h00SV MattersburgSV Mattersburg2 - 0SKN St. PöltenSKN St. Pölten
23 Juni 2020
18h30FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling0 - 2Austria WienAustria Wien
18h30SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach1 - 1SV MattersburgSV Mattersburg
20h30SKN St. PöltenSKN St. Pölten1 - 1WSG TirolWSG Tirol
27 Juni 2020
17h00WSG TirolWSG Tirol0 - 1SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach
17h00SV MattersburgSV Mattersburg1 - 2FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling
17h00Austria WienAustria Wien2 - 5SKN St. PöltenSKN St. Pölten
30 Juni 2020
20h30FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling0 - 3SKN St. PöltenSKN St. Pölten
20h30SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach1 - 2Austria WienAustria Wien
20h30SV MattersburgSV Mattersburg4 - 1WSG TirolWSG Tirol
4 Juli 2020
17h00WSG TirolWSG Tirol0 - 0FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling
17h00Austria WienAustria Wien1 - 0SV MattersburgSV Mattersburg
17h00SKN St. PöltenSKN St. Pölten2 - 0SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach

Detail van de uitslagen


Championship Groep (Oostenrijk - 03/06/2020 - 05/07/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Red Bull Salzburg5010820368+28
2SK Rapid Wien381060417170
3LASK Linz371031617170
4Wolfsberger AC / St. Andrä35104421916+3
5TSV Hartberg27104151624-8
6SK Sturm Graz1910109932-23

UEFA Champions LeagueUEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa LeagueUEFA Europa League Play-off

3 Juni 2020
18h30LASK LinzLASK Linz1 - 2TSV HartbergTSV Hartberg
18h30SK Sturm GrazSK Sturm Graz1 - 2Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
20h30FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg2 - 0SK Rapid WienSK Rapid Wien
7 Juni 2020
17h00TSV HartbergTSV Hartberg0 - 6FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
17h00Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä3 - 3LASK LinzLASK Linz
19h30SK Rapid WienSK Rapid Wien4 - 0SK Sturm GrazSK Sturm Graz
10 Juni 2020
18h30LASK LinzLASK Linz0 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien
18h30Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä2 - 4TSV HartbergTSV Hartberg
20h30SK Sturm GrazSK Sturm Graz1 - 5FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
14 Juni 2020
17h00TSV HartbergTSV Hartberg1 - 2SK Sturm GrazSK Sturm Graz
17h00SK Rapid WienSK Rapid Wien2 - 1Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
19h30FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg3 - 1LASK LinzLASK Linz
17 Juni 2020
18h30TSV HartbergTSV Hartberg0 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien
18h30Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä0 - 0FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
20h30LASK LinzLASK Linz4 - 0SK Sturm GrazSK Sturm Graz
21 Juni 2020
17h00SK Rapid WienSK Rapid Wien0 - 1TSV HartbergTSV Hartberg
17h00FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg2 - 2Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
19h30SK Sturm GrazSK Sturm Graz0 - 2LASK LinzLASK Linz
24 Juni 2020
18h30TSV HartbergTSV Hartberg1 - 5LASK LinzLASK Linz
18h30Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä2 - 0SK Sturm GrazSK Sturm Graz
20h30SK Rapid WienSK Rapid Wien2 - 7FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
28 Juni 2020
17h00LASK LinzLASK Linz0 - 1Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
17h00FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg3 - 0TSV HartbergTSV Hartberg
19h30SK Sturm GrazSK Sturm Graz2 - 3SK Rapid WienSK Rapid Wien
1 Juli 2020
20h30SK Rapid WienSK Rapid Wien3 - 1LASK LinzLASK Linz
20h30FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg5 - 2SK Sturm GrazSK Sturm Graz
2 Juli 2020
18h30TSV HartbergTSV HartbergUitgesteldWolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä
5 Juli 2020
17h00LASK LinzLASK Linz0 - 3FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg
17h00SK Sturm GrazSK Sturm Graz1 - 4TSV HartbergTSV Hartberg
17h00Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä3 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien

Detail van de uitslagen


Europa League Play-Offs (Oostenrijk - 08/07/2020 - 15/07/2020)


Halve Finale
8 Juli 2020
20h30Austria WienAustria Wien1 - 0SC Rheindorf AltachSC Rheindorf Altach

Finale
11 Juli 2020
17h00Austria WienAustria Wien2 - 3TSV HartbergTSV Hartberg
15 Juli 2020
20h30TSV HartbergTSV Hartberg0 - 0Austria WienAustria Wien

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden