De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Luxemburgse Eerste Klasse - 2021/2022 - Home

Voetbal - Luxemburgse Eerste Klasse - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Luxemburg
  • CS Fola Esch
  • Differdange F.C. 03
  • Esch Jeunesse
  • F91 Dudelange
  • FC Etzella Ettelbrück
  • FC Jeunesse Junglinster
  • FC Mamer 32
  • FC Progrès Niederkorn
  • FC Rodange 91
  • FC UNA Strassen
  • FC Victoria Rosport
  • Hamm RM Benfica FC
  • Racing Union Luxembourg
  • Swift Hesperange
  • US Hostert
  • US Mondorf-les-Bains
  • UT Pétange
  • Wiltz FC 71

Home

Luxemburgse Eerste Klasse 2021/2022 - Home

LuxemburgLuxemburg

WinnaarF91 Dudelange : F91 Dudelange

Regulier Seizoen (Luxemburg - 07/08/2021 - 22/05/2022)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1F91 Dudelange673021457827+51
2Differdange F.C. 03623019565828+30
3CS Fola Esch623018846437+27
4Swift Hesperange603018666126+35
5FC Progrès Niederkorn553016776837+31
6FC UNA Strassen513014975336+17
7Racing Union Luxembourg4930154115648+8
8Esch Jeunesse4730145114430+14
9US Mondorf-les-Bains3730107133844-6
10FC Etzella Ettelbrück3730121174566-21
11UT Pétange3530105154041-1
12FC Victoria Rosport353098134558-13
13Wiltz FC 71313094174253-11
14US Hostert293085174163-22
15FC Rodange 91193061232370-47
16Hamm RM Benfica FC430112813105-92

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa LeagueDegradatie PlayoffDegradatie


Le champion en titre du championnat est CS Fola Esch, qui a devancÚ en 2020/2021, F91 Dudelange et Swift Hesperange.

Laatste wedstrijden

22 Mei 2022
16h00Wiltz FC 71Wiltz FC 710 - 3F91 DudelangeF91 Dudelange
16h00FC Victoria RosportFC Victoria Rosport0 - 3FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück
16h00Hamm RM Benfica FCHamm RM Benfica FC1 - 3Esch JeunesseEsch Jeunesse
16h00CS Fola EschCS Fola Esch1 - 1US Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains
16h00Swift HesperangeSwift Hesperange2 - 0Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg
16h00FC Rodange 91FC Rodange 912 - 3US HostertUS Hostert
16h00FC UNA StrassenFC UNA Strassen2 - 2UT PétangeUT Pétange
16h00Differdange F.C. 03Differdange F.C. 032 - 0FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn

Detail van de uitslagen


Degradatie Play-Offs (Luxemburg - 26/05/2022 - 28/05/2022)

26 Mei 2022
19h30FC Mamer 32FC Mamer 321 - 1US HostertUS Hostert
28 Mei 2022
16h00FC Jeunesse JunglinsterFC Jeunesse Junglinster1 - 1 (4 str 5)Wiltz FC 71Wiltz FC 71

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 31
    • Wedstrijden : 242
    • Thuiszeges : 107 (44 %)
    • Overwinningen uit : 94 (39 %)
    • Gelijke spelen : 41 (17 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 22ste (35 doelpunten)
    • Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd : 3.19
    • Gemiddeld aantal doelpunten per thuiswedstrijd : 1.68
    • Gemiddeld aantal doelpunten per uitwedstrijd : 1.51
    • Totaal aantal doelpunten : 773
    • Gemiddeld aantal doelpunten per speeldag : 24.94
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1F91 Dudelange21
    2Differdange F.C. 0319
    3CS Fola Esch18
    4Swift Hesperange18
    5FC Progrès Niederko.16
    6Racing Union Luxembourg15
    Gelijke spelen
    1FC UNA Strassen9
    2CS Fola Esch8
    3FC Victoria Rosport8
    4FC Progrès Niederko.7
    5US Mondorf-les-Bains7
    6Swift Hesperange6
    Nederlagen
    1Hamm RM Benfica FC28
    2FC Rodange 9123
    3FC Etzella Ettelbrück17
    4US Hostert17
    5Wiltz FC 7117
    6UT Pétange15

    Thuiszeges
    1Differdange F.C. 0312
    2CS Fola Esch10
    3F91 Dudelange10
    4Esch Jeunesse9
    5FC Progrès Niederko.9
    6Swift Hesperange8
    Gelijke spelen thuis
    1FC UNA Strassen4
    2Swift Hesperange4
    3Wiltz FC 714
    4CS Fola Esch3
    5F91 Dudelange3
    6FC Progrès Niederko.3
    Thuisnederlagen
    1Hamm RM Benfica FC14
    2FC Rodange 9111
    3US Hostert9
    4FC Etzella Ettelbrück8
    5UT Pétange8
    6FC Victoria Rosport7

    Overwinningen uit
    1F91 Dudelange11
    2Swift Hesperange10
    3CS Fola Esch8
    4Racing Union Luxembourg8
    5Differdange F.C. 037
    6FC Progrès Niederko.7
    Gelijke spelen buitenshuis
    1CS Fola Esch5
    2FC UNA Strassen5
    3FC Victoria Rosport5
    4US Mondorf-les-Bains5
    5FC Progrès Niederko.4
    6Differdange F.C. 033
    Uitnederlagen
    1Hamm RM Benfica FC14
    2FC Rodange 9112
    3Wiltz FC 7111
    4FC Etzella Ettelbrück9
    5US Hostert8
    6Esch Jeunesse7
  • Matchresultaten

    1-1229 %2-1198 %1-0198 %
    0-1177 %2-0146 %1-2146 %
    0-2125 %3-1115 %0-3115 %
    3-0104 %2-3104 %1-394 %
    0-094 %3-283 %4-073 %
    0-473 %2-262 %5-142 %
    4-142 %3-342 %1-442 %
    7-031 %6-121 %2-421 %
    0-621 %8-010 %6-010 %
    5-210 %5-010 %4-410 %
    4-310 %4-210 %3-410 %
    1-910 %1-510 %0-710 %
    0-510 %

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden