De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Luxemburg - 2021/2022 - Home

Voetbal - Beker van Luxemburg - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Luxemburg
  • AS Rupensia Lusitanos
  • CS Fola Esch
  • Differdange F.C. 03
  • Esch Jeunesse
  • F91 Dudelange
  • FC Alisontia Steinsel
  • FC Atert Bissen
  • FC Blô-Weiss Medernach
  • FC Etzella Ettelbrück
  • FC Jeunesse Useldange
  • FC Kehlen
  • FC Luxembourg City
  • FC Mamer 32
  • FC Marisca Mersch
  • FC Progrès Niederkorn
  • FC Rodange 91
  • FC Schifflingen 95
  • FC UNA Strassen
  • FC Victoria Rosport
  • FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
  • Jeunesse Canach
  • Mondercange
  • Racing Union Luxembourg
  • SC Bettembourg
  • Swift Hesperange
  • UN Käerjéng 97
  • US Esch
  • US Hostert
  • US Mondorf-les-Bains
  • US Rumelange
  • UT Pétange
  • Wiltz FC 71

Home

Beker van Luxemburg 2021/2022 - Home

LuxemburgLuxemburg - 30 Oktober 2021 - 27 Mei 2022

WinnaarRacing Union Luxembourg : Racing Union Luxembourg


1/16de Finales
30 Oktober 2021
16h00FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn1 - 1 (4 str 3)Swift HesperangeSwift Hesperange
16h30FC Victoria RosportFC Victoria Rosport2 - 4UT PétangeUT Pétange
17h30FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel2 - 6F91 DudelangeF91 Dudelange
18h00FC Marisca MerschFC Marisca Mersch0 - 6Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg
18h00FC Blô-Weiss MedernachFC Blô-Weiss Medernach0 - 2CS Fola EschCS Fola Esch
18h00FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange2 - 4US Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains
31 Oktober 2021
17h00FC KehlenFC Kehlen0 - 4FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück
17h00US RumelangeUS Rumelange0 - 5MondercangeMondercange
17h00AS Rupensia LusitanosAS Rupensia Lusitanos0 - 4Differdange F.C. 03Differdange F.C. 03
17h00FC Yellow Boys Weiler-la-TourFC Yellow Boys Weiler-la-Tour1 - 0US HostertUS Hostert
17h00SC BettembourgSC Bettembourg1 - 0FC Mamer 32FC Mamer 32
17h00Jeunesse CanachJeunesse Canach2 - 1FC Atert BissenFC Atert Bissen
17h00US EschUS Esch2 - 1Esch JeunesseEsch Jeunesse
17h00FC UNA StrassenFC UNA Strassen2 - 1FC Rodange 91FC Rodange 91
17h00FC Schifflingen 95FC Schifflingen 953 - 0FC Luxembourg CityFC Luxembourg City
17h00UN Käerjéng 97UN Käerjéng 973 - 2Wiltz FC 71Wiltz FC 71

Achtste finales
6 April 2022
20h00MondercangeMondercange0 - 4CS Fola EschCS Fola Esch
20h00US Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains0 - 4F91 DudelangeF91 Dudelange
20h00FC UNA StrassenFC UNA Strassen0 - 1UT PétangeUT Pétange
20h00Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg1 - 0Differdange F.C. 03Differdange F.C. 03
20h00FC Schifflingen 95FC Schifflingen 951 - 1 (4 str 2)Jeunesse CanachJeunesse Canach
20h00SC BettembourgSC Bettembourg2 - 4FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück
20h00UN Käerjéng 97UN Käerjéng 972 - 0FC Yellow Boys Weiler-la-TourFC Yellow Boys Weiler-la-Tour
20h00US EschUS Esch3 - 9FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn

Kwartfinales
20 April 2022
20h00UN Käerjéng 97UN Käerjéng 970 - 4CS Fola EschCS Fola Esch
20h00FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn0 - 2 verlengingenF91 DudelangeF91 Dudelange
20h00UT PétangeUT Pétange2 - 0FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück
20h30FC Schifflingen 95FC Schifflingen 950 - 3Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg

Halve Finale
11 Mei 2022
19h00UT PétangeUT Pétange0 - 1Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg
20h00CS Fola EschCS Fola Esch4 - 5F91 DudelangeF91 Dudelange

Finale
27 Mei 2022
20h00F91 DudelangeF91 Dudelange2 - 3Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 5
    • Wedstrijden : 31
    • Thuiszeges : 12 (39 %)
    • Overwinningen uit : 19 (61 %)
    • Gelijke spelen : 0 (0 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (62 doelpunten)
    • Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd : 3.87
    • Gemiddeld aantal doelpunten per thuiswedstrijd : 1.23
    • Gemiddeld aantal doelpunten per uitwedstrijd : 2.65
    • Totaal aantal doelpunten : 120
    • Gemiddeld aantal doelpunten per speeldag : 24
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Racing Union Luxembourg5
    2F91 Dudelange4
    3CS Fola Esch3
    4UT Pétange3
    5FC Etzella Ettelbrück2
    6FC Progrès Niederko.2
    Gelijke spelen
    1AS Rupensia Lusitanos0
    2CS Fola Esch0
    3Differdange F.C. 030
    4Esch Jeunesse0
    5F91 Dudelange0
    6FC Alisontia Steinsel0
    Nederlagen
    1AS Rupensia Lusitanos1
    2CS Fola Esch1
    3Differdange F.C. 031
    4Esch Jeunesse1
    5F91 Dudelange1
    6FC Alisontia Steinsel1

    Thuiszeges
    1FC Schifflingen 952
    2UN Käerjéng 972
    3FC Progrès Niederko.1
    4FC UNA Strassen1
    5FC Yellow Boys Weiler-la-T.1
    6Jeunesse Canach1
    Gelijke spelen thuis
    1AS Rupensia Lusitanos0
    2CS Fola Esch0
    3Differdange F.C. 030
    4Esch Jeunesse0
    5F91 Dudelange0
    6FC Alisontia Steinsel0
    Thuisnederlagen
    1AS Rupensia Lusitanos1
    2CS Fola Esch1
    3F91 Dudelange1
    4FC Alisontia Steinsel1
    5FC Blô-Weiss Mederna.1
    6FC Jeunesse Useldange1

    Overwinningen uit
    1F91 Dudelange4
    2Racing Union Luxembourg4
    3CS Fola Esch3
    4FC Etzella Ettelbrück2
    5UT Pétange2
    6Differdange F.C. 031
    Gelijke spelen buitenshuis
    1AS Rupensia Lusitanos0
    2CS Fola Esch0
    3Differdange F.C. 030
    4Esch Jeunesse0
    5F91 Dudelange0
    6FC Alisontia Steinsel0
    Uitnederlagen
    1Differdange F.C. 031
    2Esch Jeunesse1
    3FC Atert Bissen1
    4FC Etzella Ettelbrück1
    5FC Luxembourg City1
    6FC Mamer 321
  • Matchresultaten

    0-4516 %2-4310 %2-1310 %
    1-0310 %2-026 %1-126 %
    0-226 %0-126 %4-513 %
    3-913 %3-213 %3-013 %
    2-613 %2-313 %0-613 %
    0-513 %0-313 %

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden