De site voor alle sporten

Menu
 

Alpijnse Ski - Wereldbeker Dames - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2020/2021

Wereldbeker Dames 2020/2021

Klassement

StaSportmanPunOverPodSOE
LEV
LEV
LEC
MOR
MOR
COU
COU
VAL
VAL
VAL
SEM
SEM
ZAG
ANT
ANT
FLA
MAR
MAR
CRA
CRA
KRO
GAR
GAR
JAS
JAS
ARE
ARE
LEN
LEN
LEN
LEN
1SVKPetra Vlhova6994631113263364112194
2SUIMichelle Gisin57513452841999132085
3USAMikaela Shiffrin485242541341
4AUTKatharina Liensberger46005331665222
5ITAMarta Bassino423231185116404132
6ITASofia Goggia402236271892171
7SUILara Gut-Behrami390128397811581
8ITAFederica Brignone38403224752316155
9SUICorinne Suter371142012263
10SUIWendy Holdener3000126442021563293
11CZEEster Ledecka27711204467146
12AUTKatharina Truppe220001577131112610
13SWESara Hector212011442101314
14AUTTamara Tippler195017201424
15USABreezy Johnson180033337332
16USAPaula Moltzan1610110232149
17ITAElena Curtoni15600171410158814
18NORKristin Lysdahl1470021171515277716
19AUTChiara Mair143008111297
20SLOIlka Stuhec1420047156
21CANLaurence St-Germain126006821198
22FRATessa Worley1200193612322
23GERKira Weidle11900115231015
24NORMina Fürst Holtmann11800514121024
25GERLena Dürr1090017212213811
26NORKajsa Vickhoff Lie107001541016
27AUTRamona Siebenhofer10200192824132564017
28AUTRicarda Haaser9700301083437262211
29AUTFranziska Gritsch9600246141418
30NORRagnhild Mowinckel95002026925133511
31CANErin Mielzynski94001513185
32AUTKatharina Huber920010141012
33NORThea Louise Stjernesund9200131561927
34AUTStephanie Brunner90001776
35CZEMartina Dubovska8500121033221717
36AUTStephanie Venier8400122825119
37ITALaura Pirovano8100481417275
38ITAIrene Curtoni78001182416
39SLOAna Bucik770021161643162218
40AUTNina Ortlieb740051420
41SUIPriska Nufer7100225213131624
42POLMaryna Gasienica-Daniel67009211127
43SUIMélanie Meillard66009252013
44NORMaria Therese Tviberg64004515815
45SLOMeta Hrovat580062123
46USANina O'Brien570015199
47NORKristina Riis-Johannessen560022181713
48USAKeely Cashman5500171610
49SUIJasmine Flury53002019291421
50CANMarie-Michèle Gagnon5100181019
51NEDAdriana Jelinkova4800102317
52AUTAriane Rädler480026247
53JAPAsa Ando46002622152026
54AUTElisa Moerzinger450082524
55ITAFrancesca Marsaglia440021241619
56NZLAlice Robinson4400121921
57AUTMirjam Puchner42002212383021
58SUICamille Rast4000346
59SLOTina Robnik39001116
60AUTKatharina Gallhuber380022402611
61SUIAndrea Ellenberger37001118
62SWEEmelie Wikström3600231519
63ITAMarta Rossetti3500291122
64FRATiffany Gauthier3300242712
65FRANastasia Noens3300261225
66SUIJasmina Suter33002433211828
67CROLeona Popovic2700271821
68CANValérie Grenier26002513
69USAA J Hurt260025182629
70AUTRosina Schneeberger26004136392513
71FRACoralie Frasse-Sombet24001229
72SUIJoana Hählen240022292029
73RUSIulija Pleshkova22003023424018
74USAJacqueline Wiles21002318
75FRARomane Miradoli200013

Uitslagen en kalender

OostenrijkSölden - Reuzeslalom Dames - 17/10/2020
1ItaliŽMarta Bassino2:19.69100.00
2ItaliŽFederica Brignone2:19.8380.00
3SlowakijePetra Vlhova2:20.8260.00
4ZwitserlandMichelle Gisin2:20.9950.00
5NoorwegenMina Fürst Holtmann2:21.4445.00
6SloveniŽMeta Hrovat2:22.1640.00
6ItaliŽSofia Goggia2:22.1640.00
8ZwitserlandLara Gut-Behrami2:22.2532.00
9FrankrijkTessa Worley2:22.4829.00
10Verenigde StatenPaula Moltzan2:22.5026.00

FinlandLevi - Slalom Dames - 21/11/2020
1SlowakijePetra Vlhova1:50.11100.00
2Verenigde StatenMikaela Shiffrin1:50.2980.00
3OostenrijkKatharina Liensberger1:50.6860.00
4ZwitserlandWendy Holdener1:51.4650.00
5ZwitserlandMichelle Gisin1:51.5245.00
6CanadaLaurence St-Germain1:51.5340.00
7OostenrijkKatharina Truppe1:51.8836.00
8OostenrijkChiara Mair1:52.1532.00
9ZwitserlandMélanie Meillard1:52.2129.00
10OostenrijkKatharina Huber1:52.3626.00

FinlandLevi - Slalom Dames - 21/11/2020
1SlowakijePetra Vlhova1:49.05100.00
2ZwitserlandMichelle Gisin1:49.3680.00
3OostenrijkKatharina Liensberger1:49.5560.00
4ZwitserlandWendy Holdener1:49.8450.00
5Verenigde StatenMikaela Shiffrin1:49.9845.00
6OostenrijkFranziska Gritsch1:49.9940.00
7OostenrijkKatharina Truppe1:50.0536.00
8CanadaLaurence St-Germain1:50.2732.00
8ItaliŽIrene Curtoni1:50.2732.00
10TsjechiŽMartina Dubovska1:50.2826.00

OostenrijkLech / Zürs - Parallel Reuzeslalom Dames - 26/11/2020
1SlowakijePetra Vlhova100.00
2Verenigde StatenPaula Moltzan80.00
3ZwitserlandLara Gut-Behrami60.00
4ZwedenSara Hector50.00
5ItaliŽMarta Bassino45.00
6NoorwegenThea Louise Stjernesund40.00
7ItaliŽFederica Brignone36.00
8OostenrijkElisa Moerzinger32.00
9PolenMaryna Gasienica-Daniel29.00
10NederlandAdriana Jelinkova26.00

ZwitserlandSt. Moritz - Super G Dames - 05/12/2020

ZwitserlandSt. Moritz - Super G Dames - 05/12/2020

FrankrijkCourchevel - Reuzeslalom Dames - 12/12/2020
1ItaliŽMarta Bassino2:19.03100.00
2ZwedenSara Hector2:19.4980.00
3SlowakijePetra Vlhova2:19.6260.00
4Verenigde StatenMikaela Shiffrin2:20.7350.00
5ItaliŽFederica Brignone2:20.9645.00
6OostenrijkKatharina Liensberger2:21.0340.00
7OostenrijkStephanie Brunner2:21.2936.00
8ZwitserlandMichelle Gisin2:22.1232.00
9ZwitserlandLara Gut-Behrami2:22.4229.00
10OostenrijkRicarda Haaser2:22.4826.00

FrankrijkCourchevel - Reuzeslalom Dames - 12/12/2020
1Verenigde StatenMikaela Shiffrin2:19.63100.00
2ItaliŽFederica Brignone2:20.4580.00
3FrankrijkTessa Worley2:20.7260.00
4ZwitserlandMichelle Gisin2:20.8350.00
5OostenrijkKatharina Liensberger2:21.1745.00
6OostenrijkStephanie Brunner2:21.4440.00
7ZwitserlandLara Gut-Behrami2:21.7236.00
8OostenrijkRicarda Haaser2:21.8932.00
9ItaliŽSofia Goggia2:21.9029.00
10ZwedenSara Hector2:21.9226.00

FrankrijkVal d'Isere - Afdaling Dames - 09/12/2020
1ZwitserlandCorinne Suter1:44.62100.00
2ItaliŽSofia Goggia1:44.7380.00
3Verenigde StatenBreezy Johnson1:44.8260.00
4SloveniŽIlka Stuhec1:45.2750.00
5OostenrijkNina Ortlieb1:45.5945.00
6TsjechiŽEster Ledecka1:45.7040.00
7OostenrijkTamara Tippler1:45.8736.00
8ZwitserlandLara Gut-Behrami1:45.9432.00
9NoorwegenRagnhild Mowinckel1:45.9529.00
10ItaliŽElena Curtoni1:45.9826.00

FrankrijkVal d'Isere - Afdaling Dames - 09/12/2020
1ItaliŽSofia Goggia1:44.70100.00
2ZwitserlandCorinne Suter1:44.9480.00
3Verenigde StatenBreezy Johnson1:44.9760.00
4NoorwegenKajsa Vickhoff Lie1:45.0350.00
5DuitslandKira Weidle1:45.2945.00
6OostenrijkRamona Siebenhofer1:45.3440.00
7SloveniŽIlka Stuhec1:45.4536.00
7TsjechiŽEster Ledecka1:45.4536.00
9ZwitserlandMichelle Gisin1:45.4729.00
10CanadaMarie-Michèle Gagnon1:45.5826.00

FrankrijkVal d'Isere - Super G Dames - 09/12/2020
1TsjechiŽEster Ledecka1:24.64100.00
2ZwitserlandCorinne Suter1:24.6780.00
3ItaliŽFederica Brignone1:24.9960.00
4ItaliŽMarta Bassino1:25.1050.00
5ZwitserlandLara Gut-Behrami1:25.4245.00
6SlowakijePetra Vlhova1:25.4840.00
7ItaliŽSofia Goggia1:25.4936.00
8ItaliŽElena Curtoni1:25.8132.00
9ZwitserlandMichelle Gisin1:25.8829.00
10NoorwegenKajsa Vickhoff Lie1:25.9326.00
10Verenigde StatenKeely Cashman1:25.9326.00

OostenrijkSemmering - Reuzeslalom Dames - 28/12/2020

OostenrijkSemmering - Slalom Dames - 28/12/2020
1ZwitserlandMichelle Gisin1:42.05100.00
2OostenrijkKatharina Liensberger1:42.1680.00
3Verenigde StatenMikaela Shiffrin1:42.6260.00
4SlowakijePetra Vlhova1:43.4150.00
5ZwitserlandWendy Holdener1:43.4845.00
6OostenrijkKatharina Truppe1:43.6140.00
7NoorwegenKristin Lysdahl1:44.4536.00
8NoorwegenMaria Therese Tviberg1:44.6232.00
9Verenigde StatenNina O'Brien1:45.1129.00
10OostenrijkKatharina Huber1:45.1926.00

KroatiëZagreb-Sljeme - Slalom Dames - 03/01/2021
1SlowakijePetra Vlhova1:59.08100.00
2OostenrijkKatharina Liensberger1:59.1380.00
3ZwitserlandMichelle Gisin1:59.3060.00
4Verenigde StatenMikaela Shiffrin1:59.3550.00
5CanadaErin Mielzynski2:00.4845.00
6ZwitserlandWendy Holdener2:00.5440.00
7NoorwegenKristin Lysdahl2:00.8236.00
8DuitslandLena Dürr2:00.9932.00
9OostenrijkChiara Mair2:01.5029.00
10NoorwegenMina Fürst Holtmann2:01.6426.00

OostenrijkSt. Anton/Arlberg - Afdaling Dames - 07/01/2021
1ItaliŽSofia Goggia1:24.06100.00
2OostenrijkTamara Tippler1:25.0280.00
3Verenigde StatenBreezy Johnson1:25.1060.00
4TsjechiŽEster Ledecka1:25.1650.00
5ItaliŽLaura Pirovano1:25.2145.00
6SloveniŽIlka Stuhec1:25.2240.00
6ZwitserlandCorinne Suter1:25.2240.00
8ItaliŽElena Curtoni1:25.4032.00
8ZwitserlandLara Gut-Behrami1:25.4032.00
10DuitslandKira Weidle1:25.5426.00

OostenrijkSt. Anton/Arlberg - Super G Dames - 07/01/2021
1ZwitserlandLara Gut-Behrami1:17.82100.00
2ItaliŽMarta Bassino1:17.9880.00
3ZwitserlandCorinne Suter1:18.0260.00
4OostenrijkTamara Tippler1:18.2750.00
5ItaliŽFederica Brignone1:18.5445.00
6TsjechiŽEster Ledecka1:19.1540.00
7OostenrijkAriane Rädler1:19.1936.00
8ZwitserlandMichelle Gisin1:19.3032.00
9OostenrijkStephanie Venier1:19.4929.00
9ZwitserlandWendy Holdener1:19.4929.00

OostenrijkFlachau - Slalom Dames - 12/01/2021
1Verenigde StatenMikaela Shiffrin1:47.92100.00
2OostenrijkKatharina Liensberger1:48.1180.00
3ZwitserlandWendy Holdener1:48.3560.00
4SlowakijePetra Vlhova1:48.5450.00
5ZwitserlandMichelle Gisin1:49.4445.00
6ZwitserlandCamille Rast1:50.4740.00
7OostenrijkChiara Mair1:50.4936.00
8CanadaLaurence St-Germain1:50.7032.00
9Verenigde StatenPaula Moltzan1:50.7129.00
10OostenrijkKatharina Truppe1:50.7726.00

SloveniëMaribor - Reuzeslalom Dames - 16/01/2021

SloveniëMaribor - Reuzeslalom Dames - 16/01/2021

ZwitserlandCrans-Montana - Afdaling Dames - 23/01/2021

ZwitserlandCrans-Montana - Afdaling Dames - 23/01/2021

ItaliëKronplatz - Reuzeslalom Dames - 26/01/2021

DuitslandGarmisch Partenkirchen - Afdaling Dames - 30/01/2021

DuitslandGarmisch Partenkirchen - Super G Dames - 30/01/2021

SlowakijeJasna - Reuzeslalom Dames - 06/03/2021

SlowakijeJasna - Slalom Dames - 06/03/2021

ZwedenAre - Slalom Dames - 12/03/2021

ZwedenAre - Slalom Dames - 12/03/2021

ZwitserlandLenzerheide - Afdaling Dames - 17/03/2021

ZwitserlandLenzerheide - Super G Dames - 17/03/2021

ZwitserlandLenzerheide - Reuzeslalom Dames - 17/03/2021

ZwitserlandLenzerheide - Slalom Dames - 17/03/2021

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden