De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Tabor - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2011/2012

Tabor

Wereldbeker - Heren Elite - Tabor 2011/2012

TsjechiëTsjechië - Tabor - 23 Oktober 2011

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2011/2012


Veldrijden Heren-Elite - 23 Oktober 2011 - 15:00


1BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb Revor Cycling Team1:02:58
2CZEZdenek Stybar (CZE)Quickstep Cycling Team+00:32
3BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:35
4FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux+00:40
5BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet+00:41
6BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:49
7BELBart Aernouts (BEL)RABO-GIANT OFFROAD TEAM+00:52
8CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:57
9BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:59
10FRASteve Chainel (FRA)AA Cycling Team+00:59
11ITAEnrico Franzoi (ITA)Landbouwkrediet+00:59
12BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:00
13SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team+01:01
14BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:17
15USAJeremy Powers (USA)Team Rapha Focus+01:24
16GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke+01:48
17USATimothy Johnson (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com+01:56
18NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+02:00
19SUIChristian Heule (SUI)+02:02
20FRAMatthieu Boulo (FRA)BKCP-Powerplus Cycling Team+02:10
21ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Style & Concept Cycling Team+02:11
22FRANicolas Bazin (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+02:15
23SUISimon Zahner (SUI)Française des jeux+02:22
24NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Cycling Team+02:24
25NEDTwan Van Den Brand (NED)WV Schijndel+02:24
26CZEPetr Dlask (CZE)Planet Bike+02:27
27GBRIan Field (GBR)Ac Lanester 56+02:28
28ITACristian Cominelli (ITA)Orange Babies Cycling Team+02:28
29CZEDavid Kasek (CZE)Cyklo Team Tábor+02:41
30GERMarcel Meisen (GER)Style & Concept Cycling Team+02:58
31CZEMartin Zlamalik (CZE)Sunweb Revor Cycling Team+03:00
32ITAMarco Ponta (ITA)+03:17
33ITAFabio Ursi (ITA)TEAM CBE TECNOIMPIANTI A.S.D.+03:17
34NEDThijs Al (NED)AA Cycling Team+03:23
35BELVincent Baestaens (BEL)Landbouwkrediet+03:26
36USAJames Driscoll (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com+03:27
37CZEJiri Polnicky (CZE)Baboco - Revor Cycling Team+03:27
38GERJohannes Sickmüller (GER)KDL Trans+03:34
39CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank+03:47
40FRAMelvin Rulliere (FRA)+03:54
41SVKRobert Gavenda (SVK)Telenet Fidea Cycling Team+03:54
42POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+03:58
43USAJonathan Page (USA)Telenet Fidea Cycling Team+04:05
44SVKMilan Barenyi (SVK)+04:08
45ITAMarco Bianco (ITA)L´Arcobaleno Carraro Team+04:09
46GEROle Quast (GER)+04:13
47NEDEddy Van Yzendoorn (NED)JvR De Batauwers+04:30
48SWEMagnus Darvell (SWE)TX Active Bianchi+04:38
49ITAMirko Tabacchi (ITA)Landbouwkrediet+04:47
50NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Acqua E Sapone+04:49
51NEDKobus Herijgers (NED)WV Schijndel+05:18
52USAChristopher Jones (USA)Rapha Focus+05:31
53CZEZdeniek Mlynar (CZE)FOCUS CYCLING ZNOJMO+05:40
54DENTommy Moberg Nielsen (DEN)+05:49
55SVKMartin Haring (SVK)Feenstra Stevens Bike Team+06:05
56SVKVaclav Metlicka (SVK)+06:13
57GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team+06:51
58SVKRobert Glajza (SVK)CK Banská Bystrica-3 rondeS
59DENJoachim Parbo (DEN)Leopard Cycles-3 rondeS
60AUTKarl Heinz Gollinger (AUT)-4 rondeS
61AUTJürgen Pechhacker (AUT)-5 rondeS
62AUTMichael Haydn (AUT)-6 rondeS

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden