De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Olympische Spelen - 1988

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Olympische Spelen - Uitslagen Heren 1988

Zuid-KoreaZuid-Korea - Seoul - 18 September 1988 - 27 September 1988


Wegwedstrijd Heren - 27 September 1988


1GDROlaf Ludwig (GDR)4h32'22
2FRGBernd Gröne (FRG)3''
3FRGChristian Henn (FRG)24''
4USARobert Mionski (USA)zt
5UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)zt
6AUSEdward Salas (AUS)zt
7ITARoberto Pelliconi (ITA)zt
8NZLGraeme Miller (NZL)zt
9ANDEmilio Perez Font (AND)zt
10TCHJosef Regec (TCH)zt
11BELJan Mattheus (BEL)zt
12HKGChung-Yam Hung (HKG)zt
13NORAtle Pedersen (NOR)Pdm - Ultima - Concordezt
14GERRemig Stumpf (GER)Toshiba - Look - Nievrezt
15NEDMichel Zanoli (NED)zt
16ITAFabrizio Bontempi (ITA)zt
17POLZdzislaw Wrona (POL)zt
18GBRNeil Hoban (GBR)zt
19BELJohnny Dauwe (BEL)zt
20BRACássio Freitas de Paiva (BRA)zt
21KORHyon-kon Park (KOR)zt
22AUTMario Traxl (AUT)zt
23GERUwe Raab (GER)zt
24FRAJean-François Laffillé (FRA)Toshiba - Look - Nievrezt
25JAPMitsuhiro Suzuki (JAP)zt
26SUIMarcel Stäuble (SUI)zt
27NORErik Johan Saebø (NOR)zt
28POLJacek Bodyk (POL)zt
29CANYvan Waddell (CAN)zt
30YUGRajko Cubric (YUG)zt
31COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)zt
32SRBMiko Brkovic (SRB)zt
33CANBrian Walton (CAN)zt
34AUTHans Lienhart (AUT)zt
35SUIDaniel Steiger (SUI)zt
36GBRPaul Curran (GBR)zt
37FINJari Lähde (FIN)zt
38NEDRob Harmeling (NED)Jo Van Aarle - Eccozt
39ALGMohamed Mir (ALG)zt
40ITAGianluca Bortolami (ITA)zt
41AUTDietmar Hauer (AUT)zt
42NEDTom Cordes (NED)zt
43SWEMichel Lafis (SWE)zt
44CHNXuezhong Tang (CHN)zt
45IRLCormac McCann (IRL)zt
46URUJosé Enrique Asconeguy González (URU)zt
47CZELudek Styks (CZE)zt
48COLNelson Rodriguez Serna (COL)zt
49IRLJohn McQuaid (IRL)zt
50HKGHung Tak Leung (HKG)zt
51RUSAsiat Saitov (RUS)zt
52ESPEduardo Manrique González (ESP)zt
53CHNHong Liu (CHN)zt
54LIEPeter Hermann (LIE)zt
55HKGTat Ming Chow (HKG)zt
56IRIIraj-Amir Akhori (IRI)zt
57SWEAnders Jarl (SWE)zt
58CAYPerry Merren (CAY)zt
59ANDXavier Perez Font (AND)zt
60URSRikho Suun (URS)zt
61CZELubos Lom (CZE)zt
62GBRMark Gornall (GBR)zt
63BRAWanderley Magalhaes Azevedo (BRA)zt
64SURRealdo Jessurun (SUR)zt
65USAScott McKinley (USA)7 Elevenzt
66BRAMarcos Mazzaron (BRA)zt
67COLDuban Alberto Ramirez Rodriguez (COL)zt
68NORGeir Dahlen (NOR)zt
69USACraig Schommer (USA)zt
70FRAClaude Carlin (FRA)zt
71DENTommy Nielsen (DEN)zt
72JAPKyoshi Miura (JAP)zt
73CANGervais Rioux (CAN)zt
74DENPeter Meinert Nielsen (DEN)zt
75NZLBrian Fowler (NZL)zt
76URUAlcides Echeverri (URU)zt
77MEXLuis Rosendo Ramos Maldonado (MEX)zt
78SLOValter Bonca (SLO)zt
79SUIFelice Puttini (SUI)zt
80ESPGonzalo Aguiar Martinez (ESP)zt
81IRLPaul McCormack (IRL)zt
82GDRUwe Ampler (GDR)zt
83ESPJosé Roberto Sierra Aguerro (ESP)zt
84GUAAndrés Torres (GUA)zt
85KORJin Ok Lee (KOR)zt
86GUAÓscar Alfred Aquino Sandoval (GUA)zt
87SWERoul Fahlin (SWE)zt
88BELFrank Francken (BEL)zt
89ESPIvan Alemany Villar (ESP)1'51''
90KORDae-Cheol Sin (KOR)2'57''
91FRALaurent Bezault (FRA)Toshiba - Look - Nievre3'23''
92MASKumaresan Murugayan (MAS)10'25''
93IRISyamak Zafarzadeh (IRI)zt
94MEXHector Perez (MEX)zt
95JAPYoshihiro Tsumuraya (JAP)10'53''
96ALGSebti Benzine (ALG)zt
97JAMRaymond Thomas (JAM)11'06''
98CODMobange Amisi (COD)12'15''
99ZIMPierre Gouws (ZIM)zt
100GUAVíctor Brigido Lechuga Reyes (GUA)12'58''
101UAESultan Khalifa (UAE)13'28''
102CAYRichard Pascal (CAY)14'20''
103PHIDomingo Villanueva (PHI)15'44''
104CODKimpale Mosengo (COD)zt
105ZIMGary Mandy (ZIM)20'21''
106MONStéphane Operto (MON)zt
107JAMArthur Tenn (JAM)zt
108POLAndrezej Mierzejewski (POL)zt
109MAWDyton Chimwaza (MAW)zt

Ploegentijdrit Heren - 18 September 1988Ploegentijdrit


1GDR Oost-Duitsland (Jan Schur, Maik Landsmann, Mario Kummer, Uwe Ampler)1h57'47"
2POL Polen (Andrzej Sypytkowski, Marek Lesniewski, Zenon Jaskula, Joachim Halupczok)1h57'54"
3SWE Nationaal team van Zweden (Anders Jarl, Michel Lafis, Jan Karlsson, Björn Johansson)1h59'47"
4FRA Frankrijk (Thierry Laurent, Pascal Lance, Eric Heulot, Laurent Bezault)1h59'49"
5ITA Italië (Flavio Vanzella, Mario Scirea, Eros Poli, Roberto Maggioni)1h59'57"
6FRG West-Duitsland (Remig Stumpf, Raimund Lehnert, Bernd Gröne, Ernst Christl)2h00'05"
7URS Sovjet-Unie (Igor Sumnikov, Asiat Saitov, Viktor Klimov, Maria Paola Turcutto)2h00'26"
8TCH Tsjechoslowakije (Josef Regec, Milan Kren, Vladimir Kinst, Vladimír Hruza)2h02'23"
9AUS Australië (Paul-Scott Steward, Clayton Stevenson, Bruce Keech, Stephen Fairless)2h02'23"
10USA Verenigde Staten (Andy Paulin, Tony Palmer, Jim Copeland, Norman Alvis)2h02'35"
11NED Nederland (Michel Zanoli, Maarten Den Bakker, Gerrit De Vries, Tom Cordes)2h03'28"
12NZL Nieuw-Zeeland (Gavin Stevens, Paul Leitch, Gregory Fraine, Brian Fowler)2h03'48"
13CAN Canada (Brian Walton, Yvan Waddell, David Spears, Chris Koberstein)2h04'09"
14ESP Spanje (José Luis Rodríguez García, Arturo Gériz Moreno, Javier Carballeda Echeverria, Xavier Aldanondo Luzuriaqa)2h05'11"
15YUG Joegoslavië (Joze Smole, Robert Sebenik, Sandi Papez, Valter Bonca)2h05'35"
16AUT Oostenrijk (Mario Traxl, Johann Lienhart, Norbert Kostel, Dietmar Hauer)2h06'14"
17CHN China (Wei-Pei Wu, Xuezhong Tang, Hong Liu, Longchen Guo)2h06'22"
18BRA Brazilië (Marcos Mazzaron, Cássio Freitas de Paiva, César Daneliczen, Wanderley Magalhaes Azevedo)2h07'11"
19IRL Ireland (Stephen Spratt, John McQuaid, Cormac McCann, Philip Cassidy)2h07'59"
20GBR Groot-Brittannië (David Spencer, Ben Luckwell, Harry Lodge, Philip Bateman)2h08'27"
21COL Colombia (Julio Cesar Rodríguez, Orlando Castillo Cabrera, Pedro Nelson Bonilla, Angel Noé Alayon Lopez)2h10'34"
22MEX Mexico (Luis Rosendo Ramos Maldonado, Hector Perez, Guillermo Gutiérrez, Édgar Gabriel Caño Olivas)2h12'46"
23IRI Iran (Syamak Zafarzadeh, Mehrdad Zafarzadeh, Abas Ismaili, Moustafa Chichi)2h15'29"
24KOR Zuid-Korea (Duk-haeng Cho, Jin Ok Lee, Hyon-kon Park, Byeong-Heon Yu)2h16'16"
25HKG Hong Kong (Chak-Bor Hui, Chung-Yam Hung, Hung-Tak Leung, Kau-Wai Yu)2h16'43"
26GUA Guatemala (Óscar Alfred Aquino Sandoval, Julio Illescas, Víctor Brigido Lechuga Reyes, Andrés Torres)2h18'58"
27CAY Kaaimaneilanden (Nicholas Baker, Alfred Ebanks, Craig Merren, Richard Pascal)2h19'08"
28ZAI Zaire (Mobange Amisi, Ndjibu N'Golomingi, Pasi Mbenza, Kimpale Mosengo)2h21'37"
29UAE Verenigde Arabische Emiraten (Ali Al-Abed, Ali Hayyaz, Sultan Khalifa, Naji Sayed)2h26'11"
30MAW Malawi (Dyton Chimwaza, Daniel Kaswanga, George Nayeja, Amadu Yusufu) 2h32'37"

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden