De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Men's European Cup - Voorronde - 2019/2020 - Home

Voetbal - Men's European Cup - Voorronde - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Men's European Cup Voorronde 2019/2020 - Home

21 Maart 2019 - 19 November 2019


Deze event is een deel van die evenementen voor: UEFA European Football Championship (2021)

Groep A (22/03/2019 - 17/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Engeland218701376+31
2Tsjechië1585031311+2
3Kosovo1183231316-3
4Bulgarije68134617-11
5Montenegro38035322-19
22 Maart 2019
18h00BulgarijeBulgarije1 - 1MontenegroMontenegro
20h45EngelandEngeland5 - 0TsjechiëTsjechië
25 Maart 2019
20h45KosovoKosovo1 - 1BulgarijeBulgarije
20h45MontenegroMontenegro1 - 5EngelandEngeland
7 Juni 2019
20h45MontenegroMontenegro1 - 1KosovoKosovo
20h45TsjechiëTsjechië2 - 1BulgarijeBulgarije
10 Juni 2019
20h45BulgarijeBulgarije2 - 3KosovoKosovo
20h45TsjechiëTsjechië3 - 0MontenegroMontenegro
7 September 2019
15h00KosovoKosovo2 - 1TsjechiëTsjechië
18h00EngelandEngeland4 - 0BulgarijeBulgarije
10 September 2019
20h45MontenegroMontenegro0 - 3TsjechiëTsjechië
20h45EngelandEngeland5 - 3KosovoKosovo
11 Oktober 2019
20h45MontenegroMontenegro0 - 0BulgarijeBulgarije
20h45TsjechiëTsjechië2 - 1EngelandEngeland
14 Oktober 2019
20h45BulgarijeBulgarije0 - 6EngelandEngeland
20h45KosovoKosovo2 - 0MontenegroMontenegro
14 November 2019
20h45TsjechiëTsjechië2 - 1KosovoKosovo
20h45EngelandEngeland7 - 0MontenegroMontenegro
17 November 2019
18h00KosovoKosovo0 - 4EngelandEngeland
18h00BulgarijeBulgarije1 - 0TsjechiëTsjechië

Detail van de uitslagen


Groep B (22/03/2019 - 17/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Oekraïne208620174+13
2Portugal178521226+16
3Servië14842217170
4Luxemburg48116716-9
5Litouwen18017525-20
22 Maart 2019
20h45PortugalPortugal0 - 0OekraïneOekraïne
20h45LuxemburgLuxemburg2 - 1LitouwenLitouwen
25 Maart 2019
20h45LuxemburgLuxemburg1 - 2OekraïneOekraïne
20h45PortugalPortugal1 - 1ServiëServië
7 Juni 2019
20h45LitouwenLitouwen1 - 1LuxemburgLuxemburg
20h45OekraïneOekraïne5 - 0ServiëServië
10 Juni 2019
20h45OekraïneOekraïne1 - 0LuxemburgLuxemburg
20h45ServiëServië4 - 1LitouwenLitouwen
7 September 2019
18h00LitouwenLitouwen0 - 3OekraïneOekraïne
20h45ServiëServië2 - 4PortugalPortugal
10 September 2019
20h45LuxemburgLuxemburg1 - 3ServiëServië
20h45LitouwenLitouwen1 - 5PortugalPortugal
11 Oktober 2019
20h45OekraïneOekraïne2 - 0LitouwenLitouwen
20h45PortugalPortugal3 - 0LuxemburgLuxemburg
14 Oktober 2019
20h45LitouwenLitouwen1 - 2ServiëServië
20h45OekraïneOekraïne2 - 1PortugalPortugal
14 November 2019
20h45ServiëServië3 - 2LuxemburgLuxemburg
20h45PortugalPortugal6 - 0LitouwenLitouwen
17 November 2019
15h00LuxemburgLuxemburg0 - 2PortugalPortugal
15h00ServiëServië2 - 2OekraïneOekraïne

Detail van de uitslagen


Groep C (21/03/2019 - 19/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Duitsland218701307+23
2Nederland198611247+17
3Noord-Ierland138413913-4
4Wit-Rusland48116416-12
5Estland18017226-24
21 Maart 2019
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland2 - 0EstlandEstland
20h45NederlandNederland4 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
24 Maart 2019
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland2 - 1Wit-RuslandWit-Rusland
20h45NederlandNederland2 - 3DuitslandDuitsland
8 Juni 2019
18h00EstlandEstland1 - 2Noord-IerlandNoord-Ierland
20h45Wit-RuslandWit-Rusland0 - 2DuitslandDuitsland
11 Juni 2019
20h45Wit-RuslandWit-Rusland0 - 1Noord-IerlandNoord-Ierland
20h45DuitslandDuitsland8 - 0EstlandEstland
6 September 2019
18h00EstlandEstland1 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
20h45DuitslandDuitsland2 - 4NederlandNederland
9 September 2019
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 2DuitslandDuitsland
20h45EstlandEstland0 - 4NederlandNederland
10 Oktober 2019
18h00Wit-RuslandWit-Rusland0 - 0EstlandEstland
20h45NederlandNederland3 - 1Noord-IerlandNoord-Ierland
13 Oktober 2019
18h00Wit-RuslandWit-Rusland1 - 2NederlandNederland
20h45EstlandEstland0 - 3DuitslandDuitsland
16 November 2019
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 0NederlandNederland
20h45DuitslandDuitsland4 - 0Wit-RuslandWit-Rusland
19 November 2019
20h45NederlandNederland5 - 0EstlandEstland
20h45DuitslandDuitsland6 - 1Noord-IerlandNoord-Ierland

Detail van de uitslagen


Groep D (23/03/2019 - 18/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zwitserland178521196+13
2Denemarken168440236+17
3Ierland13834175+2
4Georgië88224711-4
5Gibraltar08008331-28
23 Maart 2019
15h00GeorgiëGeorgië0 - 2ZwitserlandZwitserland
18h00GibraltarGibraltar0 - 1IerlandIerland
26 Maart 2019
20h45IerlandIerland1 - 0GeorgiëGeorgië
20h45ZwitserlandZwitserland3 - 3DenemarkenDenemarken
7 Juni 2019
18h00GeorgiëGeorgië3 - 0GibraltarGibraltar
20h45DenemarkenDenemarken1 - 1IerlandIerland
10 Juni 2019
20h45IerlandIerland2 - 0GibraltarGibraltar
20h45DenemarkenDenemarken5 - 1GeorgiëGeorgië
5 September 2019
20h45GibraltarGibraltar0 - 6DenemarkenDenemarken
20h45IerlandIerland1 - 1ZwitserlandZwitserland
8 September 2019
18h00GeorgiëGeorgië0 - 0DenemarkenDenemarken
18h00ZwitserlandZwitserland4 - 0GibraltarGibraltar
12 Oktober 2019
15h00GeorgiëGeorgië0 - 0IerlandIerland
18h00DenemarkenDenemarken1 - 0ZwitserlandZwitserland
15 Oktober 2019
20h45GibraltarGibraltar2 - 3GeorgiëGeorgië
20h45ZwitserlandZwitserland2 - 0IerlandIerland
15 November 2019
20h45ZwitserlandZwitserland1 - 0GeorgiëGeorgië
20h45DenemarkenDenemarken6 - 0GibraltarGibraltar
18 November 2019
20h45GibraltarGibraltar1 - 6ZwitserlandZwitserland
20h45IerlandIerland1 - 1DenemarkenDenemarken

Detail van de uitslagen


Groep E (21/03/2019 - 19/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kroatië178521177+10
2Wales148422106+4
3Slowakije1384131311+2
4Hongarije128404811-3
5Azerbeidzjan18017518-13
21 Maart 2019
20h45KroatiëKroatië2 - 1AzerbeidzjanAzerbeidzjan
20h45SlowakijeSlowakije2 - 0HongarijeHongarije
24 Maart 2019
15h00WalesWales1 - 0SlowakijeSlowakije
18h00HongarijeHongarije2 - 1KroatiëKroatië
8 Juni 2019
15h00KroatiëKroatië2 - 1WalesWales
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan1 - 3HongarijeHongarije
11 Juni 2019
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan1 - 5SlowakijeSlowakije
20h45HongarijeHongarije1 - 0WalesWales
6 September 2019
20h45SlowakijeSlowakije0 - 4KroatiëKroatië
20h45WalesWales2 - 1AzerbeidzjanAzerbeidzjan
9 September 2019
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan1 - 1KroatiëKroatië
20h45HongarijeHongarije1 - 2SlowakijeSlowakije
10 Oktober 2019
20h45SlowakijeSlowakije1 - 1WalesWales
20h45KroatiëKroatië3 - 0HongarijeHongarije
13 Oktober 2019
18h00HongarijeHongarije1 - 0AzerbeidzjanAzerbeidzjan
20h45WalesWales1 - 1KroatiëKroatië
16 November 2019
18h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan0 - 2WalesWales
20h45KroatiëKroatië3 - 1SlowakijeSlowakije
19 November 2019
20h45WalesWales2 - 0HongarijeHongarije
20h45SlowakijeSlowakije2 - 0AzerbeidzjanAzerbeidzjan

Detail van de uitslagen


Groep F (23/03/2019 - 18/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje2610820315+26
2Zweden2110631239+14
3Noorwegen17104511911+8
4Roemenië14104241715+2
5Malta310109327-24
6Far Oer310109430-26
23 Maart 2019
18h00MaltaMalta2 - 1Far OerFar Oer
18h00ZwedenZweden2 - 1RoemeniëRoemenië
20h45SpanjeSpanje2 - 1NoorwegenNoorwegen
26 Maart 2019
20h45MaltaMalta0 - 2SpanjeSpanje
20h45NoorwegenNoorwegen3 - 3ZwedenZweden
20h45RoemeniëRoemenië4 - 1Far OerFar Oer
7 Juni 2019
20h45Far OerFar Oer1 - 4SpanjeSpanje
20h45NoorwegenNoorwegen2 - 2RoemeniëRoemenië
20h45ZwedenZweden3 - 0MaltaMalta
10 Juni 2019
20h45Far OerFar Oer0 - 2NoorwegenNoorwegen
20h45MaltaMalta0 - 4RoemeniëRoemenië
20h45SpanjeSpanje3 - 0ZwedenZweden
5 September 2019
20h45Far OerFar Oer0 - 4ZwedenZweden
20h45RoemeniëRoemenië1 - 2SpanjeSpanje
20h45NoorwegenNoorwegen2 - 0MaltaMalta
8 September 2019
18h00RoemeniëRoemenië1 - 0MaltaMalta
20h45ZwedenZweden1 - 1NoorwegenNoorwegen
20h45SpanjeSpanje4 - 0Far OerFar Oer
12 Oktober 2019
18h00Far OerFar Oer0 - 3RoemeniëRoemenië
20h45MaltaMalta0 - 4ZwedenZweden
20h45NoorwegenNoorwegen1 - 1SpanjeSpanje
15 Oktober 2019
20h45ZwedenZweden1 - 1SpanjeSpanje
20h45RoemeniëRoemenië1 - 1NoorwegenNoorwegen
20h45Far OerFar Oer1 - 0MaltaMalta
15 November 2019
18h00NoorwegenNoorwegen4 - 0Far OerFar Oer
20h45RoemeniëRoemenië0 - 2ZwedenZweden
20h45SpanjeSpanje7 - 0MaltaMalta
18 November 2019
20h45MaltaMalta1 - 2NoorwegenNoorwegen
20h45ZwedenZweden3 - 0Far OerFar Oer
20h45SpanjeSpanje5 - 0RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Groep G (21/03/2019 - 19/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Polen2510811185+13
2Oostenrijk1910613199+10
3Slovenië14104241611+5
4Noord-Macedonië14104241213-1
5Israël11103251618-2
6Letland310109328-25
21 Maart 2019
20h45OostenrijkOostenrijk0 - 1PolenPolen
20h45IsraëlIsraël1 - 1SloveniëSlovenië
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië3 - 1LetlandLetland
24 Maart 2019
18h00IsraëlIsraël4 - 2OostenrijkOostenrijk
20h45SloveniëSlovenië1 - 1Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
20h45PolenPolen2 - 0LetlandLetland
7 Juni 2019
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië0 - 1PolenPolen
20h45LetlandLetland0 - 3IsraëlIsraël
20h45OostenrijkOostenrijk1 - 0SloveniëSlovenië
10 Juni 2019
20h45LetlandLetland0 - 5SloveniëSlovenië
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië1 - 4OostenrijkOostenrijk
20h45PolenPolen4 - 0IsraëlIsraël
5 September 2019
20h45IsraëlIsraël1 - 1Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
6 September 2019
20h45SloveniëSlovenië2 - 0PolenPolen
20h45OostenrijkOostenrijk6 - 0LetlandLetland
9 September 2019
20h45PolenPolen0 - 0OostenrijkOostenrijk
20h45LetlandLetland0 - 2Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
20h45SloveniëSlovenië3 - 2IsraëlIsraël
10 Oktober 2019
20h45LetlandLetland0 - 3PolenPolen
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië2 - 1SloveniëSlovenië
20h45OostenrijkOostenrijk3 - 1IsraëlIsraël
13 Oktober 2019
20h45SloveniëSlovenië0 - 1OostenrijkOostenrijk
20h45PolenPolen2 - 0Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
15 Oktober 2019
20h45IsraëlIsraël3 - 1LetlandLetland
16 November 2019
18h00SloveniëSlovenië1 - 0LetlandLetland
20h45IsraëlIsraël1 - 2PolenPolen
20h45OostenrijkOostenrijk2 - 1Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
19 November 2019
20h45LetlandLetland1 - 0OostenrijkOostenrijk
20h45Noord-MacedoniëNoord-Macedonië1 - 0IsraëlIsraël
20h45PolenPolen3 - 2SloveniëSlovenië

Detail van de uitslagen


Groep H (22/03/2019 - 17/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frankrijk2510811256+19
2Turkije2310721183+15
3IJsland19106131411+3
4Albanië13104151614+2
5Andorra410118320-17
6Moldavië310109426-22
22 Maart 2019
20h45AlbaniëAlbanië0 - 2TurkijeTurkije
20h45AndorraAndorra0 - 2IJslandIJsland
20h45MoldaviëMoldavië1 - 4FrankrijkFrankrijk
25 Maart 2019
18h00TurkijeTurkije4 - 0MoldaviëMoldavië
20h45AndorraAndorra0 - 3AlbaniëAlbanië
20h45FrankrijkFrankrijk4 - 0IJslandIJsland
8 Juni 2019
15h00IJslandIJsland1 - 0AlbaniëAlbanië
18h00MoldaviëMoldavië1 - 0AndorraAndorra
20h45TurkijeTurkije2 - 0FrankrijkFrankrijk
11 Juni 2019
20h45AndorraAndorra0 - 4FrankrijkFrankrijk
20h45AlbaniëAlbanië2 - 0MoldaviëMoldavië
20h45IJslandIJsland2 - 1TurkijeTurkije
7 September 2019
18h00IJslandIJsland3 - 0MoldaviëMoldavië
20h45TurkijeTurkije1 - 0AndorraAndorra
20h45FrankrijkFrankrijk4 - 1AlbaniëAlbanië
10 September 2019
20h45MoldaviëMoldavië0 - 4TurkijeTurkije
20h45FrankrijkFrankrijk3 - 0AndorraAndorra
20h45AlbaniëAlbanië4 - 2IJslandIJsland
11 Oktober 2019
20h45IJslandIJsland0 - 1FrankrijkFrankrijk
20h45AndorraAndorra1 - 0MoldaviëMoldavië
20h45TurkijeTurkije1 - 0AlbaniëAlbanië
14 Oktober 2019
20h45MoldaviëMoldavië0 - 4AlbaniëAlbanië
20h45FrankrijkFrankrijk1 - 1TurkijeTurkije
20h45IJslandIJsland2 - 0AndorraAndorra
14 November 2019
18h00TurkijeTurkije0 - 0IJslandIJsland
20h45AlbaniëAlbanië2 - 2AndorraAndorra
20h45FrankrijkFrankrijk2 - 1MoldaviëMoldavië
17 November 2019
20h45AlbaniëAlbanië0 - 2FrankrijkFrankrijk
20h45AndorraAndorra0 - 2TurkijeTurkije
20h45MoldaviëMoldavië1 - 2IJslandIJsland

Detail van de uitslagen


Groep I (21/03/2019 - 19/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1België30101000403+37
2Rusland2410802338+25
3Schotland15105051619-3
4Kazachstan10103161317-4
5Cyprus10103161520-5
6San Marino0100010151-50
21 Maart 2019
16h00KazachstanKazachstan3 - 0SchotlandSchotland
18h00CyprusCyprus5 - 0San MarinoSan Marino
20h45BelgiëBelgië3 - 1RuslandRusland
24 Maart 2019
15h00KazachstanKazachstan0 - 4RuslandRusland
18h00San MarinoSan Marino0 - 2SchotlandSchotland
20h45CyprusCyprus0 - 2BelgiëBelgië
8 Juni 2019
18h00RuslandRusland9 - 0San MarinoSan Marino
20h45SchotlandSchotland2 - 1CyprusCyprus
20h45BelgiëBelgië3 - 0KazachstanKazachstan
11 Juni 2019
16h00KazachstanKazachstan4 - 0San MarinoSan Marino
20h45RuslandRusland1 - 0CyprusCyprus
20h45BelgiëBelgië3 - 0SchotlandSchotland
6 September 2019
18h00CyprusCyprus1 - 1KazachstanKazachstan
20h45San MarinoSan Marino0 - 4BelgiëBelgië
20h45SchotlandSchotland1 - 2RuslandRusland
9 September 2019
20h45San MarinoSan Marino0 - 4CyprusCyprus
20h45SchotlandSchotland0 - 4BelgiëBelgië
20h45RuslandRusland1 - 0KazachstanKazachstan
10 Oktober 2019
16h00KazachstanKazachstan1 - 2CyprusCyprus
20h45RuslandRusland4 - 0SchotlandSchotland
20h45BelgiëBelgië9 - 0San MarinoSan Marino
13 Oktober 2019
15h00KazachstanKazachstan0 - 2BelgiëBelgië
18h00CyprusCyprus0 - 5RuslandRusland
18h00SchotlandSchotland6 - 0San MarinoSan Marino
16 November 2019
15h00CyprusCyprus1 - 2SchotlandSchotland
18h00RuslandRusland1 - 4BelgiëBelgië
18h00San MarinoSan Marino1 - 3KazachstanKazachstan
19 November 2019
20h45San MarinoSan Marino0 - 5RuslandRusland
20h45SchotlandSchotland3 - 1KazachstanKazachstan
20h45BelgiëBelgië6 - 1CyprusCyprus

Detail van de uitslagen


Groep J (23/03/2019 - 18/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Italië30101000374+33
2Finland18106041610+6
3Griekenland14104241214-2
4Bosnië en Herzegovina13104152017+3
5Armenië10103161425-11
6Liechtenstein210028231-29
23 Maart 2019
20h45LiechtensteinLiechtenstein0 - 2GriekenlandGriekenland
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina2 - 1ArmeniëArmenië
20h45ItaliëItalië2 - 0FinlandFinland
26 Maart 2019
18h00ArmeniëArmenië0 - 2FinlandFinland
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina2 - 2GriekenlandGriekenland
20h45ItaliëItalië6 - 0LiechtensteinLiechtenstein
8 Juni 2019
18h00FinlandFinland2 - 0Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
18h00ArmeniëArmenië3 - 0LiechtensteinLiechtenstein
20h45GriekenlandGriekenland0 - 3ItaliëItalië
11 Juni 2019
20h45LiechtensteinLiechtenstein0 - 2FinlandFinland
20h45GriekenlandGriekenland2 - 3ArmeniëArmenië
20h45ItaliëItalië2 - 1Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
5 September 2019
18h00ArmeniëArmenië1 - 3ItaliëItalië
20h45FinlandFinland1 - 0GriekenlandGriekenland
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina5 - 0LiechtensteinLiechtenstein
8 September 2019
15h00ArmeniëArmenië4 - 2Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
20h45FinlandFinland1 - 2ItaliëItalië
20h45GriekenlandGriekenland1 - 1LiechtensteinLiechtenstein
12 Oktober 2019
18h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina4 - 1FinlandFinland
20h45LiechtensteinLiechtenstein1 - 1ArmeniëArmenië
20h45ItaliëItalië2 - 0GriekenlandGriekenland
15 Oktober 2019
18h00FinlandFinland3 - 0ArmeniëArmenië
20h45LiechtensteinLiechtenstein0 - 5ItaliëItalië
20h45GriekenlandGriekenland2 - 1Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
15 November 2019
18h00ArmeniëArmenië0 - 1GriekenlandGriekenland
18h00FinlandFinland3 - 0LiechtensteinLiechtenstein
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina0 - 3ItaliëItalië
18 November 2019
20h45LiechtensteinLiechtenstein0 - 3Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
20h45GriekenlandGriekenland2 - 1FinlandFinland
20h45ItaliëItalië9 - 1ArmeniëArmenië

Detail van de uitslagen


Play-Offs (26/03/2020)


Halve Finale
26 Maart 2020
18h00GeorgiëGeorgiëUitgesteldWit-RuslandWit-Rusland
18h00NoorwegenNoorwegenUitgesteldServiëServië
20h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en HerzegovinaUitgesteldNoord-IerlandNoord-Ierland
20h45Noord-MacedoniëNoord-MacedoniëUitgesteldKosovoKosovo
20h45SlowakijeSlowakijeUitgesteldIerlandIerland
20h45BulgarijeBulgarijeUitgesteldHongarijeHongarije
20h45IJslandIJslandUitgesteldRoemeniëRoemenië
20h45SchotlandSchotlandUitgesteldIsraëlIsraël

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden