De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa do Brasil - 2020 - Home

Voetbal - Copa do Brasil - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Home

Copa do Brasil (voetbal) 2020 - Home

BraziliëBrazilië - 5 Februari 2020 - 20 Maart 2020


Eerste ronde
5 Februari 2020
19h30CoruripeCoruripe0 - 0JuventudeJuventude
19h30Barbalha FCBarbalha FC0 - 3Operário Ferroviário ECOperário Ferroviário EC
19h30IndependenteIndependente2 - 3Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
20h30Esporte Clube Santo AndréEsporte Clube Santo André4 - 1CriciúmaCriciúma
6 Februari 2020
00h30Esporte Clube São LuizEsporte Clube São Luiz0 - 0America-RNAmerica-RN
00h30XV de PiracicabaXV de Piracicaba1 - 0Londrina ECLondrina EC
00h30Santos APSantos AP1 - 1América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
00h30Vilhenense ECVilhenense EC1 - 1Boa Esporte ClubeBoa Esporte Clube
00h30Bahia de FeiraBahia de Feira3 - 1LuverdenseLuverdense
01h30Palmas FRPalmas FR0 - 2ParanáParaná
01h30CE Operário Várzea-GrandenseCE Operário Várzea-Grandense0 - 0Santa Cruz RecifeSanta Cruz Recife
01h30Aquidauanense FCAquidauanense FC0 - 1ABC Futebol ClubeABC Futebol Clube
01h30Ríver Atlético ClubeRíver Atlético Clube1 - 0Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia
01h30SER CaxiasSER Caxias1 - 1Botafogo FRBotafogo FR
02h30Fast ClubeFast Clube0 - 2Goiás ECGoiás EC
20h30NovorizontinoNovorizontino1 - 2FigueirenseFigueirense
23h15BrasilienseBrasiliense1 - 1PaysanduPaysandu
7 Februari 2020
00h30Vitória-ESVitória-ES2 - 1Centro Sportivo AlagoanoCentro Sportivo Alagoano
01h30União RondonópolisUnião Rondonópolis0 - 1Atlético GoianienseAtlético Goianiense
12 Februari 2020
01h30ImperatrizImperatriz0 - 0VitóriaVitória
19h30CA BragantinoCA Bragantino1 - 2Ceará Sporting ClubCeará Sporting Club
20h00Bangu ACBangu AC1 - 1Oeste FCOeste FC
20h00Caucaia ECCaucaia EC1 - 2Esporte Clube São JoséEsporte Clube São José
20h00Frei PaulistanoFrei Paulistano1 - 2Clube do RemoClube do Remo
23h15BrusqueBrusque2 - 1Sport RecifeSport Recife
13 Februari 2020
00h30Atlético de AlagoinhasAtlético de Alagoinhas0 - 0Botafogo PBBotafogo PB
00h30Sociedade Esportiva do GamaSociedade Esportiva do Gama3 - 3Brasil de PelotasBrasil de Pelotas
01h30Campinense ClubeCampinense Clube0 - 0Atlético MineiroAtlético Mineiro
01h30ToledoToledo0 - 2Náutico-PENáutico-PE
01h30Galvez Esporte ClubeGalvez Esporte Clube0 - 1Vila Nova FCVila Nova FC
01h30AA AltosAA Altos1 - 1CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
01h30Aguia NegraAguia Negra2 - 1Sampaio Corrêa FCSampaio Corrêa FC
02h30Manaus FCManaus FC1 - 0CoritibaCoritiba
20h30FerroviáriaFerroviária2 - 0Avaí FCAvaí FC
23h15Novo HamburgoNovo Hamburgo1 - 2Ponte PretaPonte Preta
14 Februari 2020
00h30Afogados da IngazeiraAfogados da Ingazeira3 - 0Atlético AcreanoAtlético Acreano
01h30São Raimundo-RRSão Raimundo-RR2 - 2Cruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
19 Februari 2020
19h30Lagarto FCLagarto FC1 - 0Volta Redonda FCVolta Redonda FC
23h15Boavista Sport ClubBoavista Sport Club0 - 2Chapecoense-SCChapecoense-SC
27 Februari 2020
01h30Moto ClubMoto Club2 - 4FluminenseFluminense

Tweede ronde
19 Februari 2020
01h30Vitória-ESVitória-ES0 - 1FigueirenseFigueirense
23h15PaysanduPaysandu1 - 1 (3 str 5)Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
20 Februari 2020
01h30Náutico-PENáutico-PE1 - 1 (3 str 4)Botafogo FRBotafogo FR
01h30Oeste FCOeste FC1 - 1 (2 str 4)Ceará Sporting ClubCeará Sporting Club
21 Februari 2020
01h30BrusqueBrusque5 - 1Clube do RemoClube do Remo
26 Februari 2020
20h30XV de PiracicabaXV de Piracicaba1 - 1 (7 str 8)JuventudeJuventude
23h15ParanáParaná3 - 2Bahia de FeiraBahia de Feira
27 Februari 2020
00h30Ríver Atlético ClubeRíver Atlético Clube1 - 0 (3 str 4)America-RNAmerica-RN
00h30FerroviáriaFerroviária6 - 2Aguia NegraAguia Negra
01h30Afogados da IngazeiraAfogados da Ingazeira2 - 1 (7 str 6)Atlético MineiroAtlético Mineiro
23h15Esporte Clube São JoséEsporte Clube São José0 - 0 (5 str 4)Chapecoense-SCChapecoense-SC
28 Februari 2020
01h30Ponte PretaPonte Preta0 - 0 (5 str 3)Vila Nova FCVila Nova FC
4 Maart 2020
23h15Esporte Clube Santo AndréEsporte Clube Santo André0 - 2Goiás ECGoiás EC
23h15FluminenseFluminense2 - 0Botafogo PBBotafogo PB
5 Maart 2020
00h30Brasil de PelotasBrasil de Pelotas1 - 0Manaus FCManaus FC
01h30Atlético GoianienseAtlético Goianiense1 - 1 (4 str 3)Santa Cruz RecifeSanta Cruz Recife
01h30Boa Esporte ClubeBoa Esporte Clube1 - 1 (4 str 5)Cruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
23h15VitóriaVitória3 - 1Lagarto FCLagarto FC
6 Maart 2020
00h00Operário Ferroviário ECOperário Ferroviário EC0 - 2América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
01h30CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama1 - 0ABC Futebol ClubeABC Futebol Clube

Derde ronde
10 Maart 2020
23h15Botafogo FRBotafogo FR1 - 0ParanáParaná
11 Maart 2020
23h15FerroviáriaFerroviária0 - 0América Futebol ClubeAmérica Futebol Clube
23h15FigueirenseFigueirense1 - 0FluminenseFluminense
23h15JuventudeJuventude1 - 1America-RNAmerica-RN
12 Maart 2020
01h30Cruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club0 - 2Clube de Regatas BrasilClube de Regatas Brasil
01h30Atlético GoianienseAtlético Goianiense2 - 0Esporte Clube São JoséEsporte Clube São José
23h15Ceará Sporting ClubCeará Sporting Club1 - 0VitóriaVitória
23h15Ponte PretaPonte Preta3 - 0Afogados da IngazeiraAfogados da Ingazeira
13 Maart 2020
01h30Brasil de PelotasBrasil de Pelotas0 - 1BrusqueBrusque
01h30CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama0 - 1Goiás ECGoiás EC
18 Maart 2020
23h15VitóriaVitóriaUitgesteldCeará Sporting ClubCeará Sporting Club
23h15ParanáParanáUitgesteldBotafogo FRBotafogo FR
23h15Clube de Regatas BrasilClube de Regatas BrasilUitgesteldCruzeiro Esporte ClubCruzeiro Esporte Club
19 Maart 2020
00h00America-RNAmerica-RNUitgesteldJuventudeJuventude
00h30Esporte Clube São JoséEsporte Clube São JoséUitgesteldAtlético GoianienseAtlético Goianiense
01h30Goiás ECGoiás ECUitgesteldCR Vasco da GamaCR Vasco da Gama
23h15América Futebol ClubeAmérica Futebol ClubeUitgesteldFerroviáriaFerroviária
20 Maart 2020
00h00Afogados da IngazeiraAfogados da IngazeiraUitgesteldPonte PretaPonte Preta
00h30BrusqueBrusqueUitgesteldBrasil de PelotasBrasil de Pelotas
01h30FluminenseFluminenseUitgesteldFigueirenseFigueirense

Vierde ronde

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden