De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Portugese Beker - 2020/2021 - Home

Voetbal - Portugese Beker - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Portugal

Home

Portugese Beker 2020/2021 - Home

PortugalPortugal - 20 November 2020 - 23 Mei 2021

WinnaarSporting Braga : Sporting Braga


Derde Ronde
20 November 2020
15h30ARC OleirosARC Oleiros0 - 0 (2 str 4)Gil VicenteGil Vicente
18h30CD FeirenseCD Feirense0 - 1Amora FCAmora FC
22h00União de LeiriaUnião de Leiria1 - 0Portimonense SCPortimonense SC
21 November 2020
12h00Oriental Dragon FCOriental Dragon FC0 - 0 (3 str 4)Leixões SCLeixões SC
12h15Oriental de LisboaOriental de Lisboa0 - 3FC FamalicãoFC Famalicão
15h00CDC MontalegreCDC Montalegre2 - 3Académico ViseuAcadémico Viseu
15h30GD Fabril do BarreiroGD Fabril do Barreiro0 - 2FC PortoFC Porto
16h00AC MarinhenseAC Marinhense1 - 1 (3 str 5)CD Cova da PiedadeCD Cova da Piedade
17h30FC AroucaFC Arouca0 - 0 (6 str 7)Vitória GuimarãesVitória Guimarães
20h30C.D. TrofenseC.D. Trofense1 - 2Sporting BragaSporting Braga
22h15União SC ParedesUnião SC Paredes0 - 1Benfica LisbonBenfica Lisbon
22 November 2020
12h00FC Felgueiras 1932FC Felgueiras 19320 - 1CD TondelaCD Tondela
12h00AD Os LimianosAD Os Limianos1 - 2GD FontinhasGD Fontinhas
12h00Anadia FCAnadia FC2 - 1C.D. PinhalnovenseC.D. Pinhalnovense
12h00SC EspinhoSC Espinho2 - 1Gondomar SCGondomar SC
12h00S.C.U. TorreenseS.C.U. Torreense2 - 0FC AlvercaFC Alverca
12h00Vilaverdense FCVilaverdense FC2 - 3Olímpico do MontijoOlímpico do Montijo
12h00AD FafeAD Fafe5 - 1GD Vilar de PerdizesGD Vilar de Perdizes
15h30Merelinense FCMerelinense FC0 - 1MoreirenseMoreirense
15h30Beira Mar AveiroBeira Mar Aveiro1 - 3Santa ClaraSanta Clara
15h30Desportivo de MonçãoDesportivo de Monção1 - 2Rio AveRio Ave
18h15U.D. OliveirenseU.D. Oliveirense0 - 4FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira
21h00FC VizelaFC Vizela0 - 1 verlengingenBoavistaBoavista
23 November 2020
12h00SalgueirosSalgueiros2 - 1SC CovilhãSC Covilhã
15h00PenafielPenafiel2 - 3 verlengingenMarítimo FunchalMarítimo Funchal
17h45Real Sport ClubeReal Sport Clube0 - 2Belenenses SADBelenenses SAD
20h30Academica CoimbraAcademica Coimbra1 - 0VarzimVarzim
22h15SG SacavenenseSG Sacavenense1 - 7Sporting LisbonSporting Lisbon
25 November 2020
11h00Casa Pia ACCasa Pia AC2 - 3 verlengingenNacional MadeiraNacional Madeira
3 December 2020
15h30CF Estrela da AmadoraCF Estrela da Amadora2 - 0FarenseFarense
9 December 2020
16h00Estoril-PraiaEstoril-Praia5 - 0Lusitano de ÉvoraLusitano de Évora
19h00U.D. VilafranquenseU.D. Vilafranquense2 - 1AD SanjoanenseAD Sanjoanense

1/16de finales
11 December 2020
15h00Académico ViseuAcadémico Viseu3 - 0Academica CoimbraAcademica Coimbra
22h15Sporting LisbonSporting Lisbon3 - 0FC Paços de FerreiraFC Paços de Ferreira
12 December 2020
13h00GD FontinhasGD Fontinhas1 - 1 (3 str 4)AD FafeAD Fafe
16h00Rio AveRio Ave2 - 1FC FamalicãoFC Famalicão
22h00Estoril-PraiaEstoril-Praia2 - 1BoavistaBoavista
13 December 2020
12h00CD Cova da PiedadeCD Cova da Piedade2 - 3 verlengingenMoreirenseMoreirense
15h00Vitória GuimarãesVitória Guimarães0 - 1Santa ClaraSanta Clara
19h30FC PortoFC Porto2 - 1CD TondelaCD Tondela
21h30Benfica LisbonBenfica Lisbon5 - 0U.D. VilafranquenseU.D. Vilafranquense
14 December 2020
12h00S.C.U. TorreenseS.C.U. Torreense1 - 0Amora FCAmora FC
15h00Anadia FCAnadia FC0 - 1CF Estrela da AmadoraCF Estrela da Amadora
21h15Olímpico do MontijoOlímpico do Montijo0 - 7Sporting BragaSporting Braga
23 December 2020
12h00Marítimo FunchalMarítimo Funchal2 - 1 verlengingenSalgueirosSalgueiros
17h00União de LeiriaUnião de Leiria0 - 3Gil VicenteGil Vicente
20h00Belenenses SADBelenenses SAD3 - 0 verlengingenSC EspinhoSC Espinho
21h00Nacional MadeiraNacional Madeira3 - 1Leixões SCLeixões SC

Achtste finales
11 Januari 2021
22h15Marítimo FunchalMarítimo Funchal2 - 0Sporting LisbonSporting Lisbon
12 Januari 2021
15h00Rio AveRio Ave1 - 2Estoril-PraiaEstoril-Praia
18h00MoreirenseMoreirense1 - 2Santa ClaraSanta Clara
19h00Nacional MadeiraNacional Madeira2 - 4 verlengingenFC PortoFC Porto
22h15CF Estrela da AmadoraCF Estrela da Amadora0 - 4Benfica LisbonBenfica Lisbon
13 Januari 2021
16h30Sporting BragaSporting Braga5 - 0S.C.U. TorreenseS.C.U. Torreense
14 Januari 2021
15h00AD FafeAD Fafe2 - 3 verlengingenBelenenses SADBelenenses SAD
21h30Gil VicenteGil Vicente3 - 2 verlengingenAcadémico ViseuAcadémico Viseu

Kwartfinales
27 Januari 2021
21h15Marítimo FunchalMarítimo Funchal1 - 3 verlengingenEstoril-PraiaEstoril-Praia
28 Januari 2021
22h15Benfica LisbonBenfica Lisbon3 - 0Belenenses SADBelenenses SAD
29 Januari 2021
20h45Sporting BragaSporting Braga2 - 1Santa ClaraSanta Clara
21h45Gil VicenteGil Vicente0 - 2FC PortoFC Porto

Halve Finale
10 Februari 2021
21h15Sporting BragaSporting Braga1 - 1FC PortoFC Porto
11 Februari 2021
21h15Estoril-PraiaEstoril-Praia1 - 3Benfica LisbonBenfica Lisbon
3 Maart 2021
21h15FC PortoFC Porto2 - 3Sporting BragaSporting Braga
4 Maart 2021
21h15Benfica LisbonBenfica Lisbon2 - 0Estoril-PraiaEstoril-Praia

Finale
23 Mei 2021
21h30Sporting BragaSporting Braga2 - 0Benfica LisbonBenfica Lisbon

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden