De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Argentina - 2020 - Home

Voetbal - Copa Argentina - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Home

Copa Argentina (voetbal) 2020 - Home

ArgentiniëArgentinië - 26 Februari 2020 - 8 April 2020


1/32ste finales
26 Februari 2020
01h10Gimnasia La PlataGimnasia La Plata2 - 0Sportivo BarracasSportivo Barracas
21h35Club Atlético AldosiviClub Atlético Aldosivi1 - 3Talleres de Remedios de EscaladaTalleres de Remedios de Escalada
28 Februari 2020
00h05Patronato de ParanáPatronato de Paraná1 - 1 (5 str 3)Instituto AC CórdobaInstituto AC Córdoba
4 Maart 2020
23h00Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata1 - 1 (4 str 5)Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere
5 Maart 2020
01h30Central Córdoba de Santiago del EsteroCentral Córdoba de Santiago del Estero0 - 1CA San TelmoCA San Telmo
6 Maart 2020
00h05Unión de Santa FeUnión de Santa Fe1 - 1 (5 str 6)Sportivo Dock SudSportivo Dock Sud
10 Maart 2020
22h00CA PlatenseCA Platense0 - 1Deportivo MadrynDeportivo Madryn
12 Maart 2020
02h10Argentinos JuniorsArgentinos Juniors1 - 0CañuelasCañuelas
21h00Sarmiento de JunínSarmiento de Junín3 - 0Douglas HaigDouglas Haig
18 Maart 2020
21h00CA IndependienteCA IndependienteUitgesteldClub Villa MitreClub Villa Mitre
19 Maart 2020
21h00Defensores de BelgranoDefensores de BelgranoUitgesteldClub Almirante BrownClub Almirante Brown
28 Maart 2020
01h00Club Atlético HuracánClub Atlético HuracánUitgesteldClub Sportivo EstudiantesClub Sportivo Estudiantes
21h00Arsenal de SarandíArsenal de SarandíUitgesteldHuracán Las HerasHuracán Las Heras
29 Maart 2020
21h00Club Atlético BanfieldClub Atlético BanfieldUitgesteldClub Atlético GüemesClub Atlético Güemes
21h00River PlateRiver PlateUitgesteldDefensores de PronunciamientoDefensores de Pronunciamiento
21h00Rosario CentralRosario CentralUitgesteldBoca UnidosBoca Unidos
8 April 2020
21h00Vélez SársfieldVélez SársfieldUitgesteldAtlético CamionerosAtlético Camioneros
21h00Atlético AtlantaAtlético AtlantaUitgesteldCA Villa San CarlosCA Villa San Carlos
21h00CA TigreCA TigreUitgesteldAlvarado de Mar del PlataAlvarado de Mar del Plata
21h00Club Atlético TucumánClub Atlético TucumánUitgesteldClub ComunicacionesClub Comunicaciones
21h00Boca JuniorsBoca JuniorsUitgesteldClaypoleClaypole
21h00CA TemperleyCA TemperleyUitgesteldDeportivo RiestraDeportivo Riestra
21h00Talleres de CórdobaTalleres de CórdobaUitgesteldAtlético de RafaelaAtlético de Rafaela
21h00San Martin TucumanSan Martin TucumanUitgesteldSan Martín de San JuanSan Martín de San Juan
21h00San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de AlmagroUitgesteldCSD LiniersCSD Liniers
21h00Racing ClubRacing ClubUitgesteldSportivo BelgranoSportivo Belgrano
21h00Club Atlético LanúsClub Atlético LanúsUitgesteldReal Pilar FCReal Pilar FC
21h00Godoy CruzGodoy CruzUitgesteldJusto José de UrquizaJusto José de Urquiza
21h00Estudiantes de Río CuartoEstudiantes de Río CuartoUitgesteldChaco For EverChaco For Ever
21h00C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y JusticiaUitgesteldEstudiantes de Buenos AiresEstudiantes de Buenos Aires
21h00Colón de Santa FéColón de Santa FéUitgesteldClub CipollettiClub Cipolletti
22h00Newell's Old BoysNewell's Old BoysUitgesteldClub Sportivo PeñarolClub Sportivo Peñarol

1/16de finales

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden