De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011/2012

Koksijde

Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde 2011/2012

BelgiëBelgië - Koksijde - 26 November 2011

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2011/2012


Wereldbeker Heren - Elite - 26 November 2011 - 15:00


1BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet1:03:18
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:01
3BELBart Aernouts (BEL)RABO-GIANT OFFROAD TEAM+00:06
4CZEZdenek Stybar (CZE)Quickstep Cycling Team+00:45
5BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:51
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:57
7FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux+01:08
8BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:32
9BELSven Vanthourenhout (BEL)Landbouwkrediet+02:00
10FRANicolas Bazin (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+02:34
11NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Cycling Team+02:46
12POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+03:10
13ITAEnrico Franzoi (ITA)Landbouwkrediet+03:12
14NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+03:21
15BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+03:36
16ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Style & Concept Cycling Team+03:45
17FRAMatthieu Boulo (FRA)BKCP-Powerplus Cycling Team+03:52
18NEDNiels Wubben (NED)Ag2R - La Mondiale+04:03
19FRASteve Chainel (FRA)AA Cycling Team+04:10
20NEDMitchell Huenders (NED)Ruiter Dakkapellen+04:15
21ITAMarco Bianco (ITA)L´Arcobaleno Carraro Team+04:32
22GBRIan Field (GBR)Ac Lanester 56+04:39
23SUISimon Zahner (SUI)Française des jeux+04:54
24NEDThijs Al (NED)AA Cycling Team+04:55
25GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke+05:02
26FRAAurelien Duval (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+05:02
27CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank+05:35
28NEDTwan Van Den Brand (NED)WV Schijndel+05:40
29ITACristian Cominelli (ITA)Orange Babies Cycling Team+05:47
30SUIChristian Heule (SUI)+05:57
31SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team+06:06
32USAJeremy Powers (USA)Team Rapha Focus+06:07
33GERMarcel Meisen (GER)Style & Concept Cycling Team+06:18
34FRAGuillaume Perrot (FRA)Orange Babies Cycling Team+06:20
35NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Acqua E Sapone+06:26
36SUIJulien Taramarcaz (SUI)Sunweb Revor Cycling Team+06:30
37CZEJiri Polnicky (CZE)Baboco - Revor Cycling Team+06:30
38SWEMagnus Darvell (SWE)TX Active Bianchi+06:35
39BELJoeri Adams (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+06:53
40CZEMartin Zlamalik (CZE)Sunweb Revor Cycling Team+07:08
41NEDEddy Van Yzendoorn (NED)JvR De Batauwers-1 ronde
42CZEDavid Kasek (CZE)Cyklo Team Tábor-1 ronde
43GERJohannes Sickmüller (GER)KDL Trans-1 ronde
44FRAJérôme Chevallier (FRA)AMICALE CYCLISTE BISONTIN CR FRANCHE COMTE-1 ronde
45POLMarek Cichosz (POL)-1 ronde
46SVKMilan Barenyi (SVK)-1 ronde
47ESPIsaac Suarez Fernandez (ESP)-1 ronde
48SVKRobert Gavenda (SVK)Telenet Fidea Cycling Team-2 rondes
49SUIRené Lang (SUI)VMC Liestal-Wirz/ Helvetia-Rauber AG-3 rondes
50SVKMartin Haring (SVK)Feenstra Stevens Bike Team-3 rondes
51CANCraig Richey (CAN)-3 rondes
52LUXGusty Bausch (LUX)-3 rondes
53ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)-3 rondes
54GERFabian Brzezinski (GER)-3 rondes
55DENJoachim Parbo (DEN)Leopard Cycles-5 rondes
56ESPAgustín Navarro (ESP)-5 rondes
57SVKRobert Glajza (SVK)CK Banská Bystrica-5 rondes
58LATDmitriy Sorokin (LAT)-5 rondes
59ESTSigvard Kukk (EST)-5 rondes

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden