De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Ekstraklasa - Polen Division 1 - 2020/2021 - Home

Voetbal - Ekstraklasa - Polen Division 1 - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Cracovia Kraków
  • Górnik Zabrze
  • Jagiellonia Bialystok
  • Lech Poznan
  • Lechia Gdansk
  • Legia Warsaw
  • MKS Zaglebie Lubin
  • Piast Gliwice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biala
  • Pogon Szczecin
  • Raków Czestochowa
  • Slask Wroclaw
  • Stal Mielec
  • Warta Poznan
  • Wisla Krakow
  • Wisla Plock

Home

Ekstraklasa Polen Division 1 2020/2021 - Home

PolenPolen

Regulier Seizoen (Polen - 21/08/2020 - 16/05/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Raków Czestochowa167511188+10
2MKS Zaglebie Lubin148422107+3
3Górnik Zabrze137412138+5
4Slask Wroclaw138413139+4
5Legia Warsaw13741298+1
6Pogon Szczecin11632164+2
7Jagiellonia Bialystok11732287+1
8Lechia Gdansk1073131110+1
9Cracovia Kraków10724110100
10Wisla Krakow97232139+4
11Wisla Plock982331012-2
12Lech Poznan862221210+2
13Warta Poznan76213550
14Stal Mielec57124717-10
15Podbeskidzie Bielsko-Biala58125921-12
16Piast Gliwice28026514-9

Championship RondeDegradatie Ronde

23 Oktober 2020
18h00Piast GliwicePiast Gliwice2 - 2Wisla PlockWisla Plock
20h30MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin1 - 1Lechia GdanskLechia Gdansk
24 Oktober 2020
15h00Wisla KrakowWisla Krakow3 - 0Podbeskidzie Bielsko-BialaPodbeskidzie Bielsko-Biala
17h30Slask WroclawSlask Wroclaw1 - 0Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok
20h00Pogon SzczecinPogon Szczecin0 - 0Legia WarsawLegia Warsaw
25 Oktober 2020
16h00Raków CzestochowaRaków Czestochowa - Stal MielecStal Mielec
18h30Lech PoznanLech Poznan - Cracovia KrakówCracovia Kraków
26 Oktober 2020
18h00Warta PoznanWarta Poznan - Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Polen - 19/06/2021 - 18/07/2021)



Championship Ronde (Polen - 20/06/2021 - 19/07/2021)



Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden