De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Stribro - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2011/2012

Stribro 2011/2012

TsjechiëTsjechië - 24 September 2011


Veldrijden Heren-Elite - 24 September 2011


1CZEZdenek Stybar (CZE)Quickstep Cycling Team59:17
2BELJan Denuwelaere (BEL)Style & Concept Cycling Team1:00:52
3CZEPetr Dlask (CZE)Planet Bike1:00:52
4CZEZdeniek Mlynar (CZE)FOCUS CYCLING ZNOJMO1:00:52
5CZEVladimir Kyzivat (CZE)Rabobank1:00:52
6CZEMartin Zlamalik (CZE)Sunweb Revor Cycling Team1:01:06
7CZEKarel Hnik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team1:01:06
8CZETomas Paprstka (CZE)Ac Lanester 561:01:14
9CZEVojtech Nipl (CZE)TJ Stadion Louny1:01:27
10CZEMilan Spesný (CZE)1:01:34
11CZEJan Nesvadba (CZE)Madeta Fitness / Specialized1:01:41
12CZEDavid Kasek (CZE)Cyklo Team Tábor1:02:08
13CZEMarek Rauchfuss (CZE)Remerx-Merida Team Kolin1:02:12
14CZEJakub Skala (CZE)Cyklo Team Tábor1:02:12
15GEROle Quast (GER)1:02:12
16CZEFilip Eberl (CZE)1:02:12
17GERMichael Schweizer (GER)1:02:12
18CZEPavel Adel (CZE)KC Hlinsko1:02:31
19CZEJens Schwendler (CZE)KC KOOPERATIVA SG JABLONEC1:02:31
20CZERadek Polnicky (CZE)Topsport Vlaanderen - Mercator1:02:31
21CZEMichael Boros (CZE)Cyklo Team Tábor1:02:31
22CZEIvo Plevak (CZE)Max Cursor1:03:31
23CZEMatej Lasak (CZE)Max Cursor1:03:52
24CZEMichal Malik (CZE)KC KOOPERATIVA SG JABLONEC1:04:17
25CZETomas Medek (CZE)1:04:25
26SVKRobert Gavenda (SVK)Telenet Fidea Cycling Team1:04:33
27SVKVaclav Metlicka (SVK)1:04:41
28CZEStanislav Bambula (CZE)Cyklo Team Tábor1:04:52
29CZEPetr Hampl (CZE)KC Hlinsko1:04:59
30CZEJosef Soukup (CZE)FOCUS CYCLING ZNOJMO1:05:26
31CZEFilip Adel (CZE)CK MTB Maraton Hlinsko
32GERThomas Lechermann (GER)
33CZETomás Svoboda (CZE)Madeta Fitness / Specialized
34CZEMichal Benda (CZE)TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA
35CZEAdam Kozusník (CZE)CK Feso Petrvald
36SVKJaroslav Chalas (SVK)Dukla Trencín
37CZERadim Kovar (CZE)
38GERMichael Walter (GER)
39CZEDavid Kasper (CZE)CT J.Hradec U SK Kamen
40CZETomás Nový (CZE)Cyklo Team Tábor
41GERToni Bretschneider (GER)ESV Lok Zwickau
42GERSeverin Schweisguth (GER)
43CZETomas Okrouhlicky (CZE)
44CZEJosef Tomek (CZE)
45CZETomás Podrazil (CZE)TJ Sokol Holé Vrchy
46AUTRoland Morx (AUT)Arbö Radsport Kiesl
47CZEMichael Kubín (CZE)Johnson Controls TJ Auto skoda
48GERStefan Kühnhold (GER)
49CZEOndrej Louvar (CZE)KC Hlinsko
50CZETomas Holub (CZE)
51CZEJan Kec (CZE)
52GERFelix Wilhelm (GER)
53CZEMarek Sedlacek (CZE)S.K. Jir
54CZEJan Svorada (CZE)
55CZETomas Holicky (CZE)CK RBB INVEST a.s.
56CZEZbynek Holubovský (CZE)GALAXY CYKLOŠVEC
57CZEJirí Slégl (CZE)Johnson Controls TJ Auto skoda
58CZEJiri Nesveda (CZE)
59CZEJan Svoboda (CZE)
60CZEVáclav Svatos (CZE)TJ Sokol Holé Vrchy

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden