De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2011/2012

Hoogerheide

Wereldbeker - Heren Elite - Hoogerheide 2011/2012

NederlandNederland - Hoogerheide - 22 Januari 2012

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2011/2012


Veldrijden Heren-Elite - 22 Januari 2012 - 15:00


1BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb Revor Cycling Team1:02:01
2CZEZdenek Stybar (CZE)Quickstep Cycling Team+00:08
3BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:14
4BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:35
5BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:38
6BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet+00:39
7BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:41
8BELSven Vanthourenhout (BEL)Landbouwkrediet+00:57
9CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:06
10FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux+01:18
11NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Cycling Team+01:23
12FRAAurelien Duval (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+01:49
13BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:49
14FRASteve Chainel (FRA)AA Cycling Team+02:11
15FRAMatthieu Boulo (FRA)BKCP-Powerplus Cycling Team+02:25
16SUISimon Zahner (SUI)Française des jeux+02:32
17SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team+02:33
18ITAEnrico Franzoi (ITA)Landbouwkrediet+02:42
19NEDTwan Van Den Brand (NED)WV Schijndel+02:47
20GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke+03:00
21POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+03:11
22NEDThijs Al (NED)AA Cycling Team+03:13
23SUIChristian Heule (SUI)+03:24
24NEDNiels Wubben (NED)Ag2R - La Mondiale+03:33
25SUIJulien Taramarcaz (SUI)Sunweb Revor Cycling Team+03:35
26GERMarcel Meisen (GER)Style & Concept Cycling Team+03:42
27GBRIan Field (GBR)Ac Lanester 56+03:43
28NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Acqua E Sapone+03:46
29USAJeremy Powers (USA)Team Rapha Focus+03:46
30CZEMartin Zlamalik (CZE)Sunweb Revor Cycling Team+03:47
31BELBart Aernouts (BEL)RABO-GIANT OFFROAD TEAM+03:58
32GERJohannes Sickmüller (GER)KDL Trans+04:01
33ITACristian Cominelli (ITA)Orange Babies Cycling Team+04:05
34CZEPetr Dlask (CZE)Planet Bike+04:15
35CZEJiri Polnicky (CZE)Baboco - Revor Cycling Team+04:24
36USAJonathan Page (USA)Telenet Fidea Cycling Team+04:31
37SWEMagnus Darvell (SWE)TX Active Bianchi+04:35
38FRAClément Bourgoin (FRA)+04:38
39ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)+04:40
40GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team+04:50
41CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank+04:56
42USATimothy Johnson (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com+05:36
43USARyan Trebon (USA)LTS/Felt+05:42
44NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+05:53
45USAJames Driscoll (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com+06:16
46LUXGusty Bausch (LUX)-1 ronde
47ESPIsaac Suarez Fernandez (ESP)
48USAChristopher Jones (USA)Rapha Focus
49GERSascha Weber (GER)Hargroves Cycles
50LUXChristian Helmig (LUX)
51JAPYu Takenouchi (JAP)-2 rondes
52NEDEddy Van Yzendoorn (NED)JvR De Batauwers-3 rondes
53CANCraig Richey (CAN)
54DENJoachim Parbo (DEN)Leopard Cycles
55AUSLewis Rattray (AUS)
56JAPKeiichi Tsujiura (JAP)-4 rondes
57NORDavid Quist (NOR)-5 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden