De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Argentina - 2019 - Home

Voetbal - Copa Argentina - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Home

Copa Argentina - Home

ArgentiniëArgentinië - 27 Februari 2019 - 7 Augustus 2019


1/32ste finales (21/07/2019)
27 Februari 2019
01h10Rosario CentralRosario Central2 - 2 (4 str 5)Club Sol de MayoClub Sol de Mayo
21h10Club Atlético BanfieldClub Atlético Banfield3 - 0Juventud Unida de GualeguaychúJuventud Unida de Gualeguaychú
1 Maart 2019
00h10CA TigreCA Tigre0 - 3Estudiantes de Buenos AiresEstudiantes de Buenos Aires
5 Maart 2019
21h10Argentinos JuniorsArgentinos Juniors4 - 1Douglas HaigDouglas Haig
6 Maart 2019
23h30CA IndependienteCA Independiente4 - 0Club Atlético AtlasClub Atlético Atlas
7 Maart 2019
01h35San Martin TucumanSan Martin Tucuman2 - 2 (5 str 4)Club Agropecuario ArgentinoClub Agropecuario Argentino
21h10Club AlmagroClub Almagro1 - 1 (4 str 2)Atlético de RafaelaAtlético de Rafaela
8 Maart 2019
00h10Vélez SársfieldVélez Sársfield0 - 1Real Pilar FCReal Pilar FC
13 Maart 2019
21h10Patronato de ParanáPatronato de Paraná1 - 1 (2 str 1)Sportivo Dock SudSportivo Dock Sud
19 Maart 2019
22h10Club Atlético AldosiviClub Atlético Aldosivi0 - 1Gimnasia y Esgrima de MendozaGimnasia y Esgrima de Mendoza
20 Maart 2019
22h10San Martín de San JuanSan Martín de San Juan1 - 0Villa DálmineVilla Dálmine
21 Maart 2019
00h10Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán1 - 0CA PlatenseCA Platense
22h10Gimnasia La PlataGimnasia La Plata0 - 0 (5 str 3)Defensores de Belgrano de Villa RamalloDefensores de Belgrano de Villa Ramallo
22 Maart 2019
00h10Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús2 - 0Huracán Las HerasHuracán Las Heras
23 Maart 2019
21h10Godoy CruzGodoy Cruz2 - 1Deportivo ArmenioDeportivo Armenio
24 Maart 2019
21h10Newell's Old BoysNewell's Old Boys1 - 2Club Villa MitreClub Villa Mitre
25 Maart 2019
22h10Talleres de CórdobaTalleres de Córdoba5 - 0Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere
27 Maart 2019
21h10Sarmiento de JunínSarmiento de Junín0 - 2All BoysAll Boys
3 April 2019
21h10Nueva Chicago BANueva Chicago BA0 - 1Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero
10 April 2019
22h10Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí2 - 0Atlético AtlantaAtlético Atlanta
17 April 2019
01h05C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia1 - 0Gimnasia y TiroGimnasia y Tiro
22h10Club Atlético MitreClub Atlético Mitre1 - 0Deportivo RocaDeportivo Roca
18 April 2019
02h10River PlateRiver Plate3 - 0Argentino de MerloArgentino de Merlo
19 April 2019
23h00Boca JuniorsBoca Juniors2 - 0Estudiantes de Río CuartoEstudiantes de Río Cuarto
24 April 2019
02h10Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia1 - 0Ferrocarril MidlandFerrocarril Midland
25 April 2019
00h10Colón de Santa FéColón de Santa Fé3 - 0CA AcassusoCA Acassuso
26 April 2019
01h10Unión de Santa FeUnión de Santa Fe0 - 1Barracas CentralBarracas Central
8 Mei 2019
22h10Belgrano de CórdobaBelgrano de Córdoba3 - 0Deportivo RiestraDeportivo Riestra
15 Mei 2019
21h00Club Atlético HuracánClub Atlético Huracán2 - 0Unión de SunchalesUnión de Sunchales
22 Mei 2019
23h10Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata5 - 1CA Sarmiento ResistenciaCA Sarmiento Resistencia
23 Mei 2019
02h10San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro0 - 2Club Sportivo EstudiantesClub Sportivo Estudiantes
21 Juli 2019
22h10Racing ClubRacing Club0 - 0 (3 str 4)Boca UnidosBoca Unidos

1/16de finales (22/08/2019)
14 Juli 2019
21h40Club Atlético HuracánClub Atlético Huracán2 - 3Godoy CruzGodoy Cruz
17 Juli 2019
02h10Gimnasia y Esgrima de MendozaGimnasia y Esgrima de Mendoza1 - 1 (4 str 5)River PlateRiver Plate
20 Juli 2019
18h10Club Atlético MitreClub Atlético Mitre0 - 2Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
22h10Gimnasia La PlataGimnasia La Plata1 - 1 (3 str 4)C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia
21 Juli 2019
02h10Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús1 - 0Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia
27 Juli 2019
17h10Belgrano de CórdobaBelgrano de Córdoba0 - 1Real Pilar FCReal Pilar FC
3 Augustus 2019
18h10Club Villa MitreClub Villa Mitre1 - 0San Martín de San JuanSan Martín de San Juan
14 Augustus 2019
02h10Boca JuniorsBoca Juniors1 - 1 (1 str 3)Club AlmagroClub Almagro
21 Augustus 2019
20h30All BoysAll Boys0 - 1Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero
22 Augustus 2019
00h15San Martin TucumanSan Martin Tucuman0 - 0 (2 str 3)Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
28 Augustus 2019
01h00Patronato de ParanáPatronato de Paraná - CA IndependienteCA Independiente
01h00Club Sol de MayoClub Sol de Mayo - Colón de Santa FéColón de Santa Fé
29 Augustus 2019
01h00Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí - Estudiantes de Buenos AiresEstudiantes de Buenos Aires
4 September 2019
01h00Club Sportivo EstudiantesClub Sportivo Estudiantes - Barracas CentralBarracas Central
12 September 2019
01h00Talleres de CórdobaTalleres de Córdoba - Club Atlético BanfieldClub Atlético Banfield
01h00Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán - Boca UnidosBoca Unidos

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden