De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Letland - 2020 - Home

Voetbal - Beker van Letland - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Letland

Home

Beker van Letland 2020 - Home

LetlandLetland - 23 Juli 2020 - 9 September 2020


Eerste ronde
23 Juli 2020
20h00FK Dobele AllegroFK Dobele Allegro2 - 2 (4 str 3)RTU Futbola CentrsRTU Futbola Centrs
25 Juli 2020
11h00FK PlavinasFK Plavinas4 - 2SK CesisSK Cesis
29 Juli 2020
14h00Liepajas FSLiepajas FS1 - 4FK Jekabpils/JSCFK Jekabpils/JSC
2 Augustus 2020
15h00FK Lubana/Degumnieki/MBJSSFK Lubana/Degumnieki/MBJSSUitgesteldFK KalupeFK Kalupe
16h00Talsi NSS / FK LaidzeTalsi NSS / FK Laidze2 - 1 verlengingenDSVK TraktorsDSVK Traktors
3 Augustus 2020
17h30SK UpesciemsSK Upesciems1 - 3FK LimbaziFK Limbazi
4 Augustus 2020
17h00Tente FootballTente Football3 - 1SK KrimuldaSK Krimulda
6 Augustus 2020
18h00FK KarostaFK Karosta4 - 0Jurmalas SSJurmalas SS
9 Augustus 2020
15h00FK LielupeFK Lielupe1 - 2FK PriekuliFK Priekuli
17h00Marupes SCMarupes SC0 - 0 (0 str 4)Albatroz SCAlbatroz SC
17h00Salaspils FCSalaspils FC4 - 1FK Jurnieks RigaFK Jurnieks Riga
17h00FK Kauguri JurmalaFK Kauguri Jurmala6 - 1FK AlianceFK Aliance
18h00FC Gauja ValmieraFC Gauja Valmiera2 - 3FK Staiceles BebriFK Staiceles Bebri

Tweede ronde
20 Augustus 2020
19h30Albatroz SCAlbatroz SC5 - 1FK KalupeFK Kalupe
21 Augustus 2020
17h00FK Jekabpils/JSCFK Jekabpils/JSC0 - 2SK Blazma RezekneSK Blazma Rezekne
17h00FK PlavinasFK Plavinas0 - 6FK Kauguri JurmalaFK Kauguri Jurmala
18h00Talsi NSS / FK LaidzeTalsi NSS / FK Laidze1 - 4Grobinas SCGrobinas SC
22 Augustus 2020
15h00FC Lokomotiv DaugavpilsFC Lokomotiv Daugavpils7 - 0FK Dobele AllegroFK Dobele Allegro
23 Augustus 2020
11h00Tente FootballTente Football0 - 2FK Auda RigaFK Auda Riga
11h00SK Super Nova RigaSK Super Nova Riga3 - 2 verlengingenSalaspils FCSalaspils FC
13h00FK ValkaFK Valka2 - 5FK KarostaFK Karosta
16h00FK LimbaziFK Limbazi0 - 0 (0 str 1)JDFS AlbertsJDFS Alberts
17h00FK Staiceles BebriFK Staiceles Bebri1 - 2FK PriekuliFK Priekuli
17h30FK SmilteneFK Smiltene2 - 0Saldus SS/LeevonSaldus SS/Leevon
17h30Dinamo RigaDinamo Riga7 - 0FK AlbertsFK Alberts

Derde ronde
5 September 2020
13h00FK Auda RigaFK Auda Riga5 - 1 verlengingenSK Super Nova RigaSK Super Nova Riga
14h00FC Lokomotiv DaugavpilsFC Lokomotiv Daugavpils3 - 2Albatroz SCAlbatroz SC
15h00FK SmilteneFK Smiltene3 - 4 verlengingenDinamo RigaDinamo Riga
19h00SK Blazma RezekneSK Blazma Rezekne2 - 1JDFS AlbertsJDFS Alberts
6 September 2020
15h30Grobinas SCGrobinas SC3 - 0FK KarostaFK Karosta
9 September 2020
19h00FK PriekuliFK Priekuli1 - 2FK Kauguri JurmalaFK Kauguri Jurmala

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden