De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/03 - 06/03 | Rio de Janeiro | Olympische Spelen - Kwalificaties - Olympische Spelen - Kwalificaties Amerika | Roeien | Beëindigd |
05/03 - 13/03 | Vilamoura | Wereldkampioenschap 470 | Zeilen | Beëindigd |
07/03 - 13/03 | Vilamoura | Europees Kampioenschap RS:X | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/04 - 07/04 | Varese | Olympische Spelen - Kwalificaties - Olympische Spelen - Kwalificaties Europa | Roeien | Beëindigd |
09/04 - 11/04 | Varese | Europese Kampioenschappen | Roeien | Beëindigd |
09/04 - 16/04 | Vilamoura | Europees Kampioenschap Finn | Zeilen | Z. Berecz |
21/04 - 27/04 | Cadiz | Wereldkampioenschap RS:X (Board) | Zeilen | Beëindigd |
30/04 - 02/05 | CRO | Wereldbeker - Zagreb | Roeien | Beëindigd |
30/04 - 07/05 | Vilamoura | Europese Kampioenschappen 470 | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/05 - 12/05 | Porto | Wereldkampioenschap Finn | Zeilen | A. Maloney |
04/05 - 12/05 | Porto | WK Finn U23 | Zeilen | J. Cardona Bocaran. |
05/05 - 07/05 | Tokyo | Olympische Spelen - Kwalificaties - Olympische Spelen - Kwalificaties Azië & Oceanië | Roeien | Beëindigd |
06/05 - 09/05 | Ivrea | Europees Kampioenschap - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
13/05 - 15/05 | HUN | Wereldbeker Paracanoe - Szeged | Kano-Kajak | Beëindigd |
14/05 - 16/05 | Szeged | Wereldbeker - Vlak Water - Szeged | Kano-Kajak | Beëindigd |
16/05 - 18/05 | Luzern | Olympische Spelen - Kwalificaties - Olympische Spelen - Kwalificatietornooi | Roeien | Beëindigd |
21/05 - 23/05 | Luzern | Wereldbeker - Luzern | Roeien | Beëindigd |
21/05 - 23/05 | RUS | Wereldbeker - Vlak Water - Barnaul | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/06 - 13/06 | NED | Wereldbeker Zeilen - Medemblik | Zeilen | Beëindigd |
03/06 - 05/06 | Gavirate | Olympische Spelen - Kwalificaties - Paralympisch Kwalificatietornooi | Roeien | Beëindigd |
03/06 - 06/06 | Poznan | Europees Kampioenschap - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
03/06 - 06/06 | Poznan | EK Paracanoe | Kano-Kajak | Beëindigd |
04/06 - 06/06 | ITA | Wereldbeker - Sabaudia | Roeien | Beëindigd |
11/06 - 13/06 | Praag | Wereldbeker Slalom - Praag | Kano-Kajak | Beëindigd |
18/06 - 20/06 | GER | Wereldbeker Slalom - Markkleeberg | Kano-Kajak | Beëindigd |
24/06 - 27/06 | Poznan | EK U-23 - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
24/06 - 27/06 | Poznan | EK Junioren - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/07 - 11/07 | Tacen | WK Junioren - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
06/07 - 11/07 | Tacen | WK U-23 - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
07/07 - 11/07 | Racice | Wereldkampioenschap U-23 | Roeien | Beëindigd |
08/07 - 11/07 | Moscow | EK Marathon | Kano-Kajak | Beëindigd |
08/07 - 11/07 | Moscow | EK Marathon Junioren | Kano-Kajak | Beëindigd |
08/07 - 11/07 | Moscow | EK Marathon Junioren | Kano-Kajak | Beëindigd |
23/07 - 30/07 | Tokyo | Olympische Spelen | Roeien | Beëindigd |
25/07 - 30/07 | Tokyo | Olympische Spelen - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
25/07 - 01/08 | Tokyo | Olympische Spelen | Surfen | Beëindigd |
25/07 - 04/08 | Tokyo | Olympische Spelen | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/08 - 07/08 | Tokyo | Olympische Spelen - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
11/08 - 15/08 | Plovdiv | Wereldkampioenschap Junioren | Roeien | Beëindigd |
19/08 - 22/08 | Solkan | EK Junioren - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
19/08 - 22/08 | Solkan | EK U-23 - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
22/08 - 25/08 | Santa Rosa Beach | WK U-17 | Waterskiën | Beëindigd |
25/08 - 29/08 | Santa Rosa Beach | WK U-21 | Waterskiën | Beëindigd |
27/08 - 29/08 | Tokyo | Paralympische Spelen | Roeien | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/09 - 04/09 | Tokyo | Paralympische Spelen | Kano-Kajak | Beëindigd |
03/09 - 05/09 | La Seu d'Urgell | Wereldbeker Slalom - La Seu d'Urgell | Kano-Kajak | Beëindigd |
03/09 - 06/09 | Montemar-o-Velho | WK U-23 - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
03/09 - 06/09 | Montemor-o-Novo | WK Junioren - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
04/09 - 05/09 | Kruszwica | Europees Kampioenschap U-23 | Roeien | Beëindigd |
16/09 - 19/09 | Kopenhagen | Wereldkampioenschap - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
21/09 - 26/09 | Bratislava | Wereldkampioenschap - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
22/09 - 26/09 | Bratislava | WK Wild Water | Kano-Kajak | Weldra |
24/09 - 26/09 | Oeiras | World Rowing Beach Sprint Finals | Roeien | Beëindigd |
30/09 - 02/10 | Oeiras | World Rowing Coastal Championships | Roeien | Weldra |
30/09 - 03/10 | Bascov | WK Marathon U-23 | Kano-Kajak | Beëindigd |
30/09 - 03/10 | Bascov | WK Marathon Junioren | Kano-Kajak | Beëindigd |
30/09 - 03/10 | Bascov | Wereldkampioenschap Marathon | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
09/10 - 10/10 | München | Europees Kampioenschap Junioren | Roeien | Beëindigd |
12/10 - 17/10 | Groveland | Wereldkampioenschappen | Waterskiën | Beëindigd |
17/10 - 24/10 | Shanghai | Wereldkampioenschappen | Roeien | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/11 - 10/11 | Barcelona | Wereldkampioenschap Laser | Zeilen | T. Saunders |
16/11 - 21/11 | Al Musannah | WK Nacra 17 | Zeilen | Groot-Brittannië |
16/11 - 21/11 | Al Musannah | Wereldkampioenschap 49er | Zeilen | Beëindigd |
29/11 - 06/12 | Al Musannah | Wereldkampioenschap Laser Radial | Zeilen | Beëindigd |