De site voor alle sporten

Menu
 

Alpijnse Ski - European Cup - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2020/2021

European Cup 2020/2021

Klassement

StaSportmanPunOverPodGUR
GUR
ZIN
ST.
ZIN
ST.
ZIN
SAN
SAN
HIP
HIP
VAL
VAL
AND
ALT
AND
ALT
ZIN
ZIN
ZIN
ZIN
VAL
VAL
VAU
VAU
CRA
ZIN
ZIN
GST
GST
ZEL
ZEL
ORC
ORC
ORC
ORC
KRV
FOL
KRV
FOL
BER
BER
SAN
SAN
BER
BER
MEI
MEI
SEL
SEL
OBE
OBE
VAL
VAL
SAA
SAA
SAA
SAA
REI
REI
REI
REI
1AUTLisa Grill046131532331111
2USAErik Arvidsson02239401651
3POLMaryna Gasienica-Daniel02211
4AUTRaphael Haaser025121317462423924174897
5SUIStephanie Jenal02311445114736
6AUTMaximilian Lahnsteiner024251569121662651332723812
7CROZrinka Ljutic0221811201776811
8GBRBilly Major022711
9FRAVictor Schuller0233038111071145371111313
10SLOAndreja Slokar02436472141224612
11SUISemyel Bissig0114416153219814
12AUTStefan Brennsteiner01221
13GERLena Dürr01212
14SWEElsa Fermbaeck0111
15NORTimon Haugan012146217
16NORMina Fürst Holtmann01151
17FRAThéo Letitre01171514
18SWEHilma Loevblom012631081
19SUIJoel Luetolf0113911814485920106
20SUIJosua Mettler011212322424818117273844472119
21AUTElisa Moerzinger0122951
22AUTClemens Nocker01114257129
23FRAClément Noël0111
24NORJonathan Nordbotten01161371
25FRARoy Piccard012315462252023
26RUSIulija Pleshkova01221
27AUTDominik Raschner0142031434212246
28GERJulian Rauchfuss0111611442381844411
29USABenjamin Ritchie01141
30SUILars Rösti01227444115291473720
31FRACyprien Sarrazin0121762494310
32AUTMarie-Therese Sporer0111138
33SUIJasmina Suter013226618
34GBRLaurie Taylor012211210
35SUIRalph Weber01412254173622
36ITAMarco Abbruzzese0003927565156
37FRALois Abouly00048
38AUTSandra Absmann00033474744293029
39SUIGian Adank0004349
40SUILuca Aerni002311633
41AUTChristina Ager003101022351616
42GEREmma Aicher00132916325
43JAPShiro Aihara00043
44ITAGiulia Albano000313113132457
45RUSNikita Alekhin000363534
46MONArnaud Alessandria000376451434943
47CANKyle Alexander00034312439133926
48CANJustin Alkier0002424
49ITARiccardo Allegrini00066
50ITASara Allemand0005858525254
51ITABenjamin Jacques Alliod00054554276585746
52FRABaptiste Alliot Lugaz000321749
53FRANils Alphand00078
54FRASam Alphand001311923362332394344105
55FRASteven Amiez000271919718
56SUIMatteo Amstutz000515567
57GBRJessica Anderson000686162
58JAPAsa Ando0004
59RUSAleksander Andrienko000636
60ITAGreta Angelini00031
61FRALéo Anguenot00026412839
62ITAJacopo Luigi Antonioli000677061
63SUIGabriel Aregger000576053
64FRAMartin Arene00030
65SUIAlexandra Arnold00060605454
66SWEHanna Aronsson Elfman00040821828920752221
67AUTAnton Aufschnaiter0007169
68FRAAuguste Aulnette0004035
69SLORok Aznoh000262845
70AUTStefan Babinsky000961159101622
71AUTFabian Bachler00064546038
72FRAPablo Banfi0008179
73ITACorrado Barbera00033
74SUILeana Barmettler00015371113
75SUIViviane Bartl00073736060

Uitslagen en kalender

OostenrijkGurgl - Reuzeslalom Heren - 02/12/2020
1OostenrijkRaphael Haaser2:12.72
2DuitslandStefan Luitz2:12.99
3ItaliŽAlex Hofer2:13.05
4NoorwegenAtle Lie McGrath2:13.25
5Verenigde StatenRiver Radamus2:13.50
6RuslandAleksander Andrienko2:14.08
7NederlandMaarten Meiners2:14.15
8OostenrijkChristian Borgnaes2:14.28
9ItaliŽHannes Zingerle2:14.40
10ItaliŽGiovanni Franzoni2:14.49

OostenrijkGurgl - Reuzeslalom Heren - 02/12/2020
1DuitslandJulian Rauchfuss2:00.32
2OostenrijkRaphael Haaser2:00.43
3OostenrijkMagnus Walch2:00.67
4ZwitserlandSemyel Bissig2:01.00
5ItaliŽAlex Hofer2:01.08
6NoorwegenPatrick Haugen Veisten2:01.09
7ItaliŽGiovanni Franzoni2:01.15
8FrankrijkLoevan Parand2:01.22
9OostenrijkFabio Gstrein2:01.41
10ZwitserlandCedric Noger2:01.45

ZwitserlandZinal - Super G Heren - 07/12/2020
1ZwitserlandRalph Weber56.10
2ItaliŽGuglielmo Bosca56.13
3ZwitserlandNils Mani56.23
3ZwitserlandUrs Kryenbühl56.23
5ZwitserlandArnaud Boisset56.40
6OostenrijkMaximilian Lahnsteiner56.47
7OostenrijkManuel Traninger56.48
8ZwitserlandAlexis Monney56.65
9OostenrijkStefan Babinsky56.75
10ZwitserlandNiels Hintermann56.82

ZwitserlandSt. Moritz - Super G Dames - 08/12/2020

ZwitserlandZinal - Alpine Combinatie Heren - 07/12/2020
1ZwitserlandJoel Luetolf1:35.78
2FrankrijkFlorian Loriot1:36.02
3ZwitserlandLuca Aerni1:36.36
4OostenrijkChristian Borgnaes1:36.47
5ZwitserlandJustin Murisier1:36.52
6ItaliŽGiovanni Franzoni1:36.75
6OostenrijkStefan Babinsky1:36.75
8OostenrijkPirmin Hacker1:37.02
9OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:37.04
10LiechtensteinMarco Pfiffner1:37.11

ZwitserlandSt. Moritz - Super G Heren - 08/12/2020

ZwitserlandZinal - Reuzeslalom Heren - 07/12/2020
1FrankrijkCyprien Sarrazin2:19.51
2ItaliŽAlex Hofer2:19.71
3DuitslandFabian Gratz2:20.46
4ZwitserlandSemyel Bissig2:20.65
5ItaliŽGiovanni Franzoni2:20.66
6NoorwegenTimon Haugan2:20.68
7FrankrijkRémy Falgoux2:20.80
8NederlandMaarten Meiners2:21.01
9OostenrijkChristian Borgnaes2:21.17
10RuslandIvan Kuznetsov2:21.18

ItaliëSanta Caterina - Afdaling Heren - 12/12/2020
1OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:03.58
2ZwitserlandLars Rösti1:03.78
3ZwitserlandYannick Chabloz1:03.81
4LiechtensteinNico Gauer1:03.83
5ZwedenOlle Sundin1:03.86
6ZwitserlandCédric Ochsner1:03.90
7OostenrijkClemens Nocker1:04.14
8SloveniŽNejc Naralocnik1:04.16
9ItaliŽFlorian Schieder1:04.17
10OostenrijkManuel Traninger1:04.18

ItaliëSanta Caterina - Afdaling Heren - 12/12/2020
1OostenrijkClemens Nocker1:03.82
2OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:04.19
3ZwedenOlle Sundin1:04.37
4ItaliŽFlorian Schieder1:04.52
4ItaliŽPietro Zazzi1:04.52
6SpanjeAdur Etxezarreta1:04.57
7ZwitserlandLars Rösti1:04.60
8ZwitserlandYannick Chabloz1:04.64
9ZwitserlandCédric Ochsner1:04.76
10FrankrijkVictor Schuller1:04.78

OostenrijkHippach - Reuzeslalom Dames - 16/12/2020
1PolenMaryna Gasienica-Daniel1:45.58
2OostenrijkElisa Moerzinger1:46.80
3Verenigde StatenPaula Moltzan1:46.96
4OostenrijkKatharina Huber1:47.00
5NoorwegenMina Fürst Holtmann1:47.04
6ZwedenHilma Loevblom1:47.10
7FrankrijkDoriane Escane1:47.11
8NoorwegenKaja Norbye1:47.27
9ItaliŽRoberta Melesi1:47.32
10ZwitserlandSimone Wild1:47.33
10NoorwegenKristina Riis-Johannessen1:47.33

OostenrijkHippach - Reuzeslalom Dames - 16/12/2020
1PolenMaryna Gasienica-Daniel1:43.19
2NoorwegenMaria Therese Tviberg1:43.94
3ZwedenHilma Loevblom1:44.07
4OostenrijkKatharina Huber1:44.14
5Verenigde StatenPaula Moltzan1:44.40
6ZwitserlandSimone Wild1:44.41
7ItaliŽRoberta Melesi1:44.42
8ZwedenHanna Aronsson Elfman1:44.48
9OostenrijkElisa Moerzinger1:44.55
10NoorwegenKristina Riis-Johannessen1:44.75

ItaliëVal di Fassa - Slalom Heren - 17/12/2020
1FrankrijkClément Noël1:51.29
2ItaliŽStefano Gross1:51.90
3ZwitserlandLuca Aerni1:52.12
4Groot-BrittanniŽDavid Ryding1:52.27
5NoorwegenSebastian Foss Solevåg1:52.38
6NoorwegenJonathan Nordbotten1:52.48
7FrankrijkThéo Letitre1:52.49
8BelgiŽArmand Marchant1:52.64
9ZwitserlandMarc Rochat1:52.98
10DuitslandAnton Tremmel1:53.11

ItaliëVal di Fassa - Slalom Heren - 17/12/2020
1FrankrijkThéo Letitre1:54.84
2ItaliŽManfred Mölgg1:54.90
3DuitslandSebastian Holzmann1:55.23
4DuitslandJulian Rauchfuss1:56.28
5ZwitserlandSandro Simonet1:56.30
6ItaliŽTobias Kastlunger1:56.33
7ZwitserlandMarc Rochat1:56.35
8FrankrijkJean-Baptiste Grange1:56.36
9FrankrijkAugustin Bianchini1:56.47
10ZwitserlandNoel Von Grünigen1:56.56

ItaliëAndalo Paganella - Reuzeslalom Dames - 20/12/2020
1NoorwegenMina Fürst Holtmann2:29.76
2ZwitserlandCamille Rast2:30.35
3FrankrijkCoralie Frasse-Sombet2:30.76
4NoorwegenKaja Norbye2:31.35
5OostenrijkElisa Moerzinger2:31.46
6FrankrijkDoriane Escane2:31.53
7PolenMagdalena Luczak2:31.57
8SpanjeNuria Pau2:31.66
9OostenrijkKatharina Huber2:31.78
10ZwedenHilma Loevblom2:31.83

OostenrijkAltenmarkt-Zauchensee - Super G Heren - 21/12/2020
1OostenrijkRaphael Haaser1:03.58
2OostenrijkDaniel Hemetsberger1:03.77
3FrankrijkRoy Piccard1:04.26
4ZwitserlandStefan Rogentin1:04.33
5ZwitserlandRalph Weber1:04.36
6ZwitserlandGilles Roulin1:04.46
7FrankrijkVictor Schuller1:04.57
7CanadaRiley Seger1:04.57
7FrankrijkCyprien Sarrazin1:04.57
10ZwitserlandAlexis Monney1:04.65

ItaliëAndalo Paganella - Reuzeslalom Dames - 20/12/2020

OostenrijkAltenmarkt-Zauchensee - Super G Heren - 21/12/2020
1FrankrijkRoy Piccard1:09.53
2FrankrijkMathieu Faivre1:09.92
3ItaliŽGiovanni Franzoni1:10.05
4ZwitserlandRalph Weber1:10.06
5OostenrijkStefan Babinsky1:10.10
6FrankrijkCyprien Sarrazin1:10.24
7OostenrijkRaphael Haaser1:10.26
7OostenrijkManuel Traninger1:10.26
9ZwitserlandAlexis Monney1:10.52
10ItaliŽDavide Cazzaniga1:10.57

ZwitserlandZinal 2 - Super G Dames - 04/01/2021
1ZwitserlandStephanie Jenal1:11.30
2ZwitserlandJasmina Suter1:11.32
3OostenrijkLisa Grill1:11.50
4OostenrijkRosina Schneeberger1:11.67
5OostenrijkChristine Scheyer1:11.73
6SloveniŽMarusa Ferk1:11.82
7ZwitserlandLuana Flütsch1:11.85
8ZwitserlandDelia Durrer1:11.98
9ZwitserlandRahel Kopp1:12.09
10ZwitserlandJuliana Suter1:12.12
10OostenrijkChristina Ager1:12.12

ZwitserlandZinal - Super G Dames - 07/12/2020
1ZwitserlandStephanie Jenal1:11.30
2ZwitserlandJasmina Suter1:11.32
3OostenrijkLisa Grill1:11.50
4OostenrijkRosina Schneeberger1:11.67
5OostenrijkChristine Scheyer1:11.73
6SloveniŽMarusa Ferk1:11.82
7ZwitserlandLuana Flütsch1:11.85
8ZwitserlandDelia Durrer1:11.98
9ZwitserlandRahel Kopp1:12.09
10OostenrijkChristina Ager1:12.12
10ZwitserlandJuliana Suter1:12.12

ZwitserlandZinal 2 - Super G Dames - 04/01/2021
1OostenrijkLisa Grill1:10.83
2OostenrijkChristina Ager1:11.17
3ZwitserlandRahel Kopp1:11.41
4ZwitserlandStephanie Jenal1:11.43
5OostenrijkJulia Scheib1:11.55
6ZwitserlandJasmina Suter1:11.58
7OostenrijkChristine Scheyer1:12.06
8SloveniŽMarusa Ferk1:12.18
9OostenrijkSabrina Maier1:12.27
10OostenrijkLena Wechner1:12.44

ZwitserlandZinal - Super G Dames - 07/12/2020
1OostenrijkLisa Grill1:10.83
2OostenrijkChristina Ager1:11.17
3ZwitserlandRahel Kopp1:11.41
4ZwitserlandStephanie Jenal1:11.43
5OostenrijkJulia Scheib1:11.55
6ZwitserlandJasmina Suter1:11.58
7OostenrijkChristine Scheyer1:12.06
8SloveniŽMarusa Ferk1:12.18
9OostenrijkSabrina Maier1:12.27
10OostenrijkLena Wechner1:12.44

FrankrijkVal Cenis - Alpijns Skiën - 06/01/2021
1Groot-BrittanniŽLaurie Taylor1:41.11
2ZwitserlandDionys Kippel1:41.45
3DuitslandFabian Himmelsbach1:41.46
4OostenrijkDominik Raschner1:41.49
5FrankrijkThéo Letitre1:41.67
6FrankrijkAugustin Bianchini1:41.84
7Groot-BrittanniŽBilly Major1:41.87
8DuitslandAnton Tremmel1:42.08
9OostenrijkPirmin Hacker1:42.18
10OostenrijkJoshua Sturm1:42.24

FrankrijkVal Cenis - Slalom Heren - 06/01/2021
1Groot-BrittanniŽBilly Major1:34.55
2Groot-BrittanniŽLaurie Taylor1:35.23
3OostenrijkDominik Raschner1:35.91
4ItaliŽTobias Kastlunger1:36.05
5DuitslandDavid Ketterer1:36.11
6ItaliŽHans Vaccari1:36.14
7ZwitserlandNoel Von Grünigen1:36.28
8OostenrijkJoshua Sturm1:36.32
9Verenigde StatenGeorge Steffey1:36.37
10ZwitserlandLars Kuonen1:36.54

FrankrijkVaujany - Slalom Dames - 09/01/2021
1ZwedenElsa Fermbaeck1:37.31
2SloveniŽAndreja Slokar1:37.34
3ZwitserlandCamille Rast1:39.17
4SloveniŽNeja Dvornik1:40.04
5ItaliŽSerena Viviani1:40.58
6ZwedenSara Rask1:40.89
7FrankrijkDoriane Escane1:41.03
8OostenrijkBernadette Lorenz1:41.27
9DuitslandEmma Aicher1:41.55
10DuitslandMartina Ostler1:41.60

FrankrijkVaujany - Slalom Dames - 09/01/2021
1SloveniŽAndreja Slokar1:35.94
2DuitslandMartina Ostler1:38.71
3ItaliŽSerena Viviani1:38.75
4ZwedenSara Rask1:38.81
5OostenrijkMagdalena Egger1:38.89
5ItaliŽAnita Gulli1:38.89
7ItaliŽVivien Insam1:38.91
8ZwedenHanna Aronsson Elfman1:39.10
9Wit-RuslandMaria Shkanova1:39.17
10ZwedenLiv Ceder1:39.25

ZwitserlandCrans Montana - Afdaling Dames - 16/01/2021

ZwitserlandZinal 3 - Super G Heren - 18/01/2021
1ZwitserlandLars Rösti1:06.50
2ZwitserlandArnaud Boisset1:06.51
3OostenrijkStefan Rieser1:06.84
4ZwitserlandNils Mani1:06.89
5OostenrijkPhilipp Lackner1:06.97
6OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:07.10
7ZwitserlandStefan Rogentin1:07.28
8ZwitserlandYannick Chabloz1:07.66
9ZwedenOlle Sundin1:07.67
10CanadaTrevor Philp1:07.74

ZwitserlandZinal 3 - Super G Heren - 18/01/2021
1ZwitserlandJosua Mettler1:07.29
2OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:07.66
3ZwitserlandRalph Weber1:07.67
4OostenrijkStefan Rieser1:07.74
5ZwitserlandLars Rösti1:07.80
6FrankrijkRoy Piccard1:07.84
7OostenrijkChristoph Krenn1:07.91
8ZwitserlandYannick Chabloz1:07.93
9FrankrijkCyprien Sarrazin1:07.96
10CanadaTrevor Philp1:07.99

ZwitserlandGstaad Saanenland - Slalom Dames - 21/01/2021
1OostenrijkMarie-Therese Sporer1:41.06
2ZwedenEmelie Wikström1:41.41
3ZwedenSara Rask1:41.52
4SloveniŽAndreja Slokar1:41.61
5ItaliŽVivien Insam1:41.80
6ItaliŽRoberta Midali1:41.81
7ItaliŽLara Della Mea1:41.87
7KroatiŽZrinka Ljutic1:41.87
9Verenigde StatenKatie Hensien1:41.93
10ZwedenLiv Ceder1:41.96

ZwitserlandGstaad Saanenland - Slalom Dames - 21/01/2021
1SloveniŽAndreja Slokar1:39.48
2ItaliŽLara Della Mea1:39.53
3ZwedenEmelie Wikström1:39.69
4ZwedenMoa Bostroem Mussener1:39.73
5ZwedenSara Rask1:39.74
6KroatiŽZrinka Ljutic1:39.93
7ItaliŽRoberta Midali1:39.94
8ZwedenLiv Ceder1:40.14
9ZwedenHanna Aronsson Elfman1:40.21
10OostenrijkLisa Hoerhager1:40.22

OostenrijkZell am See - Slalom Dames - 25/01/2021
1DuitslandLena Dürr1:21.67
2SloveniŽAndreja Slokar1:21.93
3DuitslandEmma Aicher1:22.56
4ZwedenEmelie Wikström1:22.57
5ItaliŽLara Della Mea1:22.60
6TsjechiŽMartina Dubovska1:22.76
7OostenrijkKatharina Gallhuber1:22.99
8KroatiŽZrinka Ljutic1:23.25
9CanadaErin Mielzynski1:23.26
10OostenrijkBernadette Lorenz1:23.48

OostenrijkZell am See - Slalom Dames - 25/01/2021
1KroatiŽZrinka Ljutic1:22.60
2DuitslandLena Dürr1:23.19
3ZwedenLiv Ceder1:23.68
4JapanAsa Ando1:23.72
5ZwedenMoa Bostroem Mussener1:23.94
6TsjechiŽMartina Dubovska1:24.18
7ZwedenHanna Aronsson Elfman1:24.50
8PolenMagdalena Luczak1:24.54
8OostenrijkMarie-Therese Sporer1:24.54
10ZwedenSara Rask1:24.65

FrankrijkOrcieres Merlette 1850 - Afdaling Heren - 26/01/2021
1Verenigde StatenErik Arvidsson1:27.30
2ZwitserlandGilles Roulin1:27.53
3Verenigde StatenSam Morse1:27.60
4FrankrijkSam Alphand1:27.64
5ZwitserlandStefan Rogentin1:27.84
6OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:27.92
7ZwitserlandArnaud Boisset1:27.93
8ZwedenOlle Sundin1:28.00
9ItaliŽGiovanni Franzoni1:28.03
9OostenrijkStefan Babinsky1:28.03

FrankrijkOrcieres Merlette 1850 - Afdaling Heren - 26/01/2021
1FrankrijkVictor Schuller1:26.35
2OostenrijkRaphael Haaser1:26.52
3FrankrijkSam Alphand1:26.58
4Verenigde StatenSam Morse1:26.91
5OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:26.96
6Verenigde StatenErik Arvidsson1:27.11
7ZwitserlandGilles Roulin1:27.14
8ZwitserlandAlexis Monney1:27.21
9FrankrijkLouis Tuaire1:27.64
10OostenrijkStefan Babinsky1:27.71

FrankrijkOrcieres Merlette 1850 - Alpine Combinatie Heren - 26/01/2021

FrankrijkOrcieres Merlette 1850 - Super G Heren - 26/01/2021
1OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:04.12
2ZwitserlandStefan Rogentin1:04.31
3OostenrijkRaphael Haaser1:04.52
4FrankrijkCyprien Sarrazin1:04.57
5FrankrijkRoy Piccard1:04.60
6ZwitserlandRalph Weber1:04.65
7ZwitserlandLars Rösti1:04.94
8ZwitserlandAlexis Monney1:05.12
9ZwitserlandNils Mani1:05.24
10OostenrijkJulian Schuetter1:05.32

SloveniëKrvavec - Reuzeslalom Dames - 02/02/2021
1KroatiŽZrinka Ljutic2:04.28
2NoorwegenMarte Monsen2:04.29
3NoorwegenKaja Norbye2:04.64
4DuitslandJessica Hilzinger2:04.65
5ZwedenHanna Aronsson Elfman2:04.68
6ZwitserlandVanessa Kasper2:04.69
7OostenrijkJulia Scheib2:04.75
8SloveniŽNeja Dvornik2:04.90
9ItaliŽKaroline Pichler2:05.20
10ItaliŽLuisa Matilde Maria Bertani2:05.21

ItaliëFolgaria - Reuzeslalom Heren - 02/02/2021
1ZwitserlandSemyel Bissig1:45.78
2NoorwegenTimon Haugan1:46.30
3FrankrijkCyprien Sarrazin1:46.41
4OostenrijkDominik Raschner1:46.48
5ItaliŽHannes Zingerle1:46.50
6ItaliŽAlex Hofer1:46.54
7Groot-BrittanniŽCharlie Raposo1:46.60
8NederlandMaarten Meiners1:46.64
9OostenrijkRaphael Haaser1:46.65
10CanadaTrevor Philp1:46.66

SloveniëKrvavec - Reuzeslalom Dames - 02/02/2021

ItaliëFolgaria - Reuzeslalom Heren - 02/02/2021
1NoorwegenTimon Haugan1:42.54
2Verenigde StatenRiver Radamus1:43.05
2OostenrijkDominik Raschner1:43.05
4ItaliŽFilippo Della Vite1:43.14
5NederlandMaarten Meiners1:43.19
6NoorwegenAlexander Steen Olsen1:43.21
7CanadaTrevor Philp1:43.34
8DuitslandJulian Rauchfuss1:43.46
9ZwitserlandSemyel Bissig1:43.54
10FrankrijkCyprien Sarrazin1:43.62

DuitslandBerchtesgarden - Reuzeslalom Heren - 06/02/2021
1OostenrijkDominik Raschner2:04.06
2OostenrijkStefan Brennsteiner2:04.43
3DuitslandFabian Gratz2:04.70
4NoorwegenAlexander Steen Olsen2:05.13
5AndorraJoan Verdu Sanchez2:05.15
5FrankrijkVictor Guillot2:05.15
7NederlandMaarten Meiners2:05.16
8ZwitserlandSemyel Bissig2:05.26
9Groot-BrittanniŽCharlie Raposo2:05.30
10DuitslandBastian Meisen2:05.31

DuitslandBerchtesgarden - Reuzeslalom Heren - 06/02/2021
1OostenrijkStefan Brennsteiner2:04.04
2OostenrijkDominik Raschner2:04.31
3DuitslandBastian Meisen2:04.38
4DuitslandJulian Rauchfuss2:04.49
4NederlandMaarten Meiners2:04.49
6FrankrijkThibaut Favrot2:04.52
7NoorwegenTimon Haugan2:04.55
8DuitslandFabian Gratz2:04.57
8ZwitserlandCedric Noger2:04.57
10ItaliŽHannes Zingerle2:04.60

ItaliëSanta Caterina 2 - Afdaling Dames - 09/02/2021
1OostenrijkLisa Grill1:06.44
2OostenrijkNadine Fest1:06.95
3OostenrijkChristina Ager1:07.07
4OostenrijkLena Wechner1:07.45
5ZwitserlandStephanie Jenal1:07.46
6OostenrijkVanessa Nussbaumer1:07.52
7ItaliŽElena Dolmen1:07.69
8ZwitserlandKatja Grossmann1:07.81
9OostenrijkEmily Schoepf1:07.84
10OostenrijkSabrina Maier1:07.88

ItaliëSanta Caterina 2 - Afdaling Dames - 09/02/2021
1OostenrijkLisa Grill1:05.75
2OostenrijkNadine Fest1:05.82
3OostenrijkSabrina Maier1:06.69
4ZwitserlandRahel Kopp1:06.88
5OostenrijkLena Wechner1:07.03
5OostenrijkChristina Ager1:07.03
7OostenrijkRosina Schneeberger1:07.16
8ZwitserlandDelia Durrer1:07.17
9OostenrijkVanessa Nussbaumer1:07.20
10OostenrijkMagdalena Egger1:07.32

DuitslandBerchtesgarden - Reuzeslalom Dames - 06/02/2021
1OostenrijkElisa Moerzinger1:52.12
2ZwitserlandSimone Wild1:52.61
3DuitslandJessica Hilzinger1:52.74
4SloveniŽNeja Dvornik1:52.78
5NoorwegenMarte Monsen1:52.90
6SloveniŽAndreja Slokar1:52.93
7OostenrijkKatharina Huber1:53.00
8ZwedenHilma Loevblom1:53.18
9ZwitserlandSelina Egloff1:53.21
10NoorwegenAndrine Maarstoel1:53.28

DuitslandBerchtesgarden - Reuzeslalom Dames - 06/02/2021
1ZwedenHilma Loevblom1:50.89
2DuitslandJessica Hilzinger1:51.04
3ItaliŽRoberta Midali1:51.53
3OostenrijkMagdalena Kappaurer1:51.53
5ZwitserlandSimone Wild1:51.63
6NoorwegenMarte Monsen1:51.74
7SloveniŽNeja Dvornik1:51.75
8ItaliŽKaroline Pichler1:51.80
9NoorwegenKristina Riis-Johannessen1:51.96
10OostenrijkMagdalena Egger1:51.98

ZwitserlandMeiringen Hasliberg - Slalom Heren - 18/02/2021
1Groot-BrittanniŽBilly Major1:40.50
2DuitslandAnton Tremmel1:40.67
3ItaliŽTommaso Sala1:40.75
4Verenigde StatenBenjamin Ritchie1:40.83
5NoorwegenAlexander Steen Olsen1:40.92
6Verenigde StatenJett Seymour1:40.99
7FrankrijkSteven Amiez1:41.00
8NoorwegenJoachim Jagge Lindstøl1:41.08
9NoorwegenHalvor Hilde Gunleiksrud1:41.12
10ZwitserlandJoel Luetolf1:41.13

ZwitserlandMeiringen Hasliberg - Slalom Heren - 18/02/2021
1Verenigde StatenBenjamin Ritchie1:37.17
2NoorwegenAlexander Steen Olsen1:37.95
3Verenigde StatenJett Seymour1:38.07
4ItaliŽTommaso Sala1:38.21
5ZwitserlandMarc Rochat1:38.44
6ZwitserlandJoel Luetolf1:38.48
7NoorwegenJonathan Nordbotten1:38.49
8NoorwegenJoachim Jagge Lindstøl1:38.52
9ZwitserlandNoel Von Grünigen1:38.58
10Groot-BrittanniŽLaurie Taylor1:38.67

ItaliëSelle Nevea - Afdaling Heren - 22/02/2021
1FrankrijkVictor Schuller1:04.79
2ZwitserlandRalph Weber1:04.90
3ZwedenOlle Sundin1:04.91
4OostenrijkJulian Schuetter1:04.97
5Verenigde StatenErik Arvidsson1:05.07
6FrankrijkBlaise Giezendanner1:05.15
7FrankrijkNils Alphand1:05.20
8OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:05.29
9OostenrijkRaphael Haaser1:05.36
10ZwitserlandArnaud Boisset1:05.37
10FrankrijkSam Alphand1:05.37

ItaliëSelle Nevea - Afdaling Heren - 22/02/2021
1Verenigde StatenErik Arvidsson1:04.93
2ZwitserlandRalph Weber1:05.10
3FrankrijkVictor Schuller1:05.18
4FrankrijkBlaise Giezendanner1:05.20
5FrankrijkSam Alphand1:05.28
6OostenrijkJulian Schuetter1:05.41
7OostenrijkRaphael Haaser1:05.46
8FrankrijkNils Alphand1:05.47
9ZwedenOlle Sundin1:05.48
10ZwitserlandYannick Chabloz1:05.51

DuitslandOberjoch - Slalom Heren - 27/02/2021
1NoorwegenJonathan Nordbotten1:54.62
2Verenigde StatenJett Seymour1:54.71
3ZwitserlandMarc Rochat1:54.94
4DuitslandAnton Tremmel1:55.21
5DuitslandSebastian Holzmann1:55.36
6OostenrijkDominik Raschner1:55.67
7NoorwegenJoachim Jagge Lindstøl1:56.03
8DuitslandFabian Himmelsbach1:56.04
9ItaliŽTobias Kastlunger1:56.36
10JapanYohei Koyama1:56.42

DuitslandOberjoch - Slalom Heren - 27/02/2021

ItaliëVal di Fassa II - Super G Dames - 02/03/2021
1ZwitserlandJasmina Suter1:13.78
2RuslandIulija Pleshkova1:14.41
3ZwitserlandStephanie Jenal1:14.43
4OostenrijkNadine Fest1:14.46
5OostenrijkVanessa Nussbaumer1:14.57
6ZwitserlandJasmine Flury1:14.62
7ZwitserlandRahel Kopp1:14.88
8ItaliŽNadia Delago1:14.92
9OostenrijkSabrina Maier1:14.94
10ZwitserlandDelia Durrer1:15.26

ItaliëVal di Fassa II - Super G Dames - 02/03/2021
1RuslandIulija Pleshkova1:14.68
2ItaliŽKaroline Pichler1:14.79
3OostenrijkSabrina Maier1:14.93
4ItaliŽNadia Delago1:15.41
5OostenrijkNadine Fest1:15.42
6ZwitserlandStephanie Jenal1:15.46
7OostenrijkMagdalena Egger1:15.57
8ZwitserlandJasmina Suter1:15.70
9SloveniŽMarusa Ferk1:15.71
10FrankrijkCamille Cerutti1:15.76

OostenrijkSaalbach - Hinterglemm - Afdaling Heren - 10/03/2021

OostenrijkSaalbach - Hinterglemm - Super G Heren - 10/03/2021

OostenrijkSaalbach - Hinterglemm - Afdaling Dames - 10/03/2021

OostenrijkSaalbach - Hinterglemm - Super G Dames - 10/03/2021

OostenrijkReiteralm - Reuzeslalom Heren - 19/03/2021

OostenrijkReiteralm - Reuzeslalom Dames - 19/03/2021

OostenrijkReiteralm - Slalom Dames - 19/03/2021

OostenrijkReiteralm - Slalom Heren - 19/03/2021

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden