De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Tabor - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2011/2012

Tabor

Wereldbeker - Heren U23 - Tabor 2011/2012

TsjechiëTsjechië - 23 Oktober 2011

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2011/2012


Veldrijden Heren - U23 - 23 Oktober 2011 - 11:10


1NEDLars van der Haar (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team0:50:44
2ITAElia Silvestri (ITA)Selle Italia-Guerciotti+00:44
3NEDMike Teunissen (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:47
4BELWietse Bosmans (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:48
5SUIArnaud Grand (SUI)Nodrugs Concept Team+00:51
6NEDDavid van der Poel (NED)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:51
7CZEVojtech Nipl (CZE)TJ Stadion Louny+00:51
8BELVinnie Braet (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:52
9NEDGert-Jan Bosman (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:52
10USAZach Mcdonald (USA)+00:54
11CZEJan Nesvadba (CZE)Madeta Fitness / Specialized+00:56
12CZEKarel Hnik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team+01:07
13BELGianni Vermeersch (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:08
14NEDTijmen Eising (NED)Sunweb Revor Cycling Team+01:24
15FRAJulian Alaphilippe (FRA)+01:24
16NEDStan Godrie (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:24
17NEDMicki Van Empel (NED)Telenet Fidea Cycling Team+01:33
18CZETomas Paprstka (CZE)Ac Lanester 56+01:33
19CZELubomir Petrus (CZE)Soenens-Construkt Glas+01:47
20GERYannick Mayer (GER)R.pedale St.martin - Tournai+01:51
21ITALuca Braidot (ITA)Telenet Fidea Cycling Team+01:53
22BELTim Merlier (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+01:56
23ITAIgor Smarzaro (ITA)+01:57
24CZERadek Polnicky (CZE)Topsport Vlaanderen - Mercator+02:01
25BELSven Beelen (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+02:04
26CZEMichael Boros (CZE)Cyklo Team Tábor+02:05
27DENKenneth Hansen (DEN)+02:12
28ITABryan Falaschi (ITA)+02:27
29GERMichael Schweizer (GER)+02:59
30CZEJakub Skala (CZE)Cyklo Team Tábor+03:15
31FRAIrwin Gras (FRA)+03:26
32GERToni Bretschneider (GER)ESV Lok Zwickau+03:35
33CZEMarek Rauchfuss (CZE)Remerx-Merida Team Kolin+03:42
34DENEmil Arvid Olsen (DEN)+04:02
35GERMax Walsleben (GER)SSV Gera 1990+04:25
36GEREnno Quast (GER)+04:25
37GERConstantin Liebenow (GER)+05:19
38ITADomenico Maria Salviani (ITA)+05:49
39POLBartosz Pilis (POL)+07:02
40SVKMarek Michalec (SVK)+07:15
41SVKJaroslav Chalas (SVK)Dukla Trencín-1 ronde
42POLPatryk Kostecki (POL)-1 ronde
43POLWojciech Malec (POL)-1 ronde
44POLMateusz Chmurzewski (POL)-2 rondeS
45LATMatiss Premanis (LAT)-2 rondeS
46POLKamil Wolkowicz (POL)-3 rondeS

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden