De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011/2012

Koksijde

Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde 2011/2012

BelgiëBelgië - 26 November 2011

Klassement Wereldbeker - Heren Junioren 2011/2012


Veldrijden Heren - Junioren - 26 November 2011 - 10:15


1NEDMathieu van der Poel (NED)0:37:47
2BELDaan Soete (BEL)+00:02
3BELWout Van Aert (BEL)+00:02
4GERSilvio Herklotz (GER)+00:59
5BELYorben Van Tichelt (BEL)+01:04
6FRARomain Seigle (FRA)+01:04
7FRAQuentin Jauregui (FRA)+01:49
8BELDaan Hoeyberghs (BEL)UWTC De Volharding+01:55
9BELMatthias Van De Velde (BEL)+01:58
10BELQuinten Hermans (BEL)+02:15
11FRAAnthony Turgis (FRA)+02:33
12SUIAndri Frischknecht (SUI)+02:37
13NEDKoen Weijers (NED)Young Telenet-Fidea+02:48
14NEDPjotr Van Beek (NED)+02:55
15FRAVictor Koretzky (FRA)+02:59
16ITANadir Colledani (ITA)+03:02
17USAAndrew Dillman (USA)+03:15
18SUIDominic Zumstein (SUI)+03:20
19NEDStan Wijkel (NED)+03:21
20BELBen Boets (BEL)+03:21
21BELNicolas Cleppe (BEL)+03:26
22NEDErik Kramer (NED)+03:33
23BELBerne Vankeirsbilck (BEL)+03:34
24NEDTim Ariesen (NED)Young Telenet-Fidea+03:46
25GERMarco König (GER)Young Telenet-Fidea+03:56
26ITAGioele Bertolini (ITA)+03:56
27BELDin Van Den Driessche (BEL)+04:04
28GBRHugo Robinson (GBR)+04:15
29CZEKarel Pokorny (CZE)+04:19
30SUIDominic Grab (SUI)+04:20
31BELJelto Veroft (BEL)+04:35
32FRADylan Kowalski (FRA)+04:40
33GERJohannes Siemermann (GER)+04:40
34POLMichal Paluta (POL)+04:42
35NEDBryan Van Rooyen (NED)+04:54
36ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+04:59
37GERMax Lindenau (GER)+05:04
38GERFelix Drumm (GER)+05:10
39GBRJoseph Moses (GBR)JvR De Batauwers+05:11
40FRAAnthony Chamerat Dumont (FRA)+05:27
41GERSteffen Müller (GER)+05:29
42GBRAlexander Welburn (GBR)+05:40
43BELBraam Merlier (BEL)+05:45
44GBRJoe Kirkham (GBR)+05:47
45CZEJirí Rehák (CZE)+05:53
46POLPiotr Konwa (POL)+06:00
47ITAFederico Zurlo (ITA)+06:07
48GBRAdam Martin (GBR)+06:16
49CZETomas Novacek (CZE)+06:20
50SUILukas Spengler (SUI)+06:27
51DENSimon Hamann-Larsen (DEN)+06:27
52CZEKarel Svrcina (CZE)+06:41
53SWEDennis Wahlqvist (SWE)+07:03
54CZEDaniel Lukes (CZE)+07:39
55SVKSimon Vozár (SVK)-1 ronde
56SVKOndrej Glajza (SVK)-1 ronde
57LUXSven Fritsch (LUX)-1 ronde
58POLMateusz Grabis (POL)-1 ronde
59ITAFrancesco Pedante (ITA)-1 ronde
60LTUZygimantas Baikstys (LTU)-1 ronde
61ESPLuis Junquera San Millan (ESP)-1 ronde
62POLMiroslaw Plotka (POL)-1 ronde
63LUXDavid Klein (LUX)-2 rondeS
64SVKLubos Malovec (SVK)UWTC De Volharding-2 rondeS
65DENMagnus Skjöth (DEN)-2 rondeS

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden