Wereldbeker - Heren Elite - Tabor 2011

Vorig seizoen   Volgend seizoen

Veldrijden - Seizoenskalender 2011/2012
Statistieken met betrekking tot dit evenement | Erelijst en medaillewinnaars


Klassement Wereldbeker - Heren Elite

Tabor (TsjechiŽ), 23 Oktober 2011 15h00 :


Verslagen met betrekking tot dit evenement

  1. Startlijst elite wereldbekerwedstrijd Tabor - gewijzigd op : 2011-10-22 17:40:28

Uitslagen


 
Algemeen klassement
Sta Naam Nat Uitslag Punten
1 Kevin Pauwels  BEL 1:02:58 80.00
2 Zdenek Stybar  CZE +00:32 70.00
3 Klaas Vantornout  BEL +00:35 65.00
4 Francis Mourey  FRA +00:40 60.00
5 Sven Nys  BEL +00:41 55.00
6 Tom Meeusen  BEL +00:49 50.00
7 Bart Aernouts  BEL +00:52 48.00
8 RadomŪr Simunek Jr.  CZE +00:57 46.00
9 Bart Wellens  BEL +00:59 44.00
10 Steve Chainel  FRA +00:59 42.00
11 Enrico Franzoi  ITA +00:59 40.00
12 Niels Albert  BEL +01:00 39.00
13 Marcel Wildhaber  SUI +01:01 38.00
14 Dieter Vanthourenhout  BEL +01:17 37.00
15 Jeremy Powers  USA +01:24 36.00
16 Christoph Pfingsten  GER +01:48 35.00
17 Timothy Johnson  USA +01:56 34.00
18 Gerben De Knegt  NED +02:00 33.00
19 Christian Heule  SUI +02:02 32.00
20 Matthieu Boulo  FRA +02:10 31.00
21 Egoitz Murgoitio Rekalde  ESP +02:11 30.00
22 Nicolas Bazin  FRA +02:15 29.00
23 Simon Zahner  SUI +02:22 28.00
24 Thijs Van Amerongen  NED +02:24 27.00
25 Twan Van Den Brand  NED +02:24 26.00
26 Petr Dlask  CZE +02:27 25.00
27 Ian Field  GBR +02:28 24.00
28 Cristian Cominelli  ITA +02:28 23.00
29 David Kasek  CZE +02:41 22.00
30 Marcel Meisen  GER +02:58 21.00
31 Martin Zlamalik  CZE +03:00 20.00
32 Marco Ponta  ITA +03:17 19.00
33 Fabio Ursi  ITA +03:17 18.00
34 Thijs Al  NED +03:23 17.00
35 Vincent Baestaens  BEL +03:26 16.00
36 James Driscoll  USA +03:27 15.00
37 Jiri Polnicky  CZE +03:27 14.00
38 Johannes SickmŁller  GER +03:34 13.00
39 Vladimir Kyzivat  CZE +03:47 12.00
40 Melvin Rulliere  FRA +03:54 11.00
41 Robert Gavenda  SVK +03:54 10.00
42 Mariusz Gil  POL +03:58 9.00
43 Jonathan Page  USA +04:05 8.00
44 Milan Barenyi  SVK +04:08 7.00
45 Marco Bianco  ITA +04:09 6.00
46 Ole Quast  GER +04:13 5.00
47 Eddy Van Yzendoorn  NED +04:30 4.00
48 Magnus Darvell  SWE +04:38 3.00
49 Mirko Tabacchi  ITA +04:47 2.00
50 Patrick Van Leeuwen  NED +04:49 1.00
51 Kobus Herijgers  NED +05:18 0.00
52 Christopher Jones  USA +05:31 0.00
53 Zdeniek Mlynar  CZE +05:40 0.00
54 Tommy Moberg Nielsen  DEN +05:49 0.00
55 Martin Haring  SVK +06:05 0.00
56 Vaclav Metlicka  SVK +06:13 0.00
57 Philipp Walsleben  GER +06:51 0.00
58 Robert Glajza  SVK -3 rondeS 0.00
59 Joachim Parbo  DEN -3 rondeS 0.00
60 Karl Heinz Gollinger  AUT -4 rondeS 0.00
61 JŁrgen Pechhacker  AUT -5 rondeS 0.00
62 Michael Haydn  AUT -6 rondeS 0.00