De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa do Brasil - 2020 - Home

Voetbal - Copa do Brasil - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Home

Copa do Brasil (voetbal) 2020 - Home

BraziliëBrazilië - 5 Februari 2020 - 25 September 2020


Eerste ronde
5 Februari 2020
19h30CoruripeCoruripeUitgesteldJuventudeJuventude
19h30Barbalha FCBarbalha FCUitgesteldOperário Ferroviário ECOperário Ferroviário EC
19h30IndependenteIndependenteUitgesteldClube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
20h30Esporte Clube Santo AndréEsporte Clube Santo AndréUitgesteldCriciúmaCriciúma
6 Februari 2020
00h30Esporte Clube São LuizEsporte Clube São LuizUitgesteldAmerica-RNAmerica-RN
00h30XV de PiracicabaXV de PiracicabaUitgesteldLondrina ECLondrina EC
00h30Santos APSantos APUitgesteldAmérica Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
00h30Vilhenense ECVilhenense ECUitgesteldBoa Esporte ClubeBoa Esporte Clube
00h30Bahia de FeiraBahia de FeiraUitgesteldLuverdenseLuverdense
01h30Palmas FRPalmas FRUitgesteldParanáParaná
01h30CE Operário Várzea-GrandenseCE Operário Várzea-GrandenseUitgesteldSanta Cruz RecifeSanta Cruz Recife
01h30Aquidauanense FCAquidauanense FCUitgesteldABC Futebol ClubeABC Futebol Clube
01h30Ríver Atlético ClubeRíver Atlético ClubeUitgesteldEsporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia
01h30SER CaxiasSER CaxiasUitgesteldBotafogo FRBotafogo FR
02h30Fast ClubeFast ClubeUitgesteldGoiás ECGoiás EC
20h30NovorizontinoNovorizontinoUitgesteldFigueirenseFigueirense
23h15BrasilienseBrasilienseUitgesteldPaysanduPaysandu
7 Februari 2020
00h30Vitória-ESVitória-ESUitgesteldCentro Sportivo AlagoanoCentro Sportivo Alagoano
01h30União RondonópolisUnião RondonópolisUitgesteldAtlético GoianienseAtlético Goianiense
12 Februari 2020
01h30ImperatrizImperatrizUitgesteldVitóriaVitória
19h30CA BragantinoCA BragantinoUitgesteldCeará Sporting ClubCeará Sporting Club
20h00Bangu ACBangu ACUitgesteldOeste FCOeste FC
20h00Caucaia ECCaucaia ECUitgesteldEsporte Clube São JoséEsporte Clube São José
20h00Frei PaulistanoFrei PaulistanoUitgesteldClube do RemoClube do Remo
23h15BrusqueBrusqueUitgesteldSport RecifeSport Recife
13 Februari 2020
00h30Atlético de AlagoinhasAtlético de AlagoinhasUitgesteldBotafogo PBBotafogo PB
00h30Sociedade Esportiva do GamaSociedade Esportiva do GamaUitgesteldBrasil de PelotasBrasil de Pelotas
01h30Campinense ClubeCampinense ClubeUitgesteldAtlético MineiroAtlético Mineiro
01h30ToledoToledoUitgesteldNáutico-PENáutico-PE
01h30Galvez Esporte ClubeGalvez Esporte ClubeUitgesteldVila Nova FCVila Nova FC
01h30AA AltosAA AltosUitgesteldCR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
01h30Aguia NegraAguia NegraUitgesteldSampaio Corrêa FCSampaio Corrêa FC
02h30Manaus FCManaus FCUitgesteldCoritibaCoritiba
20h30FerroviáriaFerroviáriaUitgesteldAvaí FCAvaí FC
23h15Novo HamburgoNovo HamburgoUitgesteldPonte PretaPonte Preta
14 Februari 2020
00h30Afogados da IngazeiraAfogados da IngazeiraUitgesteldAtlético AcreanoAtlético Acreano
01h30São Raimundo-RRSão Raimundo-RRUitgesteldCruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
19 Februari 2020
19h30Lagarto FCLagarto FCUitgesteldVolta Redonda FCVolta Redonda FC
23h15Boavista Sport ClubBoavista Sport ClubUitgesteldChapecoense-SCChapecoense-SC
27 Februari 2020
01h30Moto ClubMoto ClubUitgesteldFluminenseFluminense

Tweede ronde
19 Februari 2020
01h30Vitória-ESVitória-ESUitgesteldFigueirenseFigueirense
23h15PaysanduPaysanduUitgesteldClube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
20 Februari 2020
01h30Náutico-PENáutico-PEUitgesteldBotafogo FRBotafogo FR
01h30Oeste FCOeste FCUitgesteldCeará Sporting ClubCeará Sporting Club
21 Februari 2020
01h30BrusqueBrusqueUitgesteldClube do RemoClube do Remo
26 Februari 2020
20h30XV de PiracicabaXV de PiracicabaUitgesteldJuventudeJuventude
23h15ParanáParanáUitgesteldBahia de FeiraBahia de Feira
27 Februari 2020
00h30Ríver Atlético ClubeRíver Atlético ClubeUitgesteldAmerica-RNAmerica-RN
00h30FerroviáriaFerroviáriaUitgesteldAguia NegraAguia Negra
01h30Afogados da IngazeiraAfogados da IngazeiraUitgesteldAtlético MineiroAtlético Mineiro
23h15Esporte Clube São JoséEsporte Clube São JoséUitgesteldChapecoense-SCChapecoense-SC
28 Februari 2020
01h30Ponte PretaPonte PretaUitgesteldVila Nova FCVila Nova FC
4 Maart 2020
23h15Esporte Clube Santo AndréEsporte Clube Santo AndréUitgesteldGoiás ECGoiás EC
23h15FluminenseFluminenseUitgesteldBotafogo PBBotafogo PB
5 Maart 2020
00h30Brasil de PelotasBrasil de PelotasUitgesteldManaus FCManaus FC
01h30Atlético GoianienseAtlético GoianienseUitgesteldSanta Cruz RecifeSanta Cruz Recife
01h30Boa Esporte ClubeBoa Esporte ClubeUitgesteldCruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
23h15VitóriaVitóriaUitgesteldLagarto FCLagarto FC
6 Maart 2020
00h00Operário Ferroviário ECOperário Ferroviário ECUitgesteldAmérica Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
01h30CR Vasco da GamaCR Vasco da GamaUitgesteldABC Futebol ClubeABC Futebol Clube

Derde ronde
10 Maart 2020
23h15Botafogo FRBotafogo FRUitgesteldParanáParaná
11 Maart 2020
23h15FerroviáriaFerroviáriaUitgesteldAmérica Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
23h15FigueirenseFigueirenseUitgesteldFluminenseFluminense
23h15JuventudeJuventudeUitgesteldAmerica-RNAmerica-RN
12 Maart 2020
01h30Cruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte ClubUitgesteldClube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
01h30Atlético GoianienseAtlético GoianienseUitgesteldEsporte Clube São JoséEsporte Clube São José
23h15Ceará Sporting ClubCeará Sporting ClubUitgesteldVitóriaVitória
23h15Ponte PretaPonte PretaUitgesteldAfogados da IngazeiraAfogados da Ingazeira
13 Maart 2020
01h30Brasil de PelotasBrasil de PelotasUitgesteldBrusqueBrusque
01h30CR Vasco da GamaCR Vasco da GamaUitgesteldGoiás ECGoiás EC
25 Augustus 2020
21h00Afogados da IngazeiraAfogados da Ingazeira0 - 2Ponte PretaPonte Preta
26 Augustus 2020
00h00América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube1 - 0FerroviáriaFerroviária
02h30FluminenseFluminense3 - 0FigueirenseFigueirense
21h00America-RNAmerica-RN1 - 1 (3 str 5)JuventudeJuventude
21h00Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil1 - 1Cruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
27 Augustus 2020
00h00ParanáParaná1 - 2Botafogo FRBotafogo FR
02h30Goiás ECGoiás EC1 - 2 (2 str 3)CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
02h30VitóriaVitória3 - 4Ceará Sporting ClubCeará Sporting Club
28 Augustus 2020
00h00BrusqueBrusque1 - 0Brasil de PelotasBrasil de Pelotas
02h30Esporte Clube São JoséEsporte Clube São José1 - 0Atlético GoianienseAtlético Goianiense

Vierde ronde
17 September 2020
00h00Ponte PretaPonte Preta2 - 2América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
02h30BrusqueBrusque0 - 2Ceará Sporting ClubCeará Sporting Club
02h30FluminenseFluminense1 - 0Atlético GoianienseAtlético Goianiense
21h00JuventudeJuventude2 - 0Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
18 September 2020
00h00Botafogo FRBotafogo FR1 - 0CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
23 September 2020
00h00Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil - JuventudeJuventude
02h30América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube - Ponte PretaPonte Preta
24 September 2020
02h30Ceará Sporting ClubCeará Sporting Club - BrusqueBrusque
02h30CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama - Botafogo FRBotafogo FR
25 September 2020
01h00Atlético GoianienseAtlético Goianiense - FluminenseFluminense

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden