De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - KNVB Beker - 2021/2022 - Home

Voetbal - KNVB Beker - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Nederland

Home

KNVB Beker 2021/2022 - Home

NederlandNederland - 14 Augustus 2021 - 19 Januari 2022


Eerste voorronde
14 Augustus 2021
17h00Blauw Geel '38Blauw Geel '381 - 2FC LisseFC Lisse
17h00HSC '21HSC '211 - 1 (9 str 8)Excelsior '31Excelsior '31
17h00HVV HollandiaHVV Hollandia1 - 5ACV AssenACV Assen
17h00JOS WatergraafsmeerJOS Watergraafsmeer1 - 5Ter LeedeTer Leede
17h00Ajax AmateursAjax Amateurs2 - 1EVVEVV
18h00RKVV DEMRKVV DEM1 - 1 (4 str 5)Sparta NijkerkSparta Nijkerk

Tweede voorronde
21 September 2021
20h00HHC HardenbergHHC Hardenberg0 - 2 verlengingenVV CapelleVV Capelle
20h00Quick BoysQuick Boys0 - 2Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys
20h00VV GoesVV Goes1 - 2DOVODOVO
20h00FC LisseFC Lisse1 - 2 verlengingenAFC AmsterdamAFC Amsterdam
20h00HSV ODIN '59HSV ODIN '591 - 2De TreffersDe Treffers
20h00ASWHASWH1 - 0Quick Den HaagQuick Den Haag
20h00DVS '33 ErmeloDVS '33 Ermelo2 - 2 (4 str 2)VV NoordwijkVV Noordwijk
20h00VV KatwijkVV Katwijk2 - 3Harkemase BoysHarkemase Boys
20h00Sparta NijkerkSparta Nijkerk2 - 0 verlengingenVV SliedrechtVV Sliedrecht
20h00HSV HoekHSV Hoek2 - 3SteDoCoSteDoCo
20h00VV IjsselmeervogelsVV Ijsselmeervogels3 - 1 verlengingenSportlust '46Sportlust '46
20h00VV Achilles VeenVV Achilles Veen3 - 2 verlengingenDTS '35 EdeDTS '35 Ede
20h00GVVVGVVV3 - 1 verlengingenVVOGVVOG
20h00BVV BarendrechtBVV Barendrecht3 - 0SVV ScheveningenSVV Scheveningen
20h00Ajax AmateursAjax Amateurs4 - 1VVSBVVSB
22 September 2021
20h00Oostzaanse FCOostzaanse FC0 - 2 verlengingenExcelsior MaassluisExcelsior Maassluis
20h00VV HooglandVV Hoogland0 - 1RKVV WestlandiaRKVV Westlandia
20h00GVV Unitas GorinchemGVV Unitas Gorinchem1 - 0Ter LeedeTer Leede
20h00USV HerculesUSV Hercules1 - 1 (3 str 4)ACV AssenACV Assen
20h00SV Oss '20SV Oss '202 - 1HSC '21HSC '21
20h00Kozakken BoysKozakken Boys2 - 0Groene SterGroene Ster
20h00ADO '20ADO '202 - 1Koninklijke HFCKoninklijke HFC
20h00VV GemertVV Gemert3 - 1SV TECSV TEC
20h00VV StaphorstVV Staphorst3 - 1VV DongenVV Dongen
20h00SV SpakenburgSV Spakenburg5 - 2VV UNAVV UNA

Eerste ronde
26 Oktober 2021
18h45SteDoCoSteDoCo0 - 5FC UtrechtFC Utrecht
20h00FC VolendamFC Volendam0 - 3FC EmmenFC Emmen
20h00Sparta NijkerkSparta Nijkerk0 - 2ADO Den HaagADO Den Haag
20h00ACV AssenACV Assen0 - 3MVV MaastrichtMVV Maastricht
20h00Kozakken BoysKozakken Boys1 - 2 verlengingenTelstarTelstar
20h00ASWHASWH1 - 3Heracles AlmeloHeracles Almelo
20h00Roda JCRoda JC2 - 1FC Den BoschFC Den Bosch
20h00DVS '33 ErmeloDVS '33 Ermelo2 - 1FC EindhovenFC Eindhoven
20h00SV SpakenburgSV Spakenburg3 - 0FC DordrechtFC Dordrecht
20h00PEC ZwollePEC Zwolle4 - 1De GraafschapDe Graafschap
21h00NAC BredaNAC Breda1 - 1 (4 str 2)VVV VenloVVV Venlo
27 Oktober 2021
18h45SV Oss '20SV Oss '200 - 2FC TwenteFC Twente
20h00VV CapelleVV Capelle0 - 3NEC NijmegenNEC Nijmegen
20h00VV IjsselmeervogelsVV Ijsselmeervogels0 - 3Excelsior RotterdamExcelsior Rotterdam
20h00GVVVGVVV0 - 2Sparta RotterdamSparta Rotterdam
20h00VV StaphorstVV Staphorst0 - 3VV GemertVV Gemert
20h00Almere City FCAlmere City FC0 - 2Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles
20h00AFC AmsterdamAFC Amsterdam1 - 2SC HeerenveenSC Heerenveen
20h00De TreffersDe Treffers2 - 2 (6 str 5)Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys
20h00ADO '20ADO '202 - 3 verlengingenBVV BarendrechtBVV Barendrecht
20h00Harkemase BoysHarkemase Boys2 - 1 verlengingenDOVODOVO
20h00RKVV WestlandiaRKVV Westlandia2 - 5Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis
20h00Fortuna SittardFortuna Sittard3 - 0TOP OssTOP Oss
20h00VV Achilles VeenVV Achilles Veen4 - 0GVV Unitas GorinchemGVV Unitas Gorinchem
21h00FC GroningenFC Groningen4 - 0Helmond SportHelmond Sport
28 Oktober 2021
18h45Ajax AmateursAjax Amateurs0 - 5SC Cambuur-LeeuwardenSC Cambuur-Leeuwarden
21h00RKC WaalwijkRKC Waalwijk3 - 0Willem IIWillem II

1/16de finales
14 December 2021
18h00ADO Den HaagADO Den Haag4 - 2VV GemertVV Gemert
18h00PEC ZwollePEC Zwolle4 - 0MVV MaastrichtMVV Maastricht
20h00FC EmmenFC Emmen0 - 1Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis
21h00NAC BredaNAC Breda3 - 2FC UtrechtFC Utrecht
21h00TelstarTelstar5 - 3 verlengingenSV SpakenburgSV Spakenburg
15 December 2021
18h00Harkemase BoysHarkemase Boys0 - 5RKC WaalwijkRKC Waalwijk
18h00FC TwenteFC Twente2 - 1 verlengingenFeyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam
18h00Vitesse ArnhemVitesse Arnhem2 - 1Sparta RotterdamSparta Rotterdam
18h00AZ AlkmaarAZ Alkmaar4 - 1Heracles AlmeloHeracles Almelo
20h00Excelsior RotterdamExcelsior Rotterdam2 - 4 verlengingenFC GroningenFC Groningen
21h00Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles2 - 0Roda JCRoda JC
21h00PSV EindhovenPSV Eindhoven2 - 0Fortuna SittardFortuna Sittard
21h00Ajax AmsterdamAjax Amsterdam4 - 0BVV BarendrechtBVV Barendrecht
16 December 2021
18h00SC Cambuur-LeeuwardenSC Cambuur-Leeuwarden1 - 2NEC NijmegenNEC Nijmegen
20h00VV Achilles VeenVV Achilles Veen0 - 2DVS '33 ErmeloDVS '33 Ermelo
21h00SC HeerenveenSC Heerenveen2 - 0De TreffersDe Treffers

Achtste finales
18 Januari 2022
18h45RKC WaalwijkRKC Waalwijk4 - 2 verlengingenADO Den HaagADO Den Haag
20h00Vitesse ArnhemVitesse Arnhem2 - 0DVS '33 ErmeloDVS '33 Ermelo
21h00SC HeerenveenSC Heerenveen0 - 1Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles
19 Januari 2022
18h45FC GroningenFC Groningen1 - 2NEC NijmegenNEC Nijmegen
20h00NAC BredaNAC Breda2 - 1PEC ZwollePEC Zwolle
21h00FC TwenteFC Twente1 - 2AZ AlkmaarAZ Alkmaar
20 Januari 2022
18h45PSV EindhovenPSV Eindhoven2 - 1TelstarTelstar
21h00Ajax AmsterdamAjax Amsterdam9 - 0Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden