De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Superliga - Slowakije Division 1 - 2019/2020 - Home

Voetbal - Superliga - Slowakije Division 1 - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Slowakije
  • AS Trencín
  • DAC Dunajska Streda
  • FC Nitra
  • FC ViOn Zlaté Moravce
  • FK Pohronie
  • FK Senica
  • MFK Zemplín Michalovce
  • MSK Zilina
  • Ruzomberok
  • SKF Sered'
  • Slovan Bratislava
  • Spartak Trnava

Home

Superliga Slowakije Division 1 2019/2020 - Home

SlowakijeSlowakije

Regulier Seizoen (Slowakije - 20/07/2019 - 07/03/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Slovan Bratislava552217414611+35
2MSK Zilina452213633817+21
3DAC Dunajska Streda382211563125+6
4Spartak Trnava302293102526-1
5MFK Zemplín Michalovce30228682832-4
6Ruzomberok282261062527-2
7AS Trencín27227693935+4
8FC ViOn Zlaté Moravce26226882228-6
9FK Senica242266102433-9
10SKF Sered'222257102334-11
11FC Nitra192254131731-14
12FK Pohronie162237121938-19

Championship RondeDegradatie Ronde

7 Maart 2020
15h30DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda0 - 1Spartak TrnavaSpartak Trnava
15h30FK SenicaFK Senica0 - 3FC NitraFC Nitra
15h30SKF Sered'SKF Sered'0 - 3MSK ZilinaMSK Zilina
15h30Slovan BratislavaSlovan Bratislava1 - 0RuzomberokRuzomberok
15h30MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce1 - 0FK PohronieFK Pohronie
15h30FC ViOn Zlaté MoravceFC ViOn Zlaté Moravce2 - 0AS TrencínAS Trencín

Detail van de uitslagen


Degradatie Groep (Slowakije - 13/06/2020 - 11/07/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AS Trencín392611695240+12
2FC ViOn Zlaté Moravce302679102633-7
3SKF Sered'272669112940-11
4FK Senica262668122639-13
5FK Pohronie232658132444-20
6FC Nitra222664162036-16

Degradatie PlayoffDegradatie

13 Juni 2020
17h00FK SenicaFK Senica1 - 1SKF Sered'SKF Sered'
17h00FC ViOn Zlaté MoravceFC ViOn Zlaté Moravce2 - 1FC NitraFC Nitra
17h00AS TrencínAS Trencín4 - 0FK PohronieFK Pohronie
20 Juni 2020
17h00FC NitraFC Nitra2 - 0FK SenicaFK Senica
20h00FC ViOn Zlaté MoravceFC ViOn Zlaté Moravce2 - 3AS TrencínAS Trencín
21 Juni 2020
17h00SKF Sered'SKF Sered'2 - 2FK PohronieFK Pohronie
27 Juni 2020
17h00SKF Sered'SKF Sered'1 - 0FC NitraFC Nitra
17h00FK PohronieFK Pohronie1 - 0FC ViOn Zlaté MoravceFC ViOn Zlaté Moravce
20h00FK SenicaFK Senica1 - 3AS TrencínAS Trencín
4 Juli 2020
18h00FC NitraFC Nitra0 - 2FK PohronieFK Pohronie
18h00FK SenicaFK Senica0 - 0FC ViOn Zlaté MoravceFC ViOn Zlaté Moravce
18h00AS TrencínAS Trencín3 - 2SKF Sered'SKF Sered'
11 Juli 2020
17h00FK PohronieFK Pohronie - FK SenicaFK Senica
17h00AS TrencínAS Trencín - FC NitraFC Nitra
17h00FC ViOn Zlaté MoravceFC ViOn Zlaté Moravce - SKF Sered'SKF Sered'

Detail van de uitslagen


Degradatie Play-Offs (Slowakije - 28/05/2020 - 01/06/2020)



Championship Groep (Slowakije - 13/06/2020 - 11/07/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Slovan Bratislava672621415714+43
2MSK Zilina482614664325+18
3DAC Dunajska Streda472614574128+13
4Spartak Trnava3426104123032-2
5Ruzomberok322671182832-4
6MFK Zemplín Michalovce322688103144-13

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa League

13 Juni 2020
18h00Slovan BratislavaSlovan Bratislava1 - 0RuzomberokRuzomberok
20h00DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda5 - 0MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce
14 Juni 2020
18h00MSK ZilinaMSK Zilina2 - 1Spartak TrnavaSpartak Trnava
20 Juni 2020
18h00MSK ZilinaMSK Zilina2 - 3Slovan BratislavaSlovan Bratislava
21 Juni 2020
18h00MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce1 - 1RuzomberokRuzomberok
20h00Spartak TrnavaSpartak Trnava0 - 2DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda
27 Juni 2020
18h00MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce2 - 2Spartak TrnavaSpartak Trnava
28 Juni 2020
18h00RuzomberokRuzomberok2 - 1MSK ZilinaMSK Zilina
1 Juli 2020
20h00DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda1 - 3Slovan BratislavaSlovan Bratislava
4 Juli 2020
18h00DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda2 - 0MSK ZilinaMSK Zilina
18h00Spartak TrnavaSpartak Trnava2 - 0RuzomberokRuzomberok
18h00Slovan BratislavaSlovan Bratislava4 - 0MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce
11 Juli 2020
17h00RuzomberokRuzomberok - DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda
17h00Slovan BratislavaSlovan Bratislava - Spartak TrnavaSpartak Trnava
17h00MSK ZilinaMSK Zilina - MFK Zemplín MichalovceMFK Zemplín Michalovce

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden