De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Frenkendorf - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2011/2012

Frenkendorf 2011/2012

ZwitserlandZwitserland - 13 November 2011


Veldrijden Heren-Elite - 13 November 2011


1FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux59:07
2ITACristian Cominelli (ITA)Orange Babies Cycling Team00:05
3SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team00:11
4SUILukas Flückiger (SUI)00:11
5GERSascha Weber (GER)Hargroves Cycles00:25
6SUISimon Zahner (SUI)Française des jeux00:29
7CZETomas Paprstka (CZE)Ac Lanester 5600:29
8CZEDavid Kasek (CZE)Cyklo Team Tábor00:35
9SUILars Forster (SUI)00:39
10SUIRené Lang (SUI)VMC Liestal-Wirz/ Helvetia-Rauber AG00:42
11FRAThéo Dumanchin (FRA)AMCBisontine00:47
12ITAThomas Paccagnella (ITA)00:54
13SUIAndreas Moser (SUI)Zaunteam Mittelland00:57
14CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank01:06
15SUIRalph Näf (SUI)01:14
16FRAMelvin Rulliere (FRA)01:14
17SUINico Brüngger (SUI)EKZ Racing Team01:14
18SUIPirmin Lang (SUI)01:25
19SUIJulien Taramarcaz (SUI)Sunweb Revor Cycling Team01:30
20SUIMatthias Stirnemann (SUI)Thömus Racing Team01:40
21SUIRaymond Künzli (SUI)01:48
22SUIMathias Fluckiger (SUI)Trek World Racing02:06
23BELGianni Denolf (BEL)An Post-M. Donnelly-Grant Thornton - S...02:28
24BELRichie Denolf (BEL)Baboco - Revor Cycling Team02:31
25BELBjörn Rondelez (BEL)Sunweb Revor Cycling Team02:31
26FRALaurent Colombatto (FRA)AMCBisontine02:34
27SUIMichael Wildhaber (SUI)Tower Sports - VC Eschenbach02:34
28CZEFilipp Eberl (CZE)02:47
29SUISeverin Sägesser (SUI)Fischer Junior MTB Team02:59
30BELTim Van Nuffel (BEL)DCM-GB Vorselaar02:59
31SUIJonas Baumann (SUI)Focus-Bikes02:59
32CZELubomir Petrus (CZE)Soenens-Construkt Glas03:13
33SUIDario StÄuble (SUI)Fixträger-sicherheitsshop24.ch03:18
34SUIJürg Graf (SUI)bsk graf03:29
35SUIJulien Schelb (SUI)03:37
36SVKVaclav Metlicka (SVK)03:46
37SUIMichael Winterberg (SUI)weishauptcycles.ch03:54
38SUIPeter Frei (SUI)03:58
39CZEJosef Soukup (CZE)FOCUS CYCLING ZNOJMO04:02
40SUISepp Freiburghaus (SUI)04:04
41DENJoachim Parbo (DEN)Leopard Cycles04:07
42SUISeverin Disch (SUI)Thömus Racing Team05:09
43SUIMarkus Kuriger (SUI)Tower Sports - VC Eschenbach05:19
44SUIOliver Hofstetter (SUI)RV Uster Radsport Flatera06:28
45SUIPeter Erdin (SUI)06:32
46SUIAnthony Grand (SUI)06:32
47CZEPetr Hampl (CZE)KC Hlinsko06:32
48ITADaniele Giustina (ITA)06:32

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden