De site voor alle sporten

Menu
Curling - WK Curling Gemengd - 2019 - Home

Curling - WK Curling Gemengd - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Schotland

Home

WK Curling Gemengd 2019 - Home

SchotlandSchotland - Aberdeen - 12 Oktober 2019 - 17 Oktober 2019

Groep A (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Canada3330189+9
2Estland23213814+24
3Hong Kong23212210+12
4Duitsland2321219+12
5Slowakije1312817-9
-Wit-Rusland1312817-9
7Kosovo13121022-12
8Nigeria03031037-27
12 Oktober 2019
09h00SlowakijeSlowakije1 - 0KosovoKosovo
09h00Wit-RuslandWit-Rusland6 - 4Hong KongHong Kong
09h00CanadaCanada6 - 3DuitslandDuitsland
09h00EstlandEstland16 - 7NigeriaNigeria
13 Oktober 2019
13h00CanadaCanada5 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
13h00Hong KongHong Kong6 - 4EstlandEstland
13h00KosovoKosovo9 - 3NigeriaNigeria
13h00DuitslandDuitsland10 - 3SlowakijeSlowakije
14 Oktober 2019
17h00CanadaCanada7 - 4SlowakijeSlowakije
17h00DuitslandDuitsland8 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
17h00Hong KongHong Kong12 - 0NigeriaNigeria
17h00EstlandEstland18 - 1KosovoKosovo
15 Oktober 2019
21h00SlowakijeSlowakije - NigeriaNigeria
21h00DuitslandDuitsland - KosovoKosovo
21h00EstlandEstland - Wit-RuslandWit-Rusland
21h00CanadaCanada - Hong KongHong Kong
16 Oktober 2019
13h00SlowakijeSlowakije - Hong KongHong Kong
13h00DuitslandDuitsland - EstlandEstland
13h00Wit-RuslandWit-Rusland - KosovoKosovo
13h00CanadaCanada - NigeriaNigeria
21h00Wit-RuslandWit-Rusland - SlowakijeSlowakije
21h00DuitslandDuitsland - NigeriaNigeria
17 Oktober 2019
09h00Hong KongHong Kong - KosovoKosovo
09h00CanadaCanada - EstlandEstland
17h00EstlandEstland - SlowakijeSlowakije
17h00CanadaCanada - KosovoKosovo
17h00Wit-RuslandWit-Rusland - NigeriaNigeria
17h00DuitslandDuitsland - Hong KongHong Kong

Detail van de uitslagen


Groep B (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Noorwegen34313617+19
2Denemarken34313113+18
3Polen34313114+17
4Tsjechië34313115+16
5Wales24221629-13
6Nieuw-Zeeland14132225-3
7Kroatië14131342-29
8Andorra0404732-25
12 Oktober 2019
17h00PolenPolen5 - 2WalesWales
17h00NoorwegenNoorwegen6 - 3DenemarkenDenemarken
17h00KroatiëKroatië6 - 3AndorraAndorra
17h00TsjechiëTsjechië8 - 4Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
13 Oktober 2019
09h00DenemarkenDenemarken8 - 5PolenPolen
09h00WalesWales8 - 6KroatiëKroatië
09h00NoorwegenNoorwegen10 - 5Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
09h00TsjechiëTsjechië11 - 1AndorraAndorra
21h00Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland9 - 2AndorraAndorra
21h00TsjechiëTsjechië9 - 4NoorwegenNoorwegen
21h00DenemarkenDenemarken14 - 1WalesWales
21h00PolenPolen15 - 1KroatiëKroatië
14 Oktober 2019
17h00DenemarkenDenemarken6 - 1AndorraAndorra
21h00WalesWales5 - 4 verlengingenNieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
21h00PolenPolen6 - 3TsjechiëTsjechië
21h00NoorwegenNoorwegen16 - 0KroatiëKroatië
15 Oktober 2019
13h00TsjechiëTsjechië - KroatiëKroatië
13h00Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - DenemarkenDenemarken
13h00WalesWales - AndorraAndorra
13h00NoorwegenNoorwegen - PolenPolen
16 Oktober 2019
09h00NoorwegenNoorwegen - AndorraAndorra
09h00DenemarkenDenemarken - KroatiëKroatië
09h00TsjechiëTsjechië - WalesWales
09h00PolenPolen - Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
17 Oktober 2019
09h00Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - KroatiëKroatië
13h00NoorwegenNoorwegen - WalesWales
13h00PolenPolen - AndorraAndorra
13h00DenemarkenDenemarken - TsjechiëTsjechië

Detail van de uitslagen


Groep C (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hongarije34313618+18
2Verenigde Staten van Amerika34313016+14
3Kazachstan34313522+13
4Spanje3330199+10
5Zweden24222321+2
6Australië14132027-7
7Letland04041535-20
8Brazilië0303636-30
12 Oktober 2019
09h00KazachstanKazachstan12 - 5LetlandLetland
09h00HongarijeHongarije14 - 2BraziliëBrazilië
17h00SpanjeSpanje7 - 4Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
17h00ZwedenZweden8 - 5AustraliëAustralië
13 Oktober 2019
09h00SpanjeSpanje5 - 3ZwedenZweden
09h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika12 - 2BraziliëBrazilië
13h00AustraliëAustralië7 - 5LetlandLetland
13h00HongarijeHongarije9 - 6KazachstanKazachstan
14 Oktober 2019
09h00KazachstanKazachstan7 - 6AustraliëAustralië
09h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika7 - 3LetlandLetland
09h00HongarijeHongarije9 - 3ZwedenZweden
17h00KazachstanKazachstan10 - 2BraziliëBrazilië
21h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika7 - 4HongarijeHongarije
21h00SpanjeSpanje7 - 2AustraliëAustralië
21h00ZwedenZweden9 - 2LetlandLetland
15 Oktober 2019
13h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika - ZwedenZweden
13h00HongarijeHongarije - LetlandLetland
21h00KazachstanKazachstan - SpanjeSpanje
21h00AustraliëAustralië - BraziliëBrazilië
16 Oktober 2019
17h00SpanjeSpanje - LetlandLetland
17h00HongarijeHongarije - AustraliëAustralië
21h00KazachstanKazachstan - Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
21h00ZwedenZweden - BraziliëBrazilië
17 Oktober 2019
13h00SpanjeSpanje - BraziliëBrazilië
17h00KazachstanKazachstan - ZwedenZweden
17h00AustraliëAustralië - Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
21h00LetlandLetland - BraziliëBrazilië
21h00HongarijeHongarije - SpanjeSpanje

Detail van de uitslagen


Groep D (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Schotland44402912+17
2Ierland44403018+12
3Italië24222520+5
4Slovenië13122116+5
5Japan14132224-2
6Turkije13121620-4
7Chinees Taipei13121623-7
8Luxemburg0303834-26
12 Oktober 2019
13h00SchotlandSchotland7 - 2ItaliëItalië
13h00IerlandIerland8 - 5SloveniëSlovenië
13h00JapanJapan11 - 3LuxemburgLuxemburg
21h30SchotlandSchotland5 - 4 verlengingenJapanJapan
21h30IerlandIerland7 - 6ItaliëItalië
21h30Chinees TaipeiChinees Taipei10 - 7 verlengingenTurkijeTurkije
13 Oktober 2019
17h00IerlandIerland6 - 4Chinees TaipeiChinees Taipei
17h00TurkijeTurkije6 - 5SloveniëSlovenië
17h00SchotlandSchotland12 - 3LuxemburgLuxemburg
21h00ItaliëItalië7 - 4JapanJapan
14 Oktober 2019
09h00SloveniëSlovenië11 - 2LuxemburgLuxemburg
13h00SchotlandSchotland5 - 3TurkijeTurkije
13h00IerlandIerland9 - 3JapanJapan
13h00ItaliëItalië10 - 2Chinees TaipeiChinees Taipei
15 Oktober 2019
09h00IerlandIerland - TurkijeTurkije
09h00SchotlandSchotland - Chinees TaipeiChinees Taipei
17h00Chinees TaipeiChinees Taipei - JapanJapan
17h00TurkijeTurkije - LuxemburgLuxemburg
17h00ItaliëItalië - SloveniëSlovenië
16 Oktober 2019
09h00ItaliëItalië - LuxemburgLuxemburg
13h00Chinees TaipeiChinees Taipei - SloveniëSlovenië
17h00TurkijeTurkije - JapanJapan
17h00IerlandIerland - LuxemburgLuxemburg
21h00SloveniëSlovenië - SchotlandSchotland
17 Oktober 2019
09h00Chinees TaipeiChinees Taipei - LuxemburgLuxemburg
13h00JapanJapan - SloveniëSlovenië
21h00TurkijeTurkije - ItaliëItalië
21h00SchotlandSchotland - IerlandIerland

Detail van de uitslagen


Groep E (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Rusland3330277+20
2Finland34313619+17
3Zuid-Korea34312724+3
4Zwitserland2321169+7
5Engeland24221623-7
6Oostenrijk13121122-11
7Frankrijk04041527-12
8België03031229-17
12 Oktober 2019
13h00Zuid-KoreaZuid-Korea6 - 5 verlengingenFrankrijkFrankrijk
13h00EngelandEngeland7 - 4OostenrijkOostenrijk
13h00FinlandFinland12 - 5BelgiëBelgië
21h30EngelandEngeland5 - 4FrankrijkFrankrijk
21h30RuslandRusland6 - 3ZwitserlandZwitserland
21h30Zuid-KoreaZuid-Korea7 - 6 verlengingenFinlandFinland
13 Oktober 2019
17h00FinlandFinland10 - 4FrankrijkFrankrijk
17h00RuslandRusland11 - 2OostenrijkOostenrijk
17h00Zuid-KoreaZuid-Korea12 - 3BelgiëBelgië
21h00ZwitserlandZwitserland7 - 1EngelandEngeland
14 Oktober 2019
09h00OostenrijkOostenrijk5 - 4BelgiëBelgië
13h00ZwitserlandZwitserland6 - 2FrankrijkFrankrijk
13h00FinlandFinland8 - 3EngelandEngeland
13h00RuslandRusland10 - 2Zuid-KoreaZuid-Korea
15 Oktober 2019
09h00EngelandEngeland - RuslandRusland
09h00Zuid-KoreaZuid-Korea - ZwitserlandZwitserland
17h00OostenrijkOostenrijk - FrankrijkFrankrijk
17h00RuslandRusland - BelgiëBelgië
17h00ZwitserlandZwitserland - FinlandFinland
16 Oktober 2019
09h00FrankrijkFrankrijk - BelgiëBelgië
13h00ZwitserlandZwitserland - OostenrijkOostenrijk
17h00RuslandRusland - FinlandFinland
17h00EngelandEngeland - BelgiëBelgië
21h00Zuid-KoreaZuid-Korea - OostenrijkOostenrijk
17 Oktober 2019
09h00BelgiëBelgië - ZwitserlandZwitserland
13h00Zuid-KoreaZuid-Korea - EngelandEngeland
21h00FinlandFinland - OostenrijkOostenrijk
21h00RuslandRusland - FrankrijkFrankrijk

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Schotland - Aberdeen - 19/10/2019)



Achtste finales (18/10/2019)

Kwartfinales (18/10/2019)

Halve Finale (19/10/2019)

Om 3e/4e plaats (19/10/2019)

Finale (09/10/2019)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden