De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - EK Dames - Kwalificaties - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EK Dames Kwalificaties 2019/2020 - Home

26 Augustus 2019 - 27 Oktober 2020


Deze event is een deel van die evenementen voor: Europees Kampioenschap Dames (2022)

Groep 1 (30/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Nederland217700293+26
2Rusland126402133+10
3Slovenië1274032011+9
4Kosovo96303614-8
5Estland16015118-17
6Turkije16015222-20
30 Augustus 2019
18h00EstlandEstland0 - 7NederlandNederland
20h00SloveniëSlovenië0 - 1RuslandRusland
20h00KosovoKosovo2 - 0TurkijeTurkije
3 September 2019
17h00SloveniëSlovenië5 - 0KosovoKosovo
18h00RuslandRusland4 - 0EstlandEstland
20h00NederlandNederland3 - 0TurkijeTurkije
4 Oktober 2019
15h00TurkijeTurkije0 - 0EstlandEstland
19h00SloveniëSlovenië2 - 4NederlandNederland
8 Oktober 2019
15h00TurkijeTurkije1 - 6SloveniëSlovenië
18h15EstlandEstland1 - 2KosovoKosovo
20h00NederlandNederland2 - 0RuslandRusland
8 November 2019
17h00TurkijeTurkije0 - 8NederlandNederland
12 November 2019
20h00NederlandNederland4 - 1SloveniëSlovenië
6 Maart 2020
18h00KosovoKosovo0 - 5RuslandRusland
10 Maart 2020
18h00KosovoKosovo0 - 3SloveniëSlovenië
18 September 2020
16h00RuslandRusland0 - 1NederlandNederland
19h00KosovoKosovo2 - 0EstlandEstland
20h00SloveniëSlovenië3 - 1TurkijeTurkije
22 September 2020
15h00EstlandEstland0 - 3RuslandRusland
23 Oktober 2020
15h00RuslandRusland - SloveniëSlovenië
15h00TurkijeTurkije - KosovoKosovo
19h30NederlandNederland - EstlandEstland
27 Oktober 2020
15h00RuslandRusland - TurkijeTurkije
15h00EstlandEstland - SloveniëSlovenië
19h00KosovoKosovo - NederlandNederland
27 November 2020
15h00RuslandRusland - KosovoKosovo
15h00EstlandEstland - TurkijeTurkije
1 December 2020
15h00NederlandNederland - KosovoKosovo
15h00TurkijeTurkije - RuslandRusland
18h00SloveniëSlovenië - EstlandEstland

Detail van de uitslagen


Groep 2 (29/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken217700410+41
2Italië217700242+22
3Bosnië en Herzegovina1595041617-1
4Israël46114811-3
5Malta48116530-25
6Georgië07007236-34
29 Augustus 2019
17h30IsraëlIsraël2 - 3ItaliëItalië
18h00DenemarkenDenemarken8 - 0MaltaMalta
30 Augustus 2019
17h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina7 - 1GeorgiëGeorgië
3 September 2019
14h15GeorgiëGeorgië0 - 1ItaliëItalië
17h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina2 - 0MaltaMalta
18h00IsraëlIsraël0 - 3DenemarkenDenemarken
4 Oktober 2019
17h00DenemarkenDenemarken2 - 0Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
17h30MaltaMalta0 - 2ItaliëItalië
8 Oktober 2019
17h30ItaliëItalië2 - 0Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
18h00GeorgiëGeorgië0 - 2DenemarkenDenemarken
7 November 2019
17h00MaltaMalta1 - 1IsraëlIsraël
8 November 2019
17h30ItaliëItalië6 - 0GeorgiëGeorgië
12 November 2019
14h15ItaliëItalië5 - 0MaltaMalta
17h00IsraëlIsraël1 - 3Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
18h00DenemarkenDenemarken14 - 0GeorgiëGeorgië
5 Maart 2020
14h30Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina1 - 0IsraëlIsraël
18h30MaltaMalta2 - 1GeorgiëGeorgië
10 Maart 2020
18h00IsraëlIsraël4 - 0GeorgiëGeorgië
18h30MaltaMalta2 - 3Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
17 September 2020
15h00ItaliëItaliëUitgesteldIsraëlIsraël
16h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina0 - 4DenemarkenDenemarken
22 September 2020
16h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina0 - 5ItaliëItalië
18h30MaltaMalta0 - 8DenemarkenDenemarken
21 Oktober 2020
18h00DenemarkenDenemarken - IsraëlIsraël
27 Oktober 2020
15h00GeorgiëGeorgië - IsraëlIsraël
17h30ItaliëItalië - DenemarkenDenemarken
26 November 2020
15h00GeorgiëGeorgië - MaltaMalta
1 December 2020
15h00DenemarkenDenemarken - ItaliëItalië
15h00GeorgiëGeorgië - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
15h00IsraëlIsraël - MaltaMalta

Detail van de uitslagen


Groep 3 (29/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen155500331+32
2Wales8522193+6
3Wit-Rusland6420298+1
4Noord-Ierland55122814-6
5Far Oer05005033-33
29 Augustus 2019
18h00Far OerFar Oer0 - 6WalesWales
30 Augustus 2019
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 6NoorwegenNoorwegen
3 September 2019
19h00Wit-RuslandWit-Rusland6 - 0Far OerFar Oer
20h05WalesWales2 - 2Noord-IerlandNoord-Ierland
4 Oktober 2019
17h45Wit-RuslandWit-Rusland1 - 7NoorwegenNoorwegen
8 Oktober 2019
18h00Wit-RuslandWit-Rusland0 - 1WalesWales
18h00Far OerFar Oer0 - 13NoorwegenNoorwegen
8 November 2019
18h00NoorwegenNoorwegen6 - 0Noord-IerlandNoord-Ierland
12 November 2019
20h45Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 0WalesWales
18 September 2020
18h00Far OerFar Oer0 - 6Noord-IerlandNoord-Ierland
22 September 2020
18h00Far OerFar Oer0 - 2Wit-RuslandWit-Rusland
18h00NoorwegenNoorwegen1 - 0WalesWales
21 Oktober 2020
18h00NoorwegenNoorwegen - Wit-RuslandWit-Rusland
22 Oktober 2020
20h05WalesWales - Far OerFar Oer
27 Oktober 2020
15h00WalesWales - NoorwegenNoorwegen
17h00Wit-RuslandWit-Rusland - Noord-IerlandNoord-Ierland
26 November 2020
15h00NoorwegenNoorwegen - Far OerFar Oer
27 November 2020
15h00Noord-IerlandNoord-Ierland - Wit-RuslandWit-Rusland
1 December 2020
15h00Noord-IerlandNoord-Ierland - Far OerFar Oer
15h00WalesWales - Wit-RuslandWit-Rusland

Detail van de uitslagen


Groep 4 (30/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje104310181+17
2Tsjechië105311145+9
3Polen85221102+8
4Moldavië34103322-19
5Azerbeidzjan04004116-15
30 Augustus 2019
18h00MoldaviëMoldavië0 - 7TsjechiëTsjechië
4 Oktober 2019
21h30SpanjeSpanje4 - 0AzerbeidzjanAzerbeidzjan
8 Oktober 2019
19h00TsjechiëTsjechië1 - 5SpanjeSpanje
7 November 2019
16h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan0 - 4TsjechiëTsjechië
10 November 2019
15h00MoldaviëMoldavië3 - 1AzerbeidzjanAzerbeidzjan
12 November 2019
18h00PolenPolen0 - 0SpanjeSpanje
7 Maart 2020
18h00PolenPolen5 - 0MoldaviëMoldavië
11 Maart 2020
15h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan0 - 5PolenPolen
16 September 2020
15h00AzerbeidzjanAzerbeidzjanUitgesteldMoldaviëMoldavië
18 September 2020
18h15TsjechiëTsjechië0 - 0PolenPolen
19 September 2020
19h00MoldaviëMoldavië0 - 9SpanjeSpanje
22 September 2020
15h00AzerbeidzjanAzerbeidzjanUitgesteldSpanjeSpanje
18h00PolenPolen0 - 2TsjechiëTsjechië
23 Oktober 2020
15h00SpanjeSpanje - TsjechiëTsjechië
17h00PolenPolen - AzerbeidzjanAzerbeidzjan
27 Oktober 2020
15h00MoldaviëMoldavië - PolenPolen
15h00TsjechiëTsjechië - AzerbeidzjanAzerbeidzjan
27 November 2020
15h00SpanjeSpanje - MoldaviëMoldavië
1 December 2020
15h00SpanjeSpanje - PolenPolen
15h00TsjechiëTsjechië - MoldaviëMoldavië

Detail van de uitslagen


Groep 5 (30/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Finland104310162+14
2Schotland62200130+13
3Portugal4211021+1
4Albanië35104317-14
5Cyprus03003014-14
30 Augustus 2019
20h35SchotlandSchotland8 - 0CyprusCyprus
2 September 2019
17h00AlbaniëAlbanië0 - 3FinlandFinland
4 Oktober 2019
18h00AlbaniëAlbanië0 - 1PortugalPortugal
8 Oktober 2019
18h00FinlandFinland8 - 1AlbaniëAlbanië
7 November 2019
17h00FinlandFinland4 - 0CyprusCyprus
8 November 2019
18h10AlbaniëAlbanië0 - 5SchotlandSchotland
12 November 2019
19h30PortugalPortugal1 - 1FinlandFinland
11 Maart 2020
15h00CyprusCyprus0 - 2AlbaniëAlbanië
18 September 2020
15h00CyprusCyprusUitgesteldSchotlandSchotland
15h00FinlandFinlandUitgesteldPortugalPortugal
22 September 2020
15h00SchotlandSchotlandUitgesteldPortugalPortugal
15h00CyprusCyprusUitgesteldFinlandFinland
23 Oktober 2020
18h00CyprusCyprus - PortugalPortugal
20h30SchotlandSchotland - AlbaniëAlbanië
27 Oktober 2020
17h15FinlandFinland - SchotlandSchotland
19h00PortugalPortugal - CyprusCyprus
27 November 2020
15h00AlbaniëAlbanië - CyprusCyprus
15h00PortugalPortugal - SchotlandSchotland
1 December 2020
15h00SchotlandSchotland - FinlandFinland
15h00PortugalPortugal - AlbaniëAlbanië

Detail van de uitslagen


Groep 6 (29/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zweden135410252+23
2IJsland135410212+19
3Hongarije762131017-7
4Slowakije4411229-7
5Letland06006230-28
29 Augustus 2019
20h45IJslandIJsland4 - 1HongarijeHongarije
2 September 2019
20h45IJslandIJsland1 - 0SlowakijeSlowakije
3 September 2019
18h00LetlandLetland1 - 4ZwedenZweden
4 Oktober 2019
18h00LetlandLetland1 - 2SlowakijeSlowakije
20h15HongarijeHongarije0 - 5ZwedenZweden
8 Oktober 2019
18h45ZwedenZweden7 - 0SlowakijeSlowakije
19h00LetlandLetland0 - 6IJslandIJsland
8 November 2019
17h00SlowakijeSlowakije0 - 0HongarijeHongarije
12 November 2019
20h00HongarijeHongarije4 - 0LetlandLetland
17 September 2020
18h45ZwedenZweden8 - 0HongarijeHongarije
20h45IJslandIJsland9 - 0LetlandLetland
22 September 2020
17h00LetlandLetland0 - 5HongarijeHongarije
20h00IJslandIJsland1 - 1ZwedenZweden
22 Oktober 2020
18h45ZwedenZweden - LetlandLetland
23 Oktober 2020
15h00HongarijeHongarije - SlowakijeSlowakije
27 Oktober 2020
15h00SlowakijeSlowakije - LetlandLetland
18h30ZwedenZweden - IJslandIJsland
26 November 2020
15h00SlowakijeSlowakije - IJslandIJsland
1 December 2020
15h00SlowakijeSlowakije - ZwedenZweden
15h00HongarijeHongarije - IJslandIJsland

Detail van de uitslagen


Groep 7 (01/09/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Oostenrijk155500210+21
2Frankrijk124400180+18
3Servië963031710+7
4Noord-Macedonië36105528-23
5Kazachstan05005124-23
1 September 2019
12h00KazachstanKazachstan0 - 3ServiëServië
3 September 2019
18h00OostenrijkOostenrijk3 - 0Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
2 Oktober 2019
15h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië4 - 1KazachstanKazachstan
5 Oktober 2019
15h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië0 - 6ServiëServië
8 Oktober 2019
17h00KazachstanKazachstan0 - 3FrankrijkFrankrijk
18h00ServiëServië0 - 1OostenrijkOostenrijk
8 November 2019
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië0 - 3OostenrijkOostenrijk
9 November 2019
21h00FrankrijkFrankrijk6 - 0ServiëServië
12 November 2019
17h55OostenrijkOostenrijk9 - 0KazachstanKazachstan
6 Maart 2020
18h00ServiëServië8 - 1Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
18 September 2020
21h00ServiëServië0 - 2FrankrijkFrankrijk
22 September 2020
12h00KazachstanKazachstan0 - 5OostenrijkOostenrijk
21h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië0 - 7FrankrijkFrankrijk
23 Oktober 2020
21h00FrankrijkFrankrijk - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
24 Oktober 2020
18h00ServiëServië - KazachstanKazachstan
27 Oktober 2020
15h00OostenrijkOostenrijk - FrankrijkFrankrijk
27 November 2020
15h00KazachstanKazachstan - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
15h00FrankrijkFrankrijk - OostenrijkOostenrijk
1 December 2020
15h00OostenrijkOostenrijk - ServiëServië
15h00FrankrijkFrankrijk - KazachstanKazachstan

Detail van de uitslagen


Groep 8 (29/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zwitserland166510182+16
2België156501245+19
3Roemenië65203814-6
4Kroatië46114618-12
5Litouwen05005118-17
29 Augustus 2019
17h30LitouwenLitouwen1 - 2KroatiëKroatië
3 September 2019
19h00ZwitserlandZwitserland4 - 0LitouwenLitouwen
20h30BelgiëBelgië6 - 1KroatiëKroatië
4 Oktober 2019
17h30LitouwenLitouwen0 - 3ZwitserlandZwitserland
8 Oktober 2019
17h30RoemeniëRoemenië0 - 1BelgiëBelgië
19h00ZwitserlandZwitserland2 - 0KroatiëKroatië
8 November 2019
17h00RoemeniëRoemenië3 - 0LitouwenLitouwen
18h00KroatiëKroatië1 - 4BelgiëBelgië
12 November 2019
19h00ZwitserlandZwitserland6 - 0RoemeniëRoemenië
20h30BelgiëBelgië6 - 0LitouwenLitouwen
18 September 2020
17h30KroatiëKroatië1 - 1ZwitserlandZwitserland
17h30BelgiëBelgië6 - 1RoemeniëRoemenië
22 September 2020
18h00RoemeniëRoemenië4 - 1KroatiëKroatië
19h00ZwitserlandZwitserland2 - 1BelgiëBelgië
23 Oktober 2020
18h00LitouwenLitouwen - RoemeniëRoemenië
27 Oktober 2020
15h00RoemeniëRoemenië - ZwitserlandZwitserland
18h00LitouwenLitouwen - BelgiëBelgië
27 November 2020
15h00KroatiëKroatië - LitouwenLitouwen
1 December 2020
15h00KroatiëKroatië - RoemeniëRoemenië
15h00BelgiëBelgië - ZwitserlandZwitserland

Detail van de uitslagen


Groep 9 (31/08/2019 - 01/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Duitsland186600370+37
2Ierland136411106+4
3Oekraïne65203920-11
4Griekenland45113511-6
5Montenegro06006125-24
31 Augustus 2019
12h30DuitslandDuitsland10 - 0MontenegroMontenegro
3 September 2019
16h00OekraïneOekraïne0 - 8DuitslandDuitsland
20h30IerlandIerland2 - 0MontenegroMontenegro
5 Oktober 2019
14h00DuitslandDuitsland8 - 0OekraïneOekraïne
8 Oktober 2019
14h00GriekenlandGriekenland0 - 5DuitslandDuitsland
20h30IerlandIerland3 - 2OekraïneOekraïne
6 November 2019
14h00MontenegroMontenegro0 - 4GriekenlandGriekenland
12 November 2019
14h00GriekenlandGriekenland1 - 1IerlandIerland
5 Maart 2020
20h15IerlandIerland1 - 0GriekenlandGriekenland
11 Maart 2020
16h00MontenegroMontenegro0 - 3IerlandIerland
18 September 2020
20h00MontenegroMontenegro1 - 3OekraïneOekraïne
19 September 2020
14h00DuitslandDuitsland3 - 0IerlandIerland
22 September 2020
16h07MontenegroMontenegro0 - 3DuitslandDuitsland
18h00OekraïneOekraïne4 - 0GriekenlandGriekenland
22 Oktober 2020
15h00GriekenlandGriekenland - MontenegroMontenegro
23 Oktober 2020
17h30OekraïneOekraïne - IerlandIerland
27 Oktober 2020
15h00GriekenlandGriekenland - OekraïneOekraïne
28 November 2020
15h00DuitslandDuitsland - GriekenlandGriekenland
1 December 2020
15h00IerlandIerland - DuitslandDuitsland
15h00OekraïneOekraïne - MontenegroMontenegro

Detail van de uitslagen


Play-Offs (19/10/2020 - 27/10/2020)



Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden