De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF Bekerwinnaars Heren - 2011/2012 - Tabel van de beker

Handbal - EHF Bekerwinnaars Heren - 2011/2012 - Tabel van de beker

Keuze van een seizoen :

 
  • Aarhus Håndbold
  • ACS Energia Târgu Jiu
  • Aragón Zaragoza
  • BESA Famiglia Pejä
  • Borac Banja Luka
  • BSV Bern Muri
  • Celje Pivovarna Lasko
  • Dobrudja Dobrich
  • ESN Vrilissia
  • European Univ. Cyprus Nicosie
  • Flensburg-Handewitt
  • Handball Esch
  • HC Baník Karviná
  • HC Kehra
  • HC Motor Zaporozhye
  • HC Sporta Hlohovec
  • HC Ulim-Alexia Chisinau
  • Intini Noci
  • JMS Hurry-Up Zwartemeer
  • Kaustik Volgograd
  • LUGI Lund HB
  • Maliye Milli Piyango SK Ankara
  • Meshkov Brest
  • Pelister Bitola
  • PLER KC Budapest
  • RK Dragunas Klaipeda
  • RK Lovcen - Cetinje
  • RK Porec
  • Sport Lisboa e Benfica
  • ULZ Sparkasse Schwaz
  • United HC Tongeren
  • VfL Gummersbach
  • Vojvodina Novi Sad
  • ZTR Zaporozhye
  • ØIF Arendal Elite

Home

Uitslagen

Finaleronde

Finaleronde 2011/2012

FINALEWINNAAR
HC Ulim-Alexia Chisinau (MDA)HC Ulim-Alexia Chisinau (MDA)
HC Sporta Hlohovec (SVK)HC Sporta Hlohovec (SVK)
Dobrudja Dobrich (BUL)Dobrudja Dobrich (BUL)
Aarhus Håndbold (DEN)Aarhus Håndbold (DEN)
RK Dragunas Klaipeda (LTU)RK Dragunas Klaipeda (LTU)34-34 21-31
Aarhus Håndbold (DEN)Aarhus Håndbold (DEN)
HC Sporta Hlohovec (SVK)HC Sporta Hlohovec (SVK)
Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko (SLO)
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye (UKR)22-23 24-26
Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko (SLO)
BESA Famiglia Pejä (KOS)BESA Famiglia Pejä (KOS)
Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko (SLO)
34-18 37-23
HC Kehra (EST)HC Kehra (EST)
Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko (SLO)
29-23 30-31
Intini Noci (ITA)Intini Noci (ITA)
ACS Energia Târgu Jiu (ROU)ACS Energia Târgu Jiu (ROU)
26-25 28-37
ACS Energia Târgu Jiu (ROU)ACS Energia Târgu Jiu (ROU)
Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica (POR)
27-33 27-40
RK Lovcen - Cetinje (MNE)RK Lovcen - Cetinje (MNE)
Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica (POR)
21-25 14-26
Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica (POR)
VfL Gummersbach (GER)VfL Gummersbach (GER)
34-27 25-32
VfL Gummersbach (GER)VfL Gummersbach (GER)
VfL Gummersbach (GER)VfL Gummersbach (GER)
41-23 27-25
Maliye Milli Piyango SK Ankara (TUR)Maliye Milli Piyango SK Ankara (TUR)
VfL Gummersbach (GER)VfL Gummersbach (GER)
40-27 21-20
ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite (NOR)
ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite (NOR)
22-21 34-24
Handball Esch (LUX)Handball Esch (LUX)
VfL Gummersbach (GER)VfL Gummersbach (GER)
32-23 25-27
BSV Bern Muri (SUI)BSV Bern Muri (SUI)
BSV Bern Muri (SUI)BSV Bern Muri (SUI)
38-27 28-31
JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)
BSV Bern Muri (SUI)BSV Bern Muri (SUI)
26-25 26-27
HC Ulim-Alexia Chisinau (MDA)HC Ulim-Alexia Chisinau (MDA)
Kaustik Volgograd (RUS)Kaustik Volgograd (RUS)
24-41 29-34
Kaustik Volgograd (RUS)Kaustik Volgograd (RUS)
Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt
33-34 28-32
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye (UKR)
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye (UKR)
25-25 31-31
ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye (UKR)
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye (UKR)
30-26 35-19
United HC Tongeren (BEL)United HC Tongeren (BEL)
Vojvodina Novi Sad (SRB)Vojvodina Novi Sad (SRB)
31-24 24-33
Vojvodina Novi Sad (SRB)Vojvodina Novi Sad (SRB)
Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt (GER)
30-39 32-27
European Univ. Cyprus Nicosie (CYP)European Univ. Cyprus Nicosie (CYP)
PLER KC Budapest (HUN)PLER KC Budapest (HUN)
22-24 21-29
PLER KC Budapest (HUN)PLER KC Budapest (HUN)
Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt (GER)
26-32 25-32
HC Baník Karviná (CZE)HC Baník Karviná (CZE)
Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt (GER)
23-37 18-37
Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt (GER)
Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt (GER)
39-30 31-34
Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest (BLR)
Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest (BLR)
27-20 26-25
Pelister Bitola (MAC)Pelister Bitola (MAC)
Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest (BLR)
37-19 25-24
ESN Vrilissia (GRE)ESN Vrilissia (GRE)
LUGI Lund HB (SWE)LUGI Lund HB (SWE)
0-10 0-10
LUGI Lund HB (SWE)LUGI Lund HB (SWE)
Aragón Zaragoza (ESP)Aragón Zaragoza (ESP)
24-26 25-29
Aragón Zaragoza (ESP)Aragón Zaragoza (ESP)
Aragón Zaragoza (ESP)Aragón Zaragoza (ESP)
31-21 22-31
Borac Banja Luka (BIH)Borac Banja Luka (BIH)
Aragón Zaragoza (ESP)Aragón Zaragoza (ESP)
28-24 27-22
ULZ Sparkasse Schwaz (AUT)ULZ Sparkasse Schwaz (AUT)
RK Porec (CRO)RK Porec (CRO)
23-24 23-25
RK Porec (CRO)RK Porec (CRO)

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden