De site voor alle sporten

Menu
 

Alpijnse Ski - Oostenrijks Nationaal Kampioenschap - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Oostenrijks Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2020/2021

OostenrijkOostenrijk - 20 December 2020 - 22 December 2020


Slalom Heren - 21 December 2020


Afdaling Heren - 10 Februari 2021


1SUIYannick Chabloz (SUI)1:07.32
2AUTDaniel Danklmaier (AUT)1:07.43
3AUTJulian Schuetter (AUT)1:07.66
4AUTStefan Eichberger (AUT)1:07.70
5SUIJosua Mettler (SUI)1:07.78
6SUILars Rösti (SUI)1:07.85
7SUICédric Ochsner (SUI)1:07.86
8AUTStefan Rieser (AUT)1:07.94
9AUTPhilipp Lackner (AUT)1:07.97
10GERJacob Schramm (GER)1:08.00
10ITAMattia Cason (ITA)1:08.00
12SUIAlexis Monney (SUI)1:08.19
13AUTLukas Broschek (AUT)1:08.21
14AUTStefan Babinsky (AUT)1:08.23
15FINElian Lehto (FIN)1:08.30
16ITAFederico Paini (ITA)1:08.36
17AUTMaximilian Kacic (AUT)1:08.40
18AUTFelix Hacker (AUT)1:08.45
19SUIGabriel Aregger (SUI)1:08.70
20AUTNoah Geihseder (AUT)1:08.77
21AUTSimon Fleisch (AUT)1:08.78
22GBRRoy-Alexander Steudle (GBR)1:08.92
23AUTAndreas Mathis (AUT)1:09.05
24AUTRaphael Riederer (AUT)1:09.09
25AUTFabian Bachler (AUT)1:09.13
26AUTLuis Tritscher (AUT)1:09.20
27AUTMax Greber (AUT)1:09.30
28AUTVincent Wieser (AUT)1:09.32
29AUTGeorg Steinthaler (AUT)1:09.38
30AUTLukas Passrugger (AUT)1:09.62
31AUTAnton Aufschnaiter (AUT)1:09.73
32AUTMartin-Luis Walch (AUT)1:09.80
33AUTKilian Boeck (AUT)1:09.84
34AUTNicolas Lussnig (AUT)1:09.96
35AUTPaul Vonier (AUT)1:09.97
36AUTAlexander Breitfuss (AUT)1:10.16
37AUTPascal Mair (AUT)1:10.28
38AUTJakob Eisner (AUT)1:10.29
39AUTNicolas Tabernig (AUT)1:10.51
40AUTThomas Rainer (AUT)1:10.61
41GERFelix Klingler (GER)1:10.74
42AUTLukas Schranz (AUT)1:10.76
43AUTJonathan Bischof (AUT)1:10.91
44AUTJonathan Kroell (AUT)1:11.05
45AUTNicolas Leo Hofer (AUT)1:11.07
46AUTAdrian Dion Tschach (AUT)1:11.12
46AUTMatteo Haas (AUT)1:11.12
48AUTMarkus Gruber (AUT)1:11.28
49AUTLukas Kien (AUT)1:11.43
50AUTFlorian Koch (AUT)1:11.46
51AUTTobias Pittracher (AUT)1:11.48
52AUTMartin Hoeflehner (AUT)1:11.52
53AUTFlorian Unterwandling (AUT)1:11.59
54AUTJohannes Stoeckl (AUT)1:11.88
55AUTLukas Jaeger (AUT)1:11.94
56AUTChristopher Mittersteiner (AUT)1:11.95
57JAPRyo Sudo (JAP)1:11.97
58AUTMoritz Wuerger (AUT)1:12.18
59AUTSimon Wachter (AUT)1:12.19
60AUTSebastian Jagersberger (AUT)1:12.39
61AUTFabian Geisler (AUT)1:12.61
62AUTMichael Aschaber (AUT)1:12.68
63AUTQuirin Naderhirn (AUT)1:12.75
64AUTRobin Zierhofer (AUT)1:13.35
65AUTElias Gmeinbauer (AUT)1:13.36
66ROUAndrei Tudor Stanescu (ROU)1:13.54
67AUTAlexander Zurl (AUT)1:13.89

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden