De site voor alle sporten

Menu
Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - 2019 - Home

Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Home

WK Curling Gemengd Dubbel - Home

- 20 April 2019 - 26 April 2019

WK Curling Gemengd Dubbel 2019 is de 12de editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 20 April tot en met 26 April 2019.

Groep A (Noorwegen - Stavanger - 20/04/2019 - 25/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zweden67616618+48
2Canada67617327+46
3Japan67616824+44
4Denemarken37344653-7
5Wit-Rusland37343050-20
6Roemenië37344264-22
7Hong Kong17163156-25
8Oekraïne07071579-64
20 April 2019
16h30ZwedenZweden10 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
16h30CanadaCanada12 - 4RoemeniëRoemenië
20h00DenemarkenDenemarken8 - 1Hong KongHong Kong
20h00JapanJapan9 - 1OekraïneOekraïne
21 April 2019
14h30JapanJapan15 - 1DenemarkenDenemarken
14h30CanadaCanada18 - 0OekraïneOekraïne
17h45Wit-RuslandWit-Rusland6 - 5Hong KongHong Kong
17h45ZwedenZweden10 - 2RoemeniëRoemenië
22 April 2019
08h00ZwedenZweden9 - 2DenemarkenDenemarken
08h00Hong KongHong Kong10 - 4OekraïneOekraïne
14h30CanadaCanada9 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
14h30JapanJapan11 - 3RoemeniëRoemenië
23 April 2019
08h00RoemeniëRoemenië9 - 8 verlengingenHong KongHong Kong
08h00JapanJapan11 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
11h15CanadaCanada11 - 5DenemarkenDenemarken
11h15ZwedenZweden13 - 2OekraïneOekraïne
21h00CanadaCanada7 - 6ZwedenZweden
21h00JapanJapan9 - 3Hong KongHong Kong
24 April 2019
11h15RoemeniëRoemenië8 - 7Wit-RuslandWit-Rusland
11h15DenemarkenDenemarken12 - 3OekraïneOekraïne
17h45ZwedenZweden7 - 4JapanJapan
17h45CanadaCanada9 - 3Hong KongHong Kong
21h00Wit-RuslandWit-Rusland8 - 1OekraïneOekraïne
21h00DenemarkenDenemarken12 - 7RoemeniëRoemenië
25 April 2019
16h00JapanJapan9 - 7CanadaCanada
16h00ZwedenZweden11 - 1Hong KongHong Kong
19h30Wit-RuslandWit-Rusland7 - 6DenemarkenDenemarken
19h30RoemeniëRoemenië9 - 4OekraïneOekraïne

Detail van de uitslagen


Groep B (Noorwegen - Stavanger - 20/04/2019 - 25/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hongarije77706123+38
2Zwitserland67615031+19
3Turkije57525137+14
4Oostenrijk37344237+5
5Brazilië37344650-4
6Chinees Taipei27254054-14
7Guyana17163255-23
8Nederland17162156-35
20 April 2019
09h00GuyanaGuyana6 - 4NederlandNederland
09h00BraziliëBrazilië12 - 8Chinees TaipeiChinees Taipei
12h30HongarijeHongarije6 - 2OostenrijkOostenrijk
12h30ZwitserlandZwitserland10 - 8 verlengingenTurkijeTurkije
21 April 2019
08h00HongarijeHongarije9 - 3TurkijeTurkije
08h00ZwitserlandZwitserland10 - 1BraziliëBrazilië
11h15OostenrijkOostenrijk6 - 5GuyanaGuyana
11h15NederlandNederland6 - 4Chinees TaipeiChinees Taipei
21h00ZwitserlandZwitserland6 - 5OostenrijkOostenrijk
21h00HongarijeHongarije9 - 3NederlandNederland
22 April 2019
11h15TurkijeTurkije9 - 2Chinees TaipeiChinees Taipei
11h15BraziliëBrazilië11 - 3GuyanaGuyana
17h45ZwitserlandZwitserland7 - 0NederlandNederland
17h45HongarijeHongarije9 - 2BraziliëBrazilië
21h00Chinees TaipeiChinees Taipei8 - 6OostenrijkOostenrijk
21h00TurkijeTurkije9 - 5GuyanaGuyana
23 April 2019
14h30TurkijeTurkije5 - 4OostenrijkOostenrijk
14h30BraziliëBrazilië10 - 4NederlandNederland
17h45Chinees TaipeiChinees Taipei8 - 6GuyanaGuyana
17h45HongarijeHongarije10 - 3ZwitserlandZwitserland
24 April 2019
08h00OostenrijkOostenrijk8 - 5BraziliëBrazilië
08h00TurkijeTurkije9 - 2NederlandNederland
14h30ZwitserlandZwitserland7 - 2GuyanaGuyana
14h30HongarijeHongarije8 - 5Chinees TaipeiChinees Taipei
25 April 2019
09h00ZwitserlandZwitserland7 - 5Chinees TaipeiChinees Taipei
09h00HongarijeHongarije10 - 5GuyanaGuyana
12h30TurkijeTurkije8 - 5BraziliëBrazilië
12h30OostenrijkOostenrijk11 - 2NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Groep C (Noorwegen - Stavanger - 20/04/2019 - 25/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Tsjechië57527134+37
2Italië57526831+37
3China57526428+36
4Australië57525127+24
5Wales47434054-14
6Frankrijk27254149-8
7Kroatië17162267-45
8Nigeria17162188-67
20 April 2019
20h00WalesWales6 - 5 verlengingenAustraliëAustralië
20h00TsjechiëTsjechië7 - 6 verlengingenItaliëItalië
20h00FrankrijkFrankrijk12 - 3KroatiëKroatië
20h00ChinaChina13 - 2NigeriaNigeria
21 April 2019
14h30ChinaChina5 - 2AustraliëAustralië
14h30WalesWales8 - 4FrankrijkFrankrijk
14h30ItaliëItalië14 - 3KroatiëKroatië
14h30TsjechiëTsjechië20 - 0NigeriaNigeria
22 April 2019
14h30ItaliëItalië9 - 7ChinaChina
14h30FrankrijkFrankrijk10 - 6TsjechiëTsjechië
14h30AustraliëAustralië10 - 0KroatiëKroatië
14h30WalesWales10 - 4NigeriaNigeria
23 April 2019
08h00AustraliëAustralië6 - 5TsjechiëTsjechië
08h00KroatiëKroatië7 - 4NigeriaNigeria
08h00ItaliëItalië12 - 3WalesWales
08h00ChinaChina12 - 1FrankrijkFrankrijk
24 April 2019
11h15AustraliëAustralië6 - 5 verlengingenFrankrijkFrankrijk
11h15TsjechiëTsjechië8 - 2KroatiëKroatië
11h15ChinaChina9 - 2WalesWales
11h15ItaliëItalië18 - 0NigeriaNigeria
21h00ItaliëItalië6 - 4FrankrijkFrankrijk
21h00WalesWales9 - 5KroatiëKroatië
21h00TsjechiëTsjechië10 - 8ChinaChina
21h00AustraliëAustralië15 - 3NigeriaNigeria
25 April 2019
16h00AustraliëAustralië7 - 3ItaliëItalië
16h00NigeriaNigeria8 - 5FrankrijkFrankrijk
16h00ChinaChina10 - 2KroatiëKroatië
16h00TsjechiëTsjechië15 - 2WalesWales

Detail van de uitslagen


Groep D (Noorwegen - Stavanger - 20/04/2019 - 25/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Estland67616725+42
2Schotland67617029+41
3Noorwegen67616625+41
4Duitsland47434734+13
5Litouwen27254359-16
6Slowakije26242845-17
7België16152160-39
8Mexico07072287-65
20 April 2019
09h00DuitslandDuitsland6 - 5LitouwenLitouwen
09h00NoorwegenNoorwegen10 - 0SlowakijeSlowakije
09h00EstlandEstland13 - 1MexicoMexico
09h00SchotlandSchotland14 - 1BelgiëBelgië
21 April 2019
11h15EstlandEstland8 - 3SlowakijeSlowakije
11h15DuitslandDuitsland11 - 3BelgiëBelgië
11h15NoorwegenNoorwegen12 - 5LitouwenLitouwen
11h15SchotlandSchotland15 - 4MexicoMexico
21h00DuitslandDuitsland6 - 1SlowakijeSlowakije
21h00SchotlandSchotland9 - 3LitouwenLitouwen
21h00EstlandEstland13 - 3BelgiëBelgië
21h00NoorwegenNoorwegen13 - 3MexicoMexico
22 April 2019
17h45NoorwegenNoorwegen9 - 2BelgiëBelgië
17h45SchotlandSchotland11 - 2SlowakijeSlowakije
17h45DuitslandDuitsland12 - 1MexicoMexico
17h45EstlandEstland13 - 1LitouwenLitouwen
23 April 2019
14h30NoorwegenNoorwegen8 - 4EstlandEstland
14h30SlowakijeSlowakije8 - 7 verlengingenLitouwenLitouwen
14h30BelgiëBelgië8 - 3MexicoMexico
14h30SchotlandSchotland8 - 5DuitslandDuitsland
24 April 2019
08h00NoorwegenNoorwegen8 - 4DuitslandDuitsland
08h00EstlandEstland8 - 6SchotlandSchotland
08h00LitouwenLitouwen10 - 4BelgiëBelgië
08h00SlowakijeSlowakije14 - 3MexicoMexico
25 April 2019
12h30SlowakijeSlowakijeGeannuleerdBelgiëBelgië
12h30SchotlandSchotland7 - 6 verlengingenNoorwegenNoorwegen
12h30EstlandEstland8 - 3DuitslandDuitsland
12h30LitouwenLitouwen12 - 7MexicoMexico

Detail van de uitslagen


Groep E (Noorwegen - Stavanger - 20/04/2019 - 25/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Engeland67616229+33
2Zuid-Korea57526526+39
3Nieuw-Zeeland57526433+31
4Finland57525739+18
5Kazachstan47435348+5
6Ierland27254054-14
7Qatar17162770-43
8Saoedi-Arabië07071584-69
20 April 2019
12h30FinlandFinland8 - 5IerlandIerland
12h30Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland10 - 4KazachstanKazachstan
12h30EngelandEngeland12 - 5QatarQatar
12h30Zuid-KoreaZuid-Korea12 - 1Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
21 April 2019
08h00EngelandEngeland7 - 5Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
08h00KazachstanKazachstan12 - 4IerlandIerland
08h00Zuid-KoreaZuid-Korea12 - 4QatarQatar
08h00FinlandFinland13 - 1Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
22 April 2019
11h15EngelandEngeland9 - 1Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
11h15KazachstanKazachstan9 - 2QatarQatar
11h15Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland9 - 5FinlandFinland
11h15Zuid-KoreaZuid-Korea13 - 2IerlandIerland
21h00EngelandEngeland8 - 2IerlandIerland
21h00Zuid-KoreaZuid-Korea9 - 3Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
21h00FinlandFinland10 - 4QatarQatar
21h00KazachstanKazachstan15 - 5Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
23 April 2019
17h45KazachstanKazachstan8 - 7 verlengingenFinlandFinland
17h45EngelandEngeland9 - 4Zuid-KoreaZuid-Korea
17h45IerlandIerland14 - 2Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
17h45Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland15 - 2QatarQatar
24 April 2019
14h30QatarQatar7 - 3Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
14h30FinlandFinland7 - 6Zuid-KoreaZuid-Korea
14h30Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland8 - 4IerlandIerland
14h30EngelandEngeland11 - 5KazachstanKazachstan
25 April 2019
09h00FinlandFinland7 - 6 verlengingenEngelandEngeland
09h00IerlandIerland9 - 3QatarQatar
09h00Zuid-KoreaZuid-Korea9 - 0KazachstanKazachstan
09h00Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland14 - 2Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië

Detail van de uitslagen


Groep F (Noorwegen - Stavanger - 20/04/2019 - 25/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Verenigde Staten van Amerika67616721+46
2Rusland67616026+34
3Spanje67615534+21
4Polen47434742+5
5Letland37344543+2
6Slovenië27253449-15
7Griekenland17162267-45
8Kosovo07071866-48
20 April 2019
16h30LetlandLetland8 - 6 verlengingenSloveniëSlovenië
16h30SpanjeSpanje9 - 1GriekenlandGriekenland
16h30Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika10 - 1PolenPolen
16h30RuslandRusland11 - 1KosovoKosovo
21 April 2019
17h45SloveniëSlovenië8 - 3KosovoKosovo
17h45Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika9 - 3LetlandLetland
17h45SpanjeSpanje10 - 9PolenPolen
17h45RuslandRusland15 - 0GriekenlandGriekenland
22 April 2019
08h00RuslandRusland7 - 4LetlandLetland
08h00SpanjeSpanje7 - 6KosovoKosovo
08h00PolenPolen9 - 4SloveniëSlovenië
08h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika13 - 4GriekenlandGriekenland
23 April 2019
11h15SpanjeSpanje7 - 4LetlandLetland
11h15RuslandRusland9 - 3PolenPolen
11h15SloveniëSlovenië9 - 3GriekenlandGriekenland
11h15Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika11 - 0KosovoKosovo
21h00PolenPolen8 - 2GriekenlandGriekenland
21h00SpanjeSpanje11 - 5RuslandRusland
21h00LetlandLetland12 - 2KosovoKosovo
21h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika12 - 3SloveniëSlovenië
24 April 2019
17h45GriekenlandGriekenland7 - 4KosovoKosovo
17h45PolenPolen7 - 5LetlandLetland
17h45Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika8 - 5SpanjeSpanje
17h45RuslandRusland8 - 3SloveniëSlovenië
25 April 2019
19h30RuslandRusland5 - 4Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
19h30SpanjeSpanje6 - 1SloveniëSlovenië
19h30LetlandLetland9 - 5GriekenlandGriekenland
19h30PolenPolen10 - 2KosovoKosovo

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Noorwegen - Stavanger - 26/04/2019 - 27/04/2019)


Achtste finales (26/04/2019)
26 April 2019
09h00ZwedenZweden - Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
09h00AustraliëAustralië - ZwitserlandZwitserland
09h00HongarijeHongarije - JapanJapan
09h00NoorwegenNoorwegen - TsjechiëTsjechië
13h00EstlandEstland - SchotlandSchotland
13h00RuslandRusland - SpanjeSpanje
13h00EngelandEngeland - Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
13h00CanadaCanada - FinlandFinland

Kwartfinales (26/04/2019)

Halve Finale (27/04/2019)

Om 3e/4e plaats (27/04/2019)

Finale (27/04/2019)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden