De site voor alle sporten

Menu
 

Alpijnse Ski - European Cup - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

European Cup 2019/2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodTRY
FUN
TRY
FUN
TRY
FUN
TRY
FUN
KVI
KVI
KVI
SAN
SAN
ST.
ST.
ZIN
ZIN
AND
AND
VAL
VAL
VAL
KRO
KRO
VAU
VAU
WEN
WEN
ZEL
KIR
ZEL
KIR
ST.
ST.
HAS
HAS
ORC
ORC
ORC
MER
MOR
MER
MOR
JAU
JAU
PIL
PIL
BER
BER
BER
SEL
SEL
SEL
SEL
CRA
CRA
CRA
SAR
JAS
SAR
JAS
SAR
KRV
KVI
KRV
BAD
KVI
BAD
1AUTNadine Fest08121915111621112211217
2GERJessica Hilzinger0353471133313199416161241063
3AUTStefan Brennsteiner02211
4AUTPatrick Feurstein02372811
5AUTRaphael Haaser02444917463836105921215
6AUTNiklas Köck024172196713259262514
7ITAFederico Liberatore02325184381631
8NORAtle Lie McGrath021014283624345226227211
9ITAMartina Peterlini023563116
10SWESara Rask02311542291412517310
11ITATommaso Sala023711321
12NORFabian Wilkens Solheim0233811212
13FRANils Alphand0123031720812811324
14ITAGiovanni Borsotti01181171
15FRARobin Buffet0111291441093624227
16ITADavide Cazzaniga0112841516
17SWEIda Dannewitz01426232221719455191823
18FRADoriane Escane012271117197322386864511
19FRAMathieu Faivre01151
20FRAValentin Giraud Moine0132243718
21USAJared Goldberg01221
22GBRCharlotte Guest0133210122
23AUTPirmin Hacker0112319525115103881237
24SWEEmelie Henning01133611514914
25GERSebastian Holzmann0125111652414
26SUIRahel Kopp013222312710108211243687
27AUTElisa Moerzinger0133292222214221
28NORMarte Monsen01246251822123312
29ITARoberto Nani0134310511713
30AUTAdrian Pertl0123136301417531
31ITAAlexander Prast013345311856381128186
32NORKristina Riis-Johannessen0111922141341517
33SUIStefan Rogentin0116141
34ITAMarta Rossetti01277512759
35AUTRosina Schneeberger01621416365121713243134818
36SUIElena Stoffel01422521
37GERLinus Strasser01213
38SUIJasmina Suter0121589178111477314616
39GERAnton Tremmel0111912131719154
40SUIRalph Weber01311151333
41FRATessa Worley01221
42ITAMarco Abbruzzese0005258
43FRALois Abouly0006039755737
44AUTSandra Absmann000392931
45FRALouison Accambray00065735440
46SUILuca Aerni00151211223
47ITACarole Agnelli00056
48ITAGiulia Albano0005251114163721273699481835
49MONArnaud Alessandria0002844
50CANCameron Alexander00020
51ITASara Allemand00047306143
52ITABenjamin Jacques Alliod000613429
53FRABaptiste Alliot Lugaz0001785033351624122928
54FRAEstelle Alphand00012155
55FRASam Alphand00021141612192163028
56NORAndreas Soensterud Amdahl000454849
57FRASteven Amiez000443329113125
58SUIGianluca Amstutz0003940435330354545
59NORHannah Andersen00031
60RUSAleksander Andrienko0011613273913
61ITAGreta Angelini00056
62FRALéo Anguenot0012919289341036171526
63SUIGabriel Aregger0005770604136
64FRABaptiste Arnaud0003725603850422033374337
65SUIChristian Arnold0006974
66SWEHanna Aronsson Elfman0008105535388242516312819111624
67AUTMelanie Arrer00037222719252235523529
68AUTNina Astner000211881730392444
69SLORok Aznoh00059
70ITAMichela Azzola00038151822
71POLPawel Babicki000574757
72AUTStefan Babinsky0012432
73ITAFabian Bacher0002619171421196
74ITAAndrea Ballerin000282415176
75FRAPablo Banfi00053

Uitslagen en kalender

NoorwegenTrysil - Reuzeslalom Dames - 29/11/2019
1ZwedenSara Rask2:00.12
2OostenrijkRosina Schneeberger2:00.18
3ZwitserlandSimone Wild2:00.27
4NoorwegenMarte Monsen2:00.49
5ZwedenJonna Luthman2:00.50
6DuitslandLeonie Flötgen2:00.79
7ItaliŽAsja Zenere2:00.83
8ZwedenHanna Aronsson Elfman2:00.91
9NoorwegenAndrine Maarstoel2:01.07
10DuitslandMartina Willibald2:01.30

ZwedenFunesdalen - Slalom Heren - 29/11/2019
1DuitslandLinus Strasser1:30.73
2KroatiŽIstok Rodes1:31.00
3ZwedenKristoffer Jakobsen1:31.76
4NoorwegenJonathan Nordbotten1:31.95
5ZwitserlandLuca Aerni1:31.98
5DuitslandSebastian Holzmann1:31.98
7ItaliŽTommaso Sala1:32.00
8NoorwegenBjørn Brudevoll1:32.02
9SpanjeJuan Del Campo1:32.08
10NoorwegenLucas Braathen1:32.12
10NoorwegenTimon Haugan1:32.12

NoorwegenTrysil - Reuzeslalom Dames - 29/11/2019
1ZwedenSara Rask1:57.83
2ItaliŽAsja Zenere1:57.93
3OostenrijkElisa Moerzinger1:58.20
4ItaliŽValentina Cillara Rossi1:58.23
5ZwedenJonna Luthman1:58.34
6NoorwegenMarte Monsen1:58.39
7DuitslandJessica Hilzinger1:58.45
8ZwitserlandJasmina Suter1:58.67
9NoorwegenTuva Norbye1:58.70
10ZwedenHanna Aronsson Elfman1:58.89

ZwedenFunesdalen - Slalom Heren - 29/11/2019
1ItaliŽTommaso Sala1:34.63
2NoorwegenLucas Braathen1:34.70
3DuitslandLinus Strasser1:34.72
4NoorwegenTimon Haugan1:34.77
5NoorwegenJonathan Nordbotten1:34.82
6NoorwegenBjørn Brudevoll1:35.02
7ZwedenKristoffer Jakobsen1:35.06
8FrankrijkBaptiste Alliot Lugaz1:35.53
9FrankrijkRobin Buffet1:35.66
10OostenrijkFabio Gstrein1:35.67

NoorwegenTrysil - Reuzeslalom Heren - 29/11/2019
1NoorwegenFabian Wilkens Solheim1:51.55
2NoorwegenAtle Lie McGrath1:52.02
3ZwitserlandDaniele Sette1:52.27
4ItaliŽRoberto Nani1:52.41
5Groot-BrittanniŽCharlie Raposo1:52.54
6ZwitserlandSandro Jenal1:52.56
7OostenrijkPatrick Feurstein1:52.64
8ItaliŽGiovanni Borsotti1:52.72
9DuitslandBastian Meisen1:52.92
10DuitslandJulian Rauchfuss1:52.94

ZwedenFunesdalen - Slalom Dames - 29/11/2019
1DuitslandJessica Hilzinger1:44.81
2ZwitserlandSelina Egloff1:44.82
3Groot-BrittanniŽCharlotte Guest1:44.84
4FrankrijkJoséphine Forni1:45.18
5ZwedenSara Rask1:45.30
6SloveniŽKlara Livk1:45.55
7ItaliŽMarta Rossetti1:45.94
8DuitslandMartina Ostler1:46.03
9DuitslandAndrea Filser1:46.14
10NoorwegenTuva Norbye1:46.31

NoorwegenTrysil - Reuzeslalom Heren - 29/11/2019
1NoorwegenFabian Wilkens Solheim1:55.86
2ItaliŽTommaso Sala1:56.58
3ItaliŽRoberto Nani1:56.80
4ZwitserlandPierre Bugnard1:56.86
5DuitslandBastian Meisen1:56.92
6ZwitserlandDaniele Sette1:57.00
7NoorwegenTimon Haugan1:57.12
8NoorwegenAtle Lie McGrath1:57.25
8NoorwegenMarcus Monsen1:57.25
10ItaliŽAlex Vinatzer1:57.28

ZwedenFunesdalen - Slalom Dames - 29/11/2019
1DuitslandJessica Hilzinger1:36.45
2Groot-BrittanniŽCharlotte Guest1:36.73
3ZwedenElsa Fermbaeck1:36.89
4ZwedenSara Rask1:37.26
5FrankrijkJoséphine Forni1:37.36
6ZwedenEmelie Henning1:37.47
7ItaliŽMarta Rossetti1:37.50
8DuitslandMartina Ostler1:37.87
9DuitslandAndrea Filser1:38.06
10OostenrijkHannah Köck1:38.10

NoorwegenKvitfjell - Super G Dames - 05/12/2019
1OostenrijkNadine Fest54.91
2ZwedenIda Dannewitz55.02
3ZwitserlandLindy Etzensperger55.49
4OostenrijkLisa Grill55.79
5ItaliŽValentina Cillara Rossi55.95
5ItaliŽGiulia Albano55.95
7NoorwegenHannah Saethereng55.96
7FrankrijkTifany Roux55.96
9NoorwegenAndrine Maarstoel55.99
9ZwitserlandJasmina Suter55.99
9OostenrijkMichelle Niederwieser55.99

NoorwegenKvitfjell - Alpine Combinatie Dames - 05/12/2019
1OostenrijkNadine Fest1:36.58
2ZwedenIda Dannewitz1:37.40
3DuitslandJessica Hilzinger1:37.54
3OostenrijkRosina Schneeberger1:37.54
5NoorwegenTuva Norbye1:37.60
6OostenrijkLisa Grill1:37.79
7ZwitserlandRahel Kopp1:37.93
8NoorwegenAndrine Maarstoel1:37.95
9ItaliŽJole Galli1:38.19
10ServiŽNevena Ignjatovic1:38.30

NoorwegenKvitfjell - Super G Dames - 05/12/2019
1OostenrijkNadine Fest53.78
2ZwedenIda Dannewitz54.04
3OostenrijkLisa Grill54.15
4ItaliŽJole Galli54.43
5FrankrijkTifany Roux54.47
6OostenrijkRosina Schneeberger54.48
7NoorwegenTuva Norbye54.70
8ZwitserlandJasmina Suter54.75
9OostenrijkMichelle Niederwieser54.76
10ZwitserlandRahel Kopp54.80

ItaliëSanta Caterina - Alpine Combinatie Heren - 09/12/2019
1FrankrijkRobin Buffet2:00.15
2FrankrijkFlorian Loriot2:00.36
3ZwedenTobias Hedström2:00.38
4OostenrijkRaphael Haaser2:00.72
5OostenrijkPirmin Hacker2:00.93
6ZwedenOlle Sundin2:01.04
7ZwitserlandSemyel Bissig2:01.26
8DuitslandSimon Jocher2:01.41
9ZwitserlandMarco Kohler2:01.49
10NoorwegenMarcus Monsen2:01.75

ItaliëSanta Caterina - Super G Heren - 09/12/2019
1ZwitserlandRalph Weber1:10.51
2OostenrijkNiklas Köck1:10.54
3FrankrijkNils Alphand1:10.59
4OostenrijkRaphael Haaser1:10.72
5ItaliŽAlexander Prast1:10.78
6OostenrijkManuel Traninger1:10.97
7OostenrijkJulian Schuetter1:10.98
8ItaliŽFlorian Schieder1:11.00
9OostenrijkDaniel Hemetsberger1:11.03
10ItaliŽPietro Zazzi1:11.08

ZwitserlandSt. Moritz - Super G Dames - 10/12/2019
1ZwedenIda Dannewitz1:16.73
2FrankrijkTessa Worley1:16.81
3ZwitserlandWendy Holdener1:17.06
4ZwitserlandStephanie Jenal1:17.23
5OostenrijkRosina Schneeberger1:17.31
6OostenrijkNadine Fest1:17.36
7ItaliŽMarta Bassino1:17.38
8NoorwegenTuva Norbye1:17.39
9FrankrijkTifany Roux1:17.40
10ZwitserlandRahel Kopp1:17.45

ZwitserlandSt. Moritz - Super G Dames - 10/12/2019
1FrankrijkTessa Worley1:20.82
2OostenrijkNadine Fest1:20.88
3ZwitserlandWendy Holdener1:21.47
4FrankrijkCoralie Frasse-Sombet1:21.58
5LiechtensteinTina Weirather1:21.61
6ItaliŽValentina Cillara Rossi1:21.69
7ZwedenIda Dannewitz1:21.70
8ZwitserlandRahel Kopp1:21.79
9OostenrijkLisa Grill1:21.90
10FrankrijkRomane Miradoli1:22.05

ZwitserlandZinal - Super G Heren - 12/12/2019
1OostenrijkNiklas Köck59.96
2OostenrijkStefan Babinsky1:00.16
3ItaliŽAlexander Prast1:00.29
4OostenrijkManuel Traninger1:00.47
5ZwitserlandRalph Weber1:00.52
6ZwitserlandStefan Rogentin1:00.70
7ZwitserlandArnaud Boisset1:00.78
8ZwitserlandUrs Kryenbühl1:00.79
9OostenrijkRaphael Haaser1:00.82
10ZwitserlandGilles Roulin1:01.06

ZwitserlandZinal - Super G Heren - 12/12/2019
1ItaliŽAlexander Prast56.43
2ZwitserlandUrs Kryenbühl56.63
3ZwitserlandArnaud Boisset56.74
4OostenrijkStefan Babinsky56.85
5ZwitserlandNils Mani56.88
6OostenrijkDaniel Hemetsberger56.90
7OostenrijkManuel Traninger56.96
8FrankrijkEvan Klufts57.00
9OostenrijkNiklas Köck57.01
10ItaliŽGuglielmo Bosca57.14

ItaliëAndalo Paganella - Reuzeslalom Dames - 14/12/2019
1NoorwegenMarte Monsen2:16.45
2OostenrijkElisa Moerzinger2:16.95
3ItaliŽAsja Zenere2:16.96
4NoorwegenMaria Therese Tviberg2:17.62
5NoorwegenAndrine Maarstoel2:17.82
6ZwedenJonna Luthman2:17.90
7FrankrijkDoriane Escane2:18.16
8ZwedenHanna Aronsson Elfman2:18.21
9ZwitserlandSimone Wild2:18.36
10ItaliŽLuisa Matilde Maria Bertani2:18.37

ItaliëAndalo Paganella - Reuzeslalom Dames - 14/12/2019
1OostenrijkElisa Moerzinger2:21.77
2NoorwegenMarte Monsen2:21.98
3ItaliŽValentina Cillara Rossi2:22.95
3FrankrijkDoriane Escane2:22.95
5NoorwegenKaja Norbye2:23.25
6ZwedenJonna Luthman2:23.42
7ZwitserlandJasmina Suter2:23.87
8OostenrijkNina Astner2:24.25
9ZwedenSara Rask2:24.26
9ZwitserlandLindy Etzensperger2:24.26

ItaliëVal di Fassa - Slalom Heren - 16/12/2019
1ItaliŽTommaso Sala1:47.31
2NoorwegenJonathan Nordbotten1:47.85
3NoorwegenAtle Lie McGrath1:48.70
4RuslandAlexander Khoroshilov1:48.93
4OostenrijkFabio Gstrein1:48.93
6KroatiŽElias Kolega1:48.98
7OostenrijkMathias Graf1:49.02
8NoorwegenTimon Haugan1:49.21
9NoorwegenBjørn Brudevoll1:49.22
10FrankrijkRobin Buffet1:49.43

ItaliëVal di Fassa - Afdaling Heren - 16/12/2019

ItaliëVal di Fassa - Afdaling Heren - 16/12/2019

ItaliëKronplatz - Parallel Slalom Heren - 21/12/2019
1OostenrijkPirmin Hacker
2DuitslandAdrian Meisen
3OostenrijkThomas Dorner
4DuitslandFabian Himmelsbach
5DuitslandSebastian Holzmann
5ZwitserlandDionys Kippel
5OostenrijkFabio Gstrein
5ZwedenTobias Hedström
9DuitslandJulian Rauchfuss
9ZwitserlandLars Kuonen
9ZwedenJesper Braendholm
9ZwitserlandMarco Reymond
9KroatiŽIstok Rodes
9ItaliŽPietro Franceschetti
9SpanjeJuan Del Campo
9FrankrijkLéo Anguenot

ItaliëKronplatz - Parallel Slalom Dames - 21/12/2019
1ZwedenEmelie Henning
2DuitslandMartina Ostler
3NoorwegenTuva Norbye
4FrankrijkTea Lamboray
5NederlandAdriana Jelinkova
5SloveniŽRebeka Oblak
5NoorwegenMariel Kufaas
5ItaliŽMarta Rossetti
9Verenigde StatenNina O'Brien
9ItaliŽVera Tschurtschenthaler
9OostenrijkMagdalena Egger
9SloveniŽAndreja Slokar
9ZwedenElsa Fermbaeck
9ItaliŽMartina Perruchon
9DuitslandJessica Hilzinger
9DuitslandLucy Margreiter

FrankrijkVaujany - Slalom Heren - 05/01/2020
1DuitslandAnton Tremmel1:47.88
2DuitslandSebastian Holzmann1:48.15
3DuitslandJulian Rauchfuss1:48.42
4ZwitserlandMarc Rochat1:48.75
5SpanjeJoaquim Salarich1:48.80
6NoorwegenAtle Lie McGrath1:48.91
7ItaliŽTobias Kastlunger1:49.28
8ItaliŽFederico Liberatore1:49.41
9ItaliŽHannes Zingerle1:49.43
10FrankrijkThéo Letitre1:49.51

FrankrijkVaujany - Slalom Heren - 05/01/2020
1ItaliŽFederico Liberatore1:44.85
2NoorwegenAtle Lie McGrath1:45.06
3DuitslandJulian Rauchfuss1:45.08
4DuitslandSebastian Holzmann1:45.73
5OostenrijkAdrian Pertl1:46.06
6ItaliŽTobias Kastlunger1:46.33
7NoorwegenBjørn Brudevoll1:46.88
8FrankrijkThéo Letitre1:46.89
9ItaliŽFrancesco Gori1:46.98
10OostenrijkPirmin Hacker1:47.06

ZwitserlandWengen - Afdaling Heren - 08/01/2020
1ZwitserlandStefan Rogentin1:26.56
2FrankrijkValentin Giraud Moine1:26.77
3ZwitserlandRalph Weber1:26.80
4ItaliŽDavide Cazzaniga1:26.87
5ZwitserlandGilles Roulin1:27.00
6OostenrijkNiklas Köck1:27.07
7ZwitserlandArnaud Boisset1:27.26
8FrankrijkBlaise Giezendanner1:27.47
8FrankrijkNils Alphand1:27.47
10ItaliŽFlorian Schieder1:27.54

ZwitserlandWengen - Afdaling Heren - 08/01/2020
1ItaliŽDavide Cazzaniga1:26.88
2ItaliŽHenri Battilani1:27.00
3ZwitserlandRalph Weber1:27.27
4ZwitserlandLars Rösti1:27.30
5ItaliŽAlexander Prast1:27.56
6FrankrijkKen Caillot1:27.63
7OostenrijkNiklas Köck1:27.72
8OostenrijkDaniel Hemetsberger1:27.79
9ItaliŽGuglielmo Bosca1:27.81
10FrankrijkBlaise Giezendanner1:27.90

OostenrijkZell am See - Slalom Dames - 17/01/2020
1ItaliŽMarta Rossetti1:22.84
2ZwitserlandElena Stoffel1:23.32
3ItaliŽLara Della Mea1:23.50
4DuitslandJessica Hilzinger1:23.96
5ItaliŽMartina Peterlini1:24.22
6ZwitserlandCharlotte Chable1:25.31
7NoorwegenMariel Kufaas1:25.37
8ZwedenElsa Fermbaeck1:25.42
9ZwitserlandSelina Egloff1:25.43
10ZwitserlandCarole Bissig1:25.47

OostenrijkKirchberg - Reuzeslalom Heren - 18/01/2020
1OostenrijkStefan Brennsteiner1:34.10
2OostenrijkPatrick Feurstein1:34.86
3DuitslandStefan Luitz1:34.93
4NoorwegenAtle Lie McGrath1:35.08
5OostenrijkRoland Leitinger1:35.20
6ZwitserlandPierre Bugnard1:35.22
7ItaliŽGiovanni Borsotti1:35.25
8ZwitserlandDaniele Sette1:35.31
9NederlandMaarten Meiners1:35.34
10ItaliŽRoberto Nani1:35.35

OostenrijkZell am See - Slalom Dames - 17/01/2020
1DuitslandJessica Hilzinger1:23.98
2ZwitserlandElena Stoffel1:24.26
3ItaliŽLara Della Mea1:24.51
4ZwedenElsa Fermbaeck1:24.66
5NoorwegenTuva Norbye1:24.71
6ItaliŽMartina Peterlini1:24.74
7OostenrijkMarie-Therese Sporer1:25.05
8FrankrijkJoséphine Forni1:25.09
9ZwitserlandCharlotte Chable1:25.28
10Groot-BrittanniŽCharlotte Guest1:25.37

OostenrijkKirchberg - Reuzeslalom Heren - 18/01/2020
1OostenrijkStefan Brennsteiner1:37.63
1ItaliŽGiovanni Borsotti1:37.63
3RuslandAleksander Andrienko1:37.69
4DuitslandStefan Luitz1:37.70
5ItaliŽRoberto Nani1:37.73
6FinlandSamu Torsti1:37.82
7ZwitserlandSandro Jenal1:37.99
8OostenrijkPatrick Feurstein1:38.05
9ZwitserlandSemyel Bissig1:38.06
10FrankrijkLéo Anguenot1:38.34

ZwitserlandSt. Anton - Afdaling Dames - 19/01/2020
1OostenrijkNadine Fest1:51.36
2OostenrijkRosina Schneeberger1:52.90
3FrankrijkKaren Smadja Clement1:53.10
4OostenrijkMichelle Niederwieser1:53.11
5OostenrijkVanessa Nussbaumer1:53.22
6ZwitserlandStephanie Jenal1:53.36
7DuitslandKatrin Hirtl-Stanggassinger1:53.42
8ZwedenHelena Rapaport1:53.43
9ZwitserlandJuliana Suter1:53.49
10FrankrijkMadeleine Chirat1:53.52

ZwitserlandSt. Anton - Afdaling Dames - 19/01/2020
1OostenrijkNadine Fest1:51.22
2ZwitserlandJuliana Suter1:52.21
3ItaliŽValentina Cillara Rossi1:52.96
4OostenrijkRosina Schneeberger1:53.07
5ZwitserlandVivianne Haerri1:53.29
6FrankrijkMadeleine Chirat1:53.41
7FrankrijkEsther Paslier1:53.48
8FrankrijkAnouck Errard1:53.58
9DuitslandCarina Stuffer1:53.60
10ZwitserlandLindy Etzensperger1:53.63

ZwitserlandHasliberg - Slalom Dames - 23/01/2020
1Groot-BrittanniŽCharlotte Guest1:36.06
2ItaliŽMarta Rossetti1:36.18
3ItaliŽMartina Peterlini1:36.34
4NoorwegenKaja Norbye1:36.57
5ZwedenSara Rask1:36.66
6OostenrijkHannah Köck1:36.68
7OostenrijkMichaela Dygruber1:36.77
8DuitslandMarina Wallner1:36.89
9NoorwegenMaria Therese Tviberg1:36.94
10FrankrijkJoséphine Forni1:36.96

ZwitserlandHasliberg - Slalom Dames - 23/01/2020
1ItaliŽMartina Peterlini1:34.16
2SloveniŽMeta Hrovat1:34.28
3SloveniŽAna Bucik1:34.59
4KroatiŽLeona Popovic1:34.96
5ZwitserlandElena Stoffel1:35.00
6DuitslandJessica Hilzinger1:35.01
7ItaliŽMarta Rossetti1:35.08
8NoorwegenMaria Therese Tviberg1:35.09
9ZwedenEmelie Henning1:35.10
9NoorwegenAndrine Maarstoel1:35.10

FrankrijkOrcieres - Afdaling Heren - 22/01/2020
1OostenrijkNiklas Köck1:24.40
2OostenrijkDaniel Hemetsberger1:24.79
3FrankrijkValentin Giraud Moine1:25.10
4FrankrijkKen Caillot1:25.20
5ZwitserlandCédric Ochsner1:25.25
6FrankrijkSam Alphand1:25.27
7ItaliŽFlorian Schieder1:25.30
8FrankrijkNils Alphand1:25.32
9FrankrijkLucas Perrier1:25.42
10OostenrijkRaphael Haaser1:25.72
10DuitslandSimon Jocher1:25.72

FrankrijkOrcieres - Afdaling Heren - 22/01/2020
1FrankrijkNils Alphand1:23.02
2ZwitserlandCédric Ochsner1:23.33
3OostenrijkNiklas Köck1:23.40
4OostenrijkDaniel Hemetsberger1:23.74
5OostenrijkRaphael Haaser1:24.06
6ItaliŽAlexander Prast1:24.19
7FrankrijkKen Caillot1:24.28
7FrankrijkValentin Giraud Moine1:24.28
9ItaliŽFlorian Schieder1:24.39
10LiechtensteinNico Gauer1:24.42

FrankrijkOrcieres - Super G Heren - 22/01/2020

FrankrijkMéribel - Reuzeslalom Heren - 28/01/2020
1OostenrijkPatrick Feurstein2:20.92
2NoorwegenFabian Wilkens Solheim2:21.27
3FrankrijkLéo Anguenot2:21.35
4FrankrijkRémy Falgoux2:21.56
5NoorwegenAtle Lie McGrath2:21.71
6OostenrijkThomas Dorner2:21.89
7BelgiŽSam Maes2:21.97
8ZwitserlandPierre Bugnard2:22.01
9RuslandAleksander Andrienko2:22.17
10NoorwegenPatrick Haugen Veisten2:22.54

FrankrijkMorzine - Reuzeslalom Dames - 29/01/2020

FrankrijkMéribel - Reuzeslalom Heren - 28/01/2020
1OostenrijkPatrick Feurstein2:16.61
2NoorwegenAtle Lie McGrath2:17.33
3OostenrijkThomas Dorner2:17.61
4DuitslandBastian Meisen2:17.74
5ItaliŽDaniele Sorio2:17.91
6FrankrijkLéo Anguenot2:17.92
7ItaliŽRoberto Nani2:18.06
8ZwitserlandSandro Jenal2:18.11
9OostenrijkRaphael Haaser2:18.21
10DuitslandJulian Rauchfuss2:18.38

FrankrijkMorzine - Reuzeslalom Dames - 29/01/2020

ZwitserlandJaun - Slalom Heren - 31/01/2020
1DuitslandSebastian Holzmann1:37.22
2ZwitserlandMarc Rochat1:37.55
3OostenrijkAdrian Pertl1:37.72
4ZwitserlandDionys Kippel1:38.14
5KroatiŽMatej Vidovic1:38.29
6ItaliŽFederico Liberatore1:38.31
7ItaliŽHans Vaccari1:38.57
8OostenrijkPirmin Hacker1:38.60
9DuitslandAnton Tremmel1:38.67
10OostenrijkJoshua Sturm1:38.74

ZwitserlandJaun - Slalom Heren - 31/01/2020
1OostenrijkAdrian Pertl1:39.28
2NoorwegenAtle Lie McGrath1:39.67
3ItaliŽFederico Liberatore1:39.79
4DuitslandSebastian Holzmann1:39.90
5DuitslandJulian Rauchfuss1:40.27
6KroatiŽMatej Vidovic1:40.53
7ZwitserlandMarc Rochat1:40.65
8SpanjeJoaquim Salarich1:40.88
9ZwitserlandDionys Kippel1:40.90
10SpanjeJuan Del Campo1:40.93

ItaliëPila - Afdaling Dames - 03/02/2020

ItaliëPila - Afdaling Dames - 03/02/2020
1ZwitserlandRahel Kopp1:55.19
2RoemeniŽAnia Monica Caill1:56.67
3FrankrijkEsther Paslier1:56.84
4ZwedenIda Dannewitz1:57.10
5NoorwegenTuva Norbye1:57.13
6FrankrijkMadeleine Chirat1:57.21
7ZwitserlandJuliana Suter1:57.26
8DuitslandKatrin Hirtl-Stanggassinger1:57.32
9ItaliŽValentina Cillara Rossi1:57.39
10NoorwegenHannah Saethereng1:57.45

DuitslandBerchtesgarden - Reuzeslalom Heren - 08/02/2020
1ItaliŽRoberto Nani1:39.12
2OostenrijkRaphael Haaser1:39.36
3NoorwegenPatrick Haugen Veisten1:39.40
4OostenrijkChristian Borgnaes1:39.46
5ZwitserlandDaniele Sette1:39.48
6NoorwegenAtle Lie McGrath1:39.69
7ZwitserlandSemyel Bissig1:39.74
8NoorwegenMarcus Monsen1:39.75
9ZwitserlandCedric Noger1:39.82
10DuitslandJulian Rauchfuss1:39.84

DuitslandBerchtesgarden - Slalom Heren - 08/02/2020
1ItaliŽFederico Liberatore1:46.16
2NoorwegenAtle Lie McGrath1:46.27
3DuitslandJulian Rauchfuss1:47.04
4DuitslandAnton Tremmel1:47.33
5KroatiŽIstok Rodes1:47.51
6ItaliŽFabian Bacher1:48.16
7ZwitserlandMarc Rochat1:48.49
8KroatiŽElias Kolega1:48.52
9FrankrijkRobin Buffet1:48.70
10DuitslandDavid Ketterer1:48.89

DuitslandBerchtesgarden - Slalom Heren - 08/02/2020

ItaliëSelle Nevea - Super G Heren - 12/02/2020
1OostenrijkRaphael Haaser1:08.71
2NoorwegenAtle Lie McGrath1:09.40
3ItaliŽAlexander Prast1:09.54
4OostenrijkJulian Schuetter1:09.55
5FrankrijkMathieu Faivre1:09.70
6ItaliŽGuglielmo Bosca1:09.94
7FrankrijkCyprien Sarrazin1:09.95
8OostenrijkDaniel Hemetsberger1:09.97
9OostenrijkAndreas Ploier1:10.27
10ZwitserlandGilles Roulin1:10.36

ItaliëSelle Nevea - Super G Heren - 12/02/2020
1FrankrijkMathieu Faivre1:13.14
2OostenrijkRaphael Haaser1:13.68
3ItaliŽGuglielmo Bosca1:14.01
4OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:14.42
5DuitslandStefan Luitz1:14.60
6ItaliŽGiovanni Franzoni1:14.71
7NoorwegenAtle Lie McGrath1:14.73
8OostenrijkAndreas Ploier1:14.79
8ItaliŽAlexander Prast1:14.79
10ZwitserlandGilles Roulin1:14.85

ItaliëSelle Nevea - Super G Heren - 12/02/2020
1OostenrijkRaphael Haaser1:13.71
2NoorwegenAtle Lie McGrath1:14.52
3OostenrijkStefan Rieser1:14.56
4ItaliŽGiovanni Franzoni1:14.58
5FrankrijkFlorian Loriot1:14.88
6FrankrijkSacha Fivel1:15.24
7NoorwegenMarcus Monsen1:15.32
8OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:15.34
9OostenrijkNiklas Köck1:15.46
10ZwedenOlle Sundin1:15.69

ItaliëSelle Nevea - Alpine Combinatie Heren - 12/02/2020
1NoorwegenAtle Lie McGrath1:54.88
2ItaliŽGiovanni Franzoni1:55.22
3ZwitserlandLuca Aerni1:55.40
4ZwitserlandSemyel Bissig1:55.44
5FrankrijkLouis Tuaire1:55.90
6FrankrijkSacha Fivel1:55.92
7FrankrijkRobin Buffet1:55.93
8SpanjeAlbert Ortega1:56.21
9NoorwegenMarcus Monsen1:56.22
10OostenrijkMaximilian Lahnsteiner1:56.26

ZwitserlandCrans Montana - Afdaling Dames - 13/02/2020
1OostenrijkNadine Fest1:14.79
2ZwitserlandRahel Kopp1:14.95
3OostenrijkRosina Schneeberger1:15.13
4OostenrijkVanessa Nussbaumer1:15.16
5ZwedenIda Dannewitz1:15.62
6ZwitserlandJuliana Suter1:15.70
7ItaliŽValentina Cillara Rossi1:15.90
7ZwitserlandJasmina Suter1:15.90
9ItaliŽGiulia Albano1:16.04
10ZwitserlandLindy Etzensperger1:16.12

ZwitserlandCrans Montana - Afdaling Dames - 13/02/2020
1OostenrijkRosina Schneeberger1:16.49
2OostenrijkNadine Fest1:17.12
3ZwitserlandJasmina Suter1:17.96
4ZwitserlandRahel Kopp1:18.06
5ItaliŽValentina Cillara Rossi1:18.47
6FrankrijkKaren Smadja Clement1:18.49
7RoemeniŽAnia Monica Caill1:18.50
8RuslandIulija Pleshkova1:18.65
9ItaliŽGiulia Albano1:18.84
10ZwedenHelena Rapaport1:18.92

ZwitserlandCrans Montana - Super G Dames - 13/02/2020
1ZwitserlandJasmina Suter51.57
2OostenrijkNadine Fest51.61
3ZwitserlandRahel Kopp52.01
4ItaliŽGiulia Albano52.22
5ZwedenIda Dannewitz52.34
6ZwitserlandStephanie Jenal52.41
7ItaliŽValentina Cillara Rossi52.46
8RuslandIulija Pleshkova52.62
9FrankrijkTifany Roux52.67
10BosniŽ en HerzegovinaElvedina Muzaferija52.75

ItaliëSarntal - Super G Dames - 19/02/2020
1OostenrijkNadine Fest1:15.55
2OostenrijkJulia Scheib1:15.65
3OostenrijkRosina Schneeberger1:15.70
4ZwitserlandJasmina Suter1:15.87
5NoorwegenMaria Therese Tviberg1:16.10
6ZwitserlandRahel Kopp1:16.17
7Nieuw-ZeelandAlice Robinson1:16.22
8ItaliŽGiulia Albano1:16.34
9ItaliŽKaroline Pichler1:16.50
10NoorwegenMarte Berg Edseth1:16.53

SlowakijeJasna - Reuzeslalom Heren - 20/02/2020
1NoorwegenAtle Lie McGrath1:29.74
2DuitslandBastian Meisen1:29.90
3ItaliŽRoberto Nani1:30.06
4NoorwegenMarcus Monsen1:30.52
5OostenrijkRaphael Haaser1:30.60
6ItaliŽAndrea Ballerin1:30.63
7ZwitserlandSemyel Bissig1:30.68
8ZwitserlandDaniele Sette1:30.69
9FinlandSamu Torsti1:30.75
10ZwitserlandPierre Bugnard1:30.79

ItaliëSarntal - Super G Dames - 19/02/2020
1OostenrijkNadine Fest1:12.78
2SloveniŽMarusa Ferk1:13.38
3OostenrijkJulia Scheib1:13.58
4OostenrijkRosina Schneeberger1:13.91
4NoorwegenKristina Riis-Johannessen1:13.91
6ZwitserlandJasmina Suter1:14.01
6Nieuw-ZeelandAlice Robinson1:14.01
8ZwitserlandRahel Kopp1:14.02
9NoorwegenMarte Berg Edseth1:14.29
10ZwedenSara Hector1:14.31

SlowakijeJasna - Reuzeslalom Heren - 20/02/2020

ItaliëSarntal - Alpine Combinatie Dames - 19/02/2020
1NoorwegenKristina Riis-Johannessen1:49.28
2OostenrijkNadine Fest1:49.57
3SloveniŽAna Bucik1:49.85
4DuitslandJessica Hilzinger1:50.15
5FrankrijkEstelle Alphand1:50.23
6SloveniŽMarusa Ferk1:50.36
7ZwitserlandRahel Kopp1:50.48
8OostenrijkRosina Schneeberger1:50.55
9NoorwegenMaria Therese Tviberg1:50.58
10DuitslandFabiana Dorigo1:50.91

SloveniëKrvavec - Reuzeslalom Dames - 26/02/2020
1FrankrijkDoriane Escane2:13.71
2SloveniŽAna Bucik2:14.00
3ItaliŽLuisa Matilde Maria Bertani2:14.05
4NoorwegenMaria Therese Tviberg2:14.15
5NoorwegenKristina Riis-Johannessen2:14.24
6SloveniŽMeta Hrovat2:14.31
7ItaliŽValentina Cillara Rossi2:14.37
8NoorwegenKaja Norbye2:14.60
9DuitslandMartina Willibald2:14.66
10DuitslandJessica Hilzinger2:14.89

NoorwegenKvitfjell 2 - Afdaling Heren - 27/02/2020
1FrankrijkValentin Giraud Moine1:31.57
2Verenigde StatenJared Goldberg1:31.73
3FrankrijkKen Caillot1:31.90
4ZwitserlandNils Mani1:32.23
5ItaliŽDavide Cazzaniga1:32.27
6ZwitserlandYannick Chabloz1:32.61
7ZwitserlandLars Rösti1:32.68
8ZwitserlandCédric Ochsner1:32.69
9FrankrijkNicolas Raffort1:32.79
10ZwedenOlle Sundin1:32.86

SloveniëKrvavec - Reuzeslalom Dames - 26/02/2020

DuitslandBad Wiessee - Slalom Dames - 29/02/2020
1ItaliŽMartina Peterlini1:36.62
2ZwitserlandElena Stoffel1:36.75
3ZwedenSara Rask1:37.06
4FrankrijkJoséphine Forni1:37.22
5ItaliŽMarta Rossetti1:37.26
6DuitslandJessica Hilzinger1:37.27
7SloveniŽMeta Hrovat1:37.42
8NoorwegenThea Louise Stjernesund1:37.53
8OostenrijkMichaela Dygruber1:37.53
10NoorwegenMaria Therese Tviberg1:37.86
10OostenrijkKatharina Gallhuber1:37.86

NoorwegenKvitfjell 2 - Afdaling Heren - 27/02/2020
1Verenigde StatenJared Goldberg1:31.34
2OostenrijkAlexander Köll1:31.94
3OostenrijkStefan Rieser1:32.02
4ZwitserlandNils Mani1:32.07
4ZwitserlandCédric Ochsner1:32.07
6ItaliŽAlexander Prast1:32.20
7SpanjeAdur Etxezarreta1:32.31
8FrankrijkValentin Giraud Moine1:32.36
8NoorwegenStian Saugestad1:32.36
10OostenrijkDaniel Hemetsberger1:32.39

DuitslandBad Wiessee - Slalom Dames - 29/02/2020
1ZwitserlandElena Stoffel1:35.24
2ItaliŽLara Della Mea1:35.34
3DuitslandJessica Hilzinger1:35.52
4SloveniŽMeta Hrovat1:35.55
5FrankrijkJoséphine Forni1:35.66
6ItaliŽMartina Peterlini1:35.68
7DuitslandAndrea Filser1:35.91
8NoorwegenThea Louise Stjernesund1:35.93
9ItaliŽMarta Rossetti1:36.36
10ZwedenSara Rask1:36.48

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden