De site voor alle sporten

Menu
Curling - WK Curling Gemengd - 2019 - Home

Curling - WK Curling Gemengd - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Schotland

Home

WK Curling Gemengd 2019 - Home

SchotlandSchotland - Aberdeen - 12 Oktober 2019 - 19 Oktober 2019

WinnaarCanada : Canada

 

Eindklassement

1CanadaCanada
2DuitslandDuitsland
3NoorwegenNoorwegen
4Zuid-KoreaZuid-Korea
 

Groep A (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Canada77706521+44
2Duitsland57526822+46
3Slowakije57524027+13
4Wit-Rusland47435030+20
5Hong Kong47434632+14
6Estland27255142+9
7Kosovo17161770-53
8Nigeria070713106-93
12 Oktober 2019
09h00SlowakijeSlowakije1 - 0KosovoKosovo
09h00Wit-RuslandWit-Rusland6 - 4Hong KongHong Kong
09h00CanadaCanada6 - 3DuitslandDuitsland
09h00EstlandEstland16 - 7NigeriaNigeria
13 Oktober 2019
13h00CanadaCanada5 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
13h00Hong KongHong Kong6 - 4EstlandEstland
13h00KosovoKosovo9 - 3NigeriaNigeria
13h00DuitslandDuitsland10 - 3SlowakijeSlowakije
14 Oktober 2019
17h00CanadaCanada7 - 4SlowakijeSlowakije
17h00DuitslandDuitsland8 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
17h00Hong KongHong Kong12 - 0NigeriaNigeria
17h00EstlandEstland18 - 1KosovoKosovo
15 Oktober 2019
21h00CanadaCanada8 - 6Hong KongHong Kong
21h00Wit-RuslandWit-Rusland8 - 6EstlandEstland
21h00SlowakijeSlowakije14 - 0NigeriaNigeria
21h00DuitslandDuitsland14 - 1KosovoKosovo
16 Oktober 2019
13h00SlowakijeSlowakije6 - 5Hong KongHong Kong
13h00DuitslandDuitsland6 - 4EstlandEstland
13h00Wit-RuslandWit-Rusland11 - 1KosovoKosovo
13h00CanadaCanada15 - 1NigeriaNigeria
21h00SlowakijeSlowakije5 - 4Wit-RuslandWit-Rusland
21h00DuitslandDuitsland21 - 1NigeriaNigeria
17 Oktober 2019
09h00Hong KongHong Kong6 - 2KosovoKosovo
09h00CanadaCanada7 - 2EstlandEstland
17h00SlowakijeSlowakije7 - 1EstlandEstland
17h00Hong KongHong Kong7 - 6DuitslandDuitsland
17h00CanadaCanada17 - 3KosovoKosovo
17h00Wit-RuslandWit-Rusland19 - 1NigeriaNigeria

Detail van de uitslagen


Groep B (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Noorwegen67616622+44
2Denemarken67615520+35
3Polen57525422+32
4Tsjechië57525226+26
5Wales37342751-24
6Nieuw-Zeeland27253349-16
7Kroatië17162473-49
8Andorra07071361-48
12 Oktober 2019
17h00PolenPolen5 - 2WalesWales
17h00NoorwegenNoorwegen6 - 3DenemarkenDenemarken
17h00KroatiëKroatië6 - 3AndorraAndorra
17h00TsjechiëTsjechië8 - 4Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
13 Oktober 2019
09h00DenemarkenDenemarken8 - 5PolenPolen
09h00WalesWales8 - 6KroatiëKroatië
09h00NoorwegenNoorwegen10 - 5Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
09h00TsjechiëTsjechië11 - 1AndorraAndorra
21h00Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland9 - 2AndorraAndorra
21h00TsjechiëTsjechië9 - 4NoorwegenNoorwegen
21h00DenemarkenDenemarken14 - 1WalesWales
21h00PolenPolen15 - 1KroatiëKroatië
14 Oktober 2019
17h00DenemarkenDenemarken6 - 1AndorraAndorra
21h00WalesWales5 - 4 verlengingenNieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
21h00PolenPolen6 - 3TsjechiëTsjechië
21h00NoorwegenNoorwegen16 - 0KroatiëKroatië
15 Oktober 2019
13h00DenemarkenDenemarken6 - 3Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
13h00NoorwegenNoorwegen6 - 4PolenPolen
13h00WalesWales7 - 5AndorraAndorra
13h00TsjechiëTsjechië12 - 2KroatiëKroatië
16 Oktober 2019
09h00TsjechiëTsjechië8 - 3WalesWales
09h00PolenPolen12 - 1Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
09h00DenemarkenDenemarken12 - 3KroatiëKroatië
09h00NoorwegenNoorwegen15 - 0AndorraAndorra
17 Oktober 2019
09h00Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland7 - 6KroatiëKroatië
13h00DenemarkenDenemarken6 - 1TsjechiëTsjechië
13h00PolenPolen7 - 1AndorraAndorra
13h00NoorwegenNoorwegen9 - 1WalesWales

Detail van de uitslagen


Groep C (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Spanje77704923+26
2Hongarije57525433+21
3Verenigde Staten van Amerika57525032+18
4Zweden47434336+7
5Kazachstan37345043+7
6Australië37344239+3
7Letland17163254-22
8Brazilië07071474-60
12 Oktober 2019
09h00KazachstanKazachstan12 - 5LetlandLetland
09h00HongarijeHongarije14 - 2BraziliëBrazilië
17h00SpanjeSpanje7 - 4Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
17h00ZwedenZweden8 - 5AustraliëAustralië
13 Oktober 2019
09h00SpanjeSpanje5 - 3ZwedenZweden
09h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika12 - 2BraziliëBrazilië
13h00AustraliëAustralië7 - 5LetlandLetland
13h00HongarijeHongarije9 - 6KazachstanKazachstan
14 Oktober 2019
09h00KazachstanKazachstan7 - 6AustraliëAustralië
09h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika7 - 3LetlandLetland
09h00HongarijeHongarije9 - 3ZwedenZweden
17h00KazachstanKazachstan10 - 2BraziliëBrazilië
21h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika7 - 4HongarijeHongarije
21h00SpanjeSpanje7 - 2AustraliëAustralië
21h00ZwedenZweden9 - 2LetlandLetland
15 Oktober 2019
13h00HongarijeHongarije7 - 3LetlandLetland
13h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika8 - 3ZwedenZweden
21h00SpanjeSpanje7 - 4KazachstanKazachstan
21h00AustraliëAustralië10 - 1BraziliëBrazilië
16 Oktober 2019
17h00HongarijeHongarije6 - 5AustraliëAustralië
17h00SpanjeSpanje9 - 3LetlandLetland
21h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika7 - 6KazachstanKazachstan
21h00ZwedenZweden10 - 2BraziliëBrazilië
17 Oktober 2019
13h00SpanjeSpanje7 - 2BraziliëBrazilië
17h00ZwedenZweden7 - 5KazachstanKazachstan
17h00AustraliëAustralië7 - 5Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
21h00SpanjeSpanje7 - 5HongarijeHongarije
21h00LetlandLetland11 - 3BraziliëBrazilië

Detail van de uitslagen


Groep D (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Schotland77705525+30
2Ierland57524632+14
3Italië47435134+17
4Japan47434832+16
5Turkije47434136+5
6Slovenië27254345-2
7Chinees Taipei27252952-23
8Luxemburg07071673-57
12 Oktober 2019
13h00SchotlandSchotland7 - 2ItaliëItalië
13h00IerlandIerland8 - 5SloveniëSlovenië
13h00JapanJapan11 - 3LuxemburgLuxemburg
21h30SchotlandSchotland5 - 4 verlengingenJapanJapan
21h30IerlandIerland7 - 6ItaliëItalië
21h30Chinees TaipeiChinees Taipei10 - 7 verlengingenTurkijeTurkije
13 Oktober 2019
17h00IerlandIerland6 - 4Chinees TaipeiChinees Taipei
17h00TurkijeTurkije6 - 5SloveniëSlovenië
17h00SchotlandSchotland12 - 3LuxemburgLuxemburg
21h00ItaliëItalië7 - 4JapanJapan
14 Oktober 2019
09h00SloveniëSlovenië11 - 2LuxemburgLuxemburg
13h00SchotlandSchotland5 - 3TurkijeTurkije
13h00IerlandIerland9 - 3JapanJapan
13h00ItaliëItalië10 - 2Chinees TaipeiChinees Taipei
15 Oktober 2019
09h00TurkijeTurkije5 - 3IerlandIerland
09h00SchotlandSchotland11 - 4Chinees TaipeiChinees Taipei
17h00ItaliëItalië7 - 5SloveniëSlovenië
17h00JapanJapan10 - 1Chinees TaipeiChinees Taipei
17h00TurkijeTurkije10 - 3LuxemburgLuxemburg
16 Oktober 2019
09h00ItaliëItalië14 - 1LuxemburgLuxemburg
13h00SloveniëSlovenië6 - 3Chinees TaipeiChinees Taipei
17h00JapanJapan5 - 2TurkijeTurkije
17h00IerlandIerland10 - 2LuxemburgLuxemburg
21h00SchotlandSchotland8 - 6SloveniëSlovenië
17 Oktober 2019
09h00Chinees TaipeiChinees Taipei5 - 2LuxemburgLuxemburg
13h00JapanJapan11 - 5SloveniëSlovenië
21h00SchotlandSchotland7 - 3IerlandIerland
21h00TurkijeTurkije8 - 5 verlengingenItaliëItalië

Detail van de uitslagen


Groep E (Schotland - Aberdeen - 12/10/2019 - 17/10/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Rusland77706220+42
2Zwitserland67614322+21
3Zuid-Korea57524633+13
4Finland47435435+19
5Engeland37343440-6
6Frankrijk27253442-8
7Oostenrijk17161953-34
8België07072168-47
12 Oktober 2019
13h00Zuid-KoreaZuid-Korea6 - 5 verlengingenFrankrijkFrankrijk
13h00EngelandEngeland7 - 4OostenrijkOostenrijk
13h00FinlandFinland12 - 5BelgiëBelgië
21h30EngelandEngeland5 - 4FrankrijkFrankrijk
21h30RuslandRusland6 - 3ZwitserlandZwitserland
21h30Zuid-KoreaZuid-Korea7 - 6 verlengingenFinlandFinland
13 Oktober 2019
17h00FinlandFinland10 - 4FrankrijkFrankrijk
17h00RuslandRusland11 - 2OostenrijkOostenrijk
17h00Zuid-KoreaZuid-Korea12 - 3BelgiëBelgië
21h00ZwitserlandZwitserland7 - 1EngelandEngeland
14 Oktober 2019
09h00OostenrijkOostenrijk5 - 4BelgiëBelgië
13h00ZwitserlandZwitserland6 - 2FrankrijkFrankrijk
13h00FinlandFinland8 - 3EngelandEngeland
13h00RuslandRusland10 - 2Zuid-KoreaZuid-Korea
15 Oktober 2019
09h00ZwitserlandZwitserland5 - 3Zuid-KoreaZuid-Korea
09h00RuslandRusland9 - 3EngelandEngeland
17h00FrankrijkFrankrijk7 - 4OostenrijkOostenrijk
17h00ZwitserlandZwitserland9 - 5FinlandFinland
17h00RuslandRusland10 - 3BelgiëBelgië
16 Oktober 2019
09h00FrankrijkFrankrijk10 - 2BelgiëBelgië
13h00ZwitserlandZwitserland7 - 2OostenrijkOostenrijk
17h00RuslandRusland7 - 5FinlandFinland
17h00EngelandEngeland13 - 1BelgiëBelgië
21h00Zuid-KoreaZuid-Korea9 - 2OostenrijkOostenrijk
17 Oktober 2019
09h00ZwitserlandZwitserland6 - 3BelgiëBelgië
13h00Zuid-KoreaZuid-Korea7 - 2EngelandEngeland
21h00FinlandFinland8 - 0OostenrijkOostenrijk
21h00RuslandRusland9 - 2FrankrijkFrankrijk

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Schotland - Aberdeen - 18/10/2019 - 19/10/2019)


Achtste finales (18/10/2019)
18 Oktober 2019
10h00HongarijeHongarije6 - 2SpanjeSpanje
10h00DenemarkenDenemarken8 - 3IerlandIerland
10h00NoorwegenNoorwegen9 - 1SlowakijeSlowakije
10h00CanadaCanada9 - 4ZwedenZweden
14h00DuitslandDuitsland5 - 3PolenPolen
14h00SchotlandSchotland6 - 3TurkijeTurkije
14h00ZwitserlandZwitserland7 - 2Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
14h00Zuid-KoreaZuid-Korea9 - 1RuslandRusland

Kwartfinales (18/10/2019)
18 Oktober 2019
20h00CanadaCanada6 - 4DenemarkenDenemarken
20h00Zuid-KoreaZuid-Korea6 - 3ZwitserlandZwitserland
20h00NoorwegenNoorwegen9 - 6HongarijeHongarije
20h00DuitslandDuitsland9 - 7SchotlandSchotland

Halve Finale (19/10/2019)
19 Oktober 2019
10h00CanadaCanada6 - 5NoorwegenNoorwegen
10h00DuitslandDuitsland6 - 4Zuid-KoreaZuid-Korea

Om 3e/4e plaats (19/10/2019)
19 Oktober 2019
NoorwegenNoorwegen6 - 5Zuid-KoreaZuid-Korea

Finale (19/10/2019)
19 Oktober 2019
CanadaCanada6 - 5DuitslandDuitsland

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden