De site voor alle sporten

Menu
 

Alpijnse Ski - Australian New Zealand Cup - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Australian New Zealand Cup 2019/2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodMOU
MOU
MOU
MOU
MOU
MOU
MOU
MOU
COR
COR
COR
COR
COR
COR
COR
COR
COR
COR
COR
COR
1USAStorm Klomhaus02441122
2NZLAlice Robinson023112
3GBRAlexandra Tilley023211
4FRAJoséphine Forni01212
5AUTFabio Gstrein011342471
6BELSam Maes011114
7AUTChiara Mair01141
8BELArmand Marchant013365133
9NEDMaarten Meiners0111617118
10SUIMarco Reymond01161217
11SUIMarc Rochat0115251
12AUTMagnus Walch01312323
13AUSJack Adams000435028
14USACharlotte Altman0001718
15NZLCalder Bain0004643
16ITACaracciolo Ottavia Barra000281916
17ITAStefano Baruffaldi000252114915
18NZLAdam Barwood000281125
19ITALorenzo Thomas Bini00047
20SUISemyel Bissig00137722
21SUICarole Bissig00353933
22USAJack Bowers00046
23AUSFinn Bowes00049
24NORLucas Braathen00027
25SWEJesper Braendholm00030432421
26AUSRebecca Brown000127131024161713
27GBRCara Brown0004685
28NORBjørn Brudevoll000166
29SUIPierre Bugnard0011082
30GBRHonor Clissold000711
31AUSTheodore Coates0004042343230
32AUSLucy Cornelius0002020
33AUSWarwick Crawford00051
34NZLKatie Crawford00030201915
35AUSHarrison Daines0005447
36NZLColbey Derwin0003032
37GBRJake Doyle0005016842
38USAGarret Driller000132726285
39FINAnna Enholm00022159
40NZLWillis Feasey00061062420
41NZLWilliam Ferrar0002214
42NORSebastian Foss Solevåg00054
43GBRSophie Foster00010420141410
44GBROlivia Foster0014621296
45ITAPietro Franceschetti0003447
46POLMaryna Gasienica-Daniel00135
47AUTLukas Gasser0003745
48USATim Gavett00036
49KORSo-hui Gim0001584
50GERMariachiara Giudici0001010
51GBRGiselle Gorringe00014925181612
52AUTMathias Graf000676
53AUSLachlan Green00059
54NZLEliza Grigg00085176
55AUTLuca Gstrein00030
56SUIIan Gut00023531
57NZLSam Hadley00045
58NORTimon Haugan0001912
59SWETobias Hedström001443391716
60AUSDaniela Heller0001916
61CANDawson Hill00033
62ITAAlex Hofer00018
63NZLMeghan Hood000312220
64NZLPiera Hudson003233
65NZLHenri Hufflett00044
66GBRKaylan Huisman Muro00056
67USAZazie Huml0001684
68SUINicholas Iliano000915
69SUIMatthias Iten0002412303289
70SUIFadri Janutin00033512713
71POLJedrzej Jasiczek0005335
72POLMichal Jasiczek0004820
73SUISandro Jenal00081341010
74SWECarl Jonsson00041
75KORMin-sik Jung00041

Uitslagen en kalender

AustraliëMount Hotham - Reuzeslalom Dames - 19/08/2019

AustraliëMount Hotham - Reuzeslalom Heren - 19/08/2019

AustraliëMount Hotham - Slalom Dames - 19/08/2019

AustraliëMount Hotham - Slalom Heren - 19/08/2019

AustraliëMount Hotham - Slalom Dames - 19/08/2019
1FrankrijkJoséphine Forni1:48.65
2Nieuw-ZeelandPiera Hudson1:49.90
3ZwitserlandVanessa Kasper1:53.10
4Verenigde StatenStorm Klomhaus1:56.02
5AustraliŽZoe Michael1:56.30
6Verenigde StatenElena Zipp1:57.42
7Groot-BrittanniŽNicole Ritchie1:57.62
8DenemarkenDanika Mannelin2:00.76
9Verenigde StatenEmma Resnick2:01.08
10DuitslandMariachiara Giudici2:01.58
10AustraliŽSophie Mahon2:01.58

AustraliëMount Hotham - Slalom Heren - 19/08/2019

AustraliëMount Hotham - Reuzeslalom Dames - 19/08/2019
1Verenigde StatenStorm Klomhaus1:58.28
2ZwitserlandVanessa Kasper1:59.35
3Nieuw-ZeelandPiera Hudson2:00.84
4Groot-BrittanniŽOlivia Foster2:02.06
5Groot-BrittanniŽVictoria Palla2:02.15
6Groot-BrittanniŽNicole Ritchie2:04.59
7AustraliŽRebecca Brown2:05.00
8AustraliŽZoe Michael2:05.67
9AustraliŽSophie Mahon2:06.74
10DuitslandMariachiara Giudici2:07.80

AustraliëMount Hotham - Reuzeslalom Heren - 19/08/2019
1OostenrijkMagnus Walch1:53.32
2ZwitserlandDaniele Sette1:53.38
3ZwitserlandSemyel Bissig1:53.67
4ItaliŽDaniele Sorio1:53.82
5ZwitserlandMarc Rochat1:53.83
6ZwitserlandMarco Reymond1:53.85
6Nieuw-ZeelandWillis Feasey1:53.85
8ZwitserlandSandro Jenal1:54.05
9ZwitserlandNicholas Iliano1:54.15
10ZwitserlandPierre Bugnard1:54.25

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Super G Heren - 26/08/2019
1NederlandMaarten Meiners1:03.41
2ZwedenOlle Sundin1:03.65
3ZwedenTobias Hedström1:03.90
4ZwitserlandLukas Zippert1:03.95
5BelgiŽArmand Marchant1:04.13
6SlowakijeAdam Zampa1:04.21
7ZwitserlandSemyel Bissig1:04.58
8SlowakijeAndreas Zampa1:04.60
9NoorwegenMarcus Monsen1:04.63
10Nieuw-ZeelandWillis Feasey1:04.70

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Super G Dames - 26/08/2019
1Nieuw-ZeelandAlice Robinson1:05.46
2Groot-BrittanniŽAlexandra Tilley1:06.49
3SlowakijeBarbara Kantorová1:07.51
4Groot-BrittanniŽCara Brown1:07.69
5ZwitserlandCarole Bissig1:07.89
6Groot-BrittanniŽOlivia Foster1:08.02
7Groot-BrittanniŽHonor Clissold1:08.57
8Nieuw-ZeelandEliza Grigg1:08.72
9PolenZofia Zdort1:09.07
10Groot-BrittanniŽSophie Foster1:09.66

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Super G Heren - 26/08/2019
1BelgiŽArmand Marchant1:04.56
2SlowakijeAdam Zampa1:04.65
3NoorwegenMarcus Monsen1:04.83
4ZwitserlandSandro Jenal1:05.49
5ZwitserlandIan Gut1:06.38
6Nieuw-ZeelandWillis Feasey1:07.34
7NederlandMaarten Meiners1:07.38
8Groot-BrittanniŽJake Doyle1:07.39
9SlowakijeAndreas Zampa1:07.63
10SlowakijeTeo Zampa1:07.98

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Super G Dames - 26/08/2019
1Nieuw-ZeelandAlice Robinson1:06.41
2Groot-BrittanniŽOlivia Foster1:08.23
3ZwitserlandCarole Bissig1:08.69
4Groot-BrittanniŽSophie Foster1:09.46
5Nieuw-ZeelandEliza Grigg1:09.70
6Groot-BrittanniŽCara Brown1:11.00
7Groot-BrittanniŽKatie Stuart1:11.46
8IerlandElle Murphy1:12.18
9Groot-BrittanniŽGiselle Gorringe1:13.24
10AustraliŽRebecca Brown1:13.31

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Reuzeslalom Dames - 26/08/2019
1Verenigde StatenStorm Klomhaus1:49.76
2Nieuw-ZeelandAlice Robinson1:50.14
3PolenMaryna Gasienica-Daniel1:50.19
4OostenrijkChiara Mair1:50.81
5ZwitserlandVanessa Kasper1:52.12
6PolenSabina Majerczyk1:52.19
7Zuid-KoreaYoung-seo Kang1:52.39
8Groot-BrittanniŽCara Brown1:52.48
9ZwitserlandCarole Bissig1:52.89
10SlowakijeBarbara Kantorová1:52.95

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Reuzeslalom Heren - 26/08/2019
1BelgiŽSam Maes1:46.39
2OostenrijkMagnus Walch1:46.71
3SlowakijeAdam Zampa1:46.75
4NoorwegenMarcus Monsen1:46.76
5DuitslandBenedikt Staubitzer1:46.91
6OostenrijkMathias Graf1:46.97
7ZwitserlandSemyel Bissig1:46.99
8ZwitserlandPierre Bugnard1:47.11
9ItaliŽRoberto Nani1:47.12
10ZwitserlandSandro Jenal1:47.23

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Reuzeslalom Dames - 26/08/2019
1OostenrijkChiara Mair1:56.78
2Verenigde StatenStorm Klomhaus1:57.21
3Nieuw-ZeelandPiera Hudson1:58.75
4SlowakijeBarbara Kantorová2:00.54
5Groot-BrittanniŽCara Brown2:00.67
6Nieuw-ZeelandEliza Grigg2:01.63
7JapanMaharu Yokouchi2:02.17
8Verenigde StatenZazie Huml2:02.26
9JapanNoe Okamoto2:02.70
10Zuid-KoreaYoung-seo Kang2:02.76

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Reuzeslalom Heren - 26/08/2019
1ZwitserlandMarco Reymond1:52.56
2ZwitserlandPierre Bugnard1:53.06
3ZwitserlandDaniele Sette1:53.28
3OostenrijkMagnus Walch1:53.28
5ItaliŽDaniele Sorio1:53.48
6NoorwegenMarcus Monsen1:53.50
7OostenrijkMathias Graf1:53.55
8NederlandMaarten Meiners1:53.81
9OostenrijkJohannes Strolz1:53.82
10ZwitserlandSandro Jenal1:53.83

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Slalom Dames - 26/08/2019
1Groot-BrittanniŽAlexandra Tilley1:34.80
2Verenigde StatenStorm Klomhaus1:35.73
3ZwitserlandCarole Bissig1:36.38
4Verenigde StatenZazie Huml1:36.64
5PolenMaryna Gasienica-Daniel1:36.99
6Groot-BrittanniŽVictoria Palla1:38.17
7SlowakijeBarbara Kantorová1:38.61
8Zuid-KoreaSo-hui Gim1:38.84
9Groot-BrittanniŽOlivia Foster1:40.83
10AustraliŽLily Tomkinson1:41.68

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Slalom Heren - 26/08/2019
1ZwitserlandMarc Rochat1:35.03
2OostenrijkJohannes Strolz1:35.15
3BelgiŽArmand Marchant1:35.17
4NoorwegenMax Roeisland1:35.30
5NoorwegenSebastian Foss Solevåg1:35.34
6OostenrijkMathias Graf1:35.49
7OostenrijkFabio Gstrein1:35.59
8ZwitserlandMatthias Iten1:35.74
9ItaliŽStefano Baruffaldi1:35.76
10NoorwegenTobias Windingstad1:35.90
10ZwitserlandNoel Von Grünigen1:35.90

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Slalom Heren - 26/08/2019
1OostenrijkFabio Gstrein1:31.11
2OostenrijkJohannes Strolz1:31.33
3BelgiŽArmand Marchant1:31.47
4NoorwegenSebastian Foss Solevåg1:31.59
5Verenigde StatenGarret Driller1:31.69
6NoorwegenBjørn Brudevoll1:31.86
7ZwitserlandMarco Reymond1:31.93
8SlowakijeAdam Zampa1:32.05
9ZwitserlandMatthias Iten1:32.19
10ZwitserlandNoel Von Grünigen1:32.20

Nieuw-ZeelandCoronet Peak - Slalom Dames - 26/08/2019
1Groot-BrittanniŽAlexandra Tilley1:30.94
2FrankrijkJoséphine Forni1:32.22
3ZwitserlandCarole Bissig1:33.37
4Zuid-KoreaSo-hui Gim1:34.77
5Groot-BrittanniŽVictoria Palla1:35.85
6Groot-BrittanniŽOlivia Foster1:36.56
7ItaliŽGreta Lattuada1:39.37
8Verenigde StatenMolly Mueller1:39.73
9FinlandAnna Enholm1:40.13
10Groot-BrittanniŽSophie Foster1:40.19

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden