De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Turkije Division 1 Dames - KBSL - 2018/2019 - Home

Basketbal - Turkije Division 1 Dames - KBSL - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Turkije
  • Adana ASKI
  • Besiktas Istanbul
  • Bodrum Basketbol
  • Botas SK Adana
  • Canik Belediyespor Samsun
  • Çukurova BK
  • Fenerbahçe SK Istanbul
  • Galatasaray SK Istanbul
  • Hatay Belediye
  • Istanbul Üniversitesi SK
  • Izmit Belediyespor
  • Mersin BB
  • Ormanspor Ankara
  • Panküp TED Kayseri Koleji

Home

Turkije Division 1 Dames KBSL 2018/2019 - Home

TurkijeTurkije

WinnaarFenerbahçe SK Istanbul : Fenerbahçe SK Istanbul

Regulier Seizoen (Turkije - 13/10/2018 - 14/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Çukurova BK492623323541711+643
2Fenerbahçe SK Istanbul482622421741609+565
3Hatay Belediye462620620521765+287
4Botas SK Adana442618819201625+295
5Mersin BB442618821661808+358
6Galatasaray SK Istanbul432617919151779+136
7Besiktas Istanbul4226161021401906+234
8Ormanspor Ankara3926131319731847+126
9Izmit Belediyespor3726111519572001-44
10Panküp TED Kayseri Koleji342681818412007-166
11Adana ASKI342681819382258-320
12Canik Belediyespor Samsun322662017992442-643
13Istanbul Üniversitesi SK272612515692128-559
14Bodrum Basketbol272612514552367-912

PlayoffsDegradatie

13 April 2019
12h00Canik Belediyespor SamsunCanik Belediyespor Samsun63 - 116
(16-35, 18-26, 9-28, 20-27)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul
12h00Hatay BelediyeHatay Belediye82 - 68
(17-17, 22-18, 17-18, 26-15)
Panküp TED Kayseri KolejiPanküp TED Kayseri Koleji
12h00Izmit BelediyesporIzmit Belediyespor87 - 84 verlengingen
(26-20, 15-27, 19-14, 19-18)
Ormanspor AnkaraOrmanspor Ankara
12h00Mersin BBMersin BB90 - 59
(36-12, 18-12, 21-17, 15-18)
Istanbul Üniversitesi SKIstanbul Üniversitesi SK
12h00Botas SK AdanaBotas SK Adana99 - 43
(32-8, 32-6, 12-17, 23-12)
Bodrum BasketbolBodrum Basketbol
12h00Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul111 - 71
(31-21, 26-8, 26-20, 28-22)
Adana ASKIAdana ASKI
15h00Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul81 - 65
(20-18, 25-16, 19-12, 17-19)
Çukurova BKÇukurova BK

Detail van de uitslagen


Playoffs (Turkije - 16/04/2019 - 15/05/2019)


Kwartfinales
16 April 2019
17h00Çukurova BKÇukurova BK101 - 53Ormanspor AnkaraOrmanspor Ankara
19h00Botas SK AdanaBotas SK Adana51 - 61
(17-13, 6-10, 10-23, 18-15)
Mersin BBMersin BB
17 April 2019
16h30Hatay BelediyeHatay Belediye62 - 63
(11-7, 15-23, 15-22, 21-11)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul
18h30Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul105 - 80
(29-14, 20-14, 29-28, 27-24)
Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul
19 April 2019
13h00Ormanspor AnkaraOrmanspor Ankara44 - 75
(8-18, 9-17, 15-25, 12-15)
Çukurova BKÇukurova BK
17h00Mersin BBMersin BB57 - 74Botas SK AdanaBotas SK Adana
20 April 2019
13h00Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul70 - 59Hatay BelediyeHatay Belediye
15h15Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul67 - 81Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul
22 April 2019
17h00Botas SK AdanaBotas SK Adana64 - 62Mersin BBMersin BB

Halve Finale
24 April 2019
19h00Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul71 - 51
(22-12, 15-18, 17-5, 18-16)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul
25 April 2019
17h00Çukurova BKÇukurova BK74 - 50
(19-10, 23-13, 11-13, 21-14)
Botas SK AdanaBotas SK Adana
26 April 2019
19h00Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul48 - 59
(6-19, 15-20, 14-10, 13-10)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul
27 April 2019
13h00Çukurova BKÇukurova BK70 - 46
(26-10, 19-17, 14-11, 11-8)
Botas SK AdanaBotas SK Adana
29 April 2019
17h00Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul74 - 59Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul
30 April 2019
17h00Botas SK AdanaBotas SK Adana82 - 72Çukurova BKÇukurova BK
1 Mei 2019
17h00Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul49 - 57
(17-18, 8-11, 7-12, 17-16)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul
2 Mei 2019
17h00Botas SK AdanaBotas SK Adana57 - 63Çukurova BKÇukurova BK
4 Mei 2019
14h30Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul54 - 51
(11-12, 16-13, 8-18, 19-8)
Galatasaray SK IstanbulGalatasaray SK Istanbul

Finale
8 Mei 2019
16h30Çukurova BKÇukurova BK78 - 71
(10-21, 20-18, 20-10, 28-22)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul
10 Mei 2019
16h30Çukurova BKÇukurova BK67 - 69
(20-23, 12-11, 10-18, 25-17)
Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul
13 Mei 2019
16h45Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul88 - 70
(21-13, 25-15, 27-25, 15-17)
Çukurova BKÇukurova BK
15 Mei 2019
16h45Fenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul80 - 68
(26-18, 19-14, 21-14, 14-22)
Çukurova BKÇukurova BK

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden