De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Griekse Beker - 2021/2022 - Home

Voetbal - Griekse Beker - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Griekenland

Home

Griekse Beker 2021/2022 - Home

GriekenlandGriekenland - 28 Augustus 2021 - 26 Januari 2022


Eerste ronde
28 Augustus 2021
16h00AO Poros FC (GRE)AO Poros FC0 - 0 (3 str 4)Aias Salamina FCAias Salamina FC (GRE)
16h00AO Agios Nikolaos (GRE)AO Agios Nikolaos2 - 0AO Kyanos Astir Vari (GRE)
16h00Kozani FC (GRE)Kozani FC2 - 1AE Dimitra EfxeinoupolisAE Dimitra Efxeinoupolis (GRE)
16h00AE Lefkimmi (GRE)AE Lefkimmi2 - 2 verlengingenAtromitos PalamasAtromitos Palamas (GRE)
29 Augustus 2021
16h00Nafpaktiakos Asteras FC (GRE)Nafpaktiakos Asteras FC0 - 3Tilikratis LefkadaTilikratis Lefkada (GRE)
16h00Apollon Pontou FC (GRE)Apollon Pontou FC0 - 3 (forfait)Makedonikos FCMakedonikos FC (GRE)
16h00Orfeas Xanthi (GRE)Orfeas Xanthi0 - 4Agrotikos Asteras FCAgrotikos Asteras FC (GRE)
16h00OF Agios Matthaios (GRE)OF Agios Matthaios0 - 1Theseus AgriaTheseus Agria (GRE)
16h00AE Neapoli (GRE)AE Neapoli0 - 3PAO Aittitos SpataPAO Aittitos Spata (GRE)
16h00Panionios Athen (GRE)Panionios Athen0 - 3 (forfait)AO AtalántiAO Atalánti (GRE)
16h00AO Nea Artaki (GRE)AO Nea Artaki1 - 0PAO Varda FCPAO Varda FC (GRE)
16h00Megas Alexandros Trikala (GRE)Megas Alexandros Trikala1 - 0Iraklis Ambelokipi FCIraklis Ambelokipi FC (GRE)
16h00Thyella Sarakinoi (GRE)Thyella Sarakinoi1 - 3Pandramaikos FCPandramaikos FC (GRE)
16h00AO Giouchtas (GRE)AO Giouchtas1 - 0Almyros AO Anagenisi GaziouAlmyros AO Anagenisi Gaziou (GRE)
16h00Anagennisi Giannitsa FC (GRE)Anagennisi Giannitsa FC1 - 2Aris AvatoAris Avato (GRE)
16h00Fostiras FC (GRE)Fostiras FC1 - 2Panachaiki PatrasPanachaiki Patras (GRE)
16h00PO Fikis (GRE)PO Fikis1 - 0Anagennisi ArtaAnagennisi Arta (GRE)
16h00APS Aris Skalas (GRE)APS Aris Skalas1 - 0Ermionida EnosisErmionida Enosis (GRE)
16h00Asteras Kalirachis (GRE)Asteras Kalirachis1 - 1APO AmvrysseasAPO Amvrysseas (GRE)
16h00Ethnikos Sochos (GRE)Ethnikos Sochos1 - 0Nestos Chrysoupoli FCNestos Chrysoupoli FC (GRE)
16h00AO Edessaikos (GRE)AO Edessaikos2 - 0Ethnikos Neou KeramidiouEthnikos Neou Keramidiou (GRE)
16h00AO Proodeftiki Nikaia (GRE)AO Proodeftiki Nikaia2 - 0AS Santorini 2020AS Santorini 2020 (GRE)
16h00Enosi Alexandroupoli (GRE)Enosi AlexandroupoliUitgesteldThermaikos FCThermaikos FC (GRE)
16h00Acheron Kanalaki FC (GRE)Acheron Kanalaki FC2 - 0Aetos MakrychoriouAetos Makrychoriou (GRE)
16h00Anagennisi Plagia (GRE)Anagennisi Plagia2 - 1AS Megas Alexandros OrfaniouAS Megas Alexandros Orfaniou (GRE)
16h00AO Diagoras Vrachneika Patras (GRE)AO Diagoras Vrachneika Patras3 - 0 (forfait)Zakynthos FCZakynthos FC (GRE)
16h00AO Ermis Meligous (GRE)AO Ermis Meligous3 - 2AO Foinikas Neas EpidavrouAO Foinikas Neas Epidavrou (GRE)
16h00Poseidon Neas Michaniona (GRE)Poseidon Neas Michaniona4 - 1Apollon ParalimnioApollon Paralimnio (GRE)
16h00Panagriniakos (GRE)Panagriniakos4 - 3Iraklis LarissaIraklis Larissa (GRE)
16h00GS Ilioupoli FC (GRE)GS Ilioupoli FC4 - 0AO Aias GastounisAO Aias Gastounis (GRE)
16h00AO Ypato (GRE)AO Ypato7 - 1Amvrakikos LoutrouAmvrakikos Loutrou (GRE)
5 September 2021
13h00Anagennisi Ierapetra (GRE)Anagennisi Ierapetra0 - 1APO KeratsiniAPO Keratsini (GRE)
13h00AE Ano Mera Mykonos (GRE)AE Ano Mera Mykonos1 - 4Ethnikós PiraeusEthnikós Piraeus (GRE)
15h00AO Ethnikos Skoulikadou (GRE)AO Ethnikos Skoulikadou1 - 3AO DiavolitsiAO Diavolitsi (GRE)
16h00Kozani FC (GRE)Kozani FCUitgesteldFC ElassonaFC Elassona (GRE)
16h00Aiolikos FC (GRE)Aiolikos FC1 - 1 (1 str 2)Panelefsiniakos FCPanelefsiniakos FC (GRE)
16h00APS Aris Soudas (GRE)APS Aris Soudas3 - 0AO KaravasAO Karavas (GRE)
16h00Atsalenios FC (GRE)Atsalenios FC3 - 2AE PyliouAE Pyliou (GRE)
16h00Rouf FC (GRE)Rouf FC4 - 0Panegialios FCPanegialios FC (GRE)

Tweede ronde
11 September 2021
14h00Tilikratis Lefkada (GRE)Tilikratis Lefkada4 - 4 (3 str 5)AE LefkimmiAE Lefkimmi (GRE)
15h00Makedonikos FC (GRE)Makedonikos FC0 - 1AO YpatoAO Ypato (GRE)
15h00Theseus Agria (GRE)Theseus Agria1 - 0Megas Alexandros TrikalaMegas Alexandros Trikala (GRE)
15h00Panagriniakos (GRE)Panagriniakos2 - 0FC ElassonaFC Elassona (GRE)
15h00AO Diagoras Vrachneika Patras (GRE)AO Diagoras Vrachneika Patras3 - 0AO Ermis MeligousAO Ermis Meligous (GRE)
12 September 2021
14h00AO Agios Nikolaos (GRE)AO Agios Nikolaos3 - 2Panelefsiniakos FCPanelefsiniakos FC (GRE)
15h00Aias Salamina FC (GRE)Aias Salamina FC0 - 2Panachaiki PatrasPanachaiki Patras (GRE)
15h00AO Atalánti (GRE)AO Atalánti0 - 1AO Nea ArtakiAO Nea Artaki (GRE)
15h00Anagennisi Plagia (GRE)Anagennisi Plagia0 - 2Poseidon Neas MichanionaPoseidon Neas Michaniona (GRE)
15h00AO Giouchtas (GRE)AO Giouchtas1 - 1 (4 str 2)PAO Aittitos SpataPAO Aittitos Spata (GRE)
15h00PO Fikis (GRE)PO Fikis1 - 0APO AmvrysseasAPO Amvrysseas (GRE)
15h00Enosi Alexandroupoli (GRE)Enosi Alexandroupoli1 - 2Acheron Kanalaki FCAcheron Kanalaki FC (GRE)
15h00AO Diavolitsi (GRE)AO Diavolitsi1 - 3 verlengingenRouf FCRouf FC (GRE)
15h00AO Proodeftiki Nikaia (GRE)AO Proodeftiki Nikaia2 - 1APS Aris SkalasAPS Aris Skalas (GRE)
15h00APS Aris Soudas (GRE)APS Aris Soudas2 - 1AO Charaviakos IlioupoliAO Charaviakos Ilioupoli (GRE)
15h00Kozani FC (GRE)Kozani FC2 - 0Pandramaikos FCPandramaikos FC (GRE)
15h00Ethnikos Sochos (GRE)Ethnikos Sochos3 - 0Agrotikos Asteras FCAgrotikos Asteras FC (GRE)
15h00AO Edessaikos (GRE)AO Edessaikos3 - 0Aris AvatoAris Avato (GRE)
15h00Atsalenios FC (GRE)Atsalenios FC3 - 3 (3 str 4)GS Ilioupoli FCGS Ilioupoli FC (GRE)
15h00Ethnikós Piraeus (GRE)Ethnikós Piraeus3 - 0APO KeratsiniAPO Keratsini (GRE)

Derde ronde
25 September 2021
15h00APS Aris Soudas (GRE)APS Aris Soudas0 - 1Diagoras F.C.Diagoras F.C. (GRE)
15h00Ethnikós Piraeus (GRE)Ethnikós Piraeus2 - 2 (2 str 4)AO Proodeftiki NikaiaAO Proodeftiki Nikaia (GRE)
26 September 2021
14h00OF Ierapetra FC (GRE)OF Ierapetra FC1 - 1 (3 str 4)Kalamata FCKalamata FC (GRE)
15h00AE Karaiskaki (GRE)AE Karaiskaki0 - 2Xanthi FCXanthi FC (GRE)
15h00Ethnikos Sochos (GRE)Ethnikos Sochos0 - 1AO YpatoAO Ypato (GRE)
15h00PO Fikis (GRE)PO Fikis0 - 1Níki Vólou FCNíki Vólou FC (GRE)
15h00Veria FC (GRE)Veria FC0 - 1 verlengingenAnagennisi Karditsa 1904Anagennisi Karditsa 1904 (GRE)
15h00Rouf FC (GRE)Rouf FC0 - 3PAE Ergotelis HeraklionPAE Ergotelis Heraklion (GRE)
15h00Apollon Larissa (GRE)Apollon Larissa0 - 3AEL LarissaAEL Larissa (GRE)
15h00Poseidon Neas Michaniona (GRE)Poseidon Neas Michaniona0 - 5APO LevadiakosAPO Levadiakos (GRE)
15h00Panagriniakos (GRE)Panagriniakos0 - 2Trikala F.C.Trikala F.C. (GRE)
15h00AO Diagoras Vrachneika Patras (GRE)AO Diagoras Vrachneika Patras0 - 1Panachaiki PatrasPanachaiki Patras (GRE)
15h00Pierikos F.C. (GRE)Pierikos F.C.1 - 2Iraklis Thessaloniki FCIraklis Thessaloniki FC (GRE)
15h00AO Giouchtas (GRE)AO Giouchtas1 - 2 verlengingenAO Agios NikolaosAO Agios Nikolaos (GRE)
15h00AO Nea Artaki (GRE)AO Nea Artaki1 - 2AE KifissiaAE Kifissia (GRE)
15h00Thesprotos FC (GRE)Thesprotos FC1 - 2Almopos ArideaAlmopos Aridea (GRE)
15h00AO Edessaikos (GRE)AO Edessaikos1 - 3Kozani FCKozani FC (GRE)
15h00AE Lefkimmi (GRE)AE Lefkimmi2 - 1Apollon Pontou FCApollon Pontou FC (GRE)
15h00GS Kallithea (GRE)GS Kallithea2 - 1 verlengingenEpiskopi FCEpiskopi FC (GRE)
15h00Theseus Agria (GRE)Theseus Agria2 - 2 (2 str 4)Panserraikos FCPanserraikos FC (GRE)
15h00GS Ilioupoli FC (GRE)GS Ilioupoli FC2 - 0Asteras VlachiotiAsteras Vlachioti (GRE)
15h00Acheron Kanalaki FC (GRE)Acheron Kanalaki FC2 - 1AS Olympiakos Volou 1937AS Olympiakos Volou 1937 (GRE)
29 September 2021
15h00Egaleo FC (GRE)Egaleo FC2 - 1 verlengingenPAE ChaniaPAE Chania (GRE)

Vierde ronde
6 Oktober 2021
15h00AO Ypato (GRE)AO Ypato0 - 1 verlengingenTrikala F.C.Trikala F.C. (GRE)
15h00AO Proodeftiki Nikaia (GRE)AO Proodeftiki Nikaia0 - 2Xanthi FCXanthi FC (GRE)
15h00Kozani FC (GRE)Kozani FC1 - 1 (4 str 5)AO Agios NikolaosAO Agios Nikolaos (GRE)
15h00Anagennisi Karditsa 1904 (GRE)Anagennisi Karditsa 19041 - 1 (2 str 0)Almopos ArideaAlmopos Aridea (GRE)
15h00Diagoras F.C. (GRE)Diagoras F.C.1 - 2 verlengingenAEL LarissaAEL Larissa (GRE)
15h00Panachaiki Patras (GRE)Panachaiki Patras1 - 0Egaleo FCEgaleo FC (GRE)
15h00Panserraikos FC (GRE)Panserraikos FC2 - 1Iraklis Thessaloniki FCIraklis Thessaloniki FC (GRE)
15h00Níki Vólou FC (GRE)Níki Vólou FC2 - 0PAE Ergotelis HeraklionPAE Ergotelis Heraklion (GRE)
15h00APO Levadiakos (GRE)APO Levadiakos2 - 0Kalamata FCKalamata FC (GRE)

1/16de Finales
26 Oktober 2021
14h00Anagennisi Karditsa 1904 (GRE)Anagennisi Karditsa 19040 - 0 (5 str 4)GS KallitheaGS Kallithea (GRE)
14h00APO Levadiakos (GRE)APO Levadiakos1 - 0Asteras TripolisAsteras Tripolis (GRE)
16h15AEL Larissa (GRE)AEL Larissa1 - 1 (3 str 1)PAS Giannina FCPAS Giannina FC (GRE)
27 Oktober 2021
13h00AE Lefkimmi (GRE)AE Lefkimmi1 - 2AO Agios NikolaosAO Agios Nikolaos (GRE)
14h00GS Ilioupoli FC (GRE)GS Ilioupoli FC0 - 3PAS Lamia 1964PAS Lamia 1964 (GRE)
14h00Xanthi FC (GRE)Xanthi FC1 - 2Ionikos NikeaIonikos Nikea (GRE)
16h15Panserraikos FC (GRE)Panserraikos FC1 - 3Volos NFCVolos NFC (GRE)
18h00Atromitos FC (GRE)Atromitos FC0 - 1Panathinaikos FCPanathinaikos FC (GRE)
20h30Panachaiki Patras (GRE)Panachaiki Patras1 - 2Panetolikos F.C.Panetolikos F.C. (GRE)
28 Oktober 2021
14h00Acheron Kanalaki FC (GRE)Acheron Kanalaki FC0 - 1OFI CreteOFI Crete (GRE)
16h15Trikala F.C. (GRE)Trikala F.C.0 - 1Níki Vólou FCNíki Vólou FC (GRE)
3 November 2021
14h00AE Kifissia (GRE)AE Kifissia1 - 0Apollon SmyrnisApollon Smyrnis (GRE)

Achtste finales
1 December 2021
14h00Níki Vólou FC (GRE)Níki Vólou FC0 - 1Panetolikos F.C.Panetolikos F.C. (GRE)
16h00APO Levadiakos (GRE)APO Levadiakos3 - 2Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
16h00Aris Thessaloniki (GRE)Aris Thessaloniki3 - 1OFI CreteOFI Crete (GRE)
18h00Panathinaikos FC (GRE)Panathinaikos FC2 - 1Volos NFCVolos NFC (GRE)
19h15AEK Athens (GRE)AEK Athens4 - 0AE KifissiaAE Kifissia (GRE)
20h30AEL Larissa (GRE)AEL Larissa1 - 1PAOK FCPAOK FC (GRE)
2 December 2021
14h00AO Agios Nikolaos (GRE)AO Agios Nikolaos0 - 1Anagennisi Karditsa 1904Anagennisi Karditsa 1904 (GRE)
16h00PAS Lamia 1964 (GRE)PAS Lamia 19642 - 0Ionikos NikeaIonikos Nikea (GRE)
22 December 2021
14h00Anagennisi Karditsa 1904 (GRE)Anagennisi Karditsa 19045 - 0AO Agios NikolaosAO Agios Nikolaos (GRE)
16h00Panetolikos F.C. (GRE)Panetolikos F.C.1 - 0Níki Vólou FCNíki Vólou FC (GRE)
16h00PAOK FC (GRE)PAOK FC3 - 1AEL LarissaAEL Larissa (GRE)
18h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus2 - 0APO LevadiakosAPO Levadiakos (GRE)
23 December 2021
14h00OFI Crete (GRE)OFI Crete0 - 2Aris ThessalonikiAris Thessaloniki (GRE)
16h00Ionikos Nikea (GRE)Ionikos Nikea0 - 1PAS Lamia 1964PAS Lamia 1964 (GRE)
16h00Volos NFC (GRE)Volos NFC0 - 0Panathinaikos FCPanathinaikos FC (GRE)
18h00AE Kifissia (GRE)AE Kifissia1 - 1AEK AthensAEK Athens (GRE)

Kwartfinales
19 Januari 2022
14h00Panetolikos F.C. (GRE)Panetolikos F.C.2 - 1Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
16h00Panathinaikos FC (GRE)Panathinaikos FC4 - 0Anagennisi Karditsa 1904Anagennisi Karditsa 1904 (GRE)
18h00PAOK FC (GRE)PAOK FC0 - 0AEK AthensAEK Athens (GRE)
20 Januari 2022
20h30Aris Thessaloniki (GRE)Aris Thessaloniki0 - 0PAS Lamia 1964PAS Lamia 1964 (GRE)
26 Januari 2022
17h30Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos PiraeusUitgesteldPanetolikos F.C.Panetolikos F.C. (GRE)
18h00Anagennisi Karditsa 1904 (GRE)Anagennisi Karditsa 1904UitgesteldPanathinaikos FCPanathinaikos FC (GRE)
18h00AEK Athens (GRE)AEK AthensUitgesteldPAOK FCPAOK FC (GRE)
19h00PAS Lamia 1964 (GRE)PAS Lamia 19641 - 0 verlengingenAris ThessalonikiAris Thessaloniki (GRE)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden