Veldrijden : Uitslagen en seizoenskalender 2011/2012

Kalender 2010/2011    Kalender 2012/2013

Toon overzicht evenementen


Kalender
September
DatumRaceLand Competitie
10/09 Nittany Lion Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen J. Powers
14/09 Crossvegas (Cross After Dark Series)  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen L. Van der Haar
14/09 Amerikaanse Veldritten - Cross Vegas  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden K. Nash
17/09 The Starcrossed Race (Cross After Dark Series)  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen B. Wellens
17/09 - 18/09 Charm City Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
18/09 Steenbergcross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden K. Pauwels
18/09 Catamount Grand Prix  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen N. Bazin
18/09 Rad Racing GP  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen B. Wellens
19/09 Rapha Focus GP  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen B. Wellens
21/09 Gateway Cross Cup (Cross After Dark Series)  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen J. Powers
24/09 Harderwijk  Nederland Nederland Andere wedstrijden L. Van der Haar
24/09 Neerpelt (Fidea Cyclocross Classics)  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
24/09 Stribro  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup Z. Stybar
24/09 Neerpelt  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Van Paassen
24/09 - 25/09 Planet Bike Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
25/09 Supercross Baden  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden Z. Stybar
25/09 Rohrbach's Ellison Park Cyclocross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen N. Bazin
28/09 Mnichovo Hradiste  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup M. Zlamalik
Oktober
DatumRaceLand Competitie
01/10 Podbrezova  Slowakije Slowakije Andere wedstrijden R. Gavenda
02/10 Radcross Illnau  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden M. Wildhaber
02/10 Vlaamse Industrieprijs Bosduin  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden N. Albert
02/10 Kalmthout  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Van Paassen
02/10 Kalmthout  BelgiŽ BelgiŽ Andere U-23 Wedstrijden L. Van der Haar
02/10 Finse Nationale Kampioenschappen  Finland Finland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
08/10 Lostice  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup P. Dlask
08/10 Ereprijs Albert Van Damme  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau S. Nys
09/10 Superprestige - Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige N. Albert
09/10 Monte di Buja  ItaliŽ ItaliŽ Andere wedstrijden E. Franzoi
09/10 National Trophy - South Shields  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series T. Al
09/10 Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden H. Wyman
09/10 Superprestige - U23 - Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 W. Bosmans
09/10 Superprestige Junioren - Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren W. Van Aert
13/10 Kermiscross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden Z. Stybar
15/10 Villarcayo  Spanje Spanje Andere wedstrijden V. Baestaens
15/10 Spooky Cross (Cross After Dark Series)  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen R. Trebon
16/10 Wereldbeker - Heren Elite - Plzen  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker Heren-Elite S. Nys
16/10 Wereldbeker Dames - Plzen  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker Dames K. Compton
22/10 Medina de Pomar  Spanje Spanje Andere wedstrijden D. Sweeck
23/10 Wereldbeker - Heren Elite - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker Heren-Elite K. Pauwels
23/10 Uster  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden L. FlŁckiger
23/10 Contern  Luxemburg Luxemburg Andere wedstrijden J. Adams
23/10 Wereldbeker Dames - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker Dames K. Nash
23/10 Wereldbeker - Heren U23 - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker - Heren U23 L. Van der Haar
23/10 Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker - Heren Junioren M. Van der Poel
25/10 Kiremko Nacht van Woerden (Topcompetitie)  Nederland Nederland Andere wedstrijden B. Aernouts
25/10 Nacht Van Woerden  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden D. Van Den Brand
28/10 Hlinsko  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup C. Pfingsten
29/10 GP De Gentenaar  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden Geannuleerd
30/10 Superprestige - Zonhoven  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige N. Albert
30/10 Steinmaur  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden Weldra
30/10 Challenge National - LigniŤres-en Berry  Frankrijk Frankrijk Challenge National de Cyclo Cross F. Mourey
30/10 National Trophy - Leicester  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series J. Brackman
30/10 Challenge National Dames - LigniŤres-en-Berry  Frankrijk Frankrijk Challenge National Dames L. Chainel-Lefevre
30/10 Zonhoven  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Van Paassen
30/10 Superprestige - U23 - Zonhoven  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 W. Bosmans
30/10 Superprestige Junioren - Zonhoven  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren M. Van der Poel
November
DatumRaceLand Competitie
01/11 Gva - Heren - Koppenbergcross  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite K. Pauwels
01/11 Gva - Dames - Oudenaarde  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Dames S. Van Paassen
01/11 Gva - U23 - Oudenaarde  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 J. Adams
05/11 Grand Prix de la Rťgion Wallonne  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden N. Albert
05/11 Canadese Nationale Kampioenschappen  Canada Canada Nationale Kampioenschappen Beëindigd
06/11 Gva - Heren - GP Mario De Clercq  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite K. Pauwels
06/11 Hittnau  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden M. Wildhaber
06/11 Gva - U23 - Ronse  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 M. Vanthourenhout
06/11 Europese Kampioenschappen Dames Elite  ItaliŽ ItaliŽ Continentale Kampioenschappen D. Van Den Brand
06/11 Europese Kampioenschappen U 23  ItaliŽ ItaliŽ Continentale Kampioenschappen L. Van der Haar
06/11 Europese Kampioenschappen Junioren  ItaliŽ ItaliŽ Continentale Kampioenschappen M. Van der Poel
11/11 Nommay  Frankrijk Frankrijk Andere wedstrijden F. Mourey
11/11 Niel (Fidea Cyclocross Classics)  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
11/11 Nommay  Frankrijk Frankrijk Andere dameswedstrijden L. Chainel-Lefevre
12/11 Louny  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup C. Pfingsten
12/11 - 13/11 Derby City Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
13/11 Superprestige - Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Z. Stybar
13/11 Frenkendorf  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden F. Mourey
13/11 National Trophy - Southampton  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series F. De Tier
13/11 Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden D. Van Den Brand
13/11 Superprestige - U23 - Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 M. Teunissen
13/11 Superprestige Junioren - Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren M. Van der Poel
13/11 Zweedse Nationale Kampioenschappen  Zweden Zweden Nationale Kampioenschappen Beëindigd
17/11 Holť Vrchy  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup C. Pfingsten
19/11 Gva - Heren - Hasselt  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite K. Pauwels
19/11 Gva - U23 - Hasselt  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 L. Van der Haar
19/11 - 20/11 North Carolina GP  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
20/11 Superprestige - Asper-Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige K. Pauwels
20/11 Challenge National - Rodez  Frankrijk Frankrijk Challenge National de Cyclo Cross F. Mourey
20/11 Challenge National Dames - Rodez  Frankrijk Frankrijk Challenge National Dames P. Ferrand Prevot
20/11 Asper-Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Van Paassen
20/11 Superprestige - U23 - Asper-Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 L. Van der Haar
20/11 Superprestige Junioren - Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren M. Van der Poel
25/11 - 27/11 Jingle Cross Rock  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
26/11 Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Heren-Elite S. Nys
26/11 Wereldbeker Dames - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Dames D. Van Den Brand
26/11 Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren U23 G. Bosman
26/11 Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren Junioren M. Van der Poel
27/11 Superprestige - Gieten  Nederland Nederland Superprestige S. Nys
27/11 National Trophy - Derby  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series J. Brackman
27/11 Gieten  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
27/11 Superprestige - U23 - Gieten  Nederland Nederland Superprestige - U23 L. Van der Haar
27/11 Superprestige Junioren - Gieten  Nederland Nederland Superprestige Junioren M. Van der Poel
December
DatumRaceLand Competitie
04/12 Wereldbeker - Heren Elite - Igorre  Spanje Spanje Wereldbeker Heren-Elite K. Pauwels
04/12 Frankfurter Rad-Cross  Duitsland Duitsland Andere wedstrijden C. Pfingsten
04/12 GP Julien Cajot  Luxemburg Luxemburg Andere wedstrijden P. Dlask
04/12 Frankfurt  Duitsland Duitsland Andere dameswedstrijden M. Vos
06/12 Asteasu  Spanje Spanje Andere wedstrijden E. Murgoitio Rekal.
08/12 Ciclocross Del Ponte  ItaliŽ ItaliŽ Andere wedstrijden E. Franzoi
10/12 Scheldecross (Fidea Cyclocross Classics)  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
10/12 Kolin  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup D. Kasek
10/12 Scheldecross  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden K. Compton
11/12 Druivencross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
11/12 Rennaz  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden J. Taramarcaz
11/12 Challenge National - BesanÁon  Frankrijk Frankrijk Challenge National de Cyclo Cross F. Mourey
11/12 National Trophy - Bradford  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series P. Oldham
11/12 Challenge National Dames - BesanÁon  Frankrijk Frankrijk Challenge National Dames L. Chainel-Lefevre
11/12 Vlaamse Druivencross  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden K. Compton
11/12 Slovaakse Nationale Kampioenschappen  Slowakije Slowakije Nationale Kampioenschappen Beëindigd
11/12 Japanse Nationale Kampioenschappen  Japan Japan Nationale Kampioenschappen Beëindigd
17/12 Gva - Heren - GP Rouwmoer  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite B. Wellens
17/12 Gva - Dames - Essen  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Dames M. Vos
17/12 Gva - U23 - Essen  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 T. Eising
17/12 Hongaarse Nationale Kampioenschappen  Hongarije Hongarije Nationale Kampioenschappen Beëindigd
18/12 Wereldbeker - Heren Elite - Namen  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Heren-Elite S. Nys
18/12 Wereldbeker Dames - Namen  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Dames M. Vos
20/12 Centrumcross (Topcompetitie)  Nederland Nederland Andere wedstrijden G. De Knegt
20/12 Surhuisterveen  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
23/12 Superprestige - Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige N. Albert
23/12 Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden M. Vos
23/12 Superprestige - U23 - Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 L. Van der Haar
23/12 Superprestige Junioren - Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren M. Van der Poel
26/12 Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Heren-Elite K. Pauwels
26/12 Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Dames M. Vos
28/12 Gva - Heren - Azencross  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite N. Albert
28/12 Gva - Dames - Loenhout  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Dames M. Vos
28/12 Gva - U23 - Loenhout  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 W. Bosmans
29/12 Sylvestercyclo-Cross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden J. Denuwelaere
30/12 Leuven (Fidea Cyclocross Classics)  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
30/12 Leuven  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden M. Vos
31/12 GP Groenendaal  Nederland Nederland Andere wedstrijden L. Van der Haar
31/12 GP Groenendaal  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
Januari
DatumRaceLand Competitie
01/01 Gva - Heren - GP Sven Nys  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite S. Nys
01/01 Pťtange  Luxemburg Luxemburg Andere wedstrijden J. Gadret
01/01 Gva - Dames - Baal  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Dames D. Van Den Brand
01/01 Gva - U23 - Baal  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 L. Van der Haar
06/01 - 08/01 Amerikaanse Kampioenschappen  Verenigde Staten Verenigde Staten Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 Tsjechisch Nationaal Kampioenschap  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup Z. Stybar
07/01 Ierse Nationale Kampioenschappen  Ierland Ierland Nationale Kampioenschappen R. Seymour
07/01 Tsjechische Nationale Kampieonschappen  TsjechiŽ TsjechiŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Duitse Nationale Kampioenschappen  Duitsland Duitsland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Spaanse Nationale Kampioenschappen  Spanje Spanje Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Poolse Nationale Kampioenschappen  Polen Polen Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Nederlandse Nationale Kampioenschappen  Nederland Nederland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Italiaanse Nationale Kampioenschappen  ItaliŽ ItaliŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Franse Nationale Kampioenschappen  Frankrijk Frankrijk Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Luxemburgs Nationaal Kampioenschap  Luxemburg Luxemburg Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Zwitserse Nationale Kampioenschappen  Zwitserland Zwitserland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Belgische Nationale Kampioenschappen  BelgiŽ BelgiŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
07/01 - 08/01 Britse Nationale Kampioenschappen  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
08/01 Kroatische Nationale Kampioenschappen  KroatiŽ KroatiŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
08/01 Deense Nationale Kampioenschappen  Denemarken Denemarken Nationale Kampioenschappen Beëindigd
08/01 Oostenrijks Nationaal Kampioenschap  Oostenrijk Oostenrijk Nationale Kampioenschappen Beëindigd
09/01 Otegem  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden K. Pauwels
14/01 Kleicross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden R. Peeters
14/01 Idroscalo-Segrate  ItaliŽ ItaliŽ Andere wedstrijden E. Silvestri
15/01 Wereldbeker - Heren Elite - Liťvin  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker Heren-Elite Z. Stybar
15/01 National Trophy - Shrewsbury  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series L. Killeen
15/01 Wereldbeker Dames - Liťvin  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker Dames M. Vos
15/01 Wereldbeker - Heren U23 - Liťvin  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker - Heren U23 L. Van der Haar
15/01 Wereldbeker - Heren Junioren - Lievin  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker - Heren Junioren M. Van der Poel
21/01 Rucphen (Topcompetitie)  Nederland Nederland Andere wedstrijden B. Aernouts
21/01 Kasteelcross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden R. Peeters
21/01 Rucphen  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
21/01 GP Skidome Rucphen  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden Weldra
22/01 Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide  Nederland Nederland Wereldbeker Heren-Elite K. Pauwels
22/01 Wereldbeker Dames - Hoogerheide  Nederland Nederland Wereldbeker Dames M. Vos
22/01 Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide  Nederland Nederland Wereldbeker - Heren U23 L. Van der Haar
22/01 Wereldbeker - Heren Junioren - Hoogerheide  Nederland Nederland Wereldbeker - Heren Junioren M. Van der Poel
28/01 Servische Nationale Kampioenschappen  ServiŽ ServiŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
28/01 - 29/01 Wereldkampioenschappen  BelgiŽ BelgiŽ Wereldkampioenschappen Beëindigd
Februari
DatumRaceLand Competitie
01/02 Augustijn Parkcross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Vanthourenhout
04/02 Gva - Heren - Krawatencross  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite T. Meeusen
04/02 Gva - Dames - Lille  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Dames M. Vos
04/02 Gva - U23 - Lille  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 W. Bosmans
05/02 Superprestige - Hoogstraten  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige T. Meeusen
05/02 Superprestige - U23 - Hoogstraten  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 L. Sweeck
05/02 Superprestige Junioren - Hoogstraten  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren M. Van der Poel
11/02 Superprestige - Noordzeecross  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Z. Stybar
11/02 Noordzeecross  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden D. Van Den Brand
11/02 Superprestige - U23 - Middelkerke  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 S. Godrie
11/02 Superprestige Junioren - Middelkerke  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren M. Van der Poel
12/02 GP Heuts (Topcompetitie)  Nederland Nederland Andere wedstrijden K. Pauwels
12/02 GP de Eecklonaar  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
12/02 GP Heuts  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden D. Van Den Brand
18/02 Cauberg Cyclo Cross  Nederland Nederland Andere wedstrijden S. Nys
18/02 Cauberg Cyclo-Cross  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
18/02 Cauberg Cyclo Cross  Nederland Nederland Andere U-23 Wedstrijden L. Van der Haar
19/02 Gva - Heren - Sluitingsprijs  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Elite N. Albert
19/02 Gva - Dames - Oostmalle  BelgiŽ BelgiŽ GVA - Dames D. Van Den Brand
19/02 Gva - U23 - Oostmalle  BelgiŽ BelgiŽ GVA - U23 W. Bosmans