De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Nations League - 2020/2021 - Home

Voetbal - UEFA Nations League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Nations League 2020/2021 - Home

Divisie A - Groep 1 (04/09/2020 - 17/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Italië4211021+1
2Polen32101220
3Nederland32101110
4Bosnië en Herzegovina1201123-1
4 September 2020
20h45NederlandNederland1 - 0PolenPolen
20h45ItaliëItalië1 - 1Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
7 September 2020
20h45NederlandNederland0 - 1ItaliëItalië
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina1 - 2PolenPolen
8 Oktober 2020
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - NederlandNederland
20h45PolenPolen - ItaliëItalië
11 Oktober 2020
20h45PolenPolen - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
20h45ItaliëItalië - NederlandNederland
14 November 2020
20h45ItaliëItalië - PolenPolen
20h45NederlandNederland - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
17 November 2020
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - ItaliëItalië
20h45PolenPolen - NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Divisie A - Groep 2 (05/09/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1België6220071+6
2Engeland4211010+1
3Denemarken1201102-2
4IJsland0200216-5
5 September 2020
18h00IJslandIJsland0 - 1EngelandEngeland
20h45DenemarkenDenemarken0 - 2BelgiëBelgië
8 September 2020
20h45DenemarkenDenemarken0 - 0EngelandEngeland
20h45BelgiëBelgië5 - 1IJslandIJsland
9 Oktober 2020
20h45EngelandEngeland - BelgiëBelgië
20h45IJslandIJsland - DenemarkenDenemarken
12 Oktober 2020
20h45IJslandIJsland - BelgiëBelgië
20h45EngelandEngeland - DenemarkenDenemarken
12 November 2020
20h45BelgiëBelgië - EngelandEngeland
20h45DenemarkenDenemarken - IJslandIJsland
15 November 2020
18h00EngelandEngeland - IJslandIJsland
18h00BelgiëBelgië - DenemarkenDenemarken

Detail van de uitslagen


Divisie A - Groep 3 (05/09/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Portugal6220061+5
2Frankrijk6220052+3
3Zweden0200203-3
4Kroatië0200238-5
5 September 2020
20h45ZwedenZweden0 - 1FrankrijkFrankrijk
20h45PortugalPortugal4 - 1KroatiëKroatië
8 September 2020
20h45ZwedenZweden0 - 2PortugalPortugal
20h45FrankrijkFrankrijk4 - 2KroatiëKroatië
9 Oktober 2020
20h45KroatiëKroatië - ZwedenZweden
20h45FrankrijkFrankrijk - PortugalPortugal
12 Oktober 2020
20h45PortugalPortugal - ZwedenZweden
20h45KroatiëKroatië - FrankrijkFrankrijk
12 November 2020
20h45PortugalPortugal - FrankrijkFrankrijk
20h45ZwedenZweden - KroatiëKroatië
15 November 2020
20h45KroatiëKroatië - PortugalPortugal
20h45FrankrijkFrankrijk - ZwedenZweden

Detail van de uitslagen


Divisie A - Groep 4 (03/09/2020 - 16/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje4211051+4
2Oekraïne3210125-3
3Duitsland22020220
4Zwitserland1201123-1
3 September 2020
20h45DuitslandDuitsland1 - 1SpanjeSpanje
20h45OekraïneOekraïne2 - 1ZwitserlandZwitserland
6 September 2020
20h45ZwitserlandZwitserland1 - 1DuitslandDuitsland
20h45SpanjeSpanje4 - 0OekraïneOekraïne
10 Oktober 2020
20h45SpanjeSpanje - ZwitserlandZwitserland
20h45OekraïneOekraïne - DuitslandDuitsland
13 Oktober 2020
20h45OekraïneOekraïne - SpanjeSpanje
20h45DuitslandDuitsland - ZwitserlandZwitserland
13 November 2020
20h45DuitslandDuitsland - OekraïneOekraïne
20h45ZwitserlandZwitserland - SpanjeSpanje
16 November 2020
20h45SpanjeSpanje - DuitslandDuitsland
20h45ZwitserlandZwitserland - OekraïneOekraïne

Detail van de uitslagen


Divisie A - Finaleronde (03/06/2021 - 07/06/2021)



Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Divisie B - Groep 1 (04/09/2020 - 17/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Roemenië4211043+1
2Noorwegen3210163+3
3Oostenrijk32101440
4Noord-Ierland1201126-4
4 September 2020
20h45NoorwegenNoorwegen1 - 2OostenrijkOostenrijk
20h45RoemeniëRoemenië1 - 1Noord-IerlandNoord-Ierland
7 September 2020
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland1 - 5NoorwegenNoorwegen
20h45OostenrijkOostenrijk2 - 3RoemeniëRoemenië
8 Oktober 2020
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland - OostenrijkOostenrijk
20h45NoorwegenNoorwegen - RoemeniëRoemenië
11 Oktober 2020
18h00NoorwegenNoorwegen - Noord-IerlandNoord-Ierland
20h45RoemeniëRoemenië - OostenrijkOostenrijk
14 November 2020
18h00RoemeniëRoemenië - NoorwegenNoorwegen
20h45OostenrijkOostenrijk - Noord-IerlandNoord-Ierland
17 November 2020
20h45OostenrijkOostenrijk - NoorwegenNoorwegen
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland - RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Divisie B - Groep 2 (04/09/2020 - 17/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Schotland4211032+1
2Tsjechië3210143+1
3Israël22020220
4Slowakije1201124-2
4 September 2020
20h45SchotlandSchotland1 - 1IsraëlIsraël
20h45SlowakijeSlowakije1 - 3TsjechiëTsjechië
7 September 2020
20h45IsraëlIsraël1 - 1SlowakijeSlowakije
20h45TsjechiëTsjechië1 - 2SchotlandSchotland
8 Oktober 2020
20h45SchotlandSchotland - SlowakijeSlowakije
20h45IsraëlIsraël - TsjechiëTsjechië
11 Oktober 2020
15h00SchotlandSchotland - TsjechiëTsjechië
20h45SlowakijeSlowakije - IsraëlIsraël
14 November 2020
15h00TsjechiëTsjechië - IsraëlIsraël
18h00SlowakijeSlowakije - SchotlandSchotland
17 November 2020
20h45IsraëlIsraël - SchotlandSchotland
20h45TsjechiëTsjechië - SlowakijeSlowakije

Detail van de uitslagen


Divisie B - Groep 3 (03/09/2020 - 17/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland6220063+3
2Hongarije32101330
3Turkije1201101-1
4Servië1201113-2
3 September 2020
20h45TurkijeTurkije0 - 1HongarijeHongarije
20h45RuslandRusland3 - 1ServiëServië
6 September 2020
18h00HongarijeHongarije2 - 3RuslandRusland
20h45ServiëServië0 - 0TurkijeTurkije
9 Oktober 2020
20h45RuslandRusland - TurkijeTurkije
20h45ServiëServië - HongarijeHongarije
12 Oktober 2020
20h45TurkijeTurkije - ServiëServië
20h45RuslandRusland - HongarijeHongarije
14 November 2020
18h00TurkijeTurkije - RuslandRusland
20h45HongarijeHongarije - ServiëServië
17 November 2020
20h45HongarijeHongarije - TurkijeTurkije
20h45ServiëServië - RuslandRusland

Detail van de uitslagen


Divisie B - Groep 4 (03/09/2020 - 16/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Wales6220020+2
2Finland32101110
3Ierland1201112-1
-Bulgarije1201112-1
3 September 2020
20h45FinlandFinland0 - 1WalesWales
20h45BulgarijeBulgarije1 - 1IerlandIerland
6 September 2020
15h00WalesWales1 - 0BulgarijeBulgarije
18h00IerlandIerland0 - 1FinlandFinland
10 Oktober 2020
15h00IerlandIerland - WalesWales
18h00FinlandFinland - BulgarijeBulgarije
13 Oktober 2020
20h45FinlandFinland - IerlandIerland
20h45BulgarijeBulgarije - WalesWales
13 November 2020
20h45BulgarijeBulgarije - FinlandFinland
20h45WalesWales - IerlandIerland
16 November 2020
20h45IerlandIerland - BulgarijeBulgarije
20h45WalesWales - FinlandFinland

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 1 (05/09/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Montenegro6220030+3
2Luxemburg32101220
-Azerbeidzjan32101220
4Cyprus0200203-3
5 September 2020
18h00CyprusCyprus0 - 2MontenegroMontenegro
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan1 - 2LuxemburgLuxemburg
8 September 2020
20h45CyprusCyprus0 - 1AzerbeidzjanAzerbeidzjan
20h45LuxemburgLuxemburg0 - 1MontenegroMontenegro
9 Oktober 2020
20h45LuxemburgLuxemburg - CyprusCyprus
20h45MontenegroMontenegro - AzerbeidzjanAzerbeidzjan
12 Oktober 2020
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan - CyprusCyprus
20h45MontenegroMontenegro - LuxemburgLuxemburg
12 November 2020
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan - MontenegroMontenegro
20h45CyprusCyprus - LuxemburgLuxemburg
15 November 2020
20h45LuxemburgLuxemburg - AzerbeidzjanAzerbeidzjan
20h45MontenegroMontenegro - CyprusCyprus

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 2 (05/09/2020 - 16/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noord-Macedonië4211032+1
2Georgië4211021+1
3Armenië3210132+1
4Estland0200203-3
5 September 2020
15h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië2 - 1ArmeniëArmenië
18h00EstlandEstland0 - 1GeorgiëGeorgië
8 September 2020
18h00GeorgiëGeorgië1 - 1Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
18h00ArmeniëArmenië2 - 0EstlandEstland
8 Oktober 2020
18h00ArmeniëArmenië - GeorgiëGeorgië
20h45EstlandEstland - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
11 Oktober 2020
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - GeorgiëGeorgië
18h00EstlandEstland - ArmeniëArmenië
13 November 2020
18h00GeorgiëGeorgië - ArmeniëArmenië
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - EstlandEstland
16 November 2020
18h00ArmeniëArmenië - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
18h00GeorgiëGeorgië - EstlandEstland

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 3 (03/09/2020 - 16/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Griekenland4211021+1
2Slovenië4211010+1
3Kosovo1201123-1
4Moldavië1201112-1
3 September 2020
20h45SloveniëSlovenië0 - 0GriekenlandGriekenland
20h45MoldaviëMoldavië1 - 1KosovoKosovo
6 September 2020
18h00SloveniëSlovenië1 - 0MoldaviëMoldavië
20h45KosovoKosovo1 - 2GriekenlandGriekenland
10 Oktober 2020
20h45GriekenlandGriekenland - MoldaviëMoldavië
20h45KosovoKosovo - SloveniëSlovenië
13 Oktober 2020
20h45MoldaviëMoldavië - SloveniëSlovenië
20h45GriekenlandGriekenland - KosovoKosovo
13 November 2020
20h45MoldaviëMoldavië - GriekenlandGriekenland
20h45SloveniëSlovenië - KosovoKosovo
16 November 2020
20h45GriekenlandGriekenland - SloveniëSlovenië
20h45KosovoKosovo - MoldaviëMoldavië

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 4 (04/09/2020 - 15/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kazachstan3210132+1
2Albanië3210121+1
3Wit-Rusland3210123-1
4Litouwen3210112-1
4 September 2020
18h00LitouwenLitouwen0 - 2KazachstanKazachstan
20h45Wit-RuslandWit-Rusland0 - 2AlbaniëAlbanië
7 September 2020
16h00KazachstanKazachstan1 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
20h45AlbaniëAlbanië0 - 1LitouwenLitouwen
10 Oktober 2020
15h00KazachstanKazachstan - AlbaniëAlbanië
18h00LitouwenLitouwen - Wit-RuslandWit-Rusland
13 Oktober 2020
20h45LitouwenLitouwen - AlbaniëAlbanië
20h45Wit-RuslandWit-Rusland - KazachstanKazachstan
12 November 2020
18h00Wit-RuslandWit-Rusland - LitouwenLitouwen
20h45AlbaniëAlbanië - KazachstanKazachstan
15 November 2020
15h00AlbaniëAlbanië - Wit-RuslandWit-Rusland
15h00KazachstanKazachstan - LitouwenLitouwen

Detail van de uitslagen


Divisie D - Groep 1 (03/09/2020 - 17/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Far Oer6220042+2
2Letland22020110
3Malta1201134-1
4Andorra1201101-1
3 September 2020
18h00LetlandLetland0 - 0AndorraAndorra
20h45Far OerFar Oer3 - 2MaltaMalta
6 September 2020
15h00AndorraAndorra0 - 1Far OerFar Oer
20h45MaltaMalta1 - 1LetlandLetland
9 Oktober 2020
20h45AndorraAndorra - MaltaMalta
20h45Far OerFar Oer - LetlandLetland
12 Oktober 2020
20h45LetlandLetland - MaltaMalta
20h45Far OerFar Oer - AndorraAndorra
14 November 2020
15h00MaltaMalta - AndorraAndorra
18h00LetlandLetland - Far OerFar Oer
17 November 2020
20h45AndorraAndorra - LetlandLetland
20h45MaltaMalta - Far OerFar Oer

Detail van de uitslagen


Divisie D - Groep 2 (05/09/2020 - 16/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Liechtenstein3110020+2
2Gibraltar3110010+1
3San Marino0200203-3
5 September 2020
15h00GibraltarGibraltar1 - 0San MarinoSan Marino
8 September 2020
20h45San MarinoSan Marino0 - 2LiechtensteinLiechtenstein
8 Oktober 2020
20h45LiechtensteinLiechtenstein - GibraltarGibraltar
11 Oktober 2020
18h00LiechtensteinLiechtenstein - San MarinoSan Marino
13 November 2020
20h45San MarinoSan Marino - GibraltarGibraltar
16 November 2020
20h45GibraltarGibraltar - LiechtensteinLiechtenstein

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden