De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Plzen - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2011/2012

Plzen

Wereldbeker - Heren Elite - Plzen 2011/2012

TsjechiëTsjechië - Plzen - 16 Oktober 2011

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2011/2012


Veldrijden Heren-Elite - 16 Oktober 2011 - 15:00


1BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet1:06:08
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb Revor Cycling Team
3CZEZdenek Stybar (CZE)Quickstep Cycling Team+00:03
4FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux+00:37
5BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:38
6BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:41
7BELBart Aernouts (BEL)RABO-GIANT OFFROAD TEAM+00:43
8BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:55
9FRASteve Chainel (FRA)AA Cycling Team+01:03
10USAJeremy Powers (USA)Team Rapha Focus+01:26
11CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:39
12BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:44
13SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team+01:48
14SUISimon Zahner (SUI)Française des jeux+01:49
15NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:52
16NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Cycling Team+01:53
17GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke+01:59
18GERSascha Weber (GER)Hargroves Cycles+02:03
19ITAEnrico Franzoi (ITA)Landbouwkrediet+02:06
20USATimothy Johnson (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com+02:08
21USAJonathan Page (USA)Telenet Fidea Cycling Team+02:12
22POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+02:20
23FRANicolas Bazin (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+02:34
24ITAMarco Bianco (ITA)L´Arcobaleno Carraro Team+02:44
25FRAMatthieu Boulo (FRA)BKCP-Powerplus Cycling Team+02:46
26ITACristian Cominelli (ITA)Orange Babies Cycling Team+02:49
27GERMarcel Meisen (GER)Style & Concept Cycling Team+02:59
28NEDTwan Van Den Brand (NED)WV Schijndel+03:05
29CZEMartin Zlamalik (CZE)Sunweb Revor Cycling Team+03:07
30NEDThijs Al (NED)AA Cycling Team+03:16
31CZEKarel Hnik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team+03:16
32FRAJérôme Chevallier (FRA)AMICALE CYCLISTE BISONTIN CR FRANCHE COMTE+03:19
33NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Acqua E Sapone+03:23
34CZEOndrej Bambula (CZE)Cyklo Team Tábor+03:27
35GBRIan Field (GBR)Ac Lanester 56+03:28
36CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank+03:34
37CZEPetr Dlask (CZE)Planet Bike+03:38
38CZEDavid Kasek (CZE)Cyklo Team Tábor+03:46
39SVKRobert Gavenda (SVK)Telenet Fidea Cycling Team+03:50
40SUINico Brüngger (SUI)EKZ Racing Team+03:52
41SUIRené Lang (SUI)VMC Liestal-Wirz/ Helvetia-Rauber AG+03:54
42SVKMartin Haring (SVK)Feenstra Stevens Bike Team+04:04
43ITAMirko Tabacchi (ITA)Landbouwkrediet+04:13
44USAJames Driscoll (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com+04:22
45GERJohannes Sickmüller (GER)KDL Trans+04:32
46NEDEddy Van Yzendoorn (NED)JvR De Batauwers+04:47
47SWEMagnus Darvell (SWE)TX Active Bianchi+04:49
48SVKVaclav Metlicka (SVK)+05:02
49SVKMilan Barenyi (SVK)+05:09
50DENKenneth Hansen (DEN)+05:18
51NEDKobus Herijgers (NED)WV Schijndel-1 ronde
52FRAMelvin Rulliere (FRA)-2 rondes
53FRALaurent Colombatto (FRA)AMCBisontine-2 rondes
54CZEZdeniek Mlynar (CZE)FOCUS CYCLING ZNOJMO-2 rondeS
55GERMax Walsleben (GER)SSV Gera 1990-3 rondeS
56ITAElia Silvestri (ITA)Selle Italia-Guerciotti-3 rondeS
57DENEmil Arvid Olsen (DEN)-4 rondeS
58NEDDavid van der Poel (NED)BKCP-Powerplus Cycling Team-4 rondeS
59ITAFabio Ursi (ITA)TEAM CBE TECNOIMPIANTI A.S.D.-9 rondeS
60ITAMarco Ponta (ITA)-9 rondeS

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden