De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - WK Heren - Dubbel - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

WK Heren - Dubbel 2015

ChinaChina - Suzhou - 26 April 2015 - 3 Mei 2015


Finale

Xin Xu
Jike Zhang
verslaatZhendong Fan
Yu Zhou
4-2 (12-14, 11-7, 11-9, 9-11, 11-7, 11-9)


Halve Finale

Xin Xu
Jike Zhang
verslaatSang-su Lee
Hyundeok Seo
4-2 (9-11, 11-6, 11-9, 11-6, 4-11, 11-3)
Zhendong Fan
Yu Zhou
verslaatKenta Matsudaira
Koki Niwa
4-0 (11-6, 11-7, 11-6, 11-6)


Kwartfinales

Xin Xu
Jike Zhang
verslaatMasataka Morizono
Yuya Oshima
4-3 (9-11, 11-8, 11-7, 9-11, 10-12, 11-9, 12-10)
Sang-su Lee
Hyundeok Seo
verslaatCazuo Matsumoto
Thiago Monteiro
4-3 (11-6, 6-11, 6-11, 11-5, 11-7, 6-11, 11-7)
Zhendong Fan
Yu Zhou
verslaatYoung-sik Jung
Min-seok Kim
4-0 (15-13, 13-11, 11-5, 11-8)
Kenta Matsudaira
Koki Niwa
verslaatHyok Bong Kim
Sin Hyok Pak
4-0 (11-3, 11-7, 12-10, 16-14)


Achtste finales

Masataka Morizono
Yuya Oshima
verslaatJakub Dyjas
Daniel Gorak
4-0 (11-7, 11-6, 11-7, 12-10)
Xin Xu
Jike Zhang
verslaatKristian Karlsson
Mattias Karlsson
4-1 (11-7, 11-8, 10-12, 11-4, 11-8)
Sang-su Lee
Hyundeok Seo
verslaatRobert Gardos
Dominik Habesohn
4-2 (11-9, 11-9, 11-4, 10-12, 8-11, 11-9)
Cazuo Matsumoto
Thiago Monteiro
verslaatSimon Gauzy
Emmanuel Lebesson
4-3 (11-4, 7-11, 8-11, 12-10, 6-11, 11-9, 11-7)
Zhendong Fan
Yu Zhou
verslaatPeng Tang
Chun Ting Wong
4-1 (11-6, 12-10, 11-9, 9-11, 11-3)
Young-sik Jung
Min-seok Kim
verslaatHugo Calderano
Gustavo Tsuboi
4-2 (7-11, 11-8, 11-8, 8-11, 11-8, 11-3)
Hyok Bong Kim
Sin Hyok Pak
verslaatDiogo Chen
Marcos Freitas
4-2 (11-6, 9-11, 12-10, 9-11, 14-12, 11-5)
Kenta Matsudaira
Koki Niwa
verslaatTiago Apolonia
Joao Monteiro
4-2 (11-8, 9-11, 11-9, 3-11, 11-6, 11-5)


1/16de finales

Jakub Dyjas
Daniel Gorak
verslaatHung-Chieh Chiang
Sheng-Sheng Huang
4-3 (3-11, 13-11, 9-11, 11-5, 4-11, 11-9, 11-9)
Masataka Morizono
Yuya Oshima
verslaatPatrick Franziska
Bastian Steger
4-2 (11-13, 11-9, 11-6, 11-2, 9-11, 11-3)
Kristian Karlsson
Mattias Karlsson
verslaatKanak Jha
Timothy Wang
4-0 (11-9, 11-6, 11-6, 11-8)
Xin Xu
Jike Zhang
verslaatTimo Boll
Long Ma
4-2 (9-11, 7-11, 11-6, 11-4, 11-8, 11-9)
Robert Gardos
Dominik Habesohn
verslaatMarc Duran
Alvaro Robles
4-0 (11-7, 11-6, 11-9, 11-8)
Sang-su Lee
Hyundeok Seo
verslaatPanagiotis Gionis
Konstantinos Papageorgiou
4-0 (12-10, 11-5, 11-8, 11-4)
Cazuo Matsumoto
Thiago Monteiro
verslaatQuadri Aruna
Makanjuola Kazeem
4-1 (7-11, 11-7, 11-5, 11-6, 11-5)
Simon Gauzy
Emmanuel Lebesson
verslaatChien-an Chen
Chih-Yuan Chuang
4-0 (11-7, 12-10, 11-4, 11-9)
Peng Tang
Chun Ting Wong
verslaatNing Gao
Zi Yang
4-0 (11-6, 13-11, 14-12, 13-11)
Zhendong Fan
Yu Zhou
verslaatMarko Jevtovic
Zsolt Peto
4-0 (11-8, 11-3, 11-8, 11-5)
Young-sik Jung
Min-seok Kim
verslaatTomas Konecny
Tomas Tregler
4-0 (11-9, 11-9, 11-5, 11-7)
Hugo Calderano
Gustavo Tsuboi
verslaatFedor Kuzmin
Grigory Vlasov
4-2 (9-11, 11-8, 11-8, 11-6, 4-11, 11-3)
Diogo Chen
Marcos Freitas
verslaatAlexey Liventsov
Mikhail Paykov
4-3 (11-8, 8-11, 11-9, 13-11, 12-14, 5-11, 11-4)
Hyok Bong Kim
Sin Hyok Pak
verslaatZhiwen He
Carlos Machado
4-2 (10-12, 11-1, 8-11, 11-5, 11-5, 11-6)
Tiago Apolonia
Joao Monteiro
verslaatRuiwu Tan
Zengyi Wang
4-1 (11-2, 11-7, 6-11, 11-9, 11-8)
Kenta Matsudaira
Koki Niwa
verslaatKhalid Assar
Omar Assar
4-0 (12-10, 11-5, 11-6, 11-7)


1/32ste finales

Hung-Chieh Chiang
Sheng-Sheng Huang
verslaatSoumyajit Ghosh
Sanil Shetty
4-2 (11-9,10-12,12-10,11-4,6-11,11-8)
Jakub Dyjas
Daniel Gorak
verslaatAdrien Mattenet
Abdel-Kader Salifou
4-1 (11-8,11-9,11-2,7-11,11-9)
Patrick Franziska
Bastian Steger
verslaatMiikka O'connor
Benedek Olah
4-1 (11-3,11-5,9-11,11-6,11-7)
Masataka Morizono
Yuya Oshima
verslaatSharath Kamal Achanta
Sathiyan Gnanasekaran
4-1 (11-4,9-11,11-6,11-4,11-5)
Kristian Karlsson
Mattias Karlsson
verslaatAleksandar Karakasevic
Bojan Tokic
4-2 (10-12,11-3,12-10,7-11,11-9,13-11)
Kanak Jha
Timothy Wang
verslaatMohamed El-Beiali
El-Sayed Lashin
4-3 (11-7,11-6,11-9,7-11,7-11,2-11,11-7)
Timo Boll
Long Ma
verslaatIbrahim Gunduz
Gencay Menge
4-0 (11-4, 11-9, 11-3, 11-5)
Xin Xu
Jike Zhang
verslaatMarcelo Aguirre
Rodrigo Gilabert
4-0 (11-7,11-4,11-9,11-4)
Robert Gardos
Dominik Habesohn
verslaatLeonardo Mutti
Marco Rech Daldosso
4-0 (11-4,11-8,11-6,11-8)
Marc Duran
Alvaro Robles
verslaatKwan Kit Ho
Hon Ming Li
4-1 (11-8,9-11,11-8,12-10,11-5)
Panagiotis Gionis
Konstantinos Papageorgiou
verslaatGaston Alto
Pablo Tabachnik
4-2 (7-11,11-9,5-11,11-5,11-9,11-8)
Sang-su Lee
Hyundeok Seo
verslaatPavel Platonov
Vladimir Samsonov
4-0 (11-7,12-10,11-5,11-4)
Quadri Aruna
Makanjuola Kazeem
verslaatAbdulaziz Bu Shulaybi
Ali Alkhadrawi
4-1 (11-6, 11-6, 11-4, 9-11, 11-4)
Cazuo Matsumoto
Thiago Monteiro
verslaatGustavo Gomez
Manuel Moya
4-0 (11-5,11-3,11-9,11-9)
Simon Gauzy
Emmanuel Lebesson
verslaatRobin Devos
Cédric Nuytinck
4-3 (7-11,11-4,9-11,11-5,9-11,11-7,11-6)
Chien-an Chen
Chih-Yuan Chuang
verslaatDarko Jorgic
Jan Zibrat
4-0 (11-4,11-2,11-2,11-6)
Peng Tang
Chun Ting Wong
verslaatEric Glod
Gavin Rumgay
4-0 (11-9, 11-8, 11-2, 11-8)
Ning Gao
Zi Yang
verslaatPar Gerell
Jon Persson
4-3 (11-4,12-10,6-11,6-11,5-11,5-11,12-10,12-10)
Marko Jevtovic
Zsolt Peto
verslaatRajko Gommers
Laurens Tromer
4-2 (10-12, 11-5, 11-5, 12-10, 12-14, 11-9)
Zhendong Fan
Yu Zhou
verslaatMarcos Madrid
Jose Ramirez
4-0 (11-9,11-5,11-7,11-4)
Young-sik Jung
Min-seok Kim
verslaatPaul Drinkhall
Liam Pitchford
4-2 (11-7,11-6,4-11,7-11,11-8,11-8)
Tomas Konecny
Tomas Tregler
verslaatDavid Powell
Kane Townsend
4-0 (11-6, 14-12, 11-4, 11-6)
Hugo Calderano
Gustavo Tsuboi
verslaatOmri Ben Ari
Shimon Rabinovich
4-2 (11-3,7-11,11-7,11-8,9-11,11-8)
Fedor Kuzmin
Grigory Vlasov
verslaatSaheed Idowu
Suraju Saka
4-2 (11-2,8-11,11-9,11-4,9-11,11-2)
Alexey Liventsov
Mikhail Paykov
verslaatNima Alamian
Noshad Alamiyan
4-3 (8-11,12-14,11-7,6-11,11-2,11-7,11-8)
Diogo Chen
Marcos Freitas
verslaatAfshin Noroozi
S Omrani
4-0 (13-11, 11-5, 11-6, 11-7)
Hyok Bong Kim
Sin Hyok Pak
verslaatJonathan Groth
Kasper Sternberg
4-2 (11-8,3-11,11-9,11-9,11-13,13-11)
Zhiwen He
Carlos Machado
verslaatTeodor Alexandrov
Alexander Valuch
4-1 (10-12, 11-6, 11-3, 11-8, 11-9)
Ruiwu Tan
Zengyi Wang
verslaatMatiss Burgis
Lubomir Jancarik
4-1 (11-8,9-11,11-8,13-11,11-5)
Tiago Apolonia
Joao Monteiro
verslaatAndrei Filimon
Ovidiu Ionescu
4-2 (12-10,11-4,11-13,8-11,11-8,11-2)
Khalid Assar
Omar Assar
verslaatMihai Bobocica
Niagol Stoyanov
4-1 (11-9,9-11,11-7,11-9,11-6)
Kenta Matsudaira
Koki Niwa
verslaatOjo Onaolapo
Segun Toriola
w.o.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden