De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Liévin - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011/2012

Wereldbeker - Heren U23 - Liévin 2011/2012

FrankrijkFrankrijk - 15 Januari 2012

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2011/2012


Veldrijden Heren - U23 - 15 Januari 2012 - 11:10


1NEDLars van der Haar (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team50:30
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)+00:13
3BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Boxx Veldritacademie+00:29
4FRAClément Venturini (FRA)+00:30
5NEDMike Teunissen (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:31
6NEDStan Godrie (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:34
7BELLaurens Sweeck (BEL)Kdl Cycling+00:35
8CZEVojtech Nipl (CZE)TJ Stadion Louny+00:40
9ITAElia Silvestri (ITA)Selle Italia-Guerciotti+00:45
10CZETomas Paprstka (CZE)Ac Lanester 56+00:53
11CZEJan Nesvadba (CZE)Madeta Fitness / Specialized+00:59
12SUIArnaud Grand (SUI)Nodrugs Concept Team+01:01
13BELTim Merlier (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+01:14
14BELVinnie Braet (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+01:35
15NEDMichiel Van Der Heijden (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:52
16NEDDavid van der Poel (NED)Bkcp-Powerplus Cycling Team+02:08
17GERYannick Mayer (GER)R.pedale St.martin - Tournai+02:10
18USAZach Mcdonald (USA)+02:15
19ITALuca Braidot (ITA)Telenet Fidea Cycling Team+02:17
20CZERadek Polnicky (CZE)Topsport Vlaanderen - Mercator+02:18
21BELGianni Vermeersch (BEL)Bkcp-Powerplus Cycling Team+02:18
22FRAChristophe Balanec (FRA)Sunweb Revor Cycling Team+02:21
23FRAArnaud Jouffroy (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+02:28
24GERMax Walsleben (GER)SSV Gera 1990+02:28
25FRADavid Menut (FRA)Sunweb Revor Cycling Team+02:28
26NEDMicki Van Empel (NED)Telenet Fidea Cycling Team+02:41
27FRAKévin Bouvard (FRA)+02:46
28NEDTijmen Eising (NED)Sunweb Revor Cycling Team+02:54
29CZEJakub Skala (CZE)Cyklo Team Tábor+03:37
30ITAIgor Smarzaro (ITA)+03:47
31FRACamille Thominet (FRA)CC Villeneuve St Germain+03:57
32GERMichael Schweizer (GER)+04:33
33FRAPierre Garson (FRA)+04:34
34FRAMaxime Huygens (FRA)-1 ronde
35GBRLuke Gray (GBR)-1 ronde
36FRAElie Regost (FRA)-1 ronde
37FRADavid Thely (FRA)-1 ronde
38FRADimitri Corriette (FRA)-2 rondes
39ESPMichel Vuelta Izquierdo (ESP)-2 rondes
40DENEmil Arvid Olsen (DEN)-3 rondes
41ESPDavid Hidalgo Garcia (ESP)-3 rondes
42CANKiernan Orange (CAN)-4 rondes
43SVKJaroslav Chalas (SVK)Dukla Trencín-4 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden