De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldkampioenschappen - 2011/2012

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2011/2012

BelgiëBelgië - Koksijde - 28 Januari 2012 - 29 Januari 2012


Veldrijden Heren - U23 - 28 Januari 2012


1NEDLars van der Haar (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team0:49:20
2BELWietse Bosmans (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:01
3NEDMichiel Van Der Heijden (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:04
4FRAArnaud Jouffroy (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+00:05
5BELLaurens Sweeck (BEL)KDL CYCLING+00:50
6POLMarek Konwa (POL)+00:56
7NEDMike Teunissen (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:03
8SUIArnaud Grand (SUI)Nodrugs Concept Team+01:13
9FRADavid Menut (FRA)Sunweb Revor Cycling Team+01:13
10BELGianni Vermeersch (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:28
11BELVinnie Braet (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+01:28
12USAZach Mcdonald (USA)+01:48
13NEDDavid van der Poel (NED)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:55
14FRAJulian Alaphilippe (FRA)+02:04
15NEDStan Godrie (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+02:07
16CZETomas Paprstka (CZE)Ac Lanester 56+02:08
17CZEVojtech Nipl (CZE)TJ Stadion Louny+02:17
18FRAClément Venturini (FRA)+02:30
19ITAElia Silvestri (ITA)Selle Italia-Guerciotti+02:49
20CZEJan Nesvadba (CZE)Madeta Fitness / Specialized+02:50
21ITABryan Falaschi (ITA)+03:18
22CZEKarel Hnik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team+03:21
23GERMichael Schweizer (GER)+03:22
24SUILars Forster (SUI)+03:39
25DENKenneth Hansen (DEN)+03:42
26BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Boxx VeldritAcademie+04:04
27ITAIgor Smarzaro (ITA)+04:07
28NEDMicki Van Empel (NED)Telenet Fidea Cycling Team+04:13
29GERYannick Eckmann (GER)+04:14
30GBRKenta Gallagher (GBR)+04:20
31GERMax Walsleben (GER)SSV Gera 1990+04:22
32SUIFabian Lienhard (SUI)+04:41
33SUIMichael Wildhaber (SUI)Tower Sports - VC Eschenbach+04:41
34ITADaniele Braidot (ITA)+05:44
35DENEmil Arvid Olsen (DEN)+05:50
36ITALuca Braidot (ITA)Telenet Fidea Cycling Team-1 ronde
37ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)-1 ronde
38USACody Kaiser (USA)California Giant Cycling/ California Giant-1 ronde
39GERYannick Mayer (GER)R.pedale St.martin - Tournai-1 ronde
40GBRJack Clarkson (GBR)-1 ronde
41ESPPablo Rodriguez Guede (ESP)-1 ronde
42POLWojciech Malec (POL)-2 rondes
43ESPJon Gomez Elorriaga (ESP)-2 rondes
44POLPatryk Kostecki (POL)-2 rondes
45ESPIñigo Gomez Elorriaga (ESP)-3 rondes
46CANFélix Côte-Bouvette (CAN)-3 rondes
47LUXLex Reichling (LUX)-3 rondes
48SWELudwig Söderqvist (SWE)-3 rondes
49POLBartosz Pilis (POL)-3 rondes
50SVKJaroslav Chalas (SVK)Dukla Trencín-3 rondes
51AUTAlexander Gehbauer (AUT)-3 rondes
52GBRLuke Gray (GBR)-3 rondes
53LTUDomas Manikas (LTU)-4 rondes

Veldrijden Heren - Junioren - 28 Januari 2012


1NEDMathieu van der Poel (NED)0:43:36
2BELWout Van Aert (BEL)+00:08
3FRAQuentin Jauregui (FRA)+00:21
4BELQuinten Hermans (BEL)+00:21
5BELDaan Soete (BEL)+00:21
6BELYorben Van Tichelt (BEL)+00:48
7GERSilvio Herklotz (GER)+01:00
8BELDaan Hoeyberghs (BEL)UWTC De Volharding+01:25
9FRARomain Seigle (FRA)+01:32
10FRAVictor Koretzky (FRA)+02:11
11FRAAnthony Turgis (FRA)+02:23
12SUIDominic Zumstein (SUI)+02:24
13ITAGioele Bertolini (ITA)+02:40
14USAAndrew Dillman (USA)+03:08
15GERFelix Drumm (GER)+03:11
16NEDTim Ariesen (NED)Young Telenet-Fidea+03:12
17USALogan Owen (USA)+03:15
18NEDMartijn Budding (NED)+03:16
19JAPToki Sawada (JAP)+03:16
20GERMarco König (GER)Young Telenet-Fidea+03:30
21SUIAndri Frischknecht (SUI)+04:05
22NEDStan Wijkel (NED)+04:07
23FRADylan Kowalski (FRA)+04:07
24CZEJan Brezna (CZE)+04:07
25NEDPjotr Van Beek (NED)+04:31
26POLMichal Paluta (POL)+04:43
27CZEJan Vastl (CZE)+04:44
28CZEKarel Pokorny (CZE)+04:45
29SWEEmil Linde (SWE)+04:57
30SUIDominic Grab (SUI)+05:06
31NEDKoen Weijers (NED)Young Telenet-Fidea+05:34
32ESPJose Manuel Ribera Frances (ESP)+05:37
33ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+05:43
34USACurtis White (USA)+05:45
35POLPiotr Konwa (POL)+05:59
36ITANadir Colledani (ITA)+05:59
37SWEDennis Wahlqvist (SWE)+05:59
38GERSteffen Müller (GER)+06:28
39GBRJoseph Moses (GBR)JvR De Batauwers+06:35
40CANYohan Patry (CAN)+06:50
41JAPKota Yokoyama (JAP)+06:52
42JAPMichimasa Nakai (JAP)+07:08
43ITALuca De Nicola (ITA)+07:10
44GERJohannes Siemermann (GER)+07:15
45POLPatryk Stosz (POL)-1 ronde
46SVKSimon Vozár (SVK)-1 ronde
47ITARiccardo Redaelli (ITA)-1 ronde
48USATobin Ortenblad (USA)-1 ronde
49ESPJaime Campo Pernia (ESP)-2 rondes
50CANSamuel Beaudoin (CAN)-2 rondes
51SVKOndrej Glajza (SVK)-2 rondes
52LUXSven Fritsch (LUX)-2 rondes
53POLMateusz Grabis (POL)-2 rondes
54ITAFrancesco Pedante (ITA)-2 rondes
55USARichard Cypress Gorry (USA)-3 rondes
56POLTobiasz Lis (POL)-3 rondes
57LTUZygimantas Baikstys (LTU)-4 rondes

Veldrijden Heren-Elite - 29 Januari 2012


1BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team19860205
2BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team19850702
3BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb Revor Cycling Team19840412
4BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team19881107
5BELBart Aernouts (BEL)RABO-GIANT OFFROAD TEAM19820623
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team19820519
7BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet19760617
8CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team19830906
9GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team19871119
10SUISimon Zahner (SUI)Française des jeux19830306
11FRASteve Chainel (FRA)AA Cycling Team19830906
12FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux19801208
13CZEZdenek Stybar (CZE)Quickstep Cycling Team19851211
14FRAAurelien Duval (FRA)Telenet Fidea Cycling Team19880629
15NEDNiels Wubben (NED)Ag2R - La Mondiale19880220
16SUIJulien Taramarcaz (SUI)Sunweb Revor Cycling Team19871112
17NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team19751211
18USARyan Trebon (USA)LTS/Felt19810305
19GERMarcel Meisen (GER)Style & Concept Cycling Team19890108
20ESPJosé Antonio Hermida (ESP)19780824
21NEDTwan Van Den Brand (NED)WV Schijndel19890122
22POLMariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team19830506
23NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Cycling Team19860718
24GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke19871120
25SUIChristian Heule (SUI)19750402
26USAJeremy Powers (USA)Team Rapha Focus19830629
27SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott-Swisspower Mountainbike-Team19850517
28ITAEnrico Franzoi (ITA)Landbouwkrediet19820808
29FRAJohn Gadret (FRA)Roubaix-Dalkia19790422
30CZEJiri Polnicky (CZE)Baboco - Revor Cycling Team19891216
31CZEMartin Zlamalik (CZE)Sunweb Revor Cycling Team19820419
32NEDMitchell Huenders (NED)Ruiter Dakkapellen19880712
33CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank19820322
34USATimothy Johnson (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com19770805
35ESPIsaac Suarez Fernandez (ESP)19790729
36GBRIan Field (GBR)Ac Lanester 5619860618
37CZEPetr Dlask (CZE)Planet Bike19761020
38FRAClément Bourgoin (FRA)19870318
39GERSascha Weber (GER)Hargroves Cycles19880223
40ITAMarco Ponta (ITA)19870420
41ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)19791102
42USAJames Driscoll (USA)Cannondale p/b Cyclocrossworld.com19861111
43USAChristopher Jones (USA)Rapha Focus19790806
44ITAMirko Tabacchi (ITA)Landbouwkrediet19890825
45JAPYu Takenouchi (JAP)19880901
46SWEMagnus Darvell (SWE)TX Active Bianchi19820602
47SVKMartin Haring (SVK)Feenstra Stevens Bike Team19861224
48LUXGusty Bausch (LUX)19800225
49LUXChristian Helmig (LUX)19810517
50ITACristian Cominelli (ITA)Orange Babies Cycling Team19880522
51CANCraig Richey (CAN)19840624
52ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)19820124
53SVKVaclav Metlicka (SVK)19730408
54AUTDaniel Geismayr (AUT)19890828
55JAPKeiichi Tsujiura (JAP)19800104
56AUTKarl Heinz Gollinger (AUT)19830630
57AUSLewis Rattray (AUS)19890723
58AUTRobert Gehbauer (AUT)19870717
59NORDavid Quist (NOR)19711229

Medailles

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden