De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Spanje - Liga Asobal - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Handbal - Spanje - Liga Asobal - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje
  • Ademar Leon
  • Antequera
  • Aragón Zaragoza
  • Arrate Eibar
  • Barcelona Lassa
  • BM Alcobendas
  • BM Ciudad Real
  • BM Logroño La Rioja
  • BM Valladolid
  • Cuenca CB Ciudad Encantada
  • FM Cangas
  • Fraikin BM Granollers
  • Lábaro Toledo BM
  • Octavio PP Vigo
  • Portland San Antonio Pamplona
  • Torrevieja

Home

Gedetailleerde uitslagen

Spanje - Liga Asobal 2009/2010

SpanjeSpanje - 11 September 2009 - 15 Mei 2010

Speeldag :

Uitslagen

15 Mei 2010
16h00BM AlcobendasBM Alcobendas32 - 23AntequeraAntequera
18h30FM CangasFM Cangas21 - 35Portland San Antonio PamplonaPortland San Antonio Pamplona
18h30BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja24 - 20Octavio PP VigoOctavio PP Vigo
18h30Aragón ZaragozaAragón Zaragoza27 - 30Barcelona LassaBarcelona Lassa
18h30TorreviejaTorrevieja31 - 30Arrate EibarArrate Eibar
18h30Lábaro Toledo BMLábaro Toledo BM32 - 38Ademar LeonAdemar Leon
18h30BM ValladolidBM Valladolid34 - 33Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers
18h30BM Ciudad RealBM Ciudad Real39 - 20Cuenca CB Ciudad EncantadaCuenca CB Ciudad Encantada

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWGVDVDTDS
1BM Ciudad Real60303000959736+223
2Barcelona Lassa55302712974770+204
3BM Valladolid46302226883764+119
4Ademar Leon40301848877803+74
5Portland San Antonio Pamplona343016212913865+48
6BM Logroño La Rioja343016212863843+20
7Aragón Zaragoza313014313827845-18
8Fraikin BM Granollers273012315881875+6
9BM Alcobendas253010515828872-44
10Cuenca CB Ciudad Encantada243010416859921-62
11Antequera243010416824855-31
12Torrevieja213010119782857-75
13Arrate Eibar19308319814911-97
14Lábaro Toledo BM18308220832914-82
15Octavio PP Vigo15307122803899-96
16FM Cangas7303126713902-189

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden