Veldrijden

Wereldbeker - Heren Elite - Tabor  

Vorig seizoen   Volgend seizoen

Veldrijden - Seizoenskalender 2011/2012
Statistieken met betrekking tot dit evenement | Erelijst en medaillewinnaars


Klassement Wereldbeker - Heren Elite

Tabor (Tsjechië), 23 Oktober 2011 15h00 :


Verslagen met betrekking tot dit evenement

  1. Startlijst elite wereldbekerwedstrijd Tabor - gewijzigd op : 2011-10-22 17:40:28

Uitslagen


 
Algemeen klassement
Sta Naam Nat Uitslag Punten
1 Kevin Pauwels (Sunweb Revor Cycling Team)  BEL 1:02:58 80.00
2 Zdenek Stybar (Quickstep Cycling Team)  CZE +00:32 70.00
3 Klaas Vantornout (Sunweb Revor Cycling Team)  BEL +00:35 65.00
4 Francis Mourey (Française des Jeux)  FRA +00:40 60.00
5 Sven Nys (Landbouwkrediet)  BEL +00:41 55.00
6 Tom Meeusen (Telenet - Fidea)  BEL +00:49 50.00
7 Bart Aernouts (Rabo-Giant Offroad Team)  BEL +00:52 48.00
8 Radomír Simunek Jr. (Bkcp - Powerplus)  CZE +00:57 46.00
9 Bart Wellens (Telenet - Fidea)  BEL +00:59 44.00
10 Steve Chainel (AA Cycling Team)  FRA +00:59 42.00
11 Enrico Franzoi (Landbouwkrediet)  ITA +00:59 40.00
12 Niels Albert (Bkcp - Powerplus)  BEL +01:00 39.00
13 Marcel Wildhaber (Scott-Swisspower Mtb Racing Wangen)  SUI +01:01 38.00
14 Dieter Vanthourenhout (Bkcp - Powerplus)  BEL +01:17 37.00
15 Jeremy Powers (Team Rapha Focus)  USA +01:24 36.00
16 Christoph Pfingsten (Cycling Team De Rijke)  GER +01:48 35.00
17 Timothy Johnson (Cannondale / Cyclocrossworld.com)  USA +01:56 34.00
18 Gerben De Knegt (Rabobank-Giant Off-Road Team)  NED +02:00 33.00
19 Christian Heule  SUI +02:02 32.00
20 Matthieu Boulo (Bkcp - Powerplus)  FRA +02:10 31.00
21 Egoitz Murgoitio Rekalde (Style & Concept Cycling Team)  ESP +02:11 30.00
22 Nicolas Bazin (Telenet - Fidea)  FRA +02:15 29.00
23 Simon Zahner (Française des Jeux)  SUI +02:22 28.00
24 Thijs Van Amerongen (AA Cycling Team)  NED +02:24 27.00
25 Twan Van Den Brand (WV Schijndel)  NED +02:24 26.00
26 Petr Dlask (Planet Bike)  CZE +02:27 25.00
27 Ian Field (Ac Lanester 56)  GBR +02:28 24.00
28 Cristian Cominelli (Orange Babies Cycling Team)  ITA +02:28 23.00
29 David Kasek (Cyklo Team Tábor)  CZE +02:41 22.00
30 Marcel Meisen (Style & Concept Cycling Team)  GER +02:58 21.00
31 Martin Zlamalik (Sunweb - Revor)  CZE +03:00 20.00
32 Marco Ponta  ITA +03:17 19.00
33 Fabio Ursi (Team Cbe Tecnoimpianti A.S.D.)  ITA +03:17 18.00
34 Thijs Al (AA Cycling Team)  NED +03:23 17.00
35 Vincent Baestaens (Landbouwkrediet)  BEL +03:26 16.00
36 James Driscoll (Cannondale / Cyclocrossworld.com)  USA +03:27 15.00
37 Jiri Polnicky (Baboco - Revor Cycling Team)  CZE +03:27 14.00
38 Johannes Sickmüller (Kdl Trans)  GER +03:34 13.00
39 Vladimir Kyzivat (Rabobank Cycling Team)  CZE +03:47 12.00
40 Melvin Rulliere  FRA +03:54 11.00
41 Robert Gavenda (Telenet - Fidea)  SVK +03:54 10.00
42 Mariusz Gil (Baboco - Revor Cycling Team)  POL +03:58 9.00
43 Jonathan Page (Telenet - Fidea)  USA +04:05 8.00
44 Milan Barenyi  SVK +04:08 7.00
45 Marco Bianco (L´arcobaleno Carraro Team)  ITA +04:09 6.00
46 Ole Quast  GER +04:13 5.00
47 Eddy Van Yzendoorn (Jvr De Batauwers)  NED +04:30 4.00
48 Magnus Darvell (TX Active Bianchi)  SWE +04:38 3.00
49 Mirko Tabacchi (Landbouwkrediet)  ITA +04:47 2.00
50 Patrick Van Leeuwen (Acqua E Sapone)  NED +04:49 1.00
51 Kobus Herijgers (WV Schijndel)  NED +05:18 0.00
52 Christopher Jones (Rapha Focus)  USA +05:31 0.00
53 Zdeniek Mlynar (Focus Cycling Znojmo)  CZE +05:40 0.00
54 Tommy Moberg Nielsen  DEN +05:49 0.00
55 Martin Haring (Feenstra Stevens Bike Team)  SVK +06:05 0.00
56 Vaclav Metlicka  SVK +06:13 0.00
57 Philipp Walsleben (Bkcp - Powerplus)  GER +06:51 0.00
58 Robert Glajza (CK Banská Bystrica)  SVK -3 rondeS 0.00
59 Joachim Parbo (Leopard Cycles)  DEN -3 rondeS 0.00
60 Karl Heinz Gollinger  AUT -4 rondeS 0.00
61 Jürgen Pechhacker  AUT -5 rondeS 0.00
62 Michael Haydn  AUT -6 rondeS 0.00