De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Nations League - 2018/2019 - Home

Voetbal - UEFA Nations League - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Nations League - Home

Divisie A - Groep 1 (06/09/2018 - 19/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Nederland7421184+4
2Frankrijk74211440
3Duitsland2402237-4
6 September 2018
20h45DuitslandDuitsland0 - 0FrankrijkFrankrijk
9 September 2018
20h45FrankrijkFrankrijk2 - 1NederlandNederland
13 Oktober 2018
20h45NederlandNederland3 - 0DuitslandDuitsland
16 Oktober 2018
20h45FrankrijkFrankrijk2 - 1DuitslandDuitsland
16 November 2018
20h45NederlandNederland2 - 0FrankrijkFrankrijk
19 November 2018
20h45DuitslandDuitsland2 - 2NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Divisie A - Groep 2 (08/09/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zwitserland94301145+9
2België9430196+3
3IJsland04004113-12
8 September 2018
18h00ZwitserlandZwitserland6 - 0IJslandIJsland
11 September 2018
20h45IJslandIJsland0 - 3BelgiëBelgië
12 Oktober 2018
20h45BelgiëBelgië2 - 1ZwitserlandZwitserland
15 Oktober 2018
20h45IJslandIJsland1 - 2ZwitserlandZwitserland
15 November 2018
20h45BelgiëBelgië2 - 0IJslandIJsland
18 November 2018
20h45ZwitserlandZwitserland5 - 2BelgiëBelgië

Detail van de uitslagen


Divisie A - Groep 3 (07/09/2018 - 20/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Portugal8422053+2
2Italië54121220
3Polen2402246-2
7 September 2018
20h45ItaliëItalië1 - 1PolenPolen
10 September 2018
20h45PortugalPortugal1 - 0ItaliëItalië
11 Oktober 2018
20h45PolenPolen2 - 3PortugalPortugal
14 Oktober 2018
20h45PolenPolen0 - 1ItaliëItalië
17 November 2018
20h45ItaliëItalië0 - 0PortugalPortugal
20 November 2018
20h45PortugalPortugal1 - 1PolenPolen

Detail van de uitslagen


Divisie A - Groep 4 (08/09/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Engeland7421165+1
2Spanje64202127+5
3Kroatië44112410-6
8 September 2018
20h45EngelandEngeland1 - 2SpanjeSpanje
11 September 2018
20h45SpanjeSpanje6 - 0KroatiëKroatië
12 Oktober 2018
20h45KroatiëKroatië0 - 0EngelandEngeland
15 Oktober 2018
20h45SpanjeSpanje2 - 3EngelandEngeland
15 November 2018
20h45KroatiëKroatië3 - 2SpanjeSpanje
18 November 2018
15h00EngelandEngeland2 - 1KroatiëKroatië

Detail van de uitslagen


Divisie A - Finaleronde (05/06/2019 - 09/06/2019)


Halve Finale (06/06/2019)
5 Juni 2019
20h45 in PortoPortugalPortugal3 - 1ZwitserlandZwitserland
6 Juni 2019
20h45 in GuimarãesNederlandNederland3 - 1 verlengingenEngelandEngeland

Om 3e/4e plaats (09/06/2019)
9 Juni 2019
15h00 in GuimarãesEngelandEngeland0 - 0 (6 str 5)ZwitserlandZwitserland

Finale (09/06/2019)
9 Juni 2019
20h45 in PortoPortugalPortugal1 - 0NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Divisie B - Groep 1 (06/09/2018 - 19/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Oekraïne94301550
2Tsjechië64202440
3Slowakije34103550
6 September 2018
20h45TsjechiëTsjechië1 - 2OekraïneOekraïne
9 September 2018
15h00OekraïneOekraïne1 - 0SlowakijeSlowakije
13 Oktober 2018
15h00SlowakijeSlowakije1 - 2TsjechiëTsjechië
16 Oktober 2018
20h45OekraïneOekraïne1 - 0TsjechiëTsjechië
16 November 2018
20h45SlowakijeSlowakije4 - 1OekraïneOekraïne
19 November 2018
20h45TsjechiëTsjechië1 - 0SlowakijeSlowakije

Detail van de uitslagen


Divisie B - Groep 2 (07/09/2018 - 20/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zweden7421153+2
2Rusland7421143+1
3Turkije3410347-3
7 September 2018
20h45TurkijeTurkije1 - 2RuslandRusland
10 September 2018
20h45ZwedenZweden2 - 3TurkijeTurkije
11 Oktober 2018
21h45RuslandRusland0 - 0ZwedenZweden
14 Oktober 2018
18h00RuslandRusland2 - 0TurkijeTurkije
17 November 2018
18h00TurkijeTurkije0 - 1ZwedenZweden
20 November 2018
20h45ZwedenZweden2 - 0RuslandRusland

Detail van de uitslagen


Divisie B - Groep 3 (08/09/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bosnië en Herzegovina10431051+4
2Oostenrijk7421132+1
3Noord-Ierland0400427-5
8 September 2018
15h00Noord-IerlandNoord-Ierland1 - 2Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
11 September 2018
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina1 - 0OostenrijkOostenrijk
12 Oktober 2018
20h45OostenrijkOostenrijk1 - 0Noord-IerlandNoord-Ierland
15 Oktober 2018
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina2 - 0Noord-IerlandNoord-Ierland
15 November 2018
20h45OostenrijkOostenrijk0 - 0Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
18 November 2018
18h00Noord-IerlandNoord-Ierland1 - 2OostenrijkOostenrijk

Detail van de uitslagen


Divisie B - Groep 4 (06/09/2018 - 19/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken8422041+3
2Wales6420265+1
3Ierland2402215-4
6 September 2018
20h45WalesWales4 - 1IerlandIerland
9 September 2018
18h00DenemarkenDenemarken2 - 0WalesWales
13 Oktober 2018
20h45IerlandIerland0 - 0DenemarkenDenemarken
16 Oktober 2018
20h45IerlandIerland0 - 1WalesWales
16 November 2018
20h45WalesWales1 - 2DenemarkenDenemarken
19 November 2018
20h45DenemarkenDenemarken0 - 0IerlandIerland

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 1 (07/09/2018 - 20/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Schotland94301104+6
2Israël6420265+1
3Albanië3410318-7
7 September 2018
20h45AlbaniëAlbanië1 - 0IsraëlIsraël
10 September 2018
20h45SchotlandSchotland2 - 0AlbaniëAlbanië
11 Oktober 2018
20h45IsraëlIsraël2 - 1SchotlandSchotland
14 Oktober 2018
20h45IsraëlIsraël2 - 0AlbaniëAlbanië
17 November 2018
20h45AlbaniëAlbanië0 - 4SchotlandSchotland
20 November 2018
20h45SchotlandSchotland3 - 2IsraëlIsraël

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 2 (08/09/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Finland12640253+2
2Hongarije10631296+3
3Griekenland9630345-1
4Estland4611448-4
8 September 2018
18h00FinlandFinland1 - 0HongarijeHongarije
20h45EstlandEstland0 - 1GriekenlandGriekenland
11 September 2018
20h45FinlandFinland1 - 0EstlandEstland
20h45HongarijeHongarije2 - 1GriekenlandGriekenland
12 Oktober 2018
20h45EstlandEstland0 - 1FinlandFinland
20h45GriekenlandGriekenland1 - 0HongarijeHongarije
15 Oktober 2018
20h45FinlandFinland2 - 0GriekenlandGriekenland
20h45EstlandEstland3 - 3HongarijeHongarije
15 November 2018
20h45GriekenlandGriekenland1 - 0FinlandFinland
20h45HongarijeHongarije2 - 0EstlandEstland
18 November 2018
20h45GriekenlandGriekenland0 - 1EstlandEstland
20h45HongarijeHongarije2 - 0FinlandFinland

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 3 (06/09/2018 - 19/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen13641172+5
2Bulgarije11632175+2
3Cyprus5612359-4
4Slovenië3603358-3
6 September 2018
20h45SloveniëSlovenië1 - 2BulgarijeBulgarije
20h45NoorwegenNoorwegen2 - 0CyprusCyprus
9 September 2018
18h00BulgarijeBulgarije1 - 0NoorwegenNoorwegen
20h45CyprusCyprus2 - 1SloveniëSlovenië
13 Oktober 2018
18h00NoorwegenNoorwegen1 - 0SloveniëSlovenië
20h45BulgarijeBulgarije2 - 1CyprusCyprus
16 Oktober 2018
20h45SloveniëSlovenië1 - 1CyprusCyprus
20h45NoorwegenNoorwegen1 - 0BulgarijeBulgarije
16 November 2018
20h45CyprusCyprus1 - 1BulgarijeBulgarije
20h45SloveniëSlovenië1 - 1NoorwegenNoorwegen
19 November 2018
20h45CyprusCyprus0 - 2NoorwegenNoorwegen
20h45BulgarijeBulgarije1 - 1SloveniëSlovenië

Detail van de uitslagen


Divisie C - Groep 4 (07/09/2018 - 20/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Servië146420114+7
2Roemenië12633083+5
3Montenegro7621376+1
4Litouwen06006316-13
7 September 2018
20h45LitouwenLitouwen0 - 1ServiëServië
20h45RoemeniëRoemenië0 - 0MontenegroMontenegro
10 September 2018
20h45ServiëServië2 - 2RoemeniëRoemenië
20h45MontenegroMontenegro2 - 0LitouwenLitouwen
11 Oktober 2018
20h45MontenegroMontenegro0 - 2ServiëServië
20h45LitouwenLitouwen1 - 2RoemeniëRoemenië
14 Oktober 2018
15h00RoemeniëRoemenië0 - 0ServiëServië
20h45LitouwenLitouwen1 - 4MontenegroMontenegro
17 November 2018
15h00ServiëServië2 - 1MontenegroMontenegro
20h45RoemeniëRoemenië3 - 0LitouwenLitouwen
20 November 2018
20h45MontenegroMontenegro0 - 1RoemeniëRoemenië
20h45ServiëServië4 - 1LitouwenLitouwen

Detail van de uitslagen


Divisie D - Groep 1 (06/09/2018 - 19/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Georgië166510122+10
2Kazachstan6613287+1
3Letland4604226-4
4Andorra4604229-7
6 September 2018
16h00KazachstanKazachstan0 - 2GeorgiëGeorgië
20h45LetlandLetland0 - 0AndorraAndorra
9 September 2018
18h00GeorgiëGeorgië1 - 0LetlandLetland
10 September 2018
20h45AndorraAndorra1 - 1KazachstanKazachstan
13 Oktober 2018
18h00LetlandLetland1 - 1KazachstanKazachstan
18h00GeorgiëGeorgië3 - 0AndorraAndorra
16 Oktober 2018
16h00KazachstanKazachstan4 - 0AndorraAndorra
20h45LetlandLetland0 - 3GeorgiëGeorgië
15 November 2018
16h00KazachstanKazachstan1 - 1LetlandLetland
20h45AndorraAndorra1 - 1GeorgiëGeorgië
19 November 2018
18h00AndorraAndorra0 - 0LetlandLetland
18h00GeorgiëGeorgië2 - 1KazachstanKazachstan

Detail van de uitslagen


Divisie D - Groep 2 (08/09/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Wit-Rusland146420100+10
2Luxemburg106312114+7
3Moldavië9623145-1
4San Marino06006016-16
8 September 2018
18h00Wit-RuslandWit-Rusland5 - 0San MarinoSan Marino
20h45LuxemburgLuxemburg4 - 0MoldaviëMoldavië
11 September 2018
20h45San MarinoSan Marino0 - 3LuxemburgLuxemburg
20h45MoldaviëMoldavië0 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
12 Oktober 2018
20h45Wit-RuslandWit-Rusland1 - 0LuxemburgLuxemburg
20h45MoldaviëMoldavië2 - 0San MarinoSan Marino
15 Oktober 2018
20h45Wit-RuslandWit-Rusland0 - 0MoldaviëMoldavië
20h45LuxemburgLuxemburg3 - 0San MarinoSan Marino
15 November 2018
20h45San MarinoSan Marino0 - 1MoldaviëMoldavië
20h45LuxemburgLuxemburg0 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
18 November 2018
18h00San MarinoSan Marino0 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
18h00MoldaviëMoldavië1 - 1LuxemburgLuxemburg

Detail van de uitslagen


Divisie D - Groep 3 (07/09/2018 - 20/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kosovo146420152+13
2Azerbeidzjan9623176+1
3Far Oer56123510-5
4Malta36033514-9
7 September 2018
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan0 - 0KosovoKosovo
20h45Far OerFar Oer3 - 1MaltaMalta
10 September 2018
20h45MaltaMalta1 - 1AzerbeidzjanAzerbeidzjan
20h45KosovoKosovo2 - 0Far OerFar Oer
11 Oktober 2018
20h45Far OerFar Oer0 - 3AzerbeidzjanAzerbeidzjan
20h45KosovoKosovo3 - 1MaltaMalta
14 Oktober 2018
18h00Far OerFar Oer1 - 1KosovoKosovo
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan1 - 1MaltaMalta
17 November 2018
18h00MaltaMalta0 - 5KosovoKosovo
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan2 - 0Far OerFar Oer
20 November 2018
20h45MaltaMalta1 - 1Far OerFar Oer
20h45KosovoKosovo4 - 0AzerbeidzjanAzerbeidzjan

Detail van de uitslagen


Divisie D - Groep 4 (06/09/2018 - 19/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noord-Macedonië156501145+9
2Armenië106312148+6
3Gibraltar66204515-10
4Liechtenstein46114712-5
6 September 2018
18h00ArmeniëArmenië2 - 1LiechtensteinLiechtenstein
20h45GibraltarGibraltar0 - 2Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
9 September 2018
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië2 - 0ArmeniëArmenië
20h45LiechtensteinLiechtenstein2 - 0GibraltarGibraltar
13 Oktober 2018
18h00ArmeniëArmenië0 - 1GibraltarGibraltar
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië4 - 1LiechtensteinLiechtenstein
16 Oktober 2018
18h00ArmeniëArmenië4 - 0Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
20h45GibraltarGibraltar2 - 1LiechtensteinLiechtenstein
16 November 2018
20h45LiechtensteinLiechtenstein0 - 2Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
20h45GibraltarGibraltar2 - 6ArmeniëArmenië
19 November 2018
20h45LiechtensteinLiechtenstein2 - 2ArmeniëArmenië
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië4 - 0GibraltarGibraltar

Detail van de uitslagen


Divisie A - Finaleronde (Portugal - 05/06/2019 - 06/06/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
EngelandEngelandEngeland
NederlandNederlandNederland
PortugalPortugalPortugal
ZwitserlandZwitserlandZwitserland


Halve Finale (05/06/2019)

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden