De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa do Brasil - 2021 - Home

Voetbal - Copa do Brasil - 2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Home

Copa do Brasil (voetbal) 2021 - Home

BraziliëBrazilië - 9 Maart 2021 - 16 April 2021


Eerste ronde
9 Maart 2021
23h15Aguia NegraAguia Negra0 - 1VitóriaVitória
10 Maart 2021
01h30Campinense ClubeCampinense Clube1 - 7Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia
19h30MadureiraMadureira0 - 1PaysanduPaysandu
19h30Sociedade Esportiva do GamaSociedade Esportiva do Gama1 - 2Ponte PretaPonte Preta
20h004 de Julho4 de Julho1 - 0ConfiançaConfiança
22h00Cianorte FCCianorte FC1 - 0ParanáParaná
22h00Rio Branco-SPRio Branco-SP2 - 1Sampaio Corrêa FCSampaio Corrêa FC
23h15JuazeirenseJuazeirense3 - 2Sport RecifeSport Recife
11 Maart 2021
01h30Moto ClubMoto Club0 - 5Botafogo FRBotafogo FR
19h30Real Brasília FCReal Brasília FC0 - 2America-RNAmerica-RN
21h00UberlândiaUberlândia1 - 1LuverdenseLuverdense
23h15São Raimundo-RRSão Raimundo-RR1 - 1Cruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
12 Maart 2021
01h30Boavista Sport ClubBoavista Sport Club3 - 1Goiás ECGoiás EC
16 Maart 2021
23h15Club Sportivo SergipeClub Sportivo Sergipe0 - 0Cuiabá Esporte ClubeCuiabá Esporte Clube
17 Maart 2021
01h30MuriciMurici0 - 3JuventudeJuventude
19h30SE JuventudeSE Juventude0 - 2Operário Ferroviário ECOperário Ferroviário EC
19h30Castanhal ECCastanhal EC0 - 3Volta Redonda FCVolta Redonda FC
19h30Guarany SCGuarany SC1 - 5Centro Sportivo AlagoanoCentro Sportivo Alagoano
19h30Rio Branco-VNRio Branco-VN1 - 1ABC Futebol ClubeABC Futebol Clube
20h00PicosPicos1 - 0Atlético AcreanoAtlético Acreano
20h30Nova Mutum ECNova Mutum EC0 - 0TombenseTombense
21h00Atlético de AlagoinhasAtlético de Alagoinhas0 - 3Vila Nova FCVila Nova FC
21h00Galvez Esporte ClubeGalvez Esporte Clube1 - 3Atlético GoianienseAtlético Goianiense
22h00Retrô FC BrasilRetrô FC Brasil1 - 0BrusqueBrusque
18 Maart 2021
00h00Santa Cruz-RSSanta Cruz-RS0 - 0Joinville Esporte ClubeJoinville Esporte Clube
00h00Esportivo Bento GonçalvesEsportivo Bento Gonçalves0 - 2Clube do RemoClube do Remo
00h00SER CaxiasSER Caxias0 - 1FortalezaFortaleza
01h30Salgueiro ACSalgueiro AC0 - 3CorinthiansCorinthians
19h30MaríliaMarília0 - 0CriciúmaCriciúma
21h30União RondonópolisUnião Rondonópolis0 - 1CoritibaCoritiba
21h30CaldenseCaldense1 - 1CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
22h00Treze FCTreze FC0 - 1América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
22h00FC CascavelFC Cascavel2 - 1FigueirenseFigueirense
19 Maart 2021
00h00Penarol ACPenarol AC1 - 1Ypiranga de ErechimYpiranga de Erechim
00h00Mirassol FCMirassol FC2 - 3Red Bull BragantinoRed Bull Bragantino
25 Maart 2021
19h30Porto Velho ECPorto Velho EC0 - 1Ferroviário FortalezaFerroviário Fortaleza
19h30Palmas FRPalmas FR0 - 1Avaí FCAvaí FC
26 Maart 2021
19h30Ypiranga ClubeYpiranga Clube0 - 4Santa Cruz RecifeSanta Cruz Recife
19h30Sport Club JaraguáSport Club Jaraguá1 - 4Manaus FCManaus FC
27 Maart 2021
19h30GoianésiaGoianésia2 - 3Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil

Tweede ronde
27 Maart 2021
01h30CorinthiansCorinthians1 - 1 (5 str 3)Retrô FC BrasilRetrô FC Brasil
1 April 2021
22h00LuverdenseLuverdense1 - 2Red Bull BragantinoRed Bull Bragantino
7 April 2021
00h00CoritibaCoritiba3 - 2Operário Ferroviário ECOperário Ferroviário EC
02h30FortalezaFortaleza1 - 0Ypiranga de ErechimYpiranga de Erechim
21h00PicosPicos0 - 1Boavista Sport ClubBoavista Sport Club
21h00JuazeirenseJuazeirense3 - 3Volta Redonda FCVolta Redonda FC
8 April 2021
00h00VitóriaVitória2 - 0Rio Branco-SPRio Branco-SP
02h30TombenseTombense1 - 2CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
02h30Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia4 - 1Manaus FCManaus FC
9 April 2021
00h00CriciúmaCriciúma1 - 1 (5 str 4)Ponte PretaPonte Preta
02h30Vila Nova FCVila Nova FC1 - 1 (4 str 3)JuventudeJuventude
13 April 2021
21h30Cianorte FCCianorte FC - Santa Cruz RecifeSanta Cruz Recife
14 April 2021
00h00PaysanduPaysandu - Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
02h30Centro Sportivo AlagoanoCentro Sportivo Alagoano - Clube do RemoClube do Remo
15 April 2021
00h00América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube - Ferroviário FortalezaFerroviário Fortaleza
02h30America-RNAmerica-RN - Cruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
02h30ABC Futebol ClubeABC Futebol Clube - Botafogo FRBotafogo FR
21h30Avaí FCAvaí FC - FC CascavelFC Cascavel
16 April 2021
00h004 de Julho4 de Julho - Cuiabá Esporte ClubeCuiabá Esporte Clube
02h30Joinville Esporte ClubeJoinville Esporte Clube - Atlético GoianienseAtlético Goianiense

Derde ronde

Vierde ronde

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden