De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Oman - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Oman - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oman

Uitslagen 2024

Tour of Oman 2024

OmanOman - 10 Februari 2024 - 14 Februari 2024


Algemeen klassement - 14 Februari 2024


1GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates14:22:30
2CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step0:19
3NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates0:39
4ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:44
5ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotels0:54
6FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl1:15
7BELMauri Vansevenant (BEL)Soudal - Quick Step1:16
8NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility1:27
9ESPIvan Cobo Cayon (ESP)Equipo Kern Pharma1:30
10FRAAlexy Faure-Prost (FRA)1:33
11GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe1:44
12BELJenno Berckmoes (BEL)Lotto - Dstny1:52
13ITAAlessandro Verre (ITA)Arkea - B&b Hotels1:56
14AUSNathan Earle (AUS)Jcl Team Ukyo2:02
15FRAKenny Elissonde (FRA)Cofidis2:09
16ITAFausto Masnada (ITA)Soudal - Quick Step2:11
17GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
18RSALouis Meintjes (RSA)zt
19GEREmil Herzog (GER)Bora - Hansgrohe2:21
20NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Arkea - B&b Hôtels Développement2:25
21ERIMerhawi Kudus (ERI)2:37
22ITAThomas Pesenti (ITA)Jcl Team Ukyo2:39
23ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty2:45
24NEDAdne Van Engelen (NED)2:47
25ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH2:54
26GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe2:58
27ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Bora - Hansgrohe3:03
28ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Equipo Kern Pharma3:04
29DENAnthon Charmig (DEN)Astana Qazaqstan Team3:05
30ITADavide De Pretto (ITA)Team Jayco Alula3:06
31JAPMasaki Yamamoto (JAP)Jcl Team Ukyo3:20
32ITAGiovanni Carboni (ITA)Jcl Team Ukyo3:24
33BELArjen Livyns (BEL)Lotto - Dstny3:36
34ITAFrancesco Busatto (ITA)Intermarché - Wanty4:00
35MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Burgos - BH4:02
36ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma4:25
37GERJohannes Adamietz (GER)Lotto - Dstny4:33
38NEDHuub Artz (NED)Circus - Reuz - Technord4:42
39NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobility4:54
40NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl5:22
41IRLJesse Ewart (IRL)5:58
42AUSCarter Bettles (AUS)6:33
43USALuke Lamperti (USA)Soudal - Quick Step6:55
44BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Wanty7:09
45DENWilliam Blume Levy (DEN)Uno-X Mobility7:38
46ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)Burgos - BH7:45
47ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis8:19
48FRAAntoine Huby (FRA)Soudal - Quick Step8:35
49BELGil Gelders (BEL)Soudal - Quick Step8:55
50ESPDavid Delgado Higueruelo (ESP)Burgos - BH9:10
51AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
52NEDIde Schelling (NED)Astana Qazaqstan Team9:30
53FRAHugo Toumire (FRA)Cofidis9:39
54FRABryan Coquard (FRA)Cofidis9:41
55ESPMikel Retegi Goñi (ESP)Equipo Kern Pharma10:39
56JAPNariyuki Masuda (JAP)11:00
57KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Team11:44
58KAZSavelii Laptev (KAZ)Astana Qazaqstan Development Team11:59
59GERLuis-Joe Lührs (GER)Bora - Hansgrohe12:23
60ITADavide Toneatti (ITA)Astana Qazaqstan Development Team13:06
61LAOAruya Rounsauath (LAO)13:10
62BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotels13:35
63BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Dstny13:42
64MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)13:52
65BELAimé De Gendt (BEL)Cofidis13:55
66ITACesare Benedetti (ITA)14:20
67NZLCampbell Stewart (NZL)Team Jayco Alulazt
68NORTord Gudmestad (NOR)Uno-X Mobility14:29
69DENTobias Lund Andresen (DEN)Team Dsm-Firmenich Postnl14:33
70NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates14:35
71BELLionel Taminiaux (BEL)Lotto - Dstny14:51
72NEDTimo Roosen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
73FRAPaul Magnier (FRA)Soudal - Quick Step14:56
74NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma14:58
75CYPAndreas Miltiadis (CYP)14:59
76AUSCaleb Ewan (AUS)Team Jayco Alula15:20
77ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH15:43
78FRAElie Gesbert (FRA)Arkea - B&b Hotels15:51
79INAAiman Cahyadi (INA)17:34
80GERMax Walscheid (GER)Team Jayco Alula17:35
81FRANicolas Debeaumarche (FRA)Cofidiszt
82BELHenri Vandenabeele (BEL)Lotto - Dstny17:48
83RUSGleb Syritsa (RUS)Astana Qazaqstan Team17:50
84NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Intermarché - Wanty18:17
85ESPUnai Aznar Vijuesca (ESP)Equipo Kern Pharma18:23
86AUSBlake Quick (AUS)Team Jayco Alula19:00
87FRAFlorian Dauphin (FRA)Arkea - B&b Hôtels Développement19:15
88GERLucas Carstensen (GER)20:07
89NORStian Fredheim (NOR)20:13
90NEDJulius Van Den Berg (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl20:18
91ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Burgos - BH20:26
92ESPRodrigo Alvarez Rodriguez (ESP)Burgos - BH20:34
93OMASaid Al Rahbi (OMA)20:39
94DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Uno-X Mobility20:43
95NEDTim Naberman (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl20:47
96OMAMazin Al Riyami (OMA)22:54
97KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Team23:45
98ITAMatteo Malucelli (ITA)Jcl Team Ukyo24:16
99MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)24:39
100OMAMohammed Al-Wahibi (OMA)27:10
101GREPolychronis Tzortzakis (GRE)28:07
102MASIrwandie Lakasek (MAS)28:43
103OMAMundher Al Hsani (OMA)29:35
104COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Uae Team Emirates29:38
105THAPatompob Phonarjthan (THA)30:09
106JAPManabu Ishibashi (JAP)Jcl Team Ukyo31:12
107UAEAbdulla Alhammadi (UAE)Uae Team Emirates Gen Z32:02
108NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl33:10
109UAEMohammad Almutaiwei (UAE)Uae Team Emirates Gen Z33:40
110OMAAbdulrahman Alyaqoobi (OMA)34:32
111OMASaif Al Aamri (OMA)37:54
112OMAAbdullah Al-Gheilani (OMA)38:02

Etappe 1 - Oman Across Ages Museum - Oman Convention and Exhibition Centre (OCEC) - 181,5 km - 10 Februari 2024Sprint


1AUSCaleb Ewan (AUS)Team Jayco Alula4:23:28
2FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
4RUSGleb Syritsa (RUS)Astana Qazaqstan Teamzt
5FRAPaul Magnier (FRA)Soudal - Quick Stepzt
6BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
7BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Wantyzt
8ITAMatteo Malucelli (ITA)Jcl Team Ukyozt
9ESPMarc Brustenga Masague (ESP)Equipo Kern Pharmazt
10NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
11NEDHuub Artz (NED)Circus - Reuz - Technordzt
12USALuke Lamperti (USA)Soudal - Quick Stepzt
13BELLionel Taminiaux (BEL)Lotto - Dstnyzt
14ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
15ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Bora - Hansgrohezt
16ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Burgos - BHzt
17COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Uae Team Emirateszt
18MASIrwandie Lakasek (MAS)zt
19GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
20NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
21GEREmil Herzog (GER)Bora - Hansgrohezt
22GERLucas Carstensen (GER)zt
23GERLuis-Joe Lührs (GER)Bora - Hansgrohezt
24ERIMerhawi Kudus (ERI)zt
25ESPRodrigo Alvarez Rodriguez (ESP)Burgos - BHzt
26KAZSavelii Laptev (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
27ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
28THAPatompob Phonarjthan (THA)zt
29ITAGiovanni Carboni (ITA)Jcl Team Ukyozt
30MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
31ESPIvan Cobo Cayon (ESP)Equipo Kern Pharmazt
32ITAThomas Pesenti (ITA)Jcl Team Ukyozt
33DENAnthon Charmig (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
34ESPMikel Retegi Goñi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
35MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Burgos - BHzt
36GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
37INAAiman Cahyadi (INA)zt
38FRAKenny Elissonde (FRA)Cofidiszt
39BELJenno Berckmoes (BEL)Lotto - Dstnyzt
40ITAAlessandro Verre (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
41GERMax Walscheid (GER)Team Jayco Alulazt
42ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
43NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirateszt
44NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Mobilityzt
45FRAElie Gesbert (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
46GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
47ITADavide De Pretto (ITA)Team Jayco Alulazt
48JAPMasaki Yamamoto (JAP)Jcl Team Ukyozt
49NORTord Gudmestad (NOR)Uno-X Mobilityzt
50GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
51ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
52FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
53BELMauri Vansevenant (BEL)Soudal - Quick Stepzt
54ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
55ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wantyzt
56CYPAndreas Miltiadis (CYP)zt
57ITAFrancesco Busatto (ITA)Intermarché - Wantyzt
58CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
59AUSCarter Bettles (AUS)zt
60BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstnyzt
61ESPDavid Delgado Higueruelo (ESP)Burgos - BHzt
62ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
63KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
64FRAAlexy Faure-Prost (FRA)zt
65OMAMazin Al Riyami (OMA)zt
66RSALouis Meintjes (RSA)zt
67ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
68AUSNathan Earle (AUS)Jcl Team Ukyozt
69BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Dstnyzt
70ITAFausto Masnada (ITA)Soudal - Quick Stepzt
71BELGil Gelders (BEL)Soudal - Quick Stepzt
72OMASaid Al Rahbi (OMA)zt
73FRAHugo Toumire (FRA)Cofidiszt
74GERJohannes Adamietz (GER)Lotto - Dstnyzt
75NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Arkea - B&b Hôtels Développementzt
76NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
77GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
78ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)Burgos - BHzt
79BELArjen Livyns (BEL)Lotto - Dstnyzt
80OMAMohammed Al-Wahibi (OMA)0:10
81IRLJesse Ewart (IRL)zt
82LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
83BELHenri Vandenabeele (BEL)Lotto - Dstnyzt
84ITACesare Benedetti (ITA)zt
85ITADavide Toneatti (ITA)Astana Qazaqstan Development Teamzt
86NZLCampbell Stewart (NZL)Team Jayco Alulazt
87NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
88UAEMohammad Almutaiwei (UAE)Uae Team Emirates Gen Zzt
89FRAAntoine Huby (FRA)Soudal - Quick Stepzt
90NEDAdne Van Engelen (NED)zt
91NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Intermarché - Wantyzt
92JAPNariyuki Masuda (JAP)zt
93MASWan Abdul Rahman Hamdan (MAS)zt
94OMASaif Al Aamri (OMA)zt
95MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)zt
96FRAFlorian Dauphin (FRA)Arkea - B&b Hôtels Développementzt
97DENTobias Lund Andresen (DEN)Team Dsm-Firmenich Postnl0:21
98OMAAbdulrahman Alyaqoobi (OMA)0:23
99OMAAbdullah Al-Gheilani (OMA)0:25
100ESPUnai Aznar Vijuesca (ESP)Equipo Kern Pharma0:28
101UAEAbdulla Alhammadi (UAE)Uae Team Emirates Gen Z0:31
102OMAMundher Al Hsani (OMA)0:50
103BELAimé De Gendt (BEL)Cofidis0:52
104NEDTim Naberman (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl0:57
105NEDTimo Roosen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
106NORStian Fredheim (NOR)1:14
107FRANicolas Debeaumarche (FRA)Cofidis1:18
108KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:25
109DENWilliam Blume Levy (DEN)Uno-X Mobility1:29
110NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:36
111DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Uno-X Mobility1:43
112AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula1:44
113AUSBlake Quick (AUS)Team Jayco Alulazt
114NEDJulius Van Den Berg (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl1:55
115JAPManabu Ishibashi (JAP)Jcl Team Ukyo2:02
116NEDIde Schelling (NED)Astana Qazaqstan Team0:02
117FRANolann Mahoudo (FRA)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Al Sifah - Qurayyat - 170,4 km - 11 Februari 2024Sprint


1NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates4:04:04
2USALuke Lamperti (USA)Soudal - Quick Step0:02
3ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
4DENAnthon Charmig (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
5ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Bora - Hansgrohezt
6GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
7BELMauri Vansevenant (BEL)Soudal - Quick Stepzt
8BELJenno Berckmoes (BEL)Lotto - Dstnyzt
9ITAAlessandro Verre (ITA)Arkea - B&b Hotels0:06
10ITADavide De Pretto (ITA)Team Jayco Alulazt
11ITAThomas Pesenti (ITA)Jcl Team Ukyozt
12FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
13GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
14ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
15CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
16ITAFrancesco Busatto (ITA)Intermarché - Wanty0:09
17NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
18ESPIvan Cobo Cayon (ESP)Equipo Kern Pharmazt
19ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty0:12
20GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
21ERIMerhawi Kudus (ERI)zt
22ITAFausto Masnada (ITA)Soudal - Quick Stepzt
23BELArjen Livyns (BEL)Lotto - Dstnyzt
24AUSNathan Earle (AUS)Jcl Team Ukyozt
25GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
26ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
27NEDAdne Van Engelen (NED)zt
28FRAAlexy Faure-Prost (FRA)zt
29ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
30FRAAntoine Huby (FRA)Soudal - Quick Stepzt
31GEREmil Herzog (GER)Bora - Hansgrohezt
32AUSCarter Bettles (AUS)zt
33RSALouis Meintjes (RSA)zt
34IRLJesse Ewart (IRL)zt
35JAPMasaki Yamamoto (JAP)Jcl Team Ukyozt
36NEDHuub Artz (NED)Circus - Reuz - Technordzt
37BELGil Gelders (BEL)Soudal - Quick Step0:21
38FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
39ITAGiovanni Carboni (ITA)Jcl Team Ukyozt
40ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
41NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Mobilityzt
42NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Arkea - B&b Hôtels Développement0:26
43FRAElie Gesbert (FRA)Arkea - B&b Hotels0:28
44MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Burgos - BHzt
45ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma0:34
46FRAKenny Elissonde (FRA)Cofidiszt
47KAZSavelii Laptev (KAZ)Astana Qazaqstan Development Team0:50
48GERJohannes Adamietz (GER)Lotto - Dstnyzt
49ESPMikel Retegi Goñi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
50BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Wanty0:52
51NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobility0:53
52DENWilliam Blume Levy (DEN)Uno-X Mobilityzt
53NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl0:56
54FRAHugo Toumire (FRA)Cofidiszt
55GERLuis-Joe Lührs (GER)Bora - Hansgrohe1:14
56NEDIde Schelling (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
57DENTobias Lund Andresen (DEN)Team Dsm-Firmenich Postnl1:20
58BELAimé De Gendt (BEL)Cofidis1:23
59ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)Burgos - BHzt
60FRAPaul Magnier (FRA)Soudal - Quick Step1:27
61INAAiman Cahyadi (INA)1:39
62ESPRodrigo Alvarez Rodriguez (ESP)Burgos - BH1:41
63NZLCampbell Stewart (NZL)Team Jayco Alula1:44
64AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula1:47
65LAOAruya Rounsauath (LAO)1:53
66ESPDavid Delgado Higueruelo (ESP)Burgos - BH2:15
67OMASaid Al Rahbi (OMA)2:19
68JAPNariyuki Masuda (JAP)2:22
69GERMax Walscheid (GER)Team Jayco Alula2:27
70NEDTimo Roosen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl2:31
71AUSCaleb Ewan (AUS)Team Jayco Alula2:36
72ITACesare Benedetti (ITA)2:51
73ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH2:54
74NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma3:20
75BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Dstnyzt
76AUSBlake Quick (AUS)Team Jayco Alulazt
77MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)zt
78CYPAndreas Miltiadis (CYP)zt
79NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
80FRANicolas Debeaumarche (FRA)Cofidiszt
81FRAFlorian Dauphin (FRA)Arkea - B&b Hôtels Développementzt
82BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotels3:30
83RUSGleb Syritsa (RUS)Astana Qazaqstan Team3:34
84GREPolychronis Tzortzakis (GRE)3:52
85OMAMohammed Al-Wahibi (OMA)zt
86NORStian Fredheim (NOR)3:59
87NORTord Gudmestad (NOR)Uno-X Mobility4:05
88OMAMundher Al Hsani (OMA)4:09
89UAEAbdulla Alhammadi (UAE)Uae Team Emirates Gen Z4:13
90BELHenri Vandenabeele (BEL)Lotto - Dstnyzt
91BELLionel Taminiaux (BEL)Lotto - Dstnyzt
92ESPUnai Aznar Vijuesca (ESP)Equipo Kern Pharma4:42
93ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Burgos - BHzt
94MASIrwandie Lakasek (MAS)zt
95GERLucas Carstensen (GER)zt
96THAPatompob Phonarjthan (THA)zt
97ITAMatteo Malucelli (ITA)Jcl Team Ukyo4:58
98OMAMazin Al Riyami (OMA)5:02
99KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Team5:36
100KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
101DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Uno-X Mobilityzt
102ITADavide Toneatti (ITA)Astana Qazaqstan Development Teamzt
103MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)5:56
104JAPManabu Ishibashi (JAP)Jcl Team Ukyo6:05
105UAEMohammad Almutaiwei (UAE)Uae Team Emirates Gen Z6:09
106NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Intermarché - Wanty6:35
107NEDTim Naberman (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
108NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
109ESPMarc Brustenga Masague (ESP)Equipo Kern Pharmazt
110COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Uae Team Emirateszt
111NEDJulius Van Den Berg (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl8:50
112OMAAbdullah Al-Gheilani (OMA)10:39
113OMAAbdulrahman Alyaqoobi (OMA)zt
114OMASaif Al Aamri (OMA)11:09
115MASWan Abdul Rahman Hamdan (MAS)
116BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Dstny

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bid Bid - Eastern Mountain - 169,3 km - 12 Februari 2024Sprint


1FRAPaul Magnier (FRA)Soudal - Quick Step1:47:54
2USALuke Lamperti (USA)Soudal - Quick Stepzt
3FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
4BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Wantyzt
5ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Bora - Hansgrohezt
6KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
7BELJenno Berckmoes (BEL)Lotto - Dstnyzt
8BELLionel Taminiaux (BEL)Lotto - Dstnyzt
9NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
10NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirateszt
11BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
12DENTobias Lund Andresen (DEN)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
13ITAFrancesco Busatto (ITA)Intermarché - Wantyzt
14ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
15KAZSavelii Laptev (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
16ITAThomas Pesenti (ITA)Jcl Team Ukyozt
17GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
18NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
19GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
20ERIMerhawi Kudus (ERI)zt
21ITADavide De Pretto (ITA)Team Jayco Alulazt
22NORTord Gudmestad (NOR)Uno-X Mobilityzt
23ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wantyzt
24GERLuis-Joe Lührs (GER)Bora - Hansgrohezt
25ESPMikel Retegi Goñi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
26DENAnthon Charmig (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
27NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Mobilityzt
28ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
29GERLucas Carstensen (GER)zt
30ESPIvan Cobo Cayon (ESP)Equipo Kern Pharmazt
31GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
32GERJohannes Adamietz (GER)Lotto - Dstnyzt
33FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
34MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Burgos - BHzt
35AUSCaleb Ewan (AUS)Team Jayco Alulazt
36RSALouis Meintjes (RSA)zt
37BELArjen Livyns (BEL)Lotto - Dstnyzt
38ITAAlessandro Verre (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
39BELMauri Vansevenant (BEL)Soudal - Quick Stepzt
40ESPRodrigo Alvarez Rodriguez (ESP)Burgos - BHzt
41AUSCarter Bettles (AUS)zt
42BELGil Gelders (BEL)Soudal - Quick Stepzt
43CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
44ITAFausto Masnada (ITA)Soudal - Quick Stepzt
45ITAGiovanni Carboni (ITA)Jcl Team Ukyozt
46IRLJesse Ewart (IRL)zt
47FRAAlexy Faure-Prost (FRA)zt
48ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
49AUSNathan Earle (AUS)Jcl Team Ukyozt
50ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
51GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
52ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
53CYPAndreas Miltiadis (CYP)zt
54GEREmil Herzog (GER)Bora - Hansgrohezt
55ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56NEDAdne Van Engelen (NED)zt
57FRAHugo Toumire (FRA)Cofidiszt
58FRAKenny Elissonde (FRA)Cofidiszt
59ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
60ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)Burgos - BHzt
61JAPMasaki Yamamoto (JAP)Jcl Team Ukyozt
62ESPDavid Delgado Higueruelo (ESP)Burgos - BHzt
63NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Arkea - B&b Hôtels Développementzt
64FRAFlorian Dauphin (FRA)Arkea - B&b Hôtels Développementzt
65ITACesare Benedetti (ITA)zt
66OMASaid Al Rahbi (OMA)zt
67ESPUnai Aznar Vijuesca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
68OMAMazin Al Riyami (OMA)0:33
69MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)zt
70MASIrwandie Lakasek (MAS)zt
71INAAiman Cahyadi (INA)zt
72BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Dstnyzt
73JAPNariyuki Masuda (JAP)zt
74OMAMohammed Al-Wahibi (OMA)zt
75FRAAntoine Huby (FRA)Soudal - Quick Stepzt
76MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)0:46
77ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Burgos - BH0:52
78GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
79NEDHuub Artz (NED)Circus - Reuz - Technordzt
80COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Uae Team Emirateszt
81NEDTimo Roosen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
82ITADavide Toneatti (ITA)Astana Qazaqstan Development Team0:56
83RUSGleb Syritsa (RUS)Astana Qazaqstan Teamzt
84ITAMatteo Malucelli (ITA)Jcl Team Ukyozt
85OMASaif Al Aamri (OMA)0:59
86LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
87NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
88FRAElie Gesbert (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
89KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:08
90NORStian Fredheim (NOR)zt
91GERMax Walscheid (GER)Team Jayco Alula1:13
92OMAAbdullah Al-Gheilani (OMA)1:15
93UAEMohammad Almutaiwei (UAE)Uae Team Emirates Gen Z1:24
94BELAimé De Gendt (BEL)Cofidis1:28
95OMAAbdulrahman Alyaqoobi (OMA)1:30
96DENWilliam Blume Levy (DEN)Uno-X Mobilityzt
97UAEAbdulla Alhammadi (UAE)Uae Team Emirates Gen Zzt
98BELHenri Vandenabeele (BEL)Lotto - Dstnyzt
99FRANicolas Debeaumarche (FRA)Cofidis1:34
100NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Intermarché - Wanty1:39
101NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
102NEDJulius Van Den Berg (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
103THAPatompob Phonarjthan (THA)zt
104NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:42
105NZLCampbell Stewart (NZL)Team Jayco Alula1:46
106NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl2:03
107DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Uno-X Mobilityzt
108AUSBlake Quick (AUS)Team Jayco Alula2:06
109AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
110JAPManabu Ishibashi (JAP)Jcl Team Ukyo2:10
111NEDIde Schelling (NED)Astana Qazaqstan Team2:28
112NEDTim Naberman (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl2:57
113OMAMundher Al Hsani (OMA)3:45
114ESPMarc Brustenga Masague (ESP)Equipo Kern Pharma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Al Rustaq Fort - Yitti Hills - 207,5 km - 13 Februari 2024Sprint


1BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotels2:17:35
2NEDIde Schelling (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
3ITADavide De Pretto (ITA)Team Jayco Alulazt
4ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
5ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wantyzt
6ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Bora - Hansgrohezt
7ITAThomas Pesenti (ITA)Jcl Team Ukyozt
8ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotelszt
9ESPIvan Cobo Cayon (ESP)Equipo Kern Pharmazt
10GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
11BELJenno Berckmoes (BEL)Lotto - Dstnyzt
12ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
13BELMauri Vansevenant (BEL)Soudal - Quick Stepzt
14NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirateszt
15ITAFausto Masnada (ITA)Soudal - Quick Stepzt
16NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobilityzt
17AUSNathan Earle (AUS)Jcl Team Ukyozt
18FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
19GEREmil Herzog (GER)Bora - Hansgrohezt
20DENAnthon Charmig (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
21ITAAlessandro Verre (ITA)Arkea - B&b Hotelszt
22ERIMerhawi Kudus (ERI)zt
23BELArjen Livyns (BEL)Lotto - Dstnyzt
24GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
25FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
26ITAGiovanni Carboni (ITA)Jcl Team Ukyozt
27DENWilliam Blume Levy (DEN)Uno-X Mobilityzt
28USALuke Lamperti (USA)Soudal - Quick Stepzt
29JAPMasaki Yamamoto (JAP)Jcl Team Ukyozt
30GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
31MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Burgos - BHzt
32CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
33NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
34GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
35FRAKenny Elissonde (FRA)Cofidiszt
36NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Arkea - B&b Hôtels Développementzt
37RSALouis Meintjes (RSA)zt
38NEDAdne Van Engelen (NED)zt
39ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
40KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
41ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)Burgos - BHzt
42ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
43GERJohannes Adamietz (GER)Lotto - Dstnyzt
44FRAAlexy Faure-Prost (FRA)zt
45ITAFrancesco Busatto (ITA)Intermarché - Wanty0:08
46BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Wantyzt
47NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Mobility0:11
48AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula0:15
49NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobility0:17
50ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
51BELAimé De Gendt (BEL)Cofidis0:42
52IRLJesse Ewart (IRL)1:02
53ITADavide Toneatti (ITA)Astana Qazaqstan Development Team1:22
54NEDJulius Van Den Berg (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl2:03
55BELGil Gelders (BEL)Soudal - Quick Step2:43
56KAZSavelii Laptev (KAZ)Astana Qazaqstan Development Team2:58
57NEDHuub Artz (NED)Circus - Reuz - Technord3:06
58AUSCarter Bettles (AUS)3:08
59DENTobias Lund Andresen (DEN)Team Dsm-Firmenich Postnl3:53
60FRAPaul Magnier (FRA)Soudal - Quick Step4:09
61NEDTim Naberman (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
62DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Uno-X Mobilityzt
63FRAAntoine Huby (FRA)Soudal - Quick Stepzt
64NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
65MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
66ESPDavid Delgado Higueruelo (ESP)Burgos - BHzt
67GERLuis-Joe Lührs (GER)Bora - Hansgrohezt
68NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Intermarché - Wantyzt
69BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Dstnyzt
70NEDTimo Roosen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
71FRANicolas Debeaumarche (FRA)Cofidiszt
72JAPNariyuki Masuda (JAP)zt
73ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
74FRAElie Gesbert (FRA)Arkea - B&b Hotelszt
75FRAHugo Toumire (FRA)Cofidiszt
76ESPMikel Retegi Goñi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
77NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
78GERMax Walscheid (GER)Team Jayco Alulazt
79NZLCampbell Stewart (NZL)Team Jayco Alulazt
80KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
81BELLionel Taminiaux (BEL)Lotto - Dstnyzt
82NORStian Fredheim (NOR)4:28
83NORTord Gudmestad (NOR)Uno-X Mobilityzt
84GERLucas Carstensen (GER)zt
85FRAFlorian Dauphin (FRA)Arkea - B&b Hôtels Développementzt
86ITACesare Benedetti (ITA)zt
87CYPAndreas Miltiadis (CYP)zt
88LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
89ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Burgos - BHzt
90BELHenri Vandenabeele (BEL)Lotto - Dstnyzt
91AUSCaleb Ewan (AUS)Team Jayco Alula4:43
92RUSGleb Syritsa (RUS)Astana Qazaqstan Team5:53
93ITAMatteo Malucelli (ITA)Jcl Team Ukyo6:31
94ESPUnai Aznar Vijuesca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
95AUSBlake Quick (AUS)Team Jayco Alula6:51
96INAAiman Cahyadi (INA)9:33
97COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Uae Team Emirates9:46
98JAPManabu Ishibashi (JAP)Jcl Team Ukyozt
99OMASaid Al Rahbi (OMA)9:48
100OMAMazin Al Riyami (OMA)9:54
101OMAMohammed Al-Wahibi (OMA)zt
102OMAMundher Al Hsani (OMA)12:11
103GREPolychronis Tzortzakis (GRE)12:31
104ESPRodrigo Alvarez Rodriguez (ESP)Burgos - BHzt
105OMAAbdulrahman Alyaqoobi (OMA)zt
106OMASaif Al Aamri (OMA)zt
107OMAAbdullah Al-Gheilani (OMA)zt
108MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)zt
109THAPatompob Phonarjthan (THA)zt
110MASIrwandie Lakasek (MAS)zt
111NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
112UAEAbdulla Alhammadi (UAE)Uae Team Emirates Gen Z13:18
113UAEMohammad Almutaiwei (UAE)Uae Team Emirates Gen Zzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Imty - Jabal Al Akhdhar (Green Mountain) - 138,7 km - 14 Februari 2024Berg


1GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates1:49:37
2CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step0:11
3NEDHuub Artz (NED)Circus - Reuz - Technord0:29
4ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Arkea - B&b Hotels0:34
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:40
6NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates0:44
7FRAWarren Barguil (FRA)Team Dsm-Firmenich Postnl1:01
8BELMauri Vansevenant (BEL)Soudal - Quick Step1:06
9NORJohannes Kulset (NOR)Uno-X Mobility1:10
10ESPIvan Cobo Cayon (ESP)Equipo Kern Pharma1:13
11FRAAlexy Faure-Prost (FRA)zt
12FRAKenny Elissonde (FRA)Cofidis1:27
13GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe1:30
14ITAAlessandro Verre (ITA)Arkea - B&b Hotels1:42
15AUSNathan Earle (AUS)Jcl Team Ukyozt
16BELJenno Berckmoes (BEL)Lotto - Dstnyzt
17NOREmbret Svestad-Bårdseng (NOR)Arkea - B&b Hôtels Développement1:51
18GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
19ITAFausto Masnada (ITA)Soudal - Quick Stepzt
20RSALouis Meintjes (RSA)zt
21GEREmil Herzog (GER)Bora - Hansgrohe2:01
22NEDFrank Van Den Broek (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl2:15
23ERIMerhawi Kudus (ERI)2:17
24NEDAdne Van Engelen (NED)zt
25ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH2:25
26ITAThomas Pesenti (ITA)Jcl Team Ukyozt
27ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wantyzt
28ESPDavid Delgado Higueruelo (ESP)Burgos - BH2:38
29GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
30ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Equipo Kern Pharma2:44
31ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Bora - Hansgrohe2:53
32ITAGiovanni Carboni (ITA)Jcl Team Ukyo2:55
33ITADavide De Pretto (ITA)Team Jayco Alula2:56
34DENAnthon Charmig (DEN)Astana Qazaqstan Teamzt
35NEDIde Schelling (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
36MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)3:00
37JAPMasaki Yamamoto (JAP)Jcl Team Ukyozt
38AUSCarter Bettles (AUS)3:05
39AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula3:10
40BELArjen Livyns (BEL)Lotto - Dstny3:16
41FRAAntoine Huby (FRA)Soudal - Quick Step3:23
42MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Burgos - BH3:26
43ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
44GERJohannes Adamietz (GER)Lotto - Dstny3:35
45ITAFrancesco Busatto (ITA)Intermarché - Wantyzt
46DENWilliam Blume Levy (DEN)Uno-X Mobility3:38
47NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:40
48NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Mobilityzt
49JAPNariyuki Masuda (JAP)zt
50FRAHugo Toumire (FRA)Cofidis4:26
51IRLJesse Ewart (IRL)zt
52KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:52
53ITADavide Toneatti (ITA)Astana Qazaqstan Development Team4:54
54AUSBlake Quick (AUS)Team Jayco Alulazt
55LAOAruya Rounsauath (LAO)5:32
56ESPMikel Retegi Goñi (ESP)Equipo Kern Pharmazt
57BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Dstnyzt
58NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Intermarché - Wanty5:36
59INAAiman Cahyadi (INA)5:41
60BELGil Gelders (BEL)Soudal - Quick Step5:43
61NEDJulius Van Den Berg (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
62NORTord Gudmestad (NOR)Uno-X Mobility5:48
63BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Wanty6:01
64NEDTim Naberman (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
65NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma6:12
66ESPRodrigo Alvarez Rodriguez (ESP)Burgos - BH6:14
67ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)Burgos - BHzt
68NEDTimo Roosen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnlzt
69BELLionel Taminiaux (BEL)Lotto - Dstny6:21
70NZLCampbell Stewart (NZL)Team Jayco Alula6:23
71ESPUnai Aznar Vijuesca (ESP)Equipo Kern Pharma6:34
72ITACesare Benedetti (ITA)6:43
73GERLuis-Joe Lührs (GER)Bora - Hansgrohe6:52
74USALuke Lamperti (USA)Soudal - Quick Step6:57
75CYPAndreas Miltiadis (CYP)7:03
76DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Uno-X Mobility7:06
77FRANicolas Debeaumarche (FRA)Cofidiszt
78OMAMazin Al Riyami (OMA)7:17
79RUSGleb Syritsa (RUS)Astana Qazaqstan Team7:19
80BELHenri Vandenabeele (BEL)Lotto - Dstnyzt
81MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)7:59
82KAZSavelii Laptev (KAZ)Astana Qazaqstan Development Team8:03
83AUSCaleb Ewan (AUS)Team Jayco Alulazt
84ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis8:05
85OMASaid Al Rahbi (OMA)8:24
86OMAMundher Al Hsani (OMA)8:32
87ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
88DENTobias Lund Andresen (DEN)Team Dsm-Firmenich Postnl8:53
89NORStian Fredheim (NOR)9:16
90OMAAbdulrahman Alyaqoobi (OMA)9:21
91BELAimé De Gendt (BEL)Cofidis9:22
92FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
93FRAPaul Magnier (FRA)Soudal - Quick Stepzt
94GERMax Walscheid (GER)Team Jayco Alula9:38
95FRAElie Gesbert (FRA)Arkea - B&b Hotels10:07
96BELAmaury Capiot (BEL)Arkea - B&b Hotelszt
97ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Burgos - BH10:27
98GREPolychronis Tzortzakis (GRE)10:49
99GERLucas Carstensen (GER)zt
100MASIrwandie Lakasek (MAS)zt
101JAPManabu Ishibashi (JAP)Jcl Team Ukyo11:01
102FRAFlorian Dauphin (FRA)Arkea - B&b Hôtels Développement11:09
103THAPatompob Phonarjthan (THA)zt
104ITAMatteo Malucelli (ITA)Jcl Team Ukyo11:44
105NEDFabio Jakobsen (NED)Team Dsm-Firmenich Postnl12:17
106COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Uae Team Emirateszt
107UAEAbdulla Alhammadi (UAE)Uae Team Emirates Gen Z12:22
108KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Team12:27
109UAEMohammad Almutaiwei (UAE)Uae Team Emirates Gen Z12:31
110OMAMohammed Al-Wahibi (OMA)12:33
111OMASaif Al Aamri (OMA)12:57
112OMAAbdullah Al-Gheilani (OMA)13:04
113NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Mobility

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden