De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Argentina - 2021/2022 - Home

Voetbal - Copa Argentina - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Home

Copa Argentina (voetbal) 2021/2022 - Home

ArgentiniëArgentinië - 23 Februari 2022 - 13 Juli 2022


1/32ste finales
23 Februari 2022
23h10Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús5 - 0Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres
24 Februari 2022
02h10Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia2 - 0Gimnasia y Esgrima de MendozaGimnasia y Esgrima de Mendoza
25 Februari 2022
01h10Club Almirante BrownClub Almirante Brown0 - 2Club Agropecuario ArgentinoClub Agropecuario Argentino
1 Maart 2022
23h10Vélez SársfieldVélez Sársfield5 - 0Club CipollettiClub Cipolletti
2 Maart 2022
01h30Colón de Santa FéColón de Santa Fé2 - 1Club Sportivo PeñarolClub Sportivo Peñarol
21h10Club Atlético BanfieldClub Atlético Banfield3 - 1Sportivo Dock SudSportivo Dock Sud
3 Maart 2022
01h10Boca JuniorsBoca Juniors4 - 1Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero
9 Maart 2022
21h10Argentinos JuniorsArgentinos Juniors2 - 0Olimpo Bahia BlancaOlimpo Bahia Blanca
10 Maart 2022
01h10River PlateRiver Plate5 - 0Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere
16 Maart 2022
01h10Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí0 - 0 (4 str 5)Chaco For EverChaco For Ever
17 Maart 2022
00h00Talleres de CórdobaTalleres de Córdoba4 - 0Club Atlético GüemesClub Atlético Güemes
23 Maart 2022
23h10Unión de Santa FeUnión de Santa Fe1 - 1 (4 str 3)Sportivo Las ParejasSportivo Las Parejas
25 Maart 2022
19h10Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata2 - 1Club Atlético Puerto NuevoClub Atlético Puerto Nuevo
27 Maart 2022
00h00CA IndependienteCA Independiente1 - 1 (4 str 3)Central NorteCentral Norte
28 Maart 2022
02h10Racing ClubRacing Club3 - 1Gimnasia y TiroGimnasia y Tiro
31 Maart 2022
01h10C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia4 - 1SacachispasSacachispas
6 April 2022
00h30Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero0 - 0 (3 str 4)Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy
14 April 2022
02h00San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro1 - 1 (2 str 4)Racing de CórdobaRacing de Córdoba
20 April 2022
20h35Ferro Carril OesteFerro Carril Oeste4 - 0Justo José de UrquizaJusto José de Urquiza
27 April 2022
23h00Quilmes ACQuilmes AC2 - 0San Martin TucumanSan Martin Tucuman
28 April 2022
01h35Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán2 - 0Brown de AdroguéBrown de Adrogué
3 Mei 2022
20h35Club Atlético AldosiviClub Atlético Aldosivi1 - 1 (3 str 2)CA ColegialesCA Colegiales
4 Mei 2022
21h45Sarmiento de JunínSarmiento de Junín0 - 2CSD FlandriaCSD Flandria
5 Mei 2022
00h00Newell's Old BoysNewell's Old Boys3 - 1Club Atlético ItuzaingóClub Atlético Ituzaingó
12 Mei 2022
22h10Barracas CentralBarracas Central4 - 1CA AcassusoCA Acassuso
13 Mei 2022
01h10Patronato de ParanáPatronato de Paraná2 - 0Club Deportivo MorónClub Deportivo Morón
23h35Rosario CentralRosario Central1 - 1 (5 str 3)Club Sol de MayoClub Sol de Mayo
14 Mei 2022
01h35Godoy CruzGodoy Cruz2 - 0CSD Tristán SuárezCSD Tristán Suárez
24 Mei 2022
20h35Club Atlético HuracánClub Atlético Huracán0 - 0 (3 str 4)Deportivo MadrynDeportivo Madryn
25 Mei 2022
20h05CA PlatenseCA Platense1 - 1 (1 str 4)Belgrano de CórdobaBelgrano de Córdoba
22h10Gimnasia La PlataGimnasia La Plata1 - 0CSD LiniersCSD Liniers
2 Juni 2022
01h00CA TigreCA Tigre3 - 0 (forfait)Los AndesLos Andes

1/16de finales
8 Juni 2022
21h00Ferro Carril OesteFerro Carril Oeste0 - 1Boca JuniorsBoca Juniors
22h00Argentinos JuniorsArgentinos JuniorsUitgesteldC.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia
22h00Club Atlético BanfieldClub Atlético BanfieldUitgesteldUnión de Santa FeUnión de Santa Fe
22h00Club Atlético LanúsClub Atlético LanúsUitgesteldGodoy CruzGodoy Cruz
22h00Belgrano de CórdobaBelgrano de CórdobaUitgesteldEstudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
9 Juni 2022
01h00Racing ClubRacing Club1 - 2Club Agropecuario ArgentinoClub Agropecuario Argentino
03h10Vélez SársfieldVélez Sársfield1 - 0Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia
15 Juni 2022
19h00Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy1 - 0Racing de CórdobaRacing de Córdoba
22 Juni 2022
23h00Patronato de ParanáPatronato de Paraná1 - 1 (3 str 2)Colón de Santa FéColón de Santa Fé
23 Juni 2022
02h10Chaco For EverChaco For Ever0 - 0 (3 str 4)Talleres de CórdobaTalleres de Córdoba
24 Juni 2022
01h05Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán0 - 1CA IndependienteCA Independiente
28 Juni 2022
22h00Rosario CentralRosario CentralUitgesteldQuilmes ACQuilmes AC
29 Juni 2022
22h00Club Atlético AldosiviClub Atlético AldosiviUitgesteldNewell's Old BoysNewell's Old Boys
23h05Gimnasia La PlataGimnasia La Plata2 - 0CSD FlandriaCSD Flandria
13 Juli 2022
22h00Barracas CentralBarracas Central - River PlateRiver Plate

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 6
    • Wedstrijden : 40
    • Thuiszeges : 29 (73 %)
    • Overwinningen uit : 11 (28 %)
    • Gelijke spelen : 0 (-1 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (88 doelpunten)
    • Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd : 2.48
    • Gemiddeld aantal doelpunten per thuiswedstrijd : 1.9
    • Gemiddeld aantal doelpunten per uitwedstrijd : 0.58
    • Totaal aantal doelpunten : 99
    • Gemiddeld aantal doelpunten per speeldag : 16.5
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Boca Juniors2
    2CA Independiente2
    3Club Agropecuario Argentin.2
    4Gimnasia Jujuy2
    5Gimnasia La Plata2
    6Patronato de Paraná2
    Gelijke spelen
    1Argentinos Juniors0
    2Arsenal de Sarandí0
    3Barracas Central0
    4Belgrano de Córdoba0
    5Boca Juniors0
    6Brown de Adrogué0
    Nederlagen
    1Central Córdoba de .2
    2Arsenal de Sarandí1
    3Brown de Adrogué1
    4CA Acassuso1
    5CA Colegiales1
    6CA Platense1

    Thuiszeges
    1Gimnasia La Plata2
    2Patronato de Paraná2
    3Vélez Sársfi.2
    4Argentinos Juniors1
    5Barracas Central1
    6Boca Juniors1
    Gelijke spelen thuis
    1Argentinos Juniors0
    2Arsenal de Sarandí0
    3Barracas Central0
    4Belgrano de Córdoba0
    5Boca Juniors0
    6Brown de Adrogué0
    Thuisnederlagen
    1Arsenal de Sarandí1
    2CA Platense1
    3Central Córdoba de .1
    4Chaco For Ever1
    5Club Almirante Brown1
    6Club Atlético Hurac.1

    Overwinningen uit
    1Club Agropecuario Argentin.2
    2Belgrano de Córdoba1
    3Boca Juniors1
    4CA Independiente1
    5CSD Flandria1
    6Chaco For Ever1
    Gelijke spelen buitenshuis
    1Argentinos Juniors0
    2Arsenal de Sarandí0
    3Barracas Central0
    4Belgrano de Córdoba0
    5Boca Juniors0
    6Brown de Adrogué0
    Uitnederlagen
    1Brown de Adrogué1
    2CA Acassuso1
    3CA Colegiales1
    4CSD Flandria1
    5CSD Liniers1
    6CSD Tristán Su&aacu.1
  • Matchresultaten

    2-0718 %1-1718 %0-0410 %
    5-038 %4-138 %3-138 %
    1-038 %4-025 %2-125 %
    0-225 %0-125 %3-013 %
    1-213 %

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden