De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Liévin - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011/2012

Wereldbeker - Heren Elite - Liévin 2011/2012

FrankrijkFrankrijk - Liévin - 15 Januari 2012

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2011/2012


Veldrijden Heren-Elite - 15 Januari 2012 - 15:00


1CZEZdenek Stybar (CZE)Quickstep Cycling Team1:03:47
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:16
3CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:30
4BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet+00:44
5FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux+00:44
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:46
7SUISimon Zahner (SUI)Française des jeux+00:47
8BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:49
9FRASteve Chainel (FRA)AA Cycling Team+00:53
10NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Cycling Team+00:55
11BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:12
12BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:34
13POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+01:34
14USAJeremy Powers (USA)Team Rapha Focus+01:35
15SUIJulien Taramarcaz (SUI)Sunweb Revor Cycling Team+01:36
16BELBart Aernouts (BEL)RABO-GIANT OFFROAD TEAM+01:37
17USAJonathan Page (USA)Telenet Fidea Cycling Team+01:39
18ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Style & Concept Cycling Team+01:43
19FRAMatthieu Boulo (FRA)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:48
20SUIChristian Heule (SUI)+01:54
21GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:57
22USARyan Trebon (USA)LTS/Felt+01:58
23ITAEnrico Franzoi (ITA)Landbouwkrediet+01:58
24FRAAurelien Duval (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+02:23
25FRAClément Bourgoin (FRA)+02:34
26NEDTwan Van Den Brand (NED)WV Schijndel+02:45
27GERMarcel Meisen (GER)Style & Concept Cycling Team+02:54
28CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank+02:56
29CZEMartin Zlamalik (CZE)Sunweb Revor Cycling Team+03:02
30USAJames Driscoll (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com+03:03
31FRANicolas Bazin (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+03:16
32ITALuca Damiani (ITA)+03:16
33JAPYu Takenouchi (JAP)+03:17
34ESPIsaac Suarez Fernandez (ESP)+03:18
35CZEJiri Polnicky (CZE)Baboco - Revor Cycling Team+03:22
36NEDNiels Wubben (NED)Ag2R - La Mondiale+03:42
37NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Acqua E Sapone+03:45
38ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)+04:12
39GERJohannes Sickmüller (GER)KDL Trans+04:32
40SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team+04:43
41BELSven Vanthourenhout (BEL)Landbouwkrediet+04:47
42SVKMartin Haring (SVK)Feenstra Stevens Bike Team+04:52
43SWEMagnus Darvell (SWE)TX Active Bianchi+04:54
44ITACristian Cominelli (ITA)Orange Babies Cycling Team+04:55
45NEDThijs Al (NED)AA Cycling Team+04:55
46NEDMitchell Huenders (NED)Ruiter Dakkapellen+05:08
47GEROle Quast (GER)+05:54
48FRALudovic Renard (FRA)+06:13
49CZEPetr Dlask (CZE)Planet Bike-3 rondes
50CZEOndrej Bambula (CZE)Cyklo Team Tábor-3 rondes
51CANCraig Richey (CAN)-5 rondes
52JAPKeiichi Tsujiura (JAP)-6 rondes
53AUSLewis Rattray (AUS)-6 rondes
54NORDavid Quist (NOR)-7 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden